|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vratimo djeci parkiće!
1.10.2011 13:56:25   
Adana
Meni ne fercera Slikomat.com preko Explorera, ali sasvim dobro radi kada ga otvorim preko Mozilla Firefox, pa eto da znate.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vratimo djeci parkiće!
1.10.2011 14:04:04   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image


Centar cini mi se da je rekla pored BBI ....Malo je prljav, svukud pivskih boca, smeca, neogradjen , isaran ....



ovo je nas park, preko puta BKC , ul.jadranska, sa ledja ulaza na pijacu sirano.user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vratimo djeci parkiće!
1.10.2011 21:15:49   
Anoniman
Hvala vam zenice, ja sam zaposlila par ljudi da slikaju u moje ime ja slabo poznajem parkice u Sa, tako da sam s lokacijama truba, ali za taj parkic u jadranskoj kazze teta koja je slikala da je jako prljavo, nije ogradjeno user posted image user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vratimo djeci parkiće!
2.10.2011 21:40:37   
shejla
super ideja....tek vidjeh temu, sutra stavljam slike parka u Dalmatinskoj....

Zanima me, da li vi, s' obzirom da ste organzacija, a ne pojedinac imate kontakt i mogucnost da dobijete neke dozvole/zabrane od PARKA ili Opcine ili MZ ili ko je vec nadlezan... Recimo, ovaj park u Dalmatinskoj koji spomenuh - vec je nekoliko puta "renoviran", ali bude sredjen citav jedan dan user posted image Porazbijaju stetocine sve, razvale ljulje, klackalice... A navecer se tu skupljaju kokuzi koji nemaju za kafane, a izasli su u grad, pa uzmu piva u granapu i, naravno, sve te flase i cepove i staklo ostane po parku... Osim toga tu izvode pse...u hladu ljeti tu borave romske porodcie (oni sto sviraju harmoniku na Ferhadiji) po cijeli dan, kao u svojoj avliji, beskucnici isto tu jedu, spavaju.... Tako da je neiskoristiv i kad bi bio sredjen... Pa pretpostavljam da se to moze nekako "iskorijeniti" kao svugdje u svijetu, gdje za pse imaju posebni ogradjeni parkovi, bez ljuljacki i tobogana...i gdje hodaju eko policajci i kaznjavaju stetocine...

Drugo, da li se mogu dobiti dozvole da se naprave igralista u, npr. Velikom parku preko puta BBI ili u onom kod Svjetlosti....Ima povrsina, ali nema nikakvih sadrzaja za djecu...


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vratimo djeci parkiće!
2.10.2011 21:48:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: shejla

super ideja....tek vidjeh temu, sutra stavljam slike parka u Dalmatinskoj....

Zanima me, da li vi, s' obzirom da ste organzacija, a ne pojedinac imate kontakt i mogucnost da dobijete neke dozvole/zabrane od PARKA ili Opcine ili MZ ili ko je vec nadlezan... Recimo, ovaj park u Dalmatinskoj koji spomenuh - vec je nekoliko puta "renoviran", ali bude sredjen citav jedan dan user posted image Porazbijaju stetocine sve, razvale ljulje, klackalice... A navecer se tu skupljaju kokuzi koji nemaju za kafane, a izasli su u grad, pa uzmu piva u granapu i, naravno, sve te flase i cepove i staklo ostane po parku... Osim toga tu izvode pse...u hladu ljeti tu borave romske porodcie (oni sto sviraju harmoniku na Ferhadiji) po cijeli dan, kao u svojoj avliji, beskucnici isto tu jedu, spavaju.... Tako da je neiskoristiv i kad bi bio sredjen... Pa pretpostavljam da se to moze nekako "iskorijeniti" kao svugdje u svijetu, gdje za pse imaju posebni ogradjeni parkovi, bez ljuljacki i tobogana...i gdje hodaju eko policajci i kaznjavaju stetocine...

Drugo, da li se mogu dobiti dozvole da se naprave igralista u, npr. Velikom parku preko puta BBI ili u onom kod Svjetlosti....Ima povrsina, ali nema nikakvih sadrzaja za djecu...


ovo je problem svih parkica
ja i mm smo zato otisli u nasu mz...zatrazili da se sastanak organizira...nazalost, niko se drugi od roditelja nije pojavio sem nas dvoje...al eto...dali smo ideju da se postave kamere, da bude veci dio financiran od okolnih radnji tj. privatnika...a nesto od nas stanara...mislim da je to svima u interesu...e sad, hocemo li uspjeti ...vidjecemo...iako se sastanak opet trebao odrzati na istu temu, nije se odrzao...kako to vec biva...treba samo biti uporan

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vratimo djeci parkiće!
2.10.2011 22:38:14   
shejla
ma ja....standardno...ljenost.... mozda bi se svi ukljucili u rjesavanje problema kad bi imali malu djecu...user posted image

Zato kontam mozda je lakse nekome ko je "organizacija" i ko moze uputiti neki zvanicni dopis/upit/zahtjev...


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vratimo djeci parkiće!
3.10.2011 10:02:14   
juni
Tek sad vidjeh temu. Juce dok smo setali Bentbasom-Darivom  vidjeli smo unistene parkove, prvo preko puta vijecnice, sto je Adana spomenula a zatim na Darivi, sve kompletno unisteno, i naravno komentarisali smo kako je moguce da se nista ne poduzima u cilju zastite parkova.

Ja cu dati jedan prijedlog za Visnju, pa ako finansijski bude izvodivo, bit ce super.

U Budimpesti su svi djeciji parkovi ogradjeni ogradom, imaju kapiju koja se po noci zakljuca a takodjer imaju i video nadzor. Znaci, kad ulazis u park zatvoris za sobom vrata kako djeca ne bi mogla istrcati na ulicu i kako kuce ne bi ulazile. Za njih su napravljeni posebni parkovi. I svaki je ocuvan, i ne samo to nego milina za oci, sa puno cvijeca.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vratimo djeci parkiće!
3.10.2011 12:43:50   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Hvala vam zenice, ja sam zaposlila par ljudi da slikaju u moje ime ja slabo poznajem parkice u Sa, tako da sam s lokacijama truba, ali za taj parkic u jadranskoj kazze teta koja je slikala da je jako prljavo, nije ogradjeno user posted image user posted image


marina to je jedan od rijetkih parkova koji ciste svaki dan, ali oni ne mogu ocistiti koliko navece omladina moze ispljati na zalost user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vratimo djeci parkiće!
3.10.2011 12:59:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: juni

Tek sad vidjeh temu. Juce dok smo setali Bentbasom-Darivom  vidjeli smo unistene parkove, prvo preko puta vijecnice, sto je Adana spomenula a zatim na Darivi, sve kompletno unisteno, i naravno komentarisali smo kako je moguce da se nista ne poduzima u cilju zastite parkova.

Ja cu dati jedan prijedlog za Visnju, pa ako finansijski bude izvodivo, bit ce super.

U Budimpesti su svi djeciji parkovi ogradjeni ogradom, imaju kapiju koja se po noci zakljuca a takodjer imaju i video nadzor. Znaci, kad ulazis u park zatvoris za sobom vrata kako djeca ne bi mogla istrcati na ulicu i kako kuce ne bi ulazile. Za njih su napravljeni posebni parkovi. I svaki je ocuvan, i ne samo to nego milina za oci, sa puno cvijeca.



Ma draga evo u Dk nijedan nije pod kljucem mislim imaju ograde radi zastite da djeca ne bi izlazili napolje , ali sve i jedan parkic je u funkciji...Desava se i ovdje da huligani isaraju razvale...Ja stvarn ne kontam kako to kod nas dole ljudi sei dozvole da razvaljuju i unistavaju...user posted image user posted image

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vratimo djeci parkiće!
3.10.2011 14:00:52   
juni
Jedna lijepa vijest. Danas, kad smo Emil i ja otisli u park, park se popravlja, klupe se renoviraju, drveni djelovi se farbaju, ma ne mogu vjerovati. Iako nas park i nije bio puno razvaljen, mogao se koristiti, sad ce ga jos dodatno srediti. Eto, ima i pozitive u svemu. Samo me jos interesuje ko je naredio da se popravi, i zasto nije tako u svim parkovima.
Radi se o parku prekoputa Ciglana.

MarinaDK,  cini mi se da je ovdje ograda jedino rjesenje. Nazalost!


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vratimo djeci igru!
23.5.2012 21:37:13   
Visnja RR
Pokazimo i ovaj put da kucamo jednim srcem..user posted image
Djevojke trebaju nam u sto kracem roku sponzori za finisiranje ovog projekta tj rekontrukciju...
A bilo bi dobro da i mi pokusamo organizovati jednu humanitarnu kaficu i sljedeci BB proglasiti humanitarnim ...za izgradnju ovog parka
Vise o projektu u nasoj rubrici Filantropija

http://www.ringeraja.ba/clanak/34vratimo-djeci-igru34_935.html

Ako radite u firmama koje bi mogle da daju svoj doprinos obratite mi se putem pp ili maila koji je naveden u PR clanku...
Imamo vise od pola novca ...ali treba nam jos da se ne bi desilo da se projekat otkazuje ...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vratimo djeci igru!
31.7.2012 12:36:41   
Visnja RR
u cetvrtak 02.08. u 11 h pocinje zvanicno (iako je vec pocela prije par dana) rekonstrukcija parka Otoka...
Mozemo biti ponosni sto projekat "Vratimo djeci igru" privodimo kraju...
Pozivamo nasu djecicu da dodju s roditeljima da se veselimo plesemo i pjevamo uz djecije pjesme...Ovom svecanom cinu ce prisustvovati nacelnik Opcine NG , direktor KJKP Park sa saradnicima ...te mediji....

Zajedno sa nacelnikom djecica mogu obojiti jednu klupicu i igrati Ringeringeraja user posted image

Dakle cetvrtak u 11 h Otoka

Vratimo djeci igru!!!!



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vratimo djeci igru!
31.7.2012 12:47:02   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image
krasno...
samo rano a radni dan...user posted image

moramo nešto smislitiuser posted image
mislim ja i moja djecauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vratimo djeci igru!
1.8.2012 22:34:14   
Visnja RR
ko ne moze sutra doci...moze pokusati uskoro na otvaranje parka ...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vratimo djeci igru!
16.8.2012 22:18:11   
coki
Višnja, park na Otoci još nije počeo da se radi. Nikada nitko se tamo nije pojavio. Kako ste Vi ofarbali one stare klupice, ..., to je sve od rada. Šta se dešava? Mama sam, ..., ona što smo se upoznale u parku na Otoci. user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vratimo djeci igru!
24.8.2012 22:09:40   
Visnja RR
draga coko sad vec imas park zar ne ... user posted image PARK je to za par dana odradio... ima jos malo da se doda nesto pa krajem sljedece sedmice svecano otvaranje...mada se vec sad igraju djeca... moja kcerka je veceras isla sa bakom i didom tamo...user posted image

nadam se da ce biti mnogo nase djecice na otvaranju...ali o tome vas blagovremeno obavjestim...bice veeeseeelooooo user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vratimo djeci igru!
30.8.2012 22:42:59   
Visnja RR
Jos malo i ringerajin park gotov
http://www.facebook.com/Ringeraja.ba#!/media/set/?set=a.10151176419051259.497067.306328761258&type=1

postavljen je mobilijar...djeca se vec igraju... jos treba podloga i pjescanik da se zavrse user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vratimo djeci igru!
23.9.2012 14:51:29   
Visnja RR

Obavještavamo Vas da će se u ponedjeljak 24.09. u 11 h u naselju Otoka zvanično otvoriti Ringerajin dječiji park za čiju rekonstrukciju je zaslužno ringerajino humanitarno udružene“Predstavništvo Ustanove Danu Filnatropija u BiH”. Ovom projektu pod nazivom “Vratimo djeci igru” kao partner pridružila se Općina Novi Grad te prijatelji projekta Caritas Vrhbosanske Nadbiskupije Sarajevo I ljudi dobre volje među kojima su i igraonice Dječiji grad, Tete čuvalice, Bambi… Izvođač projekta je KJKP Park.


Dodjite da se druzimo! user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vratimo djeci igru!
23.9.2012 18:52:55   
bellla
user posted image user posted image



_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vratimo djeci igru!
23.9.2012 19:54:45   
Blue rose RR
user posted image user posted image user posted image
Da ih bude još mnogo.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vratimo djeci igru!
24.9.2012 9:09:57   
leona81

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


Obavještavamo Vas da će se u ponedjeljak 24.09. u 11 h u naselju Otoka zvanično otvoriti Ringerajin dječiji park za čiju rekonstrukciju je zaslužno ringerajino humanitarno udružene“Predstavništvo Ustanove Danu Filnatropija u BiH”. Ovom projektu pod nazivom “Vratimo djeci igru” kao partner pridružila se Općina Novi Grad te prijatelji projekta Caritas Vrhbosanske Nadbiskupije Sarajevo I ljudi dobre volje među kojima su i igraonice Dječiji grad, Tete čuvalice, Bambi… Izvođač projekta je KJKP Park.


Dodjite da se druzimo! user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vratimo djeci igru!
24.9.2012 9:58:33   
malenaa
dolazimoooooooooooooooo :))))

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vratimo djeci igru!
24.9.2012 14:19:16   
Blue rose RR
depo.ba/hronika/pogledajte-kako-izgleda-obnovljeni-djeciji-park-na-otoci

user posted image user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vratimo djeci igru!
24.9.2012 14:25:24   
leona81
divno jeeeeeeeeeeee

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vratimo djeci igru!
24.9.2012 14:30:09   
Skvo RR
Visnja..zaista svaka cast....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Što najviše volite na svom tijelu?
amaniamanic

:)

malo sam bucka (25%)

grudi (13%)

noge i guzu (18%)

sve je ok (27%)

nista (11%)

noge (6%)


Broj svih glasova: 134

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *