|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 13:40:37   
felix
ma de hajd sad šta je tu je , zaboravice on to dva dana nije puno bilo pa prošlo.
super da je sve oki--doki .... neznam sam zašto si pokušavala ga na dr. stanu upisat ak mu je tu prije bilo fino, zbog cega si htjela menjati?
Ja nikad nebi menjala da u drugom zlato cvate dje je naviko neka ga tu, jedino kad bi ga zemljotres sravnio pa ne radio više tad bi bila primorana drugacije ne

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 1976
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 15:44:20   
Dzenana_G
Evo da prijavim otisli smo u pola 12 po nju, a ona nece da ide kuci. kaze hoce da spava s djecom. ja ostala user posted image
Teta kaze da je super slusala, nije plakala i bas dobro jela. Vidim da je i cura zadovoljna. Uglavnom uspjeli smo je izvest tek kada smo obecali da cemo se vratiti.
Uglavnom, da kucnem od drvo, prvi dan prosao i vise nego odlicno...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1977
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 15:45:25   
Lady26
user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 1978
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 15:46:36   
Cickolini
Suuuper... nas vrtic ceka u decembru user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1979
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 15:53:15   
bebacha
user posted image user posted image njoj se pravo svida vrtic
tako i ja juce otisla po Alen a on se igra u pijesku,ja njemu govorim hajmo kuci a on pogleda u mene i nastavi se igratuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 1980
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 16:13:52   
Dzenana_G
Prvo smo fulili vrtic, krenuli u Aprilske cvjetove user posted image
user posted image

Onda smo presle ulicu i krenule u pravi vrtic user posted image
user posted image

Cura spremna
user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1981
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 16:14:48   
Lady26
Joj Dzenana user posted image user posted image user posted image
Curica je k''o med user posted image
PS ja bih joj oblacila kratki rukav majice, toplo je unutra user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 7.9.2012 16:15:38 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 1982
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 16:18:46   
Dzenana_G
Jutros mis e nesto ucni hladno, kao i juce, ali polsije sam skontala da sam se zeznula jer sam ja na poslu prokuhala. Imala je majcu kratkih rukava u rusaku, ali eto nije je niko presvlacio. Ubuduce znam user posted image
Hvala

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1983
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 16:48:22   
Dida79
Dzenana divne ste user posted image

Bravo za malenu user posted image

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 1984
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 20:09:59   
škorpija
hurma baš se rastužih kad pročitah za nidala, duša dragauser posted image držite se, abaš sam mislila kako se lijepo navikava, jučer mi bila prijateljica kaže i njena curica povraća od plača u vrtiću, ne mogu ni zamisliti kako je to teško čuti

dženana akobogda da vam ostane tako lagan boravak u vrtićuuser posted image , al pripremi se za sve

mia kakava je situacija kod vas

pocy tebi sam već rekla što sma imalauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 1985
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 20:26:58   
Nedi
Prezivjeli smo prvu sedmicu, sve u svemu nije lose za pocetak. N je sada smrckav i samo se nadam da ce do ponedjeljka to pregurati jer mi je vazno da prve 2-3 sedmice ide bez prekida jer ce se tada naviknuti na djecu. Nassao je druga Amara i sad mi kaze da se drug ispisao i da nece vise ici i da se i njemu ne ide i da i mi njega ispisemo. Mogli su Amarovi roditelji sacekati jos jednu sedmicuuser posted image Bili bi im mnogo zahvalni

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1986
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 21:04:20   
selina
evo i mi smo pregurali jednu sedmicu poslije odmora u vrticu ali danas kad sam je ostavljala okice pune suza samo sto nisu pocele frktati ali nije ni rijeci rekla dusa moja mala

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 1987
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 21:05:47   
Halimaa
nama za sada najteže ide jutarnje buđenje i oblačenje, uz redovno "nećuuu u vrtić"... Jedan dan je dobar, tete ga hvale, drugi dan kazu ne slussa, nezainteresovan, odvajanje isto tako , nekad plače malo manje nekad malo više user posted image Mislim da su svi ti problemi s navikavanjem povezani i sa ovom prehladom, šta li je već, ko je od nas raspoložen uz zapušen nos... Želim da ustrajemo! Uf, i zaboravila sam tetama reći da je i kod kuće jako neposlušan i razmažen...hm, jednim dijelom smo ga i upisali u vrtić zbog toga

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 1988
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 23:36:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Prvo smo fulili vrtic, krenuli u Aprilske cvjetove user posted image
user posted image

Onda smo presle ulicu i krenule u pravi vrtic user posted image
user posted image

Cura spremna
user posted image

aaaaaaaaa kako je medena!!!! cuvaj nam ovaj komplet obaveznouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 1989
   RE: Polazak u vrtić
7.9.2012 23:37:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hurma

mog su jutros cupali od mene, grlio me i rukama i nogama, dobijao nagon za povracanje od placa... a do srijede trceci isao u vrtic... mislim znala sam da se i ovo mora desiti... ali... evo me cijelo vrijeme user posted image user posted image
trebala ga danas ostaviti da spava, nema sanse, ne mogu i dzaba iako imam kuci radnike, sve je haos ali on je ipak No1. user posted image dušica moja... plus ga jutros primila druga teta koja bude u drugoj smjeni... svi mi kazu da tako mora da ne odustajem, ali.... user posted image
a o jelu ne smijem ni misliti, nece pojesti ni zalogaja danas...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 1990
   RE: Polazak u vrtić
8.9.2012 7:53:25   
Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Prvo smo fulili vrtic, krenuli u Aprilske cvjetove user posted image
user posted image

Onda smo presle ulicu i krenule u pravi vrtic user posted image
user posted image

Cura spremna
user posted image

aaaaaaaaa kako je medena!!!! cuvaj nam ovaj komplet obaveznouser posted image

Hvala user posted image
Cuvam obavezno... A vidis sto bi se zeznula da ne kupi, helanke joj taman. Znas kako su se razvukle i super...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1991
   RE: Polazak u vrtić
8.9.2012 8:12:23   
Mya_81 RR
Dzenana, curka je med mali!

Hurma, isto nam je! Prvih dana je sve bilo super, a sad je kod nje totalna transformacija u ponašanju i to ne samo u vrtiću. I doma je nekakva čudna i drugačija user posted image Samo se eto nadam da neće dugo trajati, ako već ne mozemo izbjeci user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 1992
   RE: Polazak u vrtić
8.9.2012 8:17:27   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: škorpija
mia kakava je situacija kod vas


Napisala sam gore već. Loše je trenutno user posted image Nisam fakat očekivala ovoliki protest! Znala sam da će nakon prvih par odličnih dana doći nekoliko lošoh, ali od utorka je postalo užasno. Plače otkako se probudi i sve do vrtića, onda je tamo bukvalno uzmaju od mene i kažu da i tamo zna malo plakati, da joj dodje povremeno user posted image Loše noću spava a i preko dana ima sad nekih novih i čudnih momenata user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1993
   RE: Polazak u vrtić
8.9.2012 9:45:21   
R&T@
Mya, znam da ti je teskouser posted image , ali znam i da ce proci...user posted image
Ona je pametna djevojcica, i vrlo brzo ce ti reci sta joj smeta...

Zelim vam sto prije recenicu: Necu kuci!user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1994
   RE: Polazak u vrtić
8.9.2012 20:54:55   
madam x

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: škorpija
mia kakava je situacija kod vas


Napisala sam gore već. Loše je trenutno user posted image Nisam fakat očekivala ovoliki protest! Znala sam da će nakon prvih par odličnih dana doći nekoliko lošoh, ali od utorka je postalo užasno. Plače otkako se probudi i sve do vrtića, onda je tamo bukvalno uzmaju od mene i kažu da i tamo zna malo plakati, da joj dodje povremeno user posted image Loše noću spava a i preko dana ima sad nekih novih i čudnih momenata user posted image



Ja stvarno saosjećam sa ovim roditeljima, jer sam i sama prolazila kroz isto. Mya, od scra vam želim da se što prije naviknete. Naše su cure istog uzrasta ( maj/ 2009), i ona sad super prihvata vrtić, dok je u početku isto plakala. Ja bih se svaki put na poslu najradije isplakala, kad je ostavim.Ali prođe sve, vidjećeš, jeste teško, ali odahnućeš ubrzo. Obećaj joj neku nagradu, dopusti nešto, što inače ne bi, ako bude dobra. Ja sam nakon 2-mjesečnog odmora obećala kinder-jaje i kolu po povratku, ako ne bude plakala, i stvarno nije. Prva dva dana sam je uzimala prije spavanja i sad ostaje bez problema do kraja.

Sretno user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1995
   RE: Polazak u vrtić
9.9.2012 20:48:51   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: felix

ma de hajd sad šta je tu je , zaboravice on to dva dana nije puno bilo pa prošlo.
super da je sve oki--doki .... neznam sam zašto si pokušavala ga na dr. stanu upisat ak mu je tu prije bilo fino, zbog cega si htjela menjati?
Ja nikad nebi menjala da u drugom zlato cvate dje je naviko neka ga tu, jedino kad bi ga zemljotres sravnio pa ne radio više tad bi bila primorana drugacije ne

draga, mozda nisi upratila, ali pisala sam da je on samo jedan dan bio nekad u osmom mejsecu u Tetama cuvalicama na probu..i bio je tamo pola dana isve je super proslo..kaze hoce opet ali eto ne odvedosmo ga...trka, frka, hajde reko neka ide onda kako treba od septembra..
i meni đavo nije dao mira i kopkalo me kako je to u drzavnom-Lastavici i odem tamo...i ono sto sam s vrata vidjela, ma reko sve je to u deset deka, i ovo bi se njemu svidjelo jer nije frku pravio oko vvrtica uopste prvi dan..nisam ni sanjala da moj R. tako drustveno dijete ce onakve frazove dozivljavati..i nece pa nece u lastavicu...spominje tete cuvalice..hoce tamo i ja ga na rkaju tamo i odvedem..ha ja..sta imam dalje da dumam kada je meni svejedno zapravo (razlika u cijeni je 100KM) a njemu je jako bitna razlika---i udaljenost i jednog i drugog vrtica je ista tako da nisam puno razmisljala i vratila sam ga u naš prvi vrtic user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1996
   RE: Polazak u vrtić
9.9.2012 21:20:40   
sheri

IZVORNA PORUKA: Hurma

mog su jutros cupali od mene, grlio me i rukama i nogama, dobijao nagon za povracanje od placa... a do srijede trceci isao u vrtic... mislim znala sam da se i ovo mora desiti... ali... evo me cijelo vrijeme user posted image user posted image
trebala ga danas ostaviti da spava, nema sanse, ne mogu i dzaba iako imam kuci radnike, sve je haos ali on je ipak No1. user posted image dušica moja... plus ga jutros primila druga teta koja bude u drugoj smjeni... svi mi kazu da tako mora da ne odustajem, ali.... user posted image
a o jelu ne smijem ni misliti, nece pojesti ni zalogaja danas...


i nama je isto ovako bilo, ne mogu se odmaknuti od nje, ne znam odakle joj snaga, jaca od mene, ne mogu da se otrgnem. user posted image . ja tek pocela raditi, ona u vrtic, na frku svima. prvih dana sve ok, ali druga sedmica, ma uzas. jedan dan sam kontala uzeti dijete, i nazvati na posao i reci da ne mogu raditi(jer meni je zaista nema ko cuvati). ali eto, izdrzasmo nekako, kad dodjemo teta ju samo uzme i zatvori meni vrata user posted image . a onda prvo ona dobije vodene ospice, pa nakon 7 dana ja, i onda opet uzas, nece da ide da mene ostavlja samu. i kad sam ja ozdravila, pocela raditi, ja ju vodim u vrtic kaze teta tu sedmicu sto sam ja ostajala kod kuce ona je bila bas tuzna. ali sad smo evo opet ok, ide s pjesmom. tesko je zaista, ali eto prodje user posted image . sretno!

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 1997
   RE: Polazak u vrtić
9.9.2012 21:33:53   
felix
tesko je zaista, ali eto prodje user posted image . sretno!

istina user posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 1998
   RE: Polazak u vrtić
10.9.2012 8:17:28   
Dzenana_G
Jutros cura ustala sva sretna sto ide u vrtic. Kada smo stigle nije htjela da udje u sobice nego je ostala u hodniku za stolicem da crta i sve je bilo super. Teta mi govori da idem slobodno. Kad sam izasla zatvaram vrata, kad vidim ona krenula zamnom i govori hocu mamom user posted image
Nisam se vratila kontam samo cu gore napraviti. Polsije sam zvala kaze teta dobro je, gleda Doru. nadam se da ce danas proci sve dobro...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1999
   RE: Polazak u vrtić
10.9.2012 8:30:04   
sheri
bice sve ok, samo ti izdrzi. ja definitivno mislim da je nama mamama to dooosat teze nego njima. oni se zabave, igraju se, skoro zaborave na nas,a mi provedemo dan misleci jel dobro, place li, kako je. a ustvari dijete bude bolje od nas user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 2000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *