|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  336 337 [338] 339 340   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
1.6.2017 15:46:31   
boombar
Bravo Azra 👍
Trebala sam se i ja izvagati jutros jer veceras idemo na sijelo .. imam osjecaj da cu poprilicno ponistiti trud ove sedmice
Pripazicu od sutra opet. Do sad sam sve po PSu 😊 Dorucak kriska crnog kruha i komad sira, uzina jabuka, rucak juha, a veceras "dernek" 😆
Vidis canim kako je krenulo, ne da cu te docekati, nego cu se jos i udebljati dok se ti pridruzis 😆

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8426
   RE: Mršajmo zajedno !
1.6.2017 15:50:42   
azra I ADI

IZVORNA PORUKA: canim

Vidis da to ide kod tebe, ne treba ti nikakva hemija user posted image user posted image

boombar onda se druzimo slijedeci mjeces aktivnije jer ce nam ova azra smrsati do tad user posted image user posted image

Kamo sreće, pratit ću ja vas i dalje, nita ne briniteuser posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8427
   RE: Mršajmo zajedno !
2.6.2017 12:30:22   
eminaja
user posted image ima pomaka izgleda...samo tako nastavite user posted image
kod mene vaga danas pokazuje 72.8 ali nek bude okruglo 73 user posted image ehh mislim da ce me sutrasnji iftar zeznut jer ce bit uglavnom tjestenina user posted image aa ja naravno piti ne mogu odolit hahah

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8428
   RE: Mršajmo zajedno !
3.6.2017 17:11:10   
azra I ADI
Gdje ste žene, kako ste mi? Neka je vikend, nema brljanja!user posted image Ja ću se sutra izvagati, ne mogu u ponedjeljak, rano idem na posao. Inače, prezadovoljna sam, vidim na sebi da ima finog rezultata.
Pozdrav user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8429
   RE: Mršajmo zajedno !
6.6.2017 13:40:46   
Khepra
Pozdrav svima,

od ocaja sam se registrirala ne bi li imala sa kime tu i tamo popricati kad mi je kriza i vodili neki koliko-toliko dnevnik.
Dakle, u kratkim crticama, majka sam 1,5 godisnjaka, kad sam zatrudnila imala sam 73 kg, prilikom poroda imala sam 100 kg i sada imam 71 kg.
Iz nekog razloga ovih 71 izgledaju strasnije nego onih 73.

Napominjem da mi je maternica puna mioma (oko 20-ak) i velika je kao da sam u 5-om mjesecu trudnoce,
pa sam svjesna da, ukoliko ne odradim operaciju vadjenja, to ostaje tako (dakle izgledam kao klasicna trudnica user posted image )
Osim toga, sve ostalo se manje više dade popraviti.

Vec par mjeseci sam na nekoj laganijoj prehrani (sa 73 pala na 71) i sad to tako stoji.
Ocigledno je da trebam uvesti neke mjere; konkretna dijeta i vjezbanje.

Inace radim od kuce cca 7 sati dnevno, ostatak vremena sam sa malim.
Zivim dosta izolirano, tek sam se doselila u manje mjesto. Setam sa malim vani po 2 sata dnevno ali ne komuniciram sa ljudima (takve prirode sam) pa eto odrijesila sam da makar tipkam.

Lijepi pozdrav svima i hvala na citanju, ja cu biti slobodna ovdje pisati progres mrsavljenja.

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8430
   RE: Mršajmo zajedno !
6.6.2017 18:10:15   
azra I ADI
Khepra, dobro nam došla! user posted image
Izgleda da su stare članice odustaleuser posted image
Eminaja, canim, boombar, gdje ste?
Ja sam prezadovoljna, sad sam negdje na 58.5 i super mi ide.
Pozdrav.............

(odgovor članu Khepra)
Neposredna veza do poruke: 8431
   RE: Mršajmo zajedno !
8.6.2017 10:17:24   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Pozdrav ženiceuser posted image
Ja jutros stadoh na vagu i prijatno se se iznenadih -1kguser posted image
Sada imam 59 i idemo dalje u borbu s kilogramima
Pozdrav za sve aktivne članice!


čuj 59 i još mršaš... banovaću te user posted image

kakvo mršanje s tom kilažom ženo draga user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8432
   RE: Mršajmo zajedno !
8.6.2017 10:24:24   
Visnja RR
i da kakvo odustajanje nas koje mršamo user posted image
samo nisam imala vremena da pišem a i nisam imala šta prjaviti
Ja sam u drugoj fazi moje ishrane par dana griješila jer sam bila u takvoj situaciji (ili nisam bila karakter ...u biti namjerno sam griješil)

situacija -4 kg... dakle na onih -3,6 sam dodala jos -0,4 user posted image
u biti znala sam da će se dešavati stagnacija pa je to ok...

ishrana je i dalje korigoavana ali idem po onom Dukan sistemu :jedan dan meso, nemasno mlijeko i jaja a drugi dan sve to plus povrće....
i dalje ema sokova, slatkog ...

ubacila sam i Dukan hljeb s tim da sam ga malo korigovala ...pravim ga iskljuivo od zobenih mekinja i jedna kašike laneneog brašna... ukusan je
pravim ga u obliki galeta
jutros tri srcolike galete premazala s grčkim jogurtom i stavila malo rukole
za ručak planiram pureće filete i pržene paprike
a za večeru vjerovatno malo ostatka puretina sa dvije galetice i grčki jogurt

btw ukljucite zobene mekinje jer utiču na probavu...a izbacite sve vrste hljeba


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8433
   RE: Mršajmo zajedno !
8.6.2017 10:34:53   
Visnja RR
Zobene galete .... pravim ih po ovom recpetu...samo umjesto pšeničnih stavljam laneno brašno , bademovo, ili chia...ili jedostavno samo zobene mekinje

ovaj recept je za tri ova srcolika kruga galeta .... ubuduće ću praviti pola jer je ovaj jedan krug dnevna doza...
po recepetu kao na fotki u tekstu pečete u nekoj manjoj tepsijici...i to je dovoljno za 2 ili tri dana user posted image

http://www.ringeraja.ba/clanak/dukan-hljeb_866.html

user posted image

moj doručak user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 8.6.2017 10:38:21 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8434
   RE: Mršajmo zajedno !
8.6.2017 12:40:13   
canim

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Pozdrav ženiceuser posted image
Ja jutros stadoh na vagu i prijatno se se iznenadih -1kguser posted image
Sada imam 59 i idemo dalje u borbu s kilogramima
Pozdrav za sve aktivne članice!


čuj 59 i još mršaš... banovaću te user posted image

kakvo mršanje s tom kilažom ženo draga user posted image

Zane nikad nisu dovoljno mrsave, ocito user posted image uvijek moze jos malo user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8435
   RE: Mršajmo zajedno !
8.6.2017 19:04:25   
azra I ADI
Pozdrav ženiceuser posted image
Nije istina da žena ne može biti premršava, ja poznajem par takvih i baš je ružno, lakše je skinuti par kg, nego ne moći se udebljati.
Ja sam negdje na 58 kguser posted image
Još 2-3 kilice do jula i bit će idealno
pozdravuser posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8436
   RE: Mršajmo zajedno !
8.6.2017 23:35:22   
bejbibi
Pozdrav zenice ,mogu li se pridruzitiuser posted image
Pala sam u depresiju kad sam maloprije stala na vaguuser posted image
Vrijeme mi je da krenem mrsati :)
Nisam vas citala,ne znam kako funkcionise tema ali uhodat cu se ;)
Jel drzite neku zajednicku dijetu,vjezbanje il kako ???
Ja sam se prijw 3mj porodila . Ostala na 70 kg ( pojma nemam kolko sam na porodilu imala)user posted image ugl,sad se izvagah i haman 74 kguser posted image udebljala sam seuser posted image
Naravno jedem ko luda ,sve sto mi padne pod ruku...ne mogu se kontrolisati ..valjda se vodim onim " trebam jesti jer dojim pa trpam svasta :((
Stvarno se ruzno osjecam u svom tijelu i moram poceti korigovati ishranu i vjezbati ( iako nisam ljubitelj vjezbanja nikako!!!)
Moja idealna tezina bi bila 56kg (na osnovu visine)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8437
   RE: Mršajmo zajedno !
8.6.2017 23:48:29   
canim
mi svi imamo zelju da mrsamo ali samo azra i visnja mrsaju user posted image mi ostale samo pricamo a tako se ne mrsa user posted image

dobrodosla u klub user posted image

i meni je idealna 56 mada bih bila happy da sam i ko azra na 58.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 8438
   RE: Mršajmo zajedno !
9.6.2017 5:58:26   
azra I ADI
Dobro nam došla bejbibiuser posted image
Poto dojiš, nita rigirizn ti ne bih savjetovala, lagano koriguj ishranu, razmišljaj o namirnicma koje koristi, kako ih pripremaš itd., lagane neke vježbice ...A kasnije, kad beba pređe i na ostalu hranu ti se baci na turbo opciju mršanja. Ovde svako ima svoj režim, mene je recimo spasio ražvni hljeb(jer sam tjesteninu i bijeli hljeb jela k'o luda), sad krikica-dvije, vie ni ne mogu, vjeruj mi. Dolazi ljeto, ima puno niskokaloričnog povrća, pa i to iskoristi...
Puno uspjeha ti želim, i javljaj nam se, ovako motiviemo jedna druguuser posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8439
   RE: Mršajmo zajedno !
9.6.2017 5:59:52   
azra I ADI

IZVORNA PORUKA: canim

mi svi imamo zelju da mrsamo ali samo azra i visnja mrsaju user posted image mi ostale samo pricamo a tako se ne mrsa user posted image

dobrodosla u klub user posted image

i meni je idealna 56 mada bih bila happy da sam i ko azra na 58.

Jest vala baš, i vi nam se pridružiteuser posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8440
   RE: Mršajmo zajedno !
9.6.2017 8:52:58   
bejbibi
Hvala vam drage moje a dobrodoslici 😙
Jeste,puno je lakse ovako s nekim dijeliti i planirati jer sama bas ne uspijem odrzavati kontroluuser posted image prije nego sam ostala trudna 3.put krenula sam na un dijetu i fino smo razmjenjivale recepte i ideje (ima tema na forumu) i ferceralo je to bas lijepo :) taman sam krenula smrsati kad ostanem trudna i to je bilo to user posted image
Sad me bas uhvatila neka depresija sto sam se udebljala :( iskreno ,mislila sam da cu smrsati zbog dojenja i troje djecwuser posted image puste zelje mojeuser posted image
Ugl,za pocetak idem smanjiti hljeb i slatkiseuser posted image to su mi glavni poroci heheh
Krecemo :
73kg okruglo
Vagat cu se jednom sedmicno pa cemo vidjeti hoce li biti pomakauser posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8441
   RE: Mršajmo zajedno !
9.6.2017 12:31:58   
canim
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/19029540_1360410043996729_7145063164685966755_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=815f1506b604e1c1df86a941d95ca301&oe=59E3DE00

user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 8442
   RE: Mršajmo zajedno !
10.6.2017 12:28:21   
eminaja
bejbibi dobro dosla u klub ''mrsavih'' user posted image
polahko bona.mozda i krene s dojenjem obicno kilaza stagnira...ti i ja.smo na istoj kilqzi za visinu ne znam user posted image moj izracunati BMI je idelana kilaza 63 kg ma ja bi bila zadovoljna za sad i sa 65-68 samo da je ispod 70 user posted image

eee moje vi...kod mene isto stanje...doduse sad se i posti pa nemam uspostavljen rezim...aa poslije ramazana zaista moram aktivno pocet mrsat user posted image
kao sto bejbibi rece ni malo nisam zadovoljna jos kad nesto obucem tacno izgledam kao bure user posted image user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8443
   RE: Mršajmo zajedno !
10.6.2017 13:15:15   
azra I ADI
Eminaja, pa zato tebe nema, postiš...
A pitala sam se što si se odjednom prestala javljati.
Kod mene za sad fino ide, za ručak je riba(iz konzerve, ta ću, poželjela sam je), mladi kuhani krompir i krastavice sa paradajzom +krika raževnog hljeba.
user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8444
   RE: Mršajmo zajedno !
10.6.2017 17:26:52   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: eminaja

bejbibi dobro dosla u klub ''mrsavih'' user posted image
polahko bona.mozda i krene s dojenjem obicno kilaza stagnira...ti i ja.smo na istoj kilqzi za visinu ne znam user posted image moj izracunati BMI je idelana kilaza 63 kg ma ja bi bila zadovoljna za sad i sa 65-68 samo da je ispod 70 user posted image

eee moje vi...kod mene isto stanje...doduse sad se i posti pa nemam uspostavljen rezim...aa poslije ramazana zaista moram aktivno pocet mrsat user posted image
kao sto bejbibi rece ni malo nisam zadovoljna jos kad nesto obucem tacno izgledam kao bure user posted image user posted image


Visina ,metar i ziletuser posted image 162cm ..idealno 56kg...plasim se da necu nikad biti idealnauser posted image

Ja se stvarno grozno osjecam :( samo sam zasad smanjila hljeb i slatkise ( nisam skroz ukinula jer hocu postepeno) ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8445
   RE: Mršajmo zajedno !
10.6.2017 17:47:37   
eminaja
azra ma ne stignem na sve strane heheh
dobro se ti drzis...
ma ja samo ubacim vise zelenila i vode aa sve ostalo jedem u normalnim kolicinama..naravno cips i slatko na minimum....

bejbibi ja sam 1 67 user posted image ma i 60 je dobro hehhe
aa jesi poslije prva dva poroda ista uspjela skidat kg je li se sta gubilo zbog dojenja user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 8446
   RE: Mršajmo zajedno !
10.6.2017 22:06:18   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: eminaja

azra ma ne stignem na sve strane heheh
dobro se ti drzis...
ma ja samo ubacim vise zelenila i vode aa sve ostalo jedem u normalnim kolicinama..naravno cips i slatko na minimum....

bejbibi ja sam 1 67 user posted image ma i 60 je dobro hehhe
aa jesi poslije prva dva poroda ista uspjela skidat kg je li se sta gubilo zbog dojenja user posted image


Poslije prva dva poroda nisam bila depremirana i nezadovoljnauser posted image iako sam i tad bila ko sad vjerovatnouser posted image nisam nesto bila opterecena i jesam smrsala ,ne previse ,vec se vratila na 60 ( a isto ovako kila imala u trudnoci ,vjerovatno sam se na pocetku doje ja i debljala pa kasnije mrsala,neman pojma )
Al sad sam bas nesto opterecena kilazom:( pocela sam pomalo i vjezbati sa bebijem u rukamauser posted image radim cucnjeve .vec me bole misiciuser posted image onako uaput dok gkedam tv :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8447
   RE: Mršajmo zajedno !
10.6.2017 22:07:23   
bejbibi
Nego,meni se sad ko u inat svasta jede i non stop sam gladnauser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 8448
   RE: Mršajmo zajedno !
11.6.2017 10:23:21   
eminaja
joj i ja sam.poslije poroda prvih 3 mjeseca samo jela jela dok se nisam skontala hehe sa malim je to trajalo prvih 4-6 mjeseci aa sa malom sam 3 mjeseca cim sam vidjela da su kile pocele gore ici user posted image aa za 4 mjeseca sam izgubila 4kg user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 8449
   RE: Mršajmo zajedno !
11.6.2017 16:12:23   
azra I ADI
Pozdrav mršaviceuser posted image
Ne znam za vas, ali ja ću se ujutro izvagati, javit ću stanje kad dođem s posla...
Kod mene, hvala Bogu, motivacija i dalje traje, pridržavam se nekih svojih pravila u ishrani, bez obzira što je vikend..
Pozdrav..

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  336 337 [338] 339 340   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  336 337 [338] 339 340   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *