|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  334 335 [336] 337 338   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
20.5.2017 14:39:21   
azra I ADI
Draga Višnja, ja da se ovako hranim meni bi bilo potrebno desetak dana ovakvog režima i ja bih svoj problem riješilauser posted image
Canim,sad će ljeto, javljaj nam se svaki dan, da jedna drugu motivišemo...Pozz za sve dameuser posted image koje mršaju.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8376
   RE: Mršajmo zajedno !
20.5.2017 17:16:35   
Visnja RR
pa hajde kreni.... user posted image 10 dana brzo prođe...
mada ovaj moj režim ja držim 30 dana 15 + 15...nakon toga ubacujem sve vrste voća i "grešne" namirnice s vremena na vrijeme tipa tjstenina, ćevapi , McD , pita , slaaadoooled ....
jedino mi sladoled nedostaje ...


i da piti vode , vode i samo vode....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8377
   RE: Mršajmo zajedno !
20.5.2017 17:38:26   
azra I ADI
Počne mi se mantati bez hljeba, nemam pojma u čemu je problem! I ja se trudim piti što više vode, mada je teže kad sam na poslu, pa stalno valja ići do toaletauser posted image I za hranu je teže kad radiš, ja bar nemam nekog izbora osim pekare, sendviča, bureka; ali zato evo vikendom pazim. Tako je kod mene danas bilo:
D: Jaje sa kriškom crnog hljeba
R:Kuhani mladi krompir, kajmak, paradajz, crni hljeb, supa od gljiva
V: Rižoto sa maslinama i kriška crnog hljeba
Između obroka po jedna voćkica!Pozz

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8378
   RE: Mršajmo zajedno !
20.5.2017 18:02:56   
Visnja RR
za početak izbaci krompir i rižu.....pravi paprike, tikvica, borkuli, karfiol itd :)))

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8379
   RE: Mršajmo zajedno !
20.5.2017 18:08:20   
Visnja RR
ako ne možeš bez hljeba onda si kupuj onaj Mestemacher na zdravoj hrani u Konzumu ili DM....umeš jednu šnitu staviš mocarele preko i rukole i park kotući paradajza ...mljac doručak...a taj hljeb će te dugo držati sitom jer daje energiju user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8380
   RE: Mršajmo zajedno !
20.5.2017 18:31:02   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Počne mi se mantati bez hljeba, nemam pojma u čemu je problem! I ja se trudim piti što više vode, mada je teže kad sam na poslu, pa stalno valja ići do toaletauser posted image I za hranu je teže kad radiš, ja bar nemam nekog izbora osim pekare, sendviča, bureka; ali zato evo vikendom pazim. Tako je kod mene danas bilo:
D: Jaje sa kriškom crnog hljeba
R:Kuhani mladi krompir, kajmak, paradajz, crni hljeb, supa od gljiva
V: Rižoto sa maslinama i kriška crnog hljeba
Između obroka po jedna voćkica!Pozz



Crni hljeb nije uvijek integralni.

Proguglaj nanin hrono hljeb. Jaoooo kakav je divan! I uz kvalitetan dorucak ce te par sati drzati bas sitom. Jedno jaje mi se cini malo... Ja ga pecem oko dva sata al smanjim temp ja 200 pa na 150.

Ili napravim sebi l3pinicu od 40gr razevog ili kombinacija nekog integralnog brasna, kasikica praska za pecivo, malo soli, kasika maslinovog ulja i malo sjemenki. Zamuti vodom da.bude malo rjedje. I peci na 220 20min i eto hljeba za dorucak. Nema sanse da budes gladna poslije ;)

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8381
   RE: Mršajmo zajedno !
20.5.2017 18:42:06   
azra I ADI
Hvala vam na savjetima, probat ću ove recepte za hljeb.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 8382
   RE: Mršajmo zajedno !
21.5.2017 12:52:29   
Daliyah92
user posted image

Evo i menee user posted image
Konacno tema aktivna user posted image
Imam i ja nekih 7-8 kg da skinem, a niiikaaad da oduu.. Vec mjesecima mrsavim i stalno nesto zabrljam, pa sve ispocetka.
Meni je isto problem slatko. Doduse, ne jedem ga bas puno ali izgleda i ovo malo treba izbaciti user posted image
Pocela sam bila sa Sonoma dijetom, i dobro mi je bilo.. samo ne znam sta mi bi pa sam prestala. A fino sam bila pocela, izgubila 1 ili 1,5 kg u sedam dana, a nisam bila gladna.
Jedino mi je slatko bas falilo a pogotovo 3u1 user posted image
Ide Ramazan, pa se nadam minusima. Ja u ramazanu samo pijem na iftaru a slabo jedem.

Bilo bi dobro kao prije da napravimo spisak i prijavljujemo sedmicne minuse user posted image To je mene nekako najvise motivisalo, kad vidim kako druge idu u minus pa onda i ja user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8383
   RE: Mršajmo zajedno !
21.5.2017 13:07:58   
azra I ADI
Daliyah, neka si nam se pridružilauser posted image
Slabo ova ekipa prijavljuje rezultate, pa eto tako i ja...
Gledat ću sutra ujutro da se izvagam, pa da vidim na čemu sam.
Pozzuser posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8384
   RE: Mršajmo zajedno !
21.5.2017 14:50:10   
canim
Daliyah user posted image kako bebe slusaju user posted image

Sto se hljeba tice i ja volim hljeb al uglavnom pravim domaci, imam pekac pa mi je to cas posla.
Ja cu se sutra ujutro vagati i poceti zapisivati s tim da se ja za ramazan uvijek udebljam pa ne znam kako cu...ali bitan je nijjet jel user posted image


(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8385
   RE: Mršajmo zajedno !
22.5.2017 10:24:47   
boombar
Vidim aktivna stara ekipa za mrsanje pa da se i ja (pri)javim 😊
Kod mene stalno kg variraju, malo pazim, izgubim koju, pa se zaredaju neki rodjendani, vjencanja i slicno i opet sve vratim 😑
Jucer sam odlucila krenuti ozbiljno u ovaj prijekat zdrave ishrane i vjezbanja pa cemo vidjeti. Kupila sam sve namirnice za ovu sedmicu, vecinom meso i povrce ce biti na meniju uz koju vocku. Zeznuto je sto rucak moram jesti na poslu pa moram sokontati sta da napravim a da mogu nositi sa sobom.
Trenutno stanje 76kg 🐘 Nadam se da za neka 2 mjeseca mogu spasti ispod 70, makar i 100gr 😄 To bi bio prvi cilj, pa cemo dalje..
Eto nadam se da ce se tema malo podici i da cemo se podrzavati medjusobno i mrsati zajedno 🤗

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8386
   RE: Mršajmo zajedno !
22.5.2017 11:18:14   
manuela RR
Uh Višnja ti si rigorozna pravo. ..user posted image
Ja znam da kad bi tako crkla bi od gladi i onda bi zasjela i najela se svega sto ne treba user posted image
Ko kad nisam čvrst karakter sto se hrane tiče. ..
Kažu metabolizam se poslije 30 usporava pa treba se uciti zdravim navikama na vrijeme ...

Ima li ko iskustva sa herbalife...?
Smaraju me preko fb .

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8387
   RE: Mršajmo zajedno !
22.5.2017 15:55:50   
azra I ADI
Pozdrav ženice...Ja sam se jutros baš razočarala u samu sebe; na vagi tačno 60 kg, kao i kad sam tek krenula sa ovim. Doduše, vaga nije digitalna, ali kako god stanem na nju, zakuje tačno na onoj crti sa 60. Znam i gdje pravim grešku. Naveče, uz čašu kole ili drugog soka, nešto se i gricne( kokice, smoki).Dvoljno da mi upropasti rezultat.
Ništa, idemo dalje.......
user posted image


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8388
   RE: Mršajmo zajedno !
22.5.2017 18:17:02   
canim
dancic zene, vidim i bumbar nam je opet u ekipi user posted image

Danas sam ko nesto gledala sta jedem d sam samo jedan ustipak sa casom jogurta, uzina 2 hurme i maloprije tek stigla da jedem rucak tuna salata za veceru nemam pojma sta cu jer sam kasno rucak jela pa mozda uzmem koju vocku ili opet casu jogurta.
Pila sam jednu kafu u medjuvremenu vjerovatno cu jos jednu poslije i toliko od mene za danas.
Nemam nikakvu ideju sta bih sutra mogla, vidjet cemo.

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8389
   RE: Mršajmo zajedno !
23.5.2017 11:00:11   
boombar
Jutro zene 😊
Ja sam sinoc bila vrijedna i pripremila sve za ponijeti, tako da nema zabusavanja u Kaiseru 😄
Doruckovala jednu kiflu sa sirom, popila ness i evo sad cu jednu jabuku za uzinu, za rucak sam ponijela pilece filete i zelenu salatu s krastavcem, vecera ce biti krompir corba, ali vise corba nego krompir 😄

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8390
   RE: Mršajmo zajedno !
23.5.2017 11:30:06   
Visnja RR
izbaci ness a ukljuci običnu kafu... pogotovo ako je ona 3 u 1 ili 2 u 1

kifla je predpostavljam crna user posted image (ubićeš me) :)))

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8391
   RE: Mršajmo zajedno !
23.5.2017 12:19:20   
boombar
Ma ja ti ne pijem crnu nikad, ne volem je! Ness 3u1 je, a ni kifla nije crna 😂 Ali je mala kiflica, domaca.
Nije to neki odredjen dijetalni rezim nego onaj od Canim.. Tri obroka i dvije uzine (u mom slucaju jedna uzina jer tu drugu ne stignem ubaciti nigdje) A dorucak je dozvoljen "normalan" s tim da se sve manje kaloricno jede kako dan odmice.
A imam namjeru ovaj put i vjezbati uz ovaj rezim pa ce valjda biti rezultata 😊


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8392
   RE: Mršajmo zajedno !
23.5.2017 17:27:03   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Pozdrav ženice...Ja sam se jutros baš razočarala u samu sebe; na vagi tačno 60 kg, kao i kad sam tek krenula sa ovim. Doduše, vaga nije digitalna, ali kako god stanem na nju, zakuje tačno na onoj crti sa 60. Znam i gdje pravim grešku. Naveče, uz čašu kole ili drugog soka, nešto se i gricne( kokice, smoki).Dvoljno da mi upropasti rezultat.
Ništa, idemo dalje.......
user posted image







Pa 60 nije puno. Koliko si visoka?

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8393
   RE: Mršajmo zajedno !
23.5.2017 17:33:13   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: boombar

Ma ja ti ne pijem crnu nikad, ne volem je! Ness 3u1 je, a ni kifla nije crna 😂 Ali je mala kiflica, domaca.
Nije to neki odredjen dijetalni rezim nego onaj od Canim.. Tri obroka i dvije uzine (u mom slucaju jedna uzina jer tu drugu ne stignem ubaciti nigdje) A dorucak je dozvoljen "normalan" s tim da se sve manje kaloricno jede kako dan odmice.
A imam namjeru ovaj put i vjezbati uz ovaj rezim pa ce valjda biti rezultata 😊



skroz te razumijm...
ja nisam pila crnu sigurno zadnjih 15 godina...i evo počeh , zaslađenu sa stevijom... hbg navikneš se...
a bjela kifla je bjela makara bila i mala ...
znam mrziš me :)))
ja sad ne znam koliki imaš višak ali ako je manji od 10 kg onda tom ishranu možeš biti samo u stagnaciji....
"moraš" sebi zadati bar dvij sedmice rugoroznog režima ...izdrži se ...iako bude kriziranja ...onda dvije sedmice ubaciš još bar pola onogo što ne smiješ.... nakon mjesec dana ćeš vidjet odličan rezultata i već ćeš početi da i ama odbacuješ nešto što ti ne trba ...
ja za dva dana prelazim u drugu fazu...završavam prvih 15...
i baš se radujem tom periodu user posted image
jutros vaga pokazala minus 3 kg

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8394
   RE: Mršajmo zajedno !
23.5.2017 19:28:49   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: boombar

Ma ja ti ne pijem crnu nikad, ne volem je! Ness 3u1 je, a ni kifla nije crna 😂 Ali je mala kiflica, domaca.
Nije to neki odredjen dijetalni rezim nego onaj od Canim.. Tri obroka i dvije uzine (u mom slucaju jedna uzina jer tu drugu ne stignem ubaciti nigdje) A dorucak je dozvoljen "normalan" s tim da se sve manje kaloricno jede kako dan odmice.
A imam namjeru ovaj put i vjezbati uz ovaj rezim pa ce valjda biti rezultata 😊



skroz te razumijm...
ja nisam pila crnu sigurno zadnjih 15 godina...i evo počeh , zaslađenu sa stevijom... hbg navikneš se...
a bjela kifla je bjela makara bila i mala ...
znam mrziš me :)))
ja sad ne znam koliki imaš višak ali ako je manji od 10 kg onda tom ishranu možeš biti samo u stagnaciji....
"moraš" sebi zadati bar dvij sedmice rugoroznog režima ...izdrži se ...iako bude kriziranja ...onda dvije sedmice ubaciš još bar pola onogo što ne smiješ.... nakon mjesec dana ćeš vidjet odličan rezultata i već ćeš početi da i ama odbacuješ nešto što ti ne trba ...
ja za dva dana prelazim u drugu fazu...završavam prvih 15...
i baš se radujem tom periodu user posted image
jutros vaga pokazala minus 3 kg


Ovo sto ti Visnja govoris ne izgleda mi uopste lose.. pogotovo to s ubacivanjem user posted image Svidja mi se sto te faze kratko traju. Mogla bih I ja pokusati.

Imam i ja trenutno 60kg, ali ja sam niska a i sitne kosti pa mi je to puno. Sa 54 sam onako ok, a idealna mi je oko 52.



_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8395
   RE: Mršajmo zajedno !
23.5.2017 19:46:42   
azra I ADI
Alma, visoka sam 167-168;idealno mi 55-56, ali nešto mi nikako ne ide.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8396
   RE: Mršajmo zajedno !
24.5.2017 14:09:50   
boombar
Ma naravno da te necu mrziti Visnja, znam da je iz dobre namjere 😊 I ima smisla sto kazes, ali na zalost, imam ja skinuti najmanje 10 kg, a 15ak bi bilo idealno. Za pocetak sam si dala cilj 6kg, tj da spadnem ispod 70. Ovo sve sto jedem, jedem u jako malim kolicinama, pa i vjezbanje uz to, dok ne udjem u formu. A kad dodjem do tih zadnjih cca 5 kila, onda cu morati tako nesto rigoroznije da dodjem do cilja.
Jutros dorucak bio kraljevsko crno pecivo sa sjemenkama i jogurtom, uzina je jabuka, rucak pileca salata opet i vecera ce biti opet krompir corba nez krompira. Popila do sad vec vise od litar vode 🙂

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8397
   RE: Mršajmo zajedno !
25.5.2017 12:07:42   
boombar
Hajmo zene, prijavljujte svoje obroke 😄
Kod mene jutros kriska crnog kruha s pastetom, uzinala jabuku. Rucak je opet piletina, al promijenila sam salatu uz nju 😄, vecera ce biti jogurt vjerovatno..
Sutra vaganje user posted image user posted image

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8398
   RE: Mršajmo zajedno !
26.5.2017 12:48:53   
boombar
Pa gdje ste mrsavice? 😳 Ja se sama sa sobom dopisujem na ovoj temi 😄
Evo da prijavim jutrosnje stanje nakon vaganja .. 75,2 🙂
Zadovoljna sam! Sinoc sam i vjezbala 💪
Jutros doruckovala opet krisku crnog kruha sa pastetom, uzinala jabuku, rucat cu sirnicu.. znam da nike najboljinizbor ali cu smanjiti kolicinu (dva stapica) i vecerati corbu
Hajde javljajte se

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8399
   RE: Mršajmo zajedno !
26.5.2017 12:58:13   
Visnja RR
kod mene -3,5
završila s prvpm fazom i prelazim na drugu

jutros doručak : galete od lanenog i bdemovog brašna s malo punomasnog milerama ....prije toga crna kafa ...

ručak planiram blitvu s fileom pastrmke...

večera: nemam pojam ....možda zelena salata i kuhano jaje i mocarela i malo piletine ...sve to smiksam u salatu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  334 335 [336] 337 338   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  334 335 [336] 337 338   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *