|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brazilsko feniranje
31.10.2011 23:53:22   
Medić*
Bananice, sjeti se bona sta me to imas pitati, samo nemoj javno, imas privatnu postu user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Brazilsko feniranje
31.10.2011 23:59:44   
bananica
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Bananice, sjeti se bona sta me to imas pitati, samo nemoj javno, imas privatnu postu user posted image



sutra cu se sjetiti, kad te ne budeuser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Brazilsko feniranje
1.11.2011 8:37:42   
veeseelaa
ja nikad nisam na takav način razmišljala o fizerima user posted image oni su meni svi slični user posted image
ajde Boga ti pranje, šišanje i feniranje ko nema umjetnost user posted image
prosto sam uvijek ista a išla sam i tamo i amo user posted image
meni nema pomoći izgleda
Jedino da me sredi taj Senad user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Brazilsko feniranje
1.11.2011 8:50:35   
Cickolini
Radila moja prijateljica kod Ede na Ciglanama ... prezadovoljna. Svarsena joj je kosa bila bas dugo. Ona radi na TV pa joj je to bilo najbolje rjesenje i nije se pokajala ni sekunde. To sam joj ja i predlozila jer je moja kolegica s fakuleteta to uradila i na ekskurziji sam joj neverovatno zavidjela haha ... izadje iz bazena i kosa joj se osusi na suncu kao da je tek iz salona izasla ...

Super stvar i nije tacno da steti kosu i da ti kosa poslije zgleda grozno jednostavno se vrati u prvobitno stanje poslije 6 mjeseci.... Moje misljenje je samo da to treba raditi kod provjerenih salona, a ne kod svakoga. Jer je i materijal jako bitan.

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Brazilsko feniranje
1.11.2011 8:59:26   
veeseelaa
oje misljenje je samo da to treba raditi kod provjerenih salona, a ne kod svakoga. Jer je i materijal jako bitan.


slažem se a koji su provjereni saloni koji rade braz.feniranje?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Brazilsko feniranje
1.11.2011 12:19:38   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

oje misljenje je samo da to treba raditi kod provjerenih salona, a ne kod svakoga. Jer je i materijal jako bitan.


slažem se a koji su provjereni saloni koji rade braz.feniranje?



e ne znam, malo ih radi u Sarajevu,nemamo bas puno izbora

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Brazilsko feniranje
1.11.2011 12:19:58   
bananica
IZVORNA PORUKA: Cickolini

Radila moja prijateljica kod Ede na Ciglanama ... prezadovoljna. Svarsena joj je kosa bila bas dugo. Ona radi na TV pa joj je to bilo najbolje rjesenje i nije se pokajala ni sekunde. To sam joj ja i predlozila jer je moja kolegica s fakuleteta to uradila i na ekskurziji sam joj neverovatno zavidjela haha ... izadje iz bazena i kosa joj se osusi na suncu kao da je tek iz salona izasla ...

Super stvar i nije tacno da steti kosu i da ti kosa poslije zgleda grozno jednostavno se vrati u prvobitno stanje poslije 6 mjeseci.... Moje misljenje je samo da to treba raditi kod provjerenih salona, a ne kod svakoga. Jer je i materijal jako bitan.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Brazilsko feniranje
1.11.2011 12:38:28   
Emica_sa
E sad treba naci ko radi sa Cacao Brazil preparatimauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Brazilsko feniranje
1.11.2011 12:47:34   
M kao Mama
Ja znam salon koji radi sa Bio eskova i imaju certifikat, pa ne znam da li oni zadovoljavaju kriterije

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Brazilsko feniranje
1.11.2011 12:52:23   
bananica
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

E sad treba naci ko radi sa Cacao Brazil preparatimauser posted image


to se traziuser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Brazilsko feniranje
2.11.2011 11:27:38   
bananica
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Svjesna sam ja da plavusa ne mogu odmah biti. Vec da malo prosvijetlim, na to mislim. Moguce je zasto da ne. Vec sam tako prosvijetlila kosu za par nijansi.




jesi li sta ljuta sa frizerimauser posted image user posted image user posted image

salim se, naravno

uzmi ti pepeljastu plavu, 1710 Keune i jos neku nijansu plave,sto svijetlije, pomijesaj i nalijepi




nadam se da se nisi ofarbala, broj farbe je 1517, tek sam sada primjetila greskuuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Brazilsko feniranje
2.11.2011 17:57:13   
M kao Mama
Bananice ja sam u dva salona provjerila znači u ovom u koji ja idem redovno to je između 2oo do 300 KM, a u ovom drugom koji također ima cerfitikat za ovo feniranje 300 Km bez obzira na dužinu, ali kao ima onda neki popust na dopuni

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Brazilsko feniranje
3.11.2011 0:18:01   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Bananice ja sam u dva salona provjerila znači u ovom u koji ja idem redovno to je između 2oo do 300 KM, a u ovom drugom koji također ima cerfitikat za ovo feniranje 300 Km bez obzira na dužinu, ali kao ima onda neki popust na dopuni



da nisi slucajno pitala s kojim preparatom rade?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Brazilsko feniranje
3.11.2011 8:13:37   
Cickolini
Ja mogu garantovati sa Image i kod Ede na Ciglanama. Oni rade i s kvalitetnim proizvodima, a znam da dobro rade brazilsko feniranje. Nemojte puuuno o proizvodima jer vjerujte jako puno salona ce reci da radi s najboljim proizvodima, a u stvari sipa sampone iz Robota npr.

Za takve stvari birajte uvijek malo veci salon i provjeren salon.

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Brazilsko feniranje
3.11.2011 8:45:30   
M kao Mama
Jesam, za jedan sam ti napisala, a drugi radi sa MAtrix-s proizvodima

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Brazilsko feniranje
9.11.2011 15:04:44   
M kao Mama
Bannaice, uradil ti brazilku,

meni je u petakjoš jedan frizer potvrdio da je ova metoda jako, jako štetna za kosu,

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Brazilsko feniranje
16.11.2011 9:42:52   
Lady26
http://www.kupujmo.ba/deal/Brazilsko-feniranje
Evo za Mostarke, samo 99KM brazilsko feniranje, 4 dana traje akcija

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Brazilsko feniranje
16.11.2011 13:28:09   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Bannaice, uradil ti brazilku,

meni je u petakjoš jedan frizer potvrdio da je ova metoda jako, jako štetna za kosu,


nisam, cekam ja da neka druga napise svoje iskustvouser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Brazilsko feniranje
16.11.2011 13:29:02   
bananica
IZVORNA PORUKA: Lady26

http://www.kupujmo.ba/deal/Brazilsko-feniranje
Evo za Mostarke, samo 99KM brazilsko feniranje, 4 dana traje akcija



user posted image user posted image user posted image eto mene u Mostaruser posted image user posted image , pa kod nas jeftinijeuser posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Brazilsko feniranje
16.11.2011 15:57:30   
salmy
Friska informacija iz salona "drito"

Kaze teta frizerka(inace poznata po svom radu i salonu) da  je ovo feniranje niđe veze,prvo sto traje satima,kaze da se smoris i ti i musterija,stavljaju se dav puta te boje koje ispravljaju kosu,uzasno se kosa osteti
i fazon je kad se uradi to feniranje,mora se dolaziti u salon i prati se kosa i fenirati naravnouser posted image (znaci skuplja pita od tepsije),i ne traje par mjeseci,i opet jovo na novo
Tako drage zenice dobro se raspitajte prije samog "cina" 

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Brazilsko feniranje
16.11.2011 17:05:54   
Emica_sa
Citav svijet ovo radi,i svi govore kako ne steti kosi,samo nasi frizeri pametni i oni govore kako steti kosi,zakljucak nasi frizeri pojma nemajuuser posted image

Nove metode ih uopce ne zanimaju,poznaju samo prahistorijske stvariuser posted image

Kao prvo metoda brazilskog feniranja nije uopce namjenjena da se ispravi kosa,nego da se obnovi i nahrani,e pa sada ako musterija hoce da ima pravu kosu,onda se u tom procesu kosa i ispegla i ona zadrzi taj oblik..I upravo ovo se radi da se ne bi islo frizeru,jer poslije pranja kosa bude kao da je isfenirana

Ja sam se cula sa curom iz Beograda koja je to radila i kosa joj je poslije normala,samo sto se nakon 6 mjeseci vratila na njeno staro(zanimalo me kakva kosa bude poslije)



_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Brazilsko feniranje
16.11.2011 20:25:05   
bananica
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Citav svijet ovo radi,i svi govore kako ne steti kosi,samo nasi frizeri pametni i oni govore kako steti kosi,zakljucak nasi frizeri pojma nemajuuser posted image

Nove metode ih uopce ne zanimaju,poznaju samo prahistorijske stvariuser posted image

Kao prvo metoda brazilskog feniranja nije uopce namjenjena da se ispravi kosa,nego da se obnovi i nahrani,e pa sada ako musterija hoce da ima pravu kosu,onda se u tom procesu kosa i ispegla i ona zadrzi taj oblik..I upravo ovo se radi da se ne bi islo frizeru,jer poslije pranja kosa bude kao da je isfenirana

Ja sam se cula sa curom iz Beograda koja je to radila i kosa joj je poslije normala,samo sto se nakon 6 mjeseci vratila na njeno staro(zanimalo me kakva kosa bude poslije)




pa moraju govoriti protiv toga,koga ce kasnije feniratiuser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Brazilsko feniranje
16.11.2011 20:32:29   
M kao Mama
u tom slučaju, znali ovih dana možemo očekivati konkretne info, emice, bananice, nadam se da ćete što prije to odraditi i da ćete sa nama podjeliti iksustva, baš jedva čekam da vidim da li su oprečnja mišljenja baš oprečna ili samo naši frizeri nemaju pojma

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Brazilsko feniranje
16.11.2011 21:19:08   
mama2009
moram vam reci da sam juce bila prisutna dok je moj frizer radio brazilsko feniranje....on je iznjeo samo pozitivne strane  brazilskog feniranja, i meni je ovo predobro...nije cak ni skupo djevojka ima ekstra dugu kosu i naplatio joj 140KM

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Brazilsko feniranje
17.11.2011 11:13:22   
Emica_sa
mama koji frizer,daj infouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *