|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
31.10.2011 22:32:48   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Koliko u opće košta jedan tiš šporet, možemo li skupiti pare na BB? 

Evo sada sam gledala na pik.ba i kao najpovoljniji a i najprakticniji je onaj "smederevo" (mislim da je to tis sporet), oko 150KM su, polovni, a najblizi ima u Zenici.



Jeste, to je tiš. Da kad već lože mogu i kuhati i peći, a ovi baš dobro zagrijavaju i drže toplinu.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
31.10.2011 22:34:14   
Hanady RR
ja sam našla na pik.ba i u novog gradu opština...sinoć sma gledala...
ja nisma donijela do mame 75 stavri zaista sam u frci s avremenom...
super da na BB se talimo, ja imama i stavri i novce koje sam odvojila za njih...

hajmo u kaciju za šopretuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
31.10.2011 22:36:14   
mama75
Evo pipi viri, sad ce ona 1 tis iz garaze izvuci user posted image
Hanady de ti taj odmah rezervisi sto si nasla, ja sada gledala sve neke cijene user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
31.10.2011 22:37:57   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama75

Evo pipi viri, sad ce ona 1 tis iz garaze izvuci user posted image
Hanady de ti taj odmah rezervisi sto si nasla, ja sada gledala sve neke cijene user posted image



isto polovan 150 Km sad ću ja naći sliku

user posted image nema ga večeras...sinoć ja gledalauser posted image user posted image user posted image
ovaj u zenici 120 Km ima
http://www.pik.ba/artikal/1955900/sporet-smederevo-7/

< Poruku je uredio Hanady RR -- 31.10.2011 22:42:40 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
31.10.2011 22:57:14   
mama75
Taj sam i ja vidjela. Ali treba do prebaciti u Sa. hajde, praticemo, mozda nesto bude i u Sarajevu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
31.10.2011 23:00:04   
Medić*
Veceras sam isla u Bingo, vidjeh da novi sporeti na drva kostaju 339 km. Ako sta ne nadjemo polovno, bilo bi dobro da sta vidimo stvarno jer im to bas fali. 

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
3.11.2011 10:12:13   
bananica
http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/clanak/111102068


nadam se da nece smetati sto sam ovdje stavila link, reko da ne otvaram novu temu!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
3.11.2011 10:59:16   
Bambi09
Nemam vremena da pratim 100% temu, ali vidim potraznja je za sporetom na drva, pa eto ako sta znaci u Gorazdu je sporet na drva (onaj kao Smederevo, bijeli, al ne moze da mi na um padne naziv) 280,00 KM, pa eto ako bi smo mogli organizovati prevoz, da li ste za?
mama75, ja cu ti dati pare za ovu porodicu na BB u subotu user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
3.11.2011 22:28:32   
mama75
Bambi molim te novac uplati na njihov racun, napisala sam ga ovdje na temi. 

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
4.11.2011 10:41:45   
Lejla Ka
Evo i ovdje aukcije!

user posted image

user posted image

user posted image

Kožna tašna, sa kaišem koji se složi unutra pa dobijete kao kovčežić tašnicu. Unutrašnjost je podjeljena na veliki glavni prostor i manji đep (na kojem je ova kopča koja se vidi na slikama). Na slikama izgleda crvenija, dok je u prirodi više smeđa nijansa.

Nudim je na licitaciju sa početnom cijenom 20KM, sredstva su namjenjena za kupovinu tiš šporeta za porodicu Hasanović


Amrino 21KM

Bambi09 25KM

Visnja RR 30KM



_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
5.11.2011 20:25:53   
Visnja RR
prikupljeno je 133 km ...dajte mi upute sta dalje!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
5.11.2011 20:58:23   
M kao Mama
http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/clanak/111105085

evo i ovdje info

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
6.11.2011 17:26:13   
mamine oci
user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
7.11.2011 21:44:35   
mama75
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

prikupljeno je 133 km ...dajte mi upute sta dalje!

user posted image za RR
Visnja da li si kontaktirala onu forumasicu u vezi peci? Ako to nije izvodivo da trazimo u oglasima neku polovnu pec.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
9.11.2011 12:28:49   
Visnja RR
mislim da je prevelika razlika u novcu...bolje da trazi u oglasima

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
9.11.2011 23:12:33   
mama75
Mozemo ovu:
http://www.pik.ba/artikal/2046775/pec-na-drva-susler/
I jos da ostane novca da im damo. Zna li neko kolike su ove peci, moze li to stati u gepek?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
9.11.2011 23:37:27   
Hanady RR
nema šanse u gepek da stane...a sve i da stane ja milim preteško je svu šomotnu ciglu iz ovh peći malim autom prevozituser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
9.11.2011 23:48:02   
Dida79
Ova pec nije puno velika mozda bi i mogla stati u gepek karavana.Kod nas je karavan trica ali imamo bocu pozadi a kako nije daleko ako je pec na Ilidzi mozda i mogne stati.
Mm sad spava tako da nisam sigurna 100 % u ovo sto pisem ako je koji muzek budan pitajte ako moze mi bi je prevezli do njih.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
10.11.2011 0:07:35   
Anoniman
Upadam kao padobranac, tek sam sad vidjela ovu temu. Mama75 pitaj ih je li im treba "desni" ili "lijevi" sporet, znam da se to gleda po sulunaru, da ne kupite a ne mogu na dumnjak nakaciti.

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
11.11.2011 20:57:25   
mama75
Sa Ilidze se do Hrasnice moze i taxijem prebaciti, mislim taxi karavan, ako moze stati u gepek. Ja sada za vikend radim user posted image a i radnim danima sam do 8 navece tauzeta, tako da bih molila neku forumasicu ako ona moze da preuzme ovo na sebe - da se kupi ta pec i da im prebacimo. Naravno, treba ih prije nazvati i provjeriti jel desna ili lijeva i da nisu slucajno u medjuvremenu nabavili nesto. Ima li iko? Neko sa Ilidze?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
11.11.2011 22:45:05   
Dida79
Neka neko kontaktira porodicu da pita jel im ova sa pika odgovara ako bude ok nema problema za prevoz mm ce im dovuci..Visnja hajde oraganizuj ovo

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
11.11.2011 22:48:22   
Visnja RR
kako ce oni znati kakva je na piku? ko se razumije u peci da je moe opisati jek se javi da ih nazopve...mama75 ti imas njihov broj telefona?

Dida jel ides u ZE? Kako da ti prebacim novac?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
11.11.2011 23:02:53   
Dida79
Koliko vidim na slici ovo je desna pec...hajde mama 75 nazovi i pitaj da li im ova odgovara.
A za Ze nisam jos sigurna a tako bi volila da vam se pridruzim u vozicu.Za lovu nije frka ako bude odgovarala pec nadjemo se nas dvije i zajedno odemo do porodice Hasanovic.
Samo meni ova pec djeluje dosta istrosenouser posted image Gledam danas u robotu metalec to su one bijele peci nove kostaju oko 250 km.
Ni ja sad bas nisam u nekoj finansiskoj situaciji jer praznik je bio djecu za zimu opremala ali kad bi makar po par maraka svaka upaltile moglo bi se skupiti za novu pec

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
11.11.2011 23:29:51   
mama75
IZVORNA PORUKA: mama75

Posto su me neke forumasice napomenule da pitam neke stvari, evo ovdje odgovori:
1. imaju otvoren ziro racun u UniCredit banci. Broj racuna je: 40030578000 (ovo sam prepisala sa kartice za tekuci racun, ne znam da li idu jos neki brojevi ispred kada se uplacuje, ali mislim da oni koji imaju otvoren racun u ovoj banci mogu da nam pomognu s tim). I napomena, mislim da bi dobro bilo pozvati zenu na telefon kada joj se uplati novac i reci joj to, jer ne vjerujem da bas provjerava racun cesto.
2. Posto je prilog o njima, zajedno sa adresom i brojem telefona objavljen na TVSA, mislim da je u redu da i ja ovdje objavim te podatke za sve one koji zele sami da odu: Zikreta Hasanović, ul. Suada Djulimana 7, Hrasnica; mob. 061/981835



Evo broj. A sto se tice kupovine nove peci, iskreno mislim da je bolje kupiti im polovnu, a razliku u novcu dati da kupe hranu. Zive u IZUZETNO teskim uslovima. Ja sam stvarno u frci ovih dana, pokusacu sutra da ih pozovem i vidim da li im odgovara "desna" ili "lijeva", a mozemo pogledati jos nesto na pik-u ako bude, mada cu se na RR moci javiti tek sutra navece ponovo, pa ako bi se moglo organizovati ujutro bilo bi bolje, da ne cekamo vise, evo veceras je bas bas hladno. user posted image
user posted image Dida za tebe i tm.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
12.11.2011 14:41:29   
Dida79
Zene moje ja sam sad bila kod porodice Hasanovic user posted image

Pa oni zive samo par ulica dalje od mene a da ja nisam znala u kakvim uslovima zive ova djecicauser posted image Sirotinja da ne moze biti veca .Kada je njihova majka otvorila vrata svoga doma ja sam se zaprepastila u cemu ljudi zive
Odnjela sam im nesto namirnica koje sam imala u kuci halal im bilo.
veceras cim muz dodje idem po pec da im je dovucem jer ovu koju imaju kazu da je moraju vratiti jer zena koja im je posudila vec par puta je trazila nazaduser posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *