|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:16:06   
teacher75
mm nije ni musko ni insan, on nista ne registruje, cak mu ja skrenem paznju kad koja "dobra" prodje a on joj odmah nadje 100 manauser posted image ni dan danas ne znam koji je njegov tip zenske, al mislim da one sa naglasenim sexipilom, tj. sex bombe definitivno nisu, vec da voli jednostavnije i opustenije (kao ja npr.user posted image )

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:19:53   
Lady26

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Lady26


Ja vise s tim nemam problema, i ako pogleda ja ne reagujem....jer vjerujem svom muzu, znam da me voli a bogme nisam za odbaciti user posted image




legendo user posted image user posted image user posted image

ali stvarno ovo je bitno,ako ne i najbitnije, to je samopouzdanje.....


Dugo sam ga izgradjivala user posted image , i sad sam user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:21:18   
Lady26
*Tiki ja to ne vjerujem da ne registruje...znamo da nisi ljubomorna pa vjerovatno to ni ne primjecujes...
Ne postoji taj uskarac koji ne pogleda drugu zenu...na ovaj ili onaj nacin....

< Poruku je uredio Lady26 -- 7.10.2011 10:23:37 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:22:25   
Mamma2be
Ja sam se neku noc bas ismijala na tu temu.
Pricam s mamom bas o tome, kaze kad su ona i tata bili mladi, prolazi neka napucana zenska, kaze moj tata sad bi kum rekao jest ova dobra hehehehe.
I moj muz gleda, zajedno otracamo svaku koja prodje, ali isto tako i ako prodje musko koje dobro izgleda. Ja stvarno stim nemam problema, dok npr. imam prijateljicu koja napravi dramu svaki put kad njen muz pogleda, a kamoli prokomentarise drugu zenu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:23:39   
anidla
moj tip zena su one zenstvene, a od mm su vake ko ja user posted image  

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:24:07   
Lady26

IZVORNA PORUKA: anidla

moj tip zena su one zenstvene, a od mm su vake ko ja user posted image  

Ajme meni.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:24:20   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26

*Tiki ja to ne vjerujem da ne registruje...znamo da nisi ljubomorna pa vjerovatno to ni ne primjecujes...
Ne postoji taj uskarac koji ne pogleda drugu zenu...na ovaj ili onaj nacin....

mozda pogleda te neke jednostavne koje ja ne registrujem, jer ove sex bombe definitivno ne primijeti, ja bas pogledam njegovu reakciju i nistauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:24:40   
Đenifer
Znam kako se osječaš, ti si iznjela svoj problem koji te muči, a svi te kritikuju da je samo do tebe, prolazna stvar,gledaj i ti i sl. Ti se ponašaš normalo, nezagledaš, ne piljiš i ne okrečeš se, a on te stalno provocira i provocira i tu nema kraja. Ti si očajna, jel smatraš da te neprimječuje, ne čuje , ne vidi i to te baca u očaj.
Rekla si mu da ti to smeta, ali on se pravi da to nije ništa, voli samo tebe i bla bla. Da se ti tako ponaša već bi bio problem vjeruj!!! Većina muškaraca ako ne i svi smatraju da sve mogu, a žene ne i to je vječiti problem kod naših muškaraca da nekažem Balkanaca.
Ono što ti možeš uraditi je ništa. Možeš i ti gledati, okretati se kao on, piljiti i vraćati mu kako on tebi radi, ali nećeš ništa postići sa tim, samo ćeš još više sebe jesti i sekirati.
Ti trebaš fino sjesti ispred ogledala i počastiti sebe sa par komentara naglas.Početi misliti na sebe, okupirati se nečim jako konkretnim da nermišljaš ni o čemu, već samo na sebe, kako sebi ugoditi. Jel neće niko, ako ti sebi bogami sam ne ugodiš. Ja kad sam mrzovoljna, odem na friz, kupim sebi nešto lijepo,upišem ajrobik, malo se više družim i nalazim vremena za stvari koje za koje baš nisam. Ako imate djete, posvetimu se  njumu, ugađaj, roditelje više obilazi, i provodi više vremena sa njima, jel su oni tvoji pravi prijatelji ,a svi ostali su nebiti. Sretno!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:25:14   
emi7908
ja volim da se okrenem i za dobrom zgodnom, lijepo obucenom zenom kao i za muskarcem....cesto puta kazem mm jooooj jes ova dobraaaaaa, vidi joj guze

Aaaaaahhhh sad mi je jasno zašto me onako gledaš user posted image user posted image

A Lady kad prođe puca sve user posted image Mogu misliti kako je njenom čojku user posted image

(odgovor članu Mamma2be)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:26:09   
teacher75
al lady, vjeruj mi za sve ovo vrijeme od kad smo skupa nisam nikad vijdela da mu "pogled leti" za nekom, jos ja mahalusa, bas zagledam zene sto prolazeuser posted image mozda gleda kad nije sa mnom, kuku meniuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:26:32   
Lady26
user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:27:52   
Anoniman
ja se ne okrecem niti za muskarcima niti za zenamauser posted image



< Poruku je uredio triputmama -- 7.10.2011 10:28:29 >

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:28:02   
teacher75
nece ni glumice da komentarise, andjelina mu odvratna, kaze ima odvratna usta, i severina, nekidan je tek za jednu rekao da je simpaticna, ne sjecam se vise za koju, ja se ibretilauser posted image odoh ja sad svom djetetu u bolnicu, imam precih problemauser posted image pozdravljam vas...

< Poruku je uredio teacher75 -- 7.10.2011 10:29:10 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:29:24   
anidla
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: anidla

moj tip zena su one zenstvene, a od mm su vake ko jauser posted image

Ajme meni.... user posted image


user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio Visnja RR -- 7.10.2011 10:32:55 >


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:30:46   
anidla
IZVORNA PORUKA: emi7908

ja volim da se okrenem i za dobrom zgodnom, lijepo obucenom zenom kao i za muskarcem....cesto puta kazem mm jooooj jes ova dobraaaaaa, vidi joj guze

Aaaaaahhhh sad mi je jasno zašto me onako gledaš
user posted image user posted image

A Lady kad prođe puca sve user posted image Mogu misliti kako je njenom čojku user posted image



ti si mi sva egzoticna....jesam li vec rekla da i te tipove zena volim? user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:34:23   
emi7908
Znam kako se osječaš, ti si iznjela svoj problem koji te muči, a svi te kritikuju da je samo do tebe, prolazna stvar,gledaj i ti i sl. Ti se ponašaš normalo, nezagledaš, ne piljiš i ne okrečeš se, a on te stalno provocira i provocira i tu nema kraja. Ti si očajna, jel smatraš da te neprimječuje, ne čuje , ne vidi i to te baca u očaj.
Rekla si mu da ti to smeta, ali on se pravi da to nije ništa, voli samo tebe i bla bla. Da se ti tako ponaša već bi bio problem vjeruj!!! Većina muškaraca ako ne i svi smatraju da sve mogu, a žene ne i to je vječiti problem kod naših muškaraca da nekažem Balkanaca.
Ono što ti možeš uraditi je ništa. Možeš i ti gledati, okretati se kao on, piljiti i vraćati mu kako on tebi radi, ali nećeš ništa postići sa tim, samo ćeš još više sebe jesti i sekirati.
Ti trebaš fino sjesti ispred ogledala i počastiti sebe sa par komentara naglas.Početi misliti na sebe, okupirati se nečim jako konkretnim da nermišljaš ni o čemu, već samo na sebe, kako sebi ugoditi. Jel neće niko, ako ti sebi bogami sam ne ugodiš. Ja kad sam mrzovoljna, odem na friz, kupim sebi nešto lijepo,upišem ajrobik, malo se više družim i nalazim vremena za stvari koje za koje baš nisam. Ako imate djete, posvetimu se  njumu, ugađaj, roditelje više obilazi, i provodi više vremena sa njima, jel su oni tvoji pravi prijatelji ,a svi ostali su nebiti. Sretno!!


A bože dragi pa ko je kritikuje, samo dajemo savjete a na kraju krajeva niko ništa loše nije rekao nego samo da se žena posveti sebi.. Ne znam zašto odmah to tako crno gledaš? A vala nisi joj baš i neki pametan savjet dala, žena treba sa sobom neke stvari raščistiti a ne se kupovinom liječiti i friziranjem... Ne znam možda ja nisam upravu ali ja bi prvo poradila na svom samopouzdanju pa bi kasnije kupovala,frizure nabacivala, aerobik ganjala itd.... Ne kažem da to neće pomoći ali će je utješiti nekoliko sati a kad se nađe opet u istoj situaciji opet će se osjećati grozno. A i ovo što kažeš da su roditelji jedini prijatelji, a gdje je tu muž sa kojim djeli istu postelju, sa kojim ima djecu itd da ne nabrajam dalje. Roditelji jesu roditelji ali mm je za mene najbolji prijatelj i šta god mi se u životu desi prvo njemo kažem pa onda zovem mamu i tatu.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:37:05   
Đenifer
IZVORNA PORUKA: teacher75

nece ni glumice da komentarise, andjelina mu odvratna, kaze ima odvratna usta, i severina, nekidan je tek za jednu rekao da je simpaticna, ne sjecam se vise za koju, ja se ibretilauser posted image odoh ja sad svom djetetu u bolnicu, imam precih problemauser posted image pozdravljam vas...


Teacher zar je Lana u bolnici, rekla si da je prehlada, šta se je iskoplikovalo toliko????, baš mi je žao dušice drageuser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:37:55   
Lady26
Mom muzu je "idealna" zena Carmen Electra....za nju kaze, sva je plasticna i napuhana ali je dobro uradjena user posted image
I tako gledamo neki dan film i epizodna uloga doticna, kaze mm, ko je ova user posted image , poznata mi user posted image , eh eto ti ne znas koja je glumica, kad ce on : ma jel ovo Carmen? Rekoh, jok eto ja sam ne glumi da ne znas ko je, kaze ma nisam skontao odmah (laze user posted image ) i ismijali smo se...
A recimo prije bih mrzila taj film, zbog toga sto C. glumi, a znam da mu je ona kao ideala...a sad? Okrenem na salu....i pozurim sa mrsanjem user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 7.10.2011 10:38:40 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:38:25   
emi7908
ti si mi sva egzoticna....jesam li vec rekla da i te tipove zena volim?

uhhhh majko mila, odoh si napraviti suknjicu od kokosa i bananica pa ću da ti plešem malo onaj tahićanski ples, kako se ono čudo zove ? ILi da nabacim svoje obleke za orjentalni ples? Šta više voliš user posted image
Boga mi Anidla, i kod tebe sve sjeva, nekad mi oči ispadaju gledajući u tvoj "dekotlet" kontam se da je meni bar pola ovakvih kako bi se mm radovao.user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:40:19   
anidla
IZVORNA PORUKA: emi7908

Znam kako se osječaš, ti si iznjela svoj problem koji te muči, a svi te kritikuju da je samo do tebe, prolazna stvar,gledaj i ti i sl. Ti se ponašaš normalo, nezagledaš, ne piljiš i ne okrečeš se, a on te stalno provocira i provocira i tu nema kraja. Ti si očajna, jel smatraš da te neprimječuje, ne čuje , ne vidi i to te baca u očaj.
Rekla si mu da ti to smeta, ali on se pravi da to nije ništa, voli samo tebe i bla bla. Da se ti tako ponaša već bi bio problem vjeruj!!! Većina muškaraca ako ne i svi smatraju da sve mogu, a žene ne i to je vječiti problem kod naših muškaraca da nekažem Balkanaca.
Ono što ti možeš uraditi je ništa. Možeš i ti gledati, okretati se kao on, piljiti i vraćati mu kako on tebi radi, ali nećeš ništa postići sa tim, samo ćeš još više sebe jesti i sekirati.
Ti trebaš fino sjesti ispred ogledala i počastiti sebe sa par komentara naglas.Početi misliti na sebe, okupirati se nečim jako konkretnim da nermišljaš ni o čemu, već samo na sebe, kako sebi ugoditi. Jel neće niko, ako ti sebi bogami sam ne ugodiš. Ja kad sam mrzovoljna, odem na friz, kupim sebi nešto lijepo,upišem ajrobik, malo se više družim i nalazim vremena za stvari koje za koje baš nisam. Ako imate djete, posvetimu se  njumu, ugađaj, roditelje više obilazi, i provodi više vremena sa njima, jel su oni tvoji pravi prijatelji ,a svi ostali su nebiti. Sretno!!


A bože dragi pa ko je kritikuje, samo dajemo savjete a na kraju krajeva niko ništa loše nije rekao nego samo da se žena posveti sebi.. Ne znam zašto odmah to tako crno gledaš? A vala nisi joj baš i neki pametan savjet dala, žena treba sa sobom neke stvari raščistiti a ne se kupovinom liječiti i friziranjem... Ne znam možda ja nisam upravu ali ja bi prvo poradila na svom samopouzdanju pa bi kasnije kupovala,frizure nabacivala, aerobik ganjala itd.... Ne kažem da to neće pomoći ali će je utješiti nekoliko sati a kad se nađe opet u istoj situaciji opet će se osjećati grozno. A i ovo što kažeš da su roditelji jedini prijatelji, a gdje je tu muž sa kojim djeli istu postelju, sa kojim ima djecu itd da ne nabrajam dalje. Roditelji jesu roditelji ali mm je za mene najbolji prijatelj i šta god mi se u životu desi prvo njemo kažem pa onda zovem mamu i tatu.



slazem se sa ovim....sad je vrijeme kad ja moram stedjeti svoje roditelje, negovorim im pola stvari vise, zelim ih gledati sretne i zdrave jos dugo godina, sad je mm taj kojem govorim i pricam o svemu, dobrom ili losem...

i kako bi se anonimni roditelji osjecali da odjednom anonimna sve vise i vise dolazi kod svojih roditelja? pogotovo ako ti prije nije cinila, naravno da ce joj rodtelji( kao svaciji) pomisliti da nesto nije uredu ....i onda svi nasekirani, meni to bezze. moja mama ne zna niti za jednu moju svadju s mm, sto bi znala? kad znam da cu se opet za 2 sata pomiriti i voljeti se jos vise nego prije svadje.


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:41:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: emi7908

Znam kako se osječaš, ti si iznjela svoj problem koji te muči, a svi te kritikuju da je samo do tebe, prolazna stvar,gledaj i ti i sl. Ti se ponašaš normalo, nezagledaš, ne piljiš i ne okrečeš se, a on te stalno provocira i provocira i tu nema kraja. Ti si očajna, jel smatraš da te neprimječuje, ne čuje , ne vidi i to te baca u očaj.
Rekla si mu da ti to smeta, ali on se pravi da to nije ništa, voli samo tebe i bla bla. Da se ti tako ponaša već bi bio problem vjeruj!!! Većina muškaraca ako ne i svi smatraju da sve mogu, a žene ne i to je vječiti problem kod naših muškaraca da nekažem Balkanaca.
Ono što ti možeš uraditi je ništa. Možeš i ti gledati, okretati se kao on, piljiti i vraćati mu kako on tebi radi, ali nećeš ništa postići sa tim, samo ćeš još više sebe jesti i sekirati.
Ti trebaš fino sjesti ispred ogledala i počastiti sebe sa par komentara naglas.Početi misliti na sebe, okupirati se nečim jako konkretnim da nermišljaš ni o čemu, već samo na sebe, kako sebi ugoditi. Jel neće niko, ako ti sebi bogami sam ne ugodiš. Ja kad sam mrzovoljna, odem na friz, kupim sebi nešto lijepo,upišem ajrobik, malo se više družim i nalazim vremena za stvari koje za koje baš nisam. Ako imate djete, posvetimu se  njumu, ugađaj, roditelje više obilazi, i provodi više vremena sa njima, jel su oni tvoji pravi prijatelji ,a svi ostali su nebiti. Sretno!!


A bože dragi pa ko je kritikuje, samo dajemo savjete a na kraju krajeva niko ništa loše nije rekao nego samo da se žena posveti sebi.. Ne znam zašto odmah to tako crno gledaš? A vala nisi joj baš i neki pametan savjet dala, žena treba sa sobom neke stvari raščistiti a ne se kupovinom liječiti i friziranjem... Ne znam možda ja nisam upravu ali ja bi prvo poradila na svom samopouzdanju pa bi kasnije kupovala,frizure nabacivala, aerobik ganjala itd.... Ne kažem da to neće pomoći ali će je utješiti nekoliko sati a kad se nađe opet u istoj situaciji opet će se osjećati grozno. A i ovo što kažeš da su roditelji jedini prijatelji, a gdje je tu muž sa kojim djeli istu postelju, sa kojim ima djecu itd da ne nabrajam dalje. Roditelji jesu roditelji ali mm je za mene najbolji prijatelj i šta god mi se u životu desi prvo njemo kažem pa onda zovem mamu i tatu.
Ovo boldirano je kljucno. Tm i ti ste TIM (bar bi tako trebalo biti), ako ti to tooooliko smeta sto u prolazu pogleda druge zene, reci mu svoja osjecanja. Kad ti da objasnjenje, prihvati ga i ne opterecuj se vise tim sitnicama. Zivot je prekratak da se zamaras s tim.

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:41:29   
AAvalon
ja bih se vise brinula da gleda samo dobre zenske... ovako ako gleda na sve bez nekih kriterija, mozda covjek samo voli da zvjerla...

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:42:14   
anidla
IZVORNA PORUKA: emi7908

ti si mi sva egzoticna....jesam li vec rekla da i te tipove zena volim?

uhhhh majko mila, odoh si napraviti suknjicu od kokosa i bananica pa ću da ti plešem malo onaj tahićanski ples, kako se ono čudo zove ? ILi da nabacim svoje obleke za orjentalni ples? Šta više voliš user posted image
Boga mi Anidla, i kod tebe sve sjeva, nekad mi oči ispadaju gledajući u tvoj "dekotlet" kontam se da je meni bar pola ovakvih kako bi se mm radovao.user posted image


vidjela sam ja sve tvoje plesove user posted image u svakom si dobra, tad si mi uh.....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:42:55   
Amani12
IZVORNA PORUKA: emi7908


Roditelji jesu roditelji ali mm je za mene najbolji prijatelj i šta god mi se u životu desi prvo njemo kažem pa onda zovem mamu i tatu.


Isto ovako.
A samopouzdanje je glavno.
Da se sikiram zato sto mm gleda druge zene?
Gledam i ja druge muskarce,a Boga mi i zene,ali svog muzeka volim i ne ih ga mjenjala ni za sto na svijetu, a garantujem da ne bi ni on mene,nema saMse...user posted image user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:43:30   
Lady26
Pa i ja imam kriterije a ne musko? Bez zezanja ali i ja volim vidjeti sredjeno zensko...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *