|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
4.3.2009 15:47:21   
ledy blue
ma znas malo mi je bezveze ako je trebalo da se lijci prije insiminacije da bi ona uspjela trebali su to i reci,znam da ne uspijeva iz prve,ali zasto se podvrgavati tome ako nema sanse...


(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
4.3.2009 21:27:59   
prevareni
Pozdrav,bas mi je drago sto i drugi misle da kada imate puno Leukocita kod muza da nemoze doci do trudnoce,jer ja i supruga koga znamo da nema djece a da ima ovakvih problema mi im kazemo da ako imaju vise Leukocita da nema nista od bebe.ali vecina ih misli da njihovi NADRI doktori nisu nista rekli,jer njima je u interesu da sto vise od bjede uzmu para.I jos vecina dobrih Doktora nam kaze kada Leukocita ima da imaju puno bakterija i drugih stvari koje sprjecavaju da dođe do trudnoce.A sto se tice losih nalaza Spermijograma da nabave lijek Pro-fertil kapsule.jer ja znam po sebi ali nazalost smo zivjeli pod infekcijom godinama i nije bilo ucinka,i treba vise vremena da se to sanira i da dođe na svoje,pa da nas dragi Allah obraduje sve nas.Jer je meni propiso Pro-fertil najbolji Urolog na svjetu Fdil Šabanović u KB Zenici.Pa provjerite i vi kod svojih DR za ovaj lijek,neki i nece znati da postoji,a cuo sam da neki Doktori koji prpoisu Proxsed da imaju proviziju ako ga propisuju,jer se sve danas zasniva kako ce se sto vise ljudi prevariti,pa budimo i mi malo mudriji od njih i pametniji.Jer sve sto sam napisao je istina i samo istina,jer ja sam  na svojoj kozi iskusio ove stvari.SRETNO SVIMA 

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
4.3.2009 22:12:55   
ambera
prevareni molim te reci gdje se mogu naći te tablete pro-fertil mm je pio proksid dijagnoza mu je oligospermija ali nije mu pomogao imamo 4 bezuspješne inseminacije koja je cijena tih tableta

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
4.3.2009 22:15:43   
ena0002
Ono sto sam mogla zakljuciti, nakon raznih iskustava nasih forumasica, padutin i proxeed ne pomazu. Tako da oni kojima se to tek preporucuje neka znaju, da bezveze ne trose pare, jer su jaaako skupi. To je moje misljenje.

(odgovor članu ambera)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
5.3.2009 22:13:37   
prevareni
Pozdrav,koliko znam da Pro-fertil kapsule nema kupiti u bosni,ja sam ih nabavio u Austriji u Salzburgu,to mi je kupio tetic i donio, je kod njih u Njemačkoj se kopiraju,pa je najbolje kupiti u Austriji jer oni ih proizvode,kostaju 116 eura 180 kapsula i piju se 2x1 minimum 3 mjeseca,a ja imam namjeru da jos 3mje.pijem jer će mi tetic do ljeta donjeti,ili mozete da provjerite na googlu,upisete ovako-Pro-fertil i imate sve informacije.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
7.3.2009 13:20:43   
delfin
Prevareni, a šta si ti pio za te leukocite?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
17.4.2009 17:12:27   
dina_89
danas sam dobila jaja od prepelice pa sam malo istrazivala o  njima i nasla sam da je dobro da ih muskarci piju za plodnost, ne znam tacno ali ima neka terapija mozete se raspitati za to....

nadam se da ce nekome pomoci

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
18.4.2009 11:37:50   
ena0002
IZVORNA PORUKA: delfin

Prevareni, a šta si ti pio za te leukocite?

I mene to interesuje, jer ih se nije lahko rijesiti. Sta je tebi ustanovljeno otkuda ti leukociti?

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
26.5.2009 18:12:41   
mima1
pro fertil kapsule sam i ja narucila MM, trebaju stici za koji dan. probajte naruciti preko net-a www.profertil.at ,idete na shop pa onda na bestellservice andere länder tu ispuniti svoje podatke i posaljete. probajte, ne znam kako je regulisano placanje iz BiH, al cim je ima na popisu zemalja zn aci da se moze narucitiuser posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
26.5.2009 22:51:57   
Leva
Juce sam upoznala par koji je nalaz uspio popraviti sa Asthenospermie na Normospermiu uz pomoc Padutina. Moram napomenuti da su se leukocita uspjeli rijesiti uz pomoc antibiotika (ne mogu da se sjetim naziva tableta jer ni jedna od nas nije pisala o njima) .Drago mi je zbog njih jer su oni izgleda jedni od onih koji su imali tu srecu da im pomogne.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu mima1)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
28.5.2009 10:27:58   
mimili
Zdravo draga!
Posto sam se tek danas ulogovala na ovaj forum, pa se iskreno i ne snalazim dobro user posted image , resila sam da se prvo obratim tebi, jer si na temi koja mene interesuje poslednja ostavila svoj komentar. MM i ja smo u braku godinu dana, a zajedno vec 10 godina (Boze kako je proletelo)!!! Stanujem u Beogradu. Toliko za sad, pozdrav za sve Vas, nadam se da cete mi pozeleti dobro doslicu!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja pahulja i moja zvezda se rodila 20.jula 2012 .... eto, od toga dana ponovo normalno disem.....

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
28.5.2009 10:43:57   
Tania
O, zdravo mimili...
i ja sam nova.... user posted image

(odgovor članu mimili)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
28.5.2009 11:00:51   
mimili
user posted image user posted image user posted image user posted image   dobro dosla Tanija. Nadam se da cemo ubrzo biti user posted image user posted image  i da cemo otisli na jedan dugi GO!

_____________________________

moja pahulja i moja zvezda se rodila 20.jula 2012 .... eto, od toga dana ponovo normalno disem.....

(odgovor članu Tania)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
28.5.2009 11:03:30   
Tania
eh draga, kako bi to bilo divno.....HVALA ana dobrodoslici user posted image

(odgovor članu mimili)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
28.5.2009 12:08:31   
plava72
mimili,Tania dobro nam došle, user posted image user posted image
mi smo se napisale na ovu temu pa nemojte zamjeriti
što se cure slabo javljaju,navratite  nam u čekaonicu gdje pišemo o svemu i svačemu



_____________________________

Ako si usamljen kad si sam u lošem si društvu..

(odgovor članu Tania)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
28.5.2009 12:11:17   
Leva
Dobro dosle cure u nasu malu sloznu porodicu user posted image


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu plava72)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
28.5.2009 13:54:03   
mimili
Hvala puno vidimo se tamo!!!user posted image

_____________________________

moja pahulja i moja zvezda se rodila 20.jula 2012 .... eto, od toga dana ponovo normalno disem.....

(odgovor članu plava72)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
4.6.2009 20:40:03   
jasemin
zdravo teta ja sam nova na ovom sajtu,i mene muce isti problemi. i ja 2 god. pokusavam da dobijem bebu ali nista.ja imam povisen prolaktin a moj muz nizak kvalitet spermograma.lekar nam je prrepisao lekove i sada treba da idemo na kontrolu.inace i ja sam pila macinu travu i nista samo sam imala bolove u stomaku.ja pijem 'dostinex' a mm 'spimen' i cigapam''.zanima me dali je neko koristio ove tablete.pzdrav jasemin

(odgovor članu tetka Hafa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
4.6.2009 20:44:04   
ena0002
Jasemin dobro dosala user posted image ,
iskreno ja nisam cula za te tablete sto si navela user posted image  Ali nikada se ne zna sto kome moze pomoci user posted image , ja ti iskreno zelim da vam rezultati nlaza budu bolji user posted image

(odgovor članu jasemin)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
28.6.2009 21:29:40   
pekarica
mom mužu je dijagnosticirana azospermija. u zagrebu je dr. kasum rekao da nema nikakve sanse da imamo bebu. koristili smo i terapiju Tešića, ali nista. 4 godine smo u braku . dali neko zna za neki lijek?

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
28.6.2009 21:31:17   
malena27 RR
pekarica, vi mozete odmah na program za vantjelesnu oplodnju TESA metodom. imas jako lijepu brosuru na roda.hr, tema neplodnost i procitaj je, naci ces dosta informacija vezano za ovu metodu. zao mi je zbog nalaza tvog muza. 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu pekarica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
28.6.2009 21:38:30   
pekarica
a zaboravila sam napomenuti da nema ni jedan aktivan spermatozoid, ni 1%

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
28.6.2009 21:45:03   
malena27 RR
procitaj brosuru na linku: http://peternel.ipapercms.dk/demos/RODA/Neplodnost/ , posebno obrati paznju na 19. stranicu


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu pekarica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
14.2.2010 15:32:52   
Amelaa RR
Evo jucer je dragi dobio nova ( za nas nova zato sto ih prije nije pio) Proviron i Tocopherol pa vidjet cemo da li ce biti poboljsanja.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
15.2.2010 14:22:25   
ena0002
Amelaa sretno user posted image user posted image user posted image
MM se nakon 2 mj sto je pio Bioastin nalaz malo popravio...sa 15 na 20 miliona, pokretni sa 70 na 78%, a progresivno pokretni su ostali isti 30%....ali ima jako puno leukocita i dalje user posted image , a ako nam je za utjehu sad je normospermija.

< Poruku je uredio ena0002 -- 15.2.2010 14:27:35 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *