|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  341 342 [343] 344 345   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
23.1.2018 11:09:14   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

oooo M.A.M extra...svaka častuser posted image
koliko imaš u planu još?


Hvala Visnja... Imam u planu skinut jos 10,zaklela sam se sebi do 1.maja da cu paziti ali daj Bozeuser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8551
   RE: Mršajmo zajedno !
23.1.2018 11:10:22   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: nudzejma

Ola zgodnice😀
Kako ste danas?Kako ide borba sa kilogramima?
Ja sam sinoc kuhala za danas.Po Marijevom planu ishrane danas dorucak kriska 100%tnog razevog hljeba,i 2 kriske barene sunke,casa jogurta.
Za rucak je kuhanje sa lecom.Ja je od rata nisam niti kuhala niti jela😣
Postavit cu vam recept za preukusan hljeb od razevog brasna..Bas je mljac...ovo mi je prva kriska hljeba od proslog ponedjeljka pa sam mu se bas bas obradovala.Vjezbanje nikako da uklopim...sinoc pocela u 22:30 ma nikako ne ide,preumorna.

https://www.coolinarika.com/recept/100-razeni-domaci-kruh/?meta_refresh=1


Ja sam juce pocela sa onim njegovim vjezbama,ma crkla sam nakon prve ture user posted image ali sam se natjerala pa uradila jos jednom

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 8552
   RE: Mršajmo zajedno !
23.1.2018 11:16:36   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Bravo MAM user posted image user posted image user posted image
Meni je inace taj porod poslije poroda bio najgori user posted image tad sam nekako najvise kg imala.
Jos sam sa N pravo puno dobila, mislim otislo je i na porodu ali bas sam bila nekakva ogromna.

Ja sam od cetvrtka 1 kg manje user posted image kao sto sam rekla nisam nista plaho puno izbacila, cekam da popijem ovo nesa sto imam u ladici na poslu pa cu i njega izbaciti, zamjeniti cajem. jedini plus mi je sto na poslu ko manijak pijem vodu jer mi je to dobar izgovor da ustanem, malo protegnem noge i naspem vodu.

Sinoc sam pravila onaj kruh od spelte po Visnjinom receptu, muz je jutros doruckovao, ja sam ponjela na posao pa vidjecemo. Kaze on malo je cudan user posted image valjda sto ide maslinovo u njemu. Jos me zezao sta ti je ovo tecno ovako user posted image kad se zamjesi bas bude tecno...pa sam morala Visnju da konsultujem user posted image user posted image


Joj suti ovaj mali je kriv sto sam kile nabilauser posted image Kad god se on probudi dok ga nahranim razbudim se i naravno obavezno nesto pojedem fujuser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 8553
   RE: Mršajmo zajedno !
23.1.2018 11:45:01   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Bravo MAM user posted image user posted image user posted image
Meni je inace taj porod poslije poroda bio najgori user posted image tad sam nekako najvise kg imala.
Jos sam sa N pravo puno dobila, mislim otislo je i na porodu ali bas sam bila nekakva ogromna.

Ja sam od cetvrtka 1 kg manje user posted image kao sto sam rekla nisam nista plaho puno izbacila, cekam da popijem ovo nesa sto imam u ladici na poslu pa cu i njega izbaciti, zamjeniti cajem. jedini plus mi je sto na poslu ko manijak pijem vodu jer mi je to dobar izgovor da ustanem, malo protegnem noge i naspem vodu.

Sinoc sam pravila onaj kruh od spelte po Visnjinom receptu, muz je jutros doruckovao, ja sam ponjela na posao pa vidjecemo. Kaze on malo je cudan user posted image valjda sto ide maslinovo u njemu. Jos me zezao sta ti je ovo tecno ovako user posted image kad se zamjesi bas bude tecno...pa sam morala Visnju da konsultujem user posted image user posted image


Joj suti ovaj mali je kriv sto sam kile nabilauser posted image Kad god se on probudi dok ga nahranim razbudim se i naravno obavezno nesto pojedem fujuser posted image

Tako sam i ja s Norom, pogotovo sto je ona dojila skoro 2 godine, dojila po cijelu noc i onda ja oko pola 3 kad ona malo zaspe ja onako krepana i umorna odem do frizidera, pricala sam vam kako me muz prepao, kad nisam umrla...jedno vrijeme smo imali redovno male nocne sastanke user posted image napravio bi mi sendvic, casu kakaa user posted image od kako je ona prestala dojiti, ja pocela spavat i posjecivat frizider spalo 5-6 kg od sale.
Meni da je ugledat 7icu prvu na vagi ja bih bila happy. Kad skontam to je samo 5-6 kg ali posto je moja standardna kilaza 74-78 nije to tako nezamislivo ali je u isto vrijeme i tesko jer to malo mi uvijek fali. Prije prazniak sam imala 84 sad sam na 86 ali spustila sam se 2 kg u 10ak dana...polako, samo lagano, ja sam zacrtala pa ici ce nekako.

Ja jedino te vjezbe ne znam kad i kako da uklopim, ali setnje imam na svakodnevnoj osnovi bar pola sata

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 8554
   RE: Mršajmo zajedno !
24.1.2018 8:28:39   
LieToMe RR
Jutro user posted image

kako plan i program danas user posted image
Ja sam juce za rucak pojela jedva dvije kriske onog kruha od spelte...malo sam kiskala recept ali jeli smo ga, jela ga i N user posted image

Nisam vidjela nikakav pomak na vagi ali to je ocekivano s obzirom da mi je ciklus poceo juce pa uvijek nakvasam 2 kg minimum sad je super, stojim kako stojim pa se nadam da kad prodje ciklus da cu ugledati bar 1 kg manje.


< Poruku je uredio LieToMe RR -- 24.1.2018 8:29:28 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 8555
   RE: Mršajmo zajedno !
24.1.2018 9:11:10   
Visnja RR
jutro

kod mene sve po planu ide...ne brljam...u petak će biti 14 dana .... malo sam ispuhanija user posted image
ima još do kraja marta ohoho al ok mi je sve...jedem što mogu , nikad nisam gladna...
jutros jedno jaje umutila , ubacila kašiku izmrvljenog president mladog sira i jedan sitno sjeckani šeri paradjz...ispekla u tavici bez ulja ...stavila u tanjur i posula rukolom... uz trokutić Dukan hlheba najela se user posted image ...
oko 12 me čeka domaća supica...sebi sam poseban dio odvojila bez fidalina...samo sam si isjeckala malo piletine da bude zasitna...uz torkutić Dukan hljeba...
za večeru ću neko ppovrće s piletinom...

i obavezna multivitaminska tabletica...nekad popijem cijelu a nekad tj ee samo pola

< Poruku je uredio Visnja RR -- 24.1.2018 9:12:07 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 8556
   RE: Mršajmo zajedno !
24.1.2018 13:44:42   
canim
Samo da mahnem, ne stignem se javiti, tu sam jos uvijek, drzim se user posted image vidjet cemo kako ce ici ovaj put.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8557
   RE: Mršajmo zajedno !
25.1.2018 15:37:25   
LieToMe RR
Ja samo da javim da ide sve po planu i programu, mada sam juce smazala 3 palacinka (do duse sa domacim dzemom user posted image ) ali na vagi iznenadjujuce jutros minus.
Instalirah i neku aplikaciju za vodu, reko tek toliko da vidim kako pratim ono 2 litre dnevno...e kad se instalira aplikacija unese se koliko ima kg i izbaci koliko je idealno vode da se popije na tu kg, dnevno naravno.
Ispade da trebam popiti nesto vise od 3 litra user posted image user posted image
Za sad mi nedostaje litar i po do kraja dana user posted image user posted image naguracu nekako, taman piskila svako pola sata user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8558
   RE: Mršajmo zajedno !
25.1.2018 16:30:52   
Visnja RR
e čuj tri palačinke user posted image pa mogla si bar samo jednu ono da te ah prođe .... user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 8559
   RE: Mršajmo zajedno !
25.1.2018 18:37:41   
nudzejma
Jao zeneeee....Ne znam sta mi se desilo...Od sinoc imam proliv,grceve u stomaku.Sad su me svi oko mene napali kako je to posljedica ove dijete😣Jest da se malo previse jede hrana koja ubrzava peristaltiku😕Danas sam jedva izdrzala na poslu....Cak me poceo boliti zadnji dio debelog crijeva,kao da imam hemoroide😭😭Morat cu izgleda prekinuti ovaj izazov....
Jel' se vama nesto slicno desavalo?
U ponedjeljak sam jela kupus za rucak,u utorak lecu,u srijedu za dorucak pojela pahuljice i od tada su krenuli problemi....

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8560
   RE: Mršajmo zajedno !
25.1.2018 19:15:18   
Visnja RR
hara stomačni virus u gradu...
pričekaj da te sve prođe pa nastavi....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 8561
   RE: Mršajmo zajedno !
25.1.2018 20:59:14   
M.A.M.
Da se i ja prijavim...

Dorucak: Omlet sa povrcem

Rucak: Supa,dinstano povrce i solja jogurta

Vecera: Supa i gljive


Idemo dalje user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8562
   RE: Mršajmo zajedno !
26.1.2018 8:26:19   
azra I ADI
Evo i mene i nadam se da će nam se i dio stare ekipe pridružiti! Trenutno stanje 60 kg, cilj je nekih 55-56..Nisam baš motivisana, ali pokušat ću. Najgore je što nemam vremena za vježbice. Pozz user posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 8563
   RE: Mršajmo zajedno !
26.1.2018 8:33:14   
vedada
i ja sam tu. Smanjila sam malo hranu, stim da naravno opet veceram-kradem. Nisam ni kilu smrsala, al nekako se salo oko stomaka smanjilo, jel moguće. Da sam makar kilu, nisam ni to.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8564
   RE: Mršajmo zajedno !
26.1.2018 8:33:59   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

e čuj tri palačinke user posted image pa mogla si bar samo jednu ono da te ah prođe .... user posted image user posted image

nisam mogla znas mene user posted image ja i tanjir oblizem ako mi marmelada iscuri user posted image user posted image
sad za sad dobro stojim, gledam da prepejsacim na pauzi bar 2-3 km za pola sata, tako da ako me vidite sa slusalicama kako letam ko luda mara ne zapitkujte nista user posted image


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8565
   RE: Mršajmo zajedno !
26.1.2018 8:48:11   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: vedada

i ja sam tu. Smanjila sam malo hranu, stim da naravno opet veceram-kradem. Nisam ni kilu smrsala, al nekako se salo oko stomaka smanjilo, jel moguće. Da sam makar kilu, nisam ni to.

moguce je, ne moras ni kg izgubiti ali mozes cm oko struka ili negdje drugo. ja sam tako prosle godine kad je N prestala dojiti, nisam sta puno kg zijanila ali vidnije sam mrsavija, izgubi se visak vode i masnih naslaga.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 8566
   RE: Mršajmo zajedno !
28.1.2018 19:48:08   
canim

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Evo i mene i nadam se da će nam se i dio stare ekipe pridružiti! Trenutno stanje 60 kg, cilj je nekih 55-56..Nisam baš motivisana, ali pokušat ću. Najgore je što nemam vremena za vježbice. Pozz user posted image

user posted image dobro nam dosla.

Od sutra se nadam da cu imati vise vremena za organizovanje jelovnika, vec sam pisala tu i tamo sta bih mogla pripremati, tako da si olaksam i da imam uvijek spremno za obroke. Ovu sedmicu sam cini mi se nako bila, malo sam se drzala pravila, malo nisam i tako, nista to ne fercera kod mene dok ja to na papir ne prenesem.

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8567
   RE: Mršajmo zajedno !
28.1.2018 19:52:23   
canim
IZVORNA PORUKA: nudzejma

Jao zeneeee....Ne znam sta mi se desilo...Od sinoc imam proliv,grceve u stomaku.Sad su me svi oko mene napali kako je to posljedica ove dijete😣Jest da se malo previse jede hrana koja ubrzava peristaltiku😕Danas sam jedva izdrzala na poslu....Cak me poceo boliti zadnji dio debelog crijeva,kao da imam hemoroide😭😭Morat cu izgleda prekinuti ovaj izazov....
Jel'' se vama nesto slicno desavalo?
U ponedjeljak sam jela kupus za rucak,u utorak lecu,u srijedu za dorucak pojela pahuljice i od tada su krenuli problemi....

Koliko se sjecam leca ti je u familiji sa grahom, ako imas teskoca sa varenjem graha onda ces imati i probleme sa lecom a inace leca ti nije nikako dijetalna hrana.

< Poruku je uredio canim -- 28.1.2018 19:53:10 >

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 8568
   RE: Mršajmo zajedno !
28.1.2018 19:58:04   
Visnja RR
i ja sam još tu user posted image

sutra ću se vagati ... ako vaga radi user posted image pa ću onda praviti kontrolu svakog ponedjeljka...

uglavnom ja sam na nekom 16 danu ove ishrane i za sada sve ide po planu... moguće da sam izgubila neki kilogram dva ... ne zatežu prejako farmerke a i sise mi ne kipe iz grudnjaka .. user posted image kod mene je ovo dugoročni način ishrane

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8569
   RE: Mršajmo zajedno !
28.1.2018 20:29:19   
canim
Kupila sam si za proljeca neku kao jaknicu/sako, broj manji od onog sto mi sad moze, zateze bas fino ako zakopcam, raskopcano nije lose, eto mi malo motivacije user posted image user posted image (jer mi vise one male stvari u ormaru nisu motivacija nikako user posted image )

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8570
   RE: Mršajmo zajedno !
30.1.2018 9:22:49   
Visnja RR
gdje ste se sakrile ? Brljate a? user posted image

ja evo pravim speltin hljeb za MM i Dukanov za sebe ...

sve ide po planu...još uvijek se ne izvagah user posted image

danas mi je dan meso plus povrće...al nisam nešto maštovita ...na kraju mi se to svede na trokutić Dukan hljba , malo piletine i salata od paradjza i rukole (ručak) a danas imam neke sastanke pa ću jače doručkovati i rano večerati... ručak će mi biti par nessica user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8571
   RE: Mršajmo zajedno !
31.1.2018 9:10:52   
canim
Ja sam sinoc uz kahvu kod mojih pojela keksic i to je to od mog brljanja, za sad super ide, ima minusa user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8572
   RE: Mršajmo zajedno !
31.1.2018 22:55:22   
canim
ja svratila da malo uzmem motivacije a niko ni habera, dobro, dobro user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8573
   RE: Mršajmo zajedno !
31.1.2018 23:54:10   
Visnja RR
Oj nisam stigla danas ni da jedem....

pojela sam bukvalno dva trokutića dukan hljeba i čašu jogurta i popila tri kafe ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8574
   RE: Mršajmo zajedno !
1.2.2018 8:08:51   
LieToMe RR
Jutroooooo
Ja se dobro drzim (jos uvijek pojedem slatko s vremena na vrijeme) ali nije to nista strasno i nista sto umanjuje moju namjeru.
Pijem puno vode, ujutru limunada.
Dosla na posao,zavucem ruku u ladicu kad jos jedan ness. Nekako mi zao to mi je ujutru vrijeme za mene ja i onako slabo pijem kafe, ako ne idem vani ili niko ne dodje ja je u danu ni ne popijem.
Sta mi je bolje da izbacim skroz ili da uzmem onu crnu u kesicama...ili na caj da se prestelim. Falice mi nekako taj jutarnji ritual kafe na miru uz prelistavanje poste na poslu.

< Poruku je uredio LieToMe RR -- 1.2.2018 8:10:01 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  341 342 [343] 344 345   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  341 342 [343] 344 345   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *