|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
16.6.2010 17:29:46   
marci
user posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
16.6.2010 17:30:40   
marci
šta tu nikog tako dugo nema.user posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
16.6.2010 17:31:34   
marci
ima li tu ko živ.user posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
16.6.2010 17:32:09   
marci
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
16.6.2010 17:40:17   
Anidae
IZVORNA PORUKA: marci

ja ovu poruku niš ne kužim pa ja sam skoro u 9 tjednu trudnoće pa ne znam šta moram ćekatuser posted image user posted image user posted image user posted image


Cekati u kojem smislu?????


_____________________________

Mama i tata ocekuju svoga djecaka polovinom avgusta...
Prezivjeli smo sve i svasta i dogurali do 8.-og mjeseca :)

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
16.6.2010 17:42:05   
Romali
marci, pogledaj datume pisanja postova.
Nema nikoga , jer niko nije pitao za pouzdanost testova u zadnje vrijeme.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
17.6.2010 20:02:18   
marci
a da skužila sam user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
14.7.2010 22:21:05   
cherly
da li je moguće da test nako 2 mjeseca od zadnjeg spolnog odnosa pokaze lazan rezultat??

(test radjen u poslijepodnevnim satima)

unaprijed hvala na odgovoru

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
23.7.2010 10:59:48   
Emmerald
Ja sam naručila preko interneta obične trakice (bez plastike) za pravo malo para. Nakon što je user posted image  kasnila, uradila sam prvi dan test. I bio je negativan. Nakon 3 dana simptoma kao što su otečene i bolne grudi, blagi grčevi koji dođu i odu i glavobolje, uradila sam još 2-3. Opet negativni. Tek šesti dan pojavila se jako blijeda druga crta.

Nakon surfanja po internetu, otkrila sam da su testovi najpouzdaniji tek 7 dana što user posted image  ne dođe... Šestog dana uradila sam ponovo "trakicu". Kad tamo blijeda user posted image . Uradim još jednu opet blijeda user posted image . Da mi se ne priviđa, zovnem muža, poslije odemo do apoteke, kupimo pravi test i nego šta nego je user posted image .

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
28.7.2010 12:14:48   
/MMK/
Menisu ti internetski testovi ( saveontests) u sve 3 T pokazali u 1. na dan očekivane M, tj. 14 dana poslije O, a u 2. i 3. trudnoći 2 dana prije očekivane M tj. 12 DPO.

Veoma je bitno znati kada je bila ovulacija jer se pozitivan test može očekivati 12-14 dana poslije.


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu Emmerald)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
19.4.2012 15:50:28   
shadow
da li je neko imao slično iskustvo?Kasnila mi je i uradila sam dva različita testa. Oba su pokazala pozitivan rezultat. Nakon sedam dana sam dobila. Ponovila sam test dok mi je trajala menstruacija i opet je pozitivan. ŠTA DA RADIM ??????????

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.4.2012 15:55:14 >

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
19.4.2012 15:56:43   
malena27 RR
shadow, neke zene imaju regularno menstruaciju i kad su trudne... ja bih se obratila ginekologu i uradila uzv...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu shadow)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
19.4.2012 15:56:58   
emma.L
Nisam imala slično iskustvo, ali koji dan mjesečnice si radila test? Ako je odmah na početku mislim da je hcg visok još uvijek u slučaju da je bila biokemijska trudnoća . Ili si od onih koje mogu nekoliko mjeseci imai mjesečnicu uz trudnoću, što se rijetko, ali ipak dešava.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu shadow)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
28.4.2012 15:47:03   
mayb
jeli netko koristio prima stick, naime ja i dragi radimo na bebi već 6 mjeseci, ovaj mjesec nikako nisam mogla doćekat user posted image te sam napravila test danas, to je 2 dana prije i bio je negativan.. jesam trebala još saćekat, čak sam vidjela da po forumima da je znao pokazati negativno i trudnim ženama... zanima me koliko je pouzdan user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
28.4.2012 15:50:06   
mayb
uh nešto šteka forum, veća sam postavila pitanje al vidim da se nije primio post, jel netko imao iskustvo s prima stick testom, ja sam ga radila 2 dana prije vještice i negativan, a vidjela sam po forumima da je i trudnim ženama pokazao negativno, zanimaje me vaša iskustva s tim testom, koliko je pouzdan user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
28.4.2012 16:04:32   
felix

IZVORNA PORUKA: mayb

jeli netko koristio prima stick, naime ja i dragi radimo na bebi već 6 mjeseci, ovaj mjesec nikako nisam mogla doćekat user posted image te sam napravila test danas, to je 2 dana prije i bio je negativan.. jesam trebala još saćekat, čak sam vidjela da po forumima da je znao pokazati negativno i trudnim ženama... zanima me koliko je pouzdan user posted image

sacekaj da vidiš ocel ti kasniti pa onda ponovi test . Sretno

(odgovor članu mayb)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
3.8.2012 12:08:04   
marč
Bog svima nadan se da me primate. Imam nešto za pitat. Naime udajem se za tri miseca i momak i ja odlučili smo dobit dite. To je bilo prije 2 miseca. dosad ništa, ali sad mi kasni. Meni inače ciklusi traju 41 do42 dana, znan da je čudno ali tako je, meni inače ništa ne smeta nego me samo boli gkava kad triban dibit par dana i napuvana sam, Sad mi kasni osam dana, prije dva dana san napravila test popodne i bio je negativan, ali prije nego mi je zakasnilo primjetila san da sam žilu na sisi koja se počela širit, sise su mi teške i nabrekle, temperatura mi je danima 37,2 ili 37,3, ima još. Ali uglavnon se nisan nikad ovako osjećala. Sad me je strah ako nisan trudna da mi nije nešto loše. Pomozite. :-D

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
3.8.2012 22:50:36   
mala_sa
Uradi ti jos jedan test; moze biti da je bila kasnije ovulacija. Ja sam imala iste prve simptome kao sto si ti napisala, i tek 10ti dan kasnjenja user posted image mi se pojavila user posted image na testu... Sretno i javi novi rezultat user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu marč)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
3.8.2012 23:48:36   
marč
Ne znan, sve me je stra da nešto nije uredu samnon, nevirujen da san to umislila, i prije nego što mi je kasnolio počela san vrištat na jude bez razloga. A vidit ću rekli su mi u bolnici da je najsigurnije test napravit tek 20 dana nakon dana kada je trebala doć menstruacija.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
3.8.2012 23:52:25   
mala_sa
Ma da nakon 20 dana ce se sigurno pokazati user posted image , ako ih ima; jer se ustvari nikad ne zna kad je bila tacno ovulacija, pa dosta zena prerano uradi test. Sacekaj ti jos par dana, i ako ne dodje user posted image onda uradi test.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu marč)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
4.8.2012 0:00:00   
marč
Ma ja ću otić lipo u ginekologa za tjedan, tjedan i po a dotad ću radit i pokušat ne mislit na to, ali fala ti puno. A da nisna još napomenula da mi je i dole oko spolnog organa potamnilo. Pa san bila uvjerena da jesam, tako me taj test razočara. Ma šta Bog da da on zna najbolje! :-D

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
4.8.2012 0:26:04   
mala_sa
Uh ja ti ne bih preporucila odlazak kod ginica tako rano, nista on tada ne moze vidjeti na uz, jedino ce te poslati da radis test ili izvadis betu. Ipak ti prvo uradi test, i sacekaj nekih 7-8 tjedana trudnoce, pa tek onda ginicu.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu marč)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
4.8.2012 15:44:46   
marč
Može on vidit već sa 6 tjedana trudnoće, nekad i sa 4. ali svejedno ću morat do njega bio test pozitivan ili negativan

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
26.7.2013 13:33:45   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: emma7

ovu sam temu otvorila zato sto prije nisam obracala paznju na testove do jucer kad sam vidjela da je istekao 2012 user posted image tako da moze pokazati lazni + ili - ( test kupljen u apoteci)
pa evo nesto o testovima za trudnocu
Kako funkcioniraju?

Na početku trudnoće testovi otkrivaju hormon hCG, ili humani korionski gonadotropin, izdajnički hormon trudnoće koji proizvodi posteljica. Svi testovi u biti funkcioniraju na isti način, tako da nema potrebe za dodatnim troškovima i traženjem određene marke.
Koje je najbolje vrijeme za napraviti test?

TV reklame uvjeravaju vas da se možete testirati 5 dana prije menstruacije. Ali ono što možda ne znate je da mnoge žene ne proizvode dovoljno hCG hormona tako rano za otkrivanje trudnoće. Dva tjedna nakon začeća, bit će dovoljno da se formira hCG pozitivan rezultat za većinu žena. Dakle, osim ako želite nekoliko testova ili lažno negativan rezultat, najbolje je čekati najmanje do dana kada bi trebali dobiti mjesečnicu.
Kako se testirati?

Prije svega, provjerite je li vaš test istekao. Vaš prvi urin je koncentriraniji, tako da je najbolje vrijeme za test ujutro (iako ćete vjerojatno dobiti isti rezultat u bilo koje doba dana). Pročitajte upute pažljivo prije nego što se pomokrite na štapić i čekate rezultate. Neki će se registrirati jednu ili dvije linije, neki pozitivni/negativni predznak, a drugi će vam dati digitalni odgovor - "da" ili "ne".
Da li je bolje da to učinite kod doktora?

Test koji će vam napraviti ginekolog je otprilike isti. Međutim, on vam može napraviti osjetljiviji test krvi ako dobivate negativan rezultat, a još uvijek mislite da ste možda trudni.
Mogu li dobiti lažno pozitivan rezultat?

Iznimno rijetko dobiti lažno pozitivan rezultat. No, ako je test negativan, a vi još uvijek ne dobivate menstruaciju, testirajte se opet za dan ili dva. To može ovisiti o razini hCG-a koji možda nije dovoljno visok za otkrivanje. Što kada mislite da vidite linije, ali niste sigurni jer se ne vide dobro? Tada ste vjerojatno trudni. Idući dan opet se testirajte ili zamolite ginekologa za test krvi.



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu marč)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
26.7.2013 13:35:05   
emma7

IZVORNA PORUKA: malena27 RR


IZVORNA PORUKA: emma7

ovu sam temu otvorila zato sto prije nisam obracala paznju na testove do jucer kad sam vidjela da je istekao 2012 user posted image tako da moze pokazati lazni + ili - ( test kupljen u apoteci)
pa evo nesto o testovima za trudnocu
Kako funkcioniraju?

Na početku trudnoće testovi otkrivaju hormon hCG, ili humani korionski gonadotropin, izdajnički hormon trudnoće koji proizvodi posteljica. Svi testovi u biti funkcioniraju na isti način, tako da nema potrebe za dodatnim troškovima i traženjem određene marke.
Koje je najbolje vrijeme za napraviti test?

TV reklame uvjeravaju vas da se možete testirati 5 dana prije menstruacije. Ali ono što možda ne znate je da mnoge žene ne proizvode dovoljno hCG hormona tako rano za otkrivanje trudnoće. Dva tjedna nakon začeća, bit će dovoljno da se formira hCG pozitivan rezultat za većinu žena. Dakle, osim ako želite nekoliko testova ili lažno negativan rezultat, najbolje je čekati najmanje do dana kada bi trebali dobiti mjesečnicu.
Kako se testirati?

Prije svega, provjerite je li vaš test istekao. Vaš prvi urin je koncentriraniji, tako da je najbolje vrijeme za test ujutro (iako ćete vjerojatno dobiti isti rezultat u bilo koje doba dana). Pročitajte upute pažljivo prije nego što se pomokrite na štapić i čekate rezultate. Neki će se registrirati jednu ili dvije linije, neki pozitivni/negativni predznak, a drugi će vam dati digitalni odgovor - "da" ili "ne".
Da li je bolje da to učinite kod doktora?

Test koji će vam napraviti ginekolog je otprilike isti. Međutim, on vam može napraviti osjetljiviji test krvi ako dobivate negativan rezultat, a još uvijek mislite da ste možda trudni.
Mogu li dobiti lažno pozitivan rezultat?

Iznimno rijetko dobiti lažno pozitivan rezultat. No, ako je test negativan, a vi još uvijek ne dobivate menstruaciju, testirajte se opet za dan ili dva. To može ovisiti o razini hCG-a koji možda nije dovoljno visok za otkrivanje. Što kada mislite da vidite linije, ali niste sigurni jer se ne vide dobro? Tada ste vjerojatno trudni. Idući dan opet se testirajte ili zamolite ginekologa za test krvi.



oprosti kucala sam ali i nije izbacivalo da ima tema

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *