|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brazilsko feniranje
17.11.2011 19:35:59   
mama2009
adatto 658 893


nadam se da je ok ovo moderatori


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 18:41:48   
Hannica
Ja htjela anketu napraviti vezanu za brazilsko feniranje,ali nadjoh temu u zadnj tren. Vec duze od godinu dana niko nista nije napisao pa me zanima ima li kakvih novosti.Jel neko radio? Jeste li zadovoljni? Bas sam se nesto nalozila na ovo feniranje a ne zelim da idem na slijepo.user posted image
Imam jos pitanja...
Koliko dugo su vidljivi rezultati?
Da li kosa poslije bude ista kao prije feniranja ili gora?
Da li se moraju koristiti neki posebni preparati nakon tretmana?
Da li se smije farbati?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 18:45:44   
M kao Mama
ja sam bila dobila gratis tretman, ali nisam se usudila, ipak ne mogu da se mješam u Božije, ovako kad mi treba odem da me isfeniraju, a sad a me tretiraju tim preparatim, bilo me strah da jedostavno ne dobijem gori efekat

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 18:46:09   
Galicia
Ja sam radila u februaru ove godine. Radila mi prijateljica inace frizerka, ali u kucnoj varijanti. Dug je proces, oko 5-6 sati. Ja sam bila pre pre zadovoljna sa rezultatima. Meni je trajalo nekih 4 mjeseca. Nisam morala ni fenirati, ni peglati nista. Doduse ja sam zato i radila da ne moram nista raditi. Ona je meni naplatila 20$, a nije ni to htjela uzeti, ali eto ja sam joj dala. Inace da radis u salonu ovdje kod nas kosta dobrih 500$. Ne pada mi na pamet da toliko pare dajem za kosu.
Svima bih preporucila da rade, ali da nadju provjerene proizvode, na prirodnoj i organskog bazi, inace ode kosa u helac.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 18:53:39   
Hannica
Hvala vam na odgovorima. Valjda ce se javiti neko ko je radio ovdje,u Bosni,ili jos bolje u Zenici.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 18:53:41   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja htjela anketu napraviti vezanu za brazilsko feniranje,ali nadjoh temu u zadnj tren. Vec duze od godinu dana niko nista nije napisao pa me zanima ima li kakvih novosti.Jel neko radio? Jeste li zadovoljni? Bas sam se nesto nalozila na ovo feniranje a ne zelim da idem na slijepo.user posted image
Imam jos pitanja...
Koliko dugo su vidljivi rezultati?
Da li kosa poslije bude ista kao prije feniranja ili gora?
Da li se moraju koristiti neki posebni preparati nakon tretmana?
Da li se smije farbati?



Ja nisam radila,pustila sam prvo drugeuser posted image Kosa ok dok to traje,nakon 4-5 mjeseci postane grozna ne mozes je ukrotiti,moras ponoviti,tako da se ne isplatiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 18:56:47   
Hannica
Ja sam iscitala temu od pocetka i ti si bila za ovu vrstu feniranja,ako si se ti razoarala onda cu ohladiti.user posted image
Gdje je bananica i ona se bila pravo nalozila? Mozda je ona probala?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 18:57:17   
Galicia
Ja nisam radila,pustila sam prvo druge Kosa ok dok to traje,nakon 4-5 mjeseci postane grozna ne mozes je ukrotiti,moras ponoviti,tako da se ne isplati


Kod mene nije bio slucaj. Mogu ti cak sta vise reci da je jos ravnija i nakon svega.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 19:00:03   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja sam iscitala temu od pocetka i ti si bila za ovu vrstu feniranja,ako si se ti razoarala onda cu ohladiti.user posted image
Gdje je bananica i ona se bila pravo nalozila? Mozda je ona probala?


Znam par cura koje su radile,uglavnom nista posebno,nema nam spasa nego nastaviti dalje,sta ces kad nam Bog nije dao neku extra finu i ravnu kosuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 19:00:57   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja nisam radila,pustila sam prvo druge Kosa ok dok to traje,nakon 4-5 mjeseci postane grozna ne mozes je ukrotiti,moras ponoviti,tako da se ne isplati


Kod mene nije bio slucaj. Mogu ti cak sta vise reci da je jos ravnija i nakon svega.



Vjerovatno zavisi od kvalitete preparatauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 19:03:03   
Hannica
Kod nas,u Zenici,ima jedan frizerski salon koji cesto ima neke popuste.Evo danas napr. radili su to brazilsko za 50 KM za sve duzine.Inace je od 50-150 KM,zavisi od duzine. Cekala bih tako neki popust,pa bi mi se isplatilo.user posted image Ali ne zelim da mi kosa poslije bude ruznija nego sto jest.user posted image Trenutno je prilicno zdrava,a i ravna...ja samo zelim da šljašti.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 19:10:04   
Galicia
Pa Hannice, ako ti je kosa ravna sto ti treba brazilsko onda?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 19:12:40   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Pa Hannice, ako ti je kosa ravna sto ti treba brazilsko onda?



I ja se ovo pitamuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 19:15:09   
Hannica
Pa ne bude bas skroz ravna kad je operem,malo se izguzva,a ja sama ne znam da je isfeniram,a ne mogu ici ni frizerkama,od djece jedva stignem i da operem kosu a kamoli nesto drugo. Ja bih to uradila radi sjaja najvise.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 19:16:36   
animagical

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: Galicia

Pa Hannice, ako ti je kosa ravna sto ti treba brazilsko onda?



I ja se ovo pitamuser posted image

ima troje male djece, zar vam niej jasnouser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 19:21:31   
Hannica
animagical hvala na pomoci.user posted image

Evo kakva mi je kosa... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520571771295808&set=a.161800933839562.32429.100000289708124&type=1&theater
a ja zelim da se sjaji da se ne moze gledati u mene bez suncanih naocala.user posted image
Valjda se moze vidjeti slika s fejsa je.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 19:23:40   
Galicia
Draga Hannica, moja kosa je bila tako ravna posle tretmana, tako kao sto ti sad imas. Tebi ne treba brazilsko, tebi mozda treba nesto za sjaj, mada vidim na slici da ti je kosa sjajna.

Moram naci sliku svoje kovrdzave kose da vidis kakva je moja, prije i poslije.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 19:24:32   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Hannica

animagical hvala na pomoci.user posted image

Evo kakva mi je kosa... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520571771295808&set=a.161800933839562.32429.100000289708124&type=1&theater
a ja zelim da se sjaji da se ne moze gledati u mene bez suncanih naocala.user posted image
Valjda se moze vidjeti slika s fejsa je.



Ma daj nemas potrebe za brazilsko uopceuser posted image kosa ti je superuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 19:30:30   
Hannica
Ma nisam ja nezadovoljna,nije toliko losa.Samo zelim da kosa bude bez ikakvog truda fina i uredna,ne zelim da izgledam cupavo i zapusteno,a fakat od djece nekad ne stignem ni da se pocesljam.Ali riskirala ne bih,ako ce poslije biti gora onda ne,ne...

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 19:39:39   
Galicia
Nemam bas najbolje slike sto se vidi sve super.
Prije BF, ja sam na desnoj.

http://img846.imageshack.us/img846/60/img0552ee.jpg

Poslije.

http://img839.imageshack.us/img839/6572/42576635992394070558260.jpg

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 19:42:37   
Hannica
Na desnoj kad gledam iz sjedeceg polozaja ili kad dubim na glavi? user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 19:53:54   
Galicia
Doslo je do kurcslusa. user posted image Okreni glavu, na desnoj sam strani.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 20:32:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hannica

animagical hvala na pomoci.user posted image

Evo kakva mi je kosa... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520571771295808&set=a.161800933839562.32429.100000289708124&type=1&theater
a ja zelim da se sjaji da se ne moze gledati u mene bez suncanih naocala.user posted image
Valjda se moze vidjeti slika s fejsa je.

Bas si lijepauser posted image a na nekim slikama ti je uvijena kosa, jesi li to davala minival?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 20:38:10   
Hannica
Ne,prije mi je bila prirodna,.U prvoj trudnoci se nekako opustila,bila isto metla,sva izguzvana,bas ona najgora vrsta.user posted image Jedno vrijeme sam stalno stavljala cicak viklere da je ispeglam da lici na nesto,i sad poslije druge trudnoce se potpuno ispeglala,samo osusim nakon pranja i to je to.Bude malo naelektrisana kad tek osusim ali nakon par sat dodje sebi.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Brazilsko feniranje
21.12.2012 20:40:06   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Doslo je do kurcslusa. user posted image Okreni glavu, na desnoj sam strani.

user posted image user posted image Sve sto vidim je da si prava cica-maca.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *