|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sniženja !
18.1.2015 23:16:36   
Full Moon

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Ima li jos skafandera za cure?



pa jesi bila?

Jesam ;)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 2101
   RE: Sniženja !
19.1.2015 10:24:48   
Angelica
Full Moon kakva su sniženja, jesi li bankrotiralauser posted image

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 2102
   RE: Sniženja !
19.1.2015 10:50:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Full Moon


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Ima li jos skafandera za cure?



pa jesi bila?

Jesam ;)


ja hej bona...ap slike sam gledala...Štaš sad opet po sarajevu živa ti meni bila...
sjedi gdje siuser posted image

il nam fali orchestre malouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 2103
   RE: Sniženja !
19.1.2015 11:39:35   
ziki
http://grandtours.ba/tour/dozivite-s-nama-najjeftiniji-shopping-u-grazu/

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2104
   RE: Sniženja !
19.1.2015 21:05:56   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Full Moon


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Ima li jos skafandera za cure?



je li ti sta ono pomoglo

ja se nadam u na proljece da ce biti snizenja

a u busu sam rela i nasu Ivonu

pa jesi bila?

Jesam ;)




_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 2105
   RE: Sniženja !
19.1.2015 23:34:14   
Full Moon
Majo, jesi dobila poruku?
Ma iskreno ne uhvatih ja snizenja koja sam ocekivala, barem ne u HM-u (a to mi je bila prva meta, sve ostalo maltene ima i kod nas), uzitak je naravno sto imas izbora ali pare klize kao ludeuser posted image , mislim da je pametnije piciti u HR, jeftinje dodjeuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 2106
   RE: Sniženja !
20.1.2015 6:46:46   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Majo, jesi dobila poruku?
Ma iskreno ne uhvatih ja snizenja koja sam ocekivala, barem ne u HM-u (a to mi je bila prva meta, sve ostalo maltene ima i kod nas), uzitak je naravno sto imas izbora ali pare klize kao ludeuser posted image , mislim da je pametnije piciti u HR, jeftinje dodjeuser posted image



nisam dobila

pa rekla sam ti, ja sma u HM-u najmanje kupila, doduse jesam A u onom u gradu. u ca sam nesto kopila i u ernestthings. A pare klize sto kazes za cas, ne kontamo da su to euri hahaha

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 2107
   RE: Sniženja !
20.1.2015 8:18:29   
mama2009

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Majo, jesi dobila poruku?
Ma iskreno ne uhvatih ja snizenja koja sam ocekivala, barem ne u HM-u (a to mi je bila prva meta, sve ostalo maltene ima i kod nas), uzitak je naravno sto imas izbora ali pare klize kao ludeuser posted image , mislim da je pametnije piciti u HR, jeftinje dodjeuser posted image



ja sam bila od 13-16.01. totalna rasprodaja u HM po 1€ salovi i kape, po 5€ haljinice i sl

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 2108
   RE: Sniženja !
24.1.2015 20:23:32   
salmy
u zari ludo snizenje

uzeh koznu torbu za citavih 56 KM
decku kozne cipele( one sa debelim dzonom) koje su bile 86..za 25
i pantalone sebi karirane debele...da sam jos ostala svega bi uzela...no ima jos danauser posted image

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 2109
   RE: Sniženja !
26.1.2015 15:02:02   
elmaL
salmy meni mustulukuser posted image u Piazza Italia je sve po 5, 10 i 20KM. Pa pozuri ako si mislila dolazitiuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2110
   RE: Sniženja !
26.1.2015 15:23:11   
Lavica28
U oviese isto ima super za probrati vesa za djecicu i ljetnih kompletica, sve je u pola snizeno.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 2111
   RE: Sniženja !
26.1.2015 15:36:57   
salmy

IZVORNA PORUKA: elmaL RR

salmy meni mustulukuser posted image u Piazza Italia je sve po 5, 10 i 20KM. Pa pozuri ako si mislila dolazitiuser posted image

user posted image hvaaaala ti bas smo planirali ici za vikend aBd ..

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 2112
   RE: Sniženja !
27.1.2015 12:40:52   
Medi_87
u Azelu rasprodaja
u Tiffany 25% snizenje na sve artikle i na snizene je snizenje user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2113
   RE: Sniženja !
29.1.2015 14:41:35   
teacher75
u springfildu ima super snizenje do 70%. kupih mm jaknu za proljece za samo 39 km, a bila je oko 150! ima i zimskih jakni odlicnih za do 100 km. u radnji pored u scc cortefiel odlicnih stvari i za zene i za muskarce do 70% snizenih. kupih predobru haljinu za 54 km, a bila 115 km prije snizenjauser posted image evo ovu:
http://cortefiel.com/en/shop/woman/dresses/vestido-con-aplique-5054559
ima uz vrat neke kamencice crne, jos je ljepsa nego na slici

< Poruku je uredio teacher75 -- 29.1.2015 14:42:16 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 2114
   RE: Sniženja !
30.1.2015 23:01:18   
bebaa
sniženje 50% u Beba Kids.....kupih malcu majcu za 8,5 km.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2115
   RE: Sniženja !
1.2.2015 15:21:24   
bebaa
na Dobrinji u dječijoj radnji ispod DM-a ima sniženje....ima krasnih dječijih majci jednobojnih po 7,90.......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 2116
   RE: Sniženja !
2.2.2015 13:57:37   
salmy
Azel 70% sad sam prosla zene se otimajuuser posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 2117
   RE: Sniženja !
2.2.2015 15:33:42   
Hanady RR
Fino sniženje imate u Beba Kids

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2118
   RE: Sniženja !
4.2.2015 11:22:28   
Hanady RR
Teranova kod katedrale snizenje fantasticno....za djecu sidjete dole i hrpa robe i zimske i ljetne robe puno po 1...2 km....suknjica,sorceva,majica prekrasnih.....imate zimskih jakni djecijih po 10 km....treba se zaroviti al djevojka mi kaze bice do isteka zaliha ta hrpeta robe a sutra tu dolazi i iz zenice i mostara

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2119
   RE: Sniženja !
4.2.2015 11:58:10   
minie

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Teranova kod katedrale snizenje fantasticno....za djecu sidjete dole i hrpa robe i zimske i ljetne robe puno po 1...2 km....suknjica,sorceva,majica prekrasnih.....imate zimskih jakni djecijih po 10 km....treba se zaroviti al djevojka mi kaze bice do isteka zaliha ta hrpeta robe a sutra tu dolazi i iz zenice i mostara


Ja sam u petak bila i kupila za jednu djevojcicu majicu i teksas haljinu za 4 KM. Ima za djecake lijepih donjih dijelova trenerki za 7,8 KM, onda dukseva za 10 KM. Ima linepih stvari posebno za djevojcice.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2120
   RE: Sniženja !
4.2.2015 22:16:06   
ada_

IZVORNA PORUKA: salmy

Azel 70% sad sam prosla zene se otimajuuser posted image

gdje se nece otimati sve po 6 i 7KM user posted image user posted image


_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2121
   RE: Sniženja !
9.2.2015 18:23:41   
teacher75
U lindexu danas pocelo ono veliko snizenje al nije neki izbor. Ima dobrih zimskih jakni zauser posted image po 35 km, a bile su oko 100 km, boxerica za 3 km i muskih i zenskih. Za djecake ostalo tanko, za djevjcice malo bolj izbor al ne tako dobar kao prije

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 2122
   RE: Sniženja !
9.2.2015 18:46:11   
Medi_87
Tiki jesi bila u Importanneu

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2123
   RE: Sniženja !
9.2.2015 18:50:26   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Medi_87

Tiki jesi bila u Importanneu

jesam u oba, za manje djecake mozes nesto i naci,. broj 104 ko da je neko sve pokupovao a vecih i manjih ima ponesto

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 2124
   RE: Sniženja !
9.2.2015 18:54:01   
teacher75
ovaj kaput mi je extra, sad je oko 50 km

http://static.lindex.com/Archive/ProductImages/7125/7125340/S0000007157833_F_W40_20140627103119.png

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *