|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vasa zanimanja
27.4.2010 22:59:59   
frenkoza
kako mislis davno otpisan??? Jel on isao na obuku ili samo na testiranje....

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: vasa zanimanja
27.4.2010 23:15:46   
malena sharena
Ma da, mislila sam na testiranje, pogresno sam se odrazila :)

Prosao je neki prvi test u Sarajevu, davno, prije tri godine, pa je isao u Beograd dva puta i drugi put nije polozio.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: vasa zanimanja
28.4.2010 10:08:09   
Anoniman
frenkoza...je si li to fakat istoriju umjetnosti studiralauser posted image

(odgovor članu malena sharena)
  Neposredna veza do poruke: 228
   RE: vasa zanimanja
28.4.2010 10:11:36   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: dadada

frenkoza...je si li to fakat istoriju umjetnosti studiralauser posted image


a sa si ti po zanimanju?

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: vasa zanimanja
28.4.2010 10:40:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: dadada

frenkoza...je si li to fakat istoriju umjetnosti studiralauser posted image


a sa si ti po zanimanju?

a ja jos nistauser posted image jos jedan ispit i diplomski pa da bIdnem akademski kipar

A ima li iko da radi u pilaniuser posted image ili da muz radi...brat, stric, prijatelj...treba mi pilana, nazvala sam sve TRI registrovane u ks od toga samo dvije rade

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 230
   RE: vasa zanimanja
28.4.2010 19:34:39   
lirio
ja sam vam, kako kažu moja dječica, ušteljicauser posted image user posted image user posted image ...radim u jednom planinskom selu udaljenom nekih sat vremena vožnje od mog mjesta stanovanja....i jako mi je lijepo...završila pedagošku akademiju...trenutno sam na 4.-oj godini pedagočkog fakulteta i imam joooooš puno do kraja...a također sam i na porodiljskom do daljnjeg...mogu vam reći da mi mnogo nedostaju moji pačići, moje male glavice...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: vasa zanimanja
28.4.2010 23:42:01   
iv@ncica

IZVORNA PORUKA: dadada


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: dadada

frenkoza...je si li to fakat istoriju umjetnosti studiralauser posted image


a sa si ti po zanimanju?

a ja jos nistauser posted image jos jedan ispit i diplomski pa da bIdnem akademski kipar

A ima li iko da radi u pilaniuser posted image ili da muz radi...brat, stric, prijatelj...treba mi pilana, nazvala sam sve TRI registrovane u ks od toga samo dvije rade


eto nam ga na..jedno zanimanje ublizu..ja akad. graficar..mm akad.slikar hehhehe..a ti kipar...ma sve na okupu ;))))
sto jos imamo zajednicko user posted image user posted image


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: vasa zanimanja
14.5.2010 16:27:00   
meli
da se i ja napokon prijavim na ovaj spisak.
ja sam diplomirani socijalni radnik i prije 10-tak dana sam pocela da radim u svojoj struci. Radim u jednom zavodu za mentalno invalidna lica i drago mi je da koliko toliko tim ljudima mogu pomoći.

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: vasa zanimanja
14.5.2010 17:08:55   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: iv@ncica


IZVORNA PORUKA: dadada


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: dadada

frenkoza...je si li to fakat istoriju umjetnosti studiralauser posted image


a sa si ti po zanimanju?

a ja jos nistauser posted image jos jedan ispit i diplomski pa da bIdnem akademski kipar

A ima li iko da radi u pilaniuser posted image ili da muz radi...brat, stric, prijatelj...treba mi pilana, nazvala sam sve TRI registrovane u ks od toga samo dvije rade


eto nam ga na..jedno zanimanje ublizu..ja akad. graficar..mm akad.slikar hehhehe..a ti kipar...ma sve na okupu ;))))
sto jos imamo zajednicko user posted image user posted image



e kad vi sve to napravite sto pravite ja sam tu da vas kritikujem user posted image user posted image user posted image ja sam uskoro dipl. historicar umjetnosti


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: vasa zanimanja
14.5.2010 22:38:44   
iv@ncica
frenkozauser posted image user posted image user posted image - e  neka napokon  i tvoje  struke hehehe..dobrodosla  u n as  klubuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: vasa zanimanja
20.5.2010 22:59:36   
myb@by
Od danas diplomirani ekonomista user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: vasa zanimanja
20.5.2010 23:01:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: myb@by

Od danas diplomirani ekonomista user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


čestitamo ljepotice...
bravo za mamu...a sada trk na temu forumašice studentice-prebroj mo se ...kjre tamo njima treba tvoj podsticaj. sve s emože kad se hoće. Bravo mila, bravo...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: vasa zanimanja
20.5.2010 23:05:33   
myb@by
Hvala Hanady,bilo je tesko, ali kao sto kazes sve se moze kad se silno zeli :-)

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: vasa zanimanja
25.6.2010 1:20:15   
klemzi
profesorica bosanskog jezika, radim u struci 7 godina

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: vasa zanimanja
27.9.2010 21:02:14   
IvanaTz
Koliko nas je uciteljica na ovom forumu? Hajde javite se pa da razmijenimo pripreme, nastavne materijale i tako to... 

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: vasa zanimanja
27.9.2010 21:54:11   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Koliko nas je uciteljica na ovom forumu? Hajde javite se pa da razmijenimo pripreme, nastavne materijale i tako to... 


pa ja mislila ti domacica pa stignes torte praviti

bravoooooooooo i radis i torte user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: vasa zanimanja
27.9.2010 22:34:51   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Koliko nas je uciteljica na ovom forumu? Hajde javite se pa da razmijenimo pripreme, nastavne materijale i tako to... 


pa ja mislila ti domacica pa stignes torte praviti

bravoooooooooo i radis i torte user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image talent za torte otkrila na porodiljskom... neki dan pocela raditi ponovo, al' ima sve da se stigne user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: vasa zanimanja
27.9.2010 22:54:18   
Daj daj
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Koliko nas je uciteljica na ovom forumu? Hajde javite se pa da razmijenimo pripreme, nastavne materijale i tako to... 








Prijavljujem se i ja user posted image . Za razmjenu uvijek spremna user posted image .

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: vasa zanimanja
27.9.2010 23:03:39   
IvanaTz
Super! Koji razred vodis, gdje radis? Ja sam ove godine dobila 2. (devetogodisnje obrazovanje)

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: vasa zanimanja
27.9.2010 23:08:14   
Daj daj
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Super! Koji razred vodis, gdje radis? Ja sam ove godine dobila 2. (devetogodisnje obrazovanje)




Odosmo OT. Ja sam 3. i 4. Zadnjih nekoliko godina stalno bila u 2. tako da sam ga apsolvirala. Imam dosta materijala, od priprema do listica, bujrum user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: vasa zanimanja
27.9.2010 23:09:37   
IvanaTz
Ooopaauser posted image , idemo na pp...

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: vasa zanimanja
26.12.2010 21:34:06   
Cherry
prof. engleskog jezika i knjizevnosti

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: vasa zanimanja
18.5.2011 20:52:22   
Gift
dipl.pravnik, radim u struci...

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: vasa zanimanja
18.5.2011 20:55:51   
mala75
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Koliko nas je uciteljica na ovom forumu? Hajde javite se pa da razmijenimo pripreme, nastavne materijale i tako to... 


evo još jedne, ove godine imam prvačiće

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: vasa zanimanja
23.4.2012 22:01:50   
azra I ADI
user posted image Defektolog-oligofrenolog, nezaposlena...U Tuzli, tj. na TK za nas baš nema posla, a ja porodicom vezana za ovaj kraj, pa na drugim kantonima ni ne tražim...........

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *