|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 10:22:56   
veeseelaa
Anonimna biti ne ljubomoran se može i naučiti
evo ovako, prije svega ne ulazi u sve pore života tm, ne zapitkuj za sve i svašta, vježbaj, danas pitaš 2-3 puta za neku glupost, sutra reci sebi samo ću jednom a prekosutra možda nećeš ni jednom
Zatim, moraš poraditi na sebi.... vježbanje npr izbacuje negativnu energiju..... kad te uhvate lude mušice obuci trenerkju i trči par kilometara, kad dodješ doma neće ti biti do bilo kakve rasprave
Zatim, dotjeraj se, izadji, obnovi prijateljstva, pričaj na tel s drugaricama, ako pak ne možeš izaći zovni sebi doma.... napravi večericu, otvorite vino i smijte se do besvjesti..... Izvicu svoje minice i uske hlačice iz ormara, daj si zadaka da možeš u njih ući, imaj svoj cilj.... oblači se seksi bez obzira što nikud ne ideš, pričaj sporije da te muž čuje a opet dovoljno glasno da ne može reći da nije čuo al ne pričaj o ljubomori, pričaj o lijepim stvarima.... djetetu, vama, vađem domu, prijateljima, izlascima, cijenama, odjeći
napunićeš se energijom, osjetiti da si živa..... vratit ćeš sebi samopouzdanje i stati pred ogledalom i sama sebi reći "pa ovakvu ribu niko varao ne bi"
Sretno, vjerujem da ćeš uspjeti, sve je do tebe, radi na svom vanjskom i unutarnjem izgledu


< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.10.2011 10:26:02 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 11:00:06   
veeseelaa
Ako primjetim da prica o njoj na poseban nacin (svaka zena poznaje svog muza i otprilike dobro kuzi i najmanju gestikulaciju),bila bih vjerovatno ljubomorna,ali ne znam bih li mu dala do znanja.Ja sam naucila da je u zivotu sve moguce.Ma koliko da sad vjerujem svom muzu,ja se ne lupam u prsa da se sutra mozda nece desiti momenat strasti na kojem ce pokleknuti,mogu samo moliti Boga da se ne desi.
Et` moja druga Anonimna :),ja tako mislim.


realno rečeno.... da mm priča o nekoj kolegici s divljenjem ne bi se smarala, jer da ima nešto ne bi mi pričao user posted image a ako će nešto biti ja nikako na to ne mogu utjecati user posted image  
niko nikom vjernost ne garantuje..... bit će što biti mora


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 11:48:25   
Anoniman
Hvala ti vesela na savjetima i svima vama ostalim.Kako vidim,svi ste misljenja da je do mene,ne do mog muža. Moje samopouzdanje i jeste problem,a uz to još i bezvoljnost. Nastojat cu jer ocito je realno do mene. Ja sam ljubomorna i to je to.

Koje su vase granice toleracije po pitanju odnosa vaseg muza sa drugim zenama,kolegicama,poznanicama i sl.? Ok vam je kafa s njima, razgovor s njima, interesovanje za njihovu profi orijentaciju i sl?Dokle ste tolerantne?

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 12:26:39   
teacher75
moj nema kolegica sa posla ali ima iz skole par. ne vidja se s njima al mi ne bi smetalo. popio je par puta kafu s jednom od njih za ovih nekoliko godina od kako smo skupa, par puta smo nas troje zajedno izasli. jedanput je sa bivsom djevojkom (s kojom je bio nesto kratko i ostao u ok odnosima) popio kafu jer je odlazila da zivi vani pa su se dogovorili da se pozdrave. meni to nije ni najmanje zasmetalo. sam mi je rekao, nije nista presutio..

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 13:29:57   
muby
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Anonimna biti ne ljubomoran se može i naučiti
evo ovako, prije svega ne ulazi u sve pore života tm, ne zapitkuj za sve i svašta, vježbaj, danas pitaš 2-3 puta za neku glupost, sutra reci sebi samo ću jednom a prekosutra možda nećeš ni jednom
Zatim, moraš poraditi na sebi.... vježbanje npr izbacuje negativnu energiju..... kad te uhvate lude mušice obuci trenerkju i trči par kilometara, kad dodješ doma neće ti biti do bilo kakve rasprave
Zatim, dotjeraj se, izadji, obnovi prijateljstva, pričaj na tel s drugaricama, ako pak ne možeš izaći zovni sebi doma.... napravi večericu, otvorite vino i smijte se do besvjesti..... Izvicu svoje minice i uske hlačice iz ormara, daj si zadaka da možeš u njih ući, imaj svoj cilj.... oblači se seksi bez obzira što nikud ne ideš, pričaj sporije da te muž čuje a opet dovoljno glasno da ne može reći da nije čuo al ne pričaj o ljubomori, pričaj o lijepim stvarima.... djetetu, vama, vađem domu, prijateljima, izlascima, cijenama, odjeći
napunićeš se energijom, osjetiti da si živa..... vratit ćeš sebi samopouzdanje i stati pred ogledalom i sama sebi reći "pa ovakvu ribu niko varao ne bi"
Sretno, vjerujem da ćeš uspjeti, sve je do tebe, radi na svom vanjskom i unutarnjem izgledu



odlicni savjeti
jednom sam cula neki citat i skroz mi se dopao
"nikog ne mogu natjerati da me voli, sve sto mogu uciniti je biti neko ko se moze voljeti"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 13:57:05   
chuci
moja granica je dosta nisko. sve može što on hoće.

fazon je što on neće. na poslu sjedi u kancelariji zajedno sa kolegom i kolegicom. nekad odu zajedno na pauzi na ručak, ljudi su nam dolazili kad se ajša rodila i to je to. nema sad da odu poslije posla na kafu. poslije posla mm žuri kući meni i ajši.

da mm počne šverati vjerovatno bi ja digla granicu tolerancije. mm i ja smo vanredni tipovi. kućni ljudi, kad se družimo većinom je to u kući kod nas ili nekoga i tako. mi tako volimo, oboje, što je bitno, složile nam se zvijezde što bi narod rekao.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 13:59:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Hvala ti vesela na savjetima i svima vama ostalim.Kako vidim,svi ste misljenja da je do mene,ne do mog muža. Moje samopouzdanje i jeste problem,a uz to još i bezvoljnost. Nastojat cu jer ocito je realno do mene. Ja sam ljubomorna i to je to.

Koje su vase granice toleracije po pitanju odnosa vaseg muza sa drugim zenama,kolegicama,poznanicama i sl.? Ok vam je kafa s njima, razgovor s njima, interesovanje za njihovu profi orijentaciju i sl?Dokle ste tolerantne?



vidi ja ne kažem da neke stvari nisu do tvog muža ali ne možemo sad mijenjati njega, jel de .... al zato promijeni sebe user posted image kad si ti sebi samodopadna ma sve su ti druge žene oko tm smiješne
zato najbitnije je da vjeruješ u sebe, u svoju inteligenciju, svoju seksipilnost i sve će ti žene okolo tm biti smiješne i bez problema ćeš prihvatiti njihovo spominjanje od strane tm i sa osmijehom se nadovezati na priču, ne dozvoli da tm osjeti da ti kao nešto nije pravo, budi kul

a moja tolerancija je jako velika, iskreno prosto sam uvjerena da nijedna žena koju mm susreće neće biti njemu privlačna kao ja.... i uopće mi zato ne smeta kad je u društvu sa bilo kojom ženom.....
ima i mm puno prijateljica, neke poznajem lično dobro, neke manje, neke iz vidjenje i sl al života mi uopće nemam bojazan da bi on nešto s njima, o ne, sve dok sam ja takva kakva sam
a i ne vrijedi se unaprijed nervirati, bit će što biti mora, moje je da radim na sebi a mm ako kiksa i ode drugoj u krevet Bože moj, želim mu svako dobro a ja ću se već organizirati.... pardon uvijek sam organizirana za ostati u braku i za otići iz braka
a ti poslušaj moje savjete iz gornjeg posta i bit će sve ok


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 14:09:09   
veeseelaa
e da tm je tebe oženio zbog kvaliteta koje posjeduješ, kakve su šanse da sretne neku sa jednakim kvalitetima ili većim? ma ne, ako bude imala facu, neće imati i facu i guzu kao ti, ako bude veselija od tebe možda se neće smijati na njegove fore.... ako ima lijepo držanje dok sjedi sigurno ne hoda zavodljivo kao ti, tako da TI SI TA PRAVA... samo njeguj to što imaš

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 15:09:57   
gvendolina
draga anonimna2 imala sam prijatelicu koja je imala problem kao i ti.Njen tadasnji momak poceo je raditi na novom poslu i stalno isao na putovanja sa mladim zgodnim djevojkama(naravno poslovno).Nije je moglo nista ubijediti da se ne zamara tim i da svojim stalnim prigovaranjem moze stvoriti samo kontra efekat. Medjutim sve se promjenilo kada je i sama pocela raditi i kada je iskusila i odnose sa kolegama.Dakle tek kada se zabavila sobom i nije sjedila kuci i dumala sta bi i kako moglo da se desi promjenila se i danas se i sama sali na tu temu kda njen muz podje na putuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
14.10.2011 23:35:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

anonimna, sto si se udala za njega ako mu ne vjerujes?ja bih se ubila da tako zivim, svaki dan ispitivajuci se i razmisljajuci gdje je mm, sta radi, s kim je, sta radi sa kolegicama.... jadna ti. evo, ja uopce nisam ljubomorna (sto nikako ne znaci da ne volim mm) niti se opterecujem tim stvarima, ako hoce da me prevari, prevarice me, opterecavala se ja ili ne, pa bolje onda da ja relax and enjoyuser posted image a kad bih pocela sumnjati to bi bio kraj, jer definitivno ne bih mogla zivjeti s nekim kome ne vjerujem, lahko bi izasao iz mog srca ko da nikad nije postojao....
                                                                                                                                                                           wow user posted image   user posted image user posted image , sta je od ovoga savet   user posted image  

< Poruku je uredio triputmama -- 14.10.2011 23:44:04 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
14.10.2011 23:39:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e da tm je tebe oženio zbog kvaliteta koje posjeduješ, kakve su šanse da sretne neku sa jednakim kvalitetima ili većim? ma ne, ako bude imala facu, neće imati i facu i guzu kao ti, ako bude veselija od tebe možda se neće smijati na njegove fore.... ako ima lijepo držanje dok sjedi sigurno ne hoda zavodljivo kao ti, tako da TI SI TA PRAVA... samo njeguj to što imaš
                                                                                                                                                                            user posted image user posted image user posted image   respect man skidam kapu user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
14.10.2011 23:40:14   
Anoniman
.

< Poruku je uredio triputmama -- 14.10.2011 23:41:59 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
14.10.2011 23:49:46   
ananas_ze
odlicni savjeti
jednom sam cula neki citat i skroz mi se dopao
"nikog ne mogu natjerati da me voli, sve sto mogu uciniti je biti neko ko se moze voljeti"

kad smo vec kod citata: "Ako te neko ne voli onako kako bi ti zelio biti voljen to ne znaci da nisi voljen cijelim njegovim bicem."



_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *