|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kosa vasih djevojcica
19.6.2013 16:15:21   
teacher75
kod moje je kosa ravna da ravnija ne moze biti kao i kod meneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kosa vasih djevojcica
22.6.2013 12:18:26   
ringeminge
moja devojcica ima divnu kovrdzavu plavu kosicu na tatu :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kosa vasih djevojcica
22.6.2013 14:09:24   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

kod nas je citava kosa loknava , suha i tesko se rascesljava... a nece da se osisa, jedva je docekala da joj naraste. ljeti je vezemo u rep ili kikice jer se jako puno znoji pa ne moze drugacije. ja nisma nesto strucna oko frizura p anesto ljepse ne znam ni napraviti specijalno .....
kosa jako teska za odrazvati .. a moze nikad da je ne pere user posted image samo kad se ne bi usmrdila od znoja i ostalog mogla bi danima, sedmicama da se na njoj ne vidi da je prljava.:)
koj eulje koristite. ja sma bas citala na interenetu svasta da zene stavljaju i rgenerator za odrasle po donjim djelovima kose u ovakvim slucajevima. bas bi nam trebalo nesto d apomogne.

onaj sprej za racesljavanje pomogne al treba ga jako puno staviti i trenutno je efkeat vec za par sati opet ako cu je cesljati moram....nemam sliku ovdje a uslikacu svoju "cupu" da je stavim ...
dala bi ona sve da ima ravnu kosu, ista sam i ja bila ...godinama mi s ekosa malo ispravila al i dalje je kod svakog feniranja "vucem " koliko mogu user posted image na moru mi bude ista kao kod nje ( i ako pokisnem )


Ja stavljam po vrhovima regenerator samo obratim paznju da je onaj za svakodnevnu upotrebu tj za "normalnu" kosu, i stavljam joj nekada sprej za djecu za rascesljavanje iz DMa, a nekada ono silikonsko ulje, sve to samo po vrhovima :)


IZVORNA PORUKA: niki83

Ja sam oduvijek uzivala u toj loknastoj kosiuser posted image
I kao dijete sam je bas imala poput starije djevojcice kod Lulu..nazalost mama je skrati jednom upravo zbog te muke oko pranja i cesljanja i goodbye loknice, nikad viseuser posted image
Kod moje N opet ni blizu moje kose, a ni mm, svijetla, tanka i rijetka..
Mislili smo da cemo sisanjem na kratko nesto postici ali ne,..
Pa smo sad odustali od sisanja i bas uzivamo i ona i ja da je vezemo u repice, kikice i pundjice i bas joj slatko stojiuser posted image



Ja sam imala kosu malo jos frckaviju od moje velike curke. Medjutim sa 19 dobih mononukleozu i valjda i stitna proradi tada i opadne veliki dio kose, nikada se nije skroz oporavila. Sada imam slabu kosu koja se i dalje frcxka ali na onaj "slabiji" nacin, znaci ne kao sto je bila prije. A sto se tice malene tvoje, mojoj starijoj je znatno postala kosa gusca u poslednjih godinu dana, tako da to valjda ide i kako rastu?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kosa vasih djevojcica
22.6.2013 16:47:38   
canim
Mojoj su siskice ravne a nazad su joj loknice, bas je tesko za odrzavati, nekako uvijek joj loknice lete na sve strane, nadam se da ce joj se s vremenom ispraviti kao sto je i meni, jer sam i ja imala tako lokne kao mala a kako mi je kosa bila gusca i jaca ispravila se.

Lulu kakav je taj sprej za rascesljavanje ? Ja ga nisam primjetila, koja je marka i jeli medju djecijim samponima stoji ili negdje drugo ? user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kosa vasih djevojcica
22.6.2013 17:56:33   
MicoTico
Canim, bude u DM taj sprej za raščešljavanje zajedno sa dječijim šamponima i kupkama

Evo , to je taj
http://www.akcijeikatalozi.rs/media/proizvod/041180a_dm_katalogdownload_Page_28_18.png


Ja svojoj curici špricam Revlonovim sprejem sa raščešljavanje za djecu. Malo je skuplji od ovog DM, ali bude duuugo jer je dovoljno samo malo staviti. Ovaj zadnji imamo od prošle godine, nismo ga ni pola potrošili.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kosa vasih djevojcica
22.6.2013 18:02:46   
canim
Ok hvala a ima li taj Revlonov u DM ? i jeli medju djecijim samponima ili negdje drugo stoji ?

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kosa vasih djevojcica
22.6.2013 19:03:24   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: canim

Ok hvala a ima li taj Revlonov u DM ? i jeli medju djecijim samponima ili negdje drugo stoji ?

Nema. Ja ga uzimam od komšije koji radi za firmu koja je zastupnik. Oni prodaju samo frizerskim salonima.
Ovakav, samo zeleni http://www.mojfrizer.com/images/stories/brendovi/revlon%20preparati/Equave_nova_linija/RevlonEquaveKidsConditioner200ml.jpg
Oko 18-19 KM je, ali, kao što sam napisala, bude nam baš duuuuugo. Ne masti kosu, samo mrvicu stavimo i lako se raščešlja, a miriše prekrasno.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kosa vasih djevojcica
23.6.2013 11:29:10   
amela2208
Moja djevojcica ima jako gustu kosu i pravu. Kod nas snjalice i kikice ne pomazu i uvijek smo cupaveuser posted image user posted image user posted image user posted image Evo ovako izgledauser posted image

user posted image

< Poruku je uredio amela2208 -- 23.6.2013 11:30:41 >


_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *