|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dali sam trudna ?
8.11.2008 17:13:48   
Apotekarka
pa radi tih cista vodenih tako mi ginekolg rekao a i dole imam malo iscjedka...mada me bradavice bole,osjetljive na dodir...strah me nekako da ne bude lazno radovanje...prosli mjesec smo bili bas aktivni ha ha ali et opet me malo muci sve to...

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: dali sam trudna ?
8.11.2008 17:16:02   
mamyca
Neznam sta bih ti rekla,osim cestitam.user posted image user posted image Nisam jos cula za takav slucaj,obicno bude negativan test,a ono bude trudnoca.


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: dali sam trudna ?
8.11.2008 17:16:21   
mamy Sabina
To za za bradavice i grudi se je i meni bio najraniji simptom trudnoće!
Onako,bolne,otežale,a svrbe!


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: dali sam trudna ?
8.11.2008 17:18:42   
Apotekarka
a jaku bolovi u jajnicima i kao da ces dobiti prisjece i nista...onda sam stalno na wc-u

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: dali sam trudna ?
8.11.2008 17:19:20   
mamy Sabina
Ma ti si meni trudna!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: dali sam trudna ?
8.11.2008 17:20:46   
Apotekarka
joj tako bi volila hvala na misljenjima...

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: dali sam trudna ?
8.11.2008 17:32:19   
camm
ja ti zelim isto srecuuser posted image user posted image user posted image
bice ABD.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: dali sam trudna ?
8.11.2008 18:23:23   
Mače
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Trudna si-koliko znam test ne može biti lažno pozitivan!
Tako da ti odmah mogu čestitati i poželjeti puno srećeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sada, naravno, kod ljekara da potvrdi.


_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: dali sam trudna ?
9.11.2008 10:29:33   
Apotekarka
Jutro ponovila sam jutros test i opet je pozitivan...moram se najaviti doktoru,malo me brine sto me povremeno jajnici bole valjda ce biti sve ok...evo jutros mi je neka nesvjestica blaga u glavi...

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: dali sam trudna ?
9.11.2008 10:43:07   
mamy Sabina
Eto vidiš,i no sikiriki biće to sve ok!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: dali sam trudna ?
9.11.2008 11:58:26   
Mače
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vidiš-znala sam ja da ti trebam odmah čestitati!! Ne brini se zbog te boli u jajnicima-mislim da je to normalno. A sad trk doktoru pa nam javi i zvanične novosti.
Ne mogu ni zamisliti kako si sretna i uzbuđena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
puuuno sreće


_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: dali sam trudna ?
9.11.2008 12:04:21   
Lilipop
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Cestitam! I zelim ti lagodnu trudnocu!
Dobro je poslo ovog meseca! Puno srece ostalim curama, da Bog da, da ovakve lepe vesti slusamo (citamo user posted image ) svaki dan!

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: dali sam trudna ?
9.11.2008 12:11:56   
andji
Sve najbolje, i od mene


< Poruku je uredio Vedica RR -- 10.11.2008 7:11:47 >


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Lilipop)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: dali sam trudna ?
9.11.2008 16:43:12   
mnn
Čestitke od jedne trudnice u 4mj. Sve je to normalno! Uživaj u svojoj trudnoči i maloj bebi koja raste!user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: dali sam trudna ?
9.11.2008 16:58:32   
princ
Drage moje prijatelljice,i ja sam mislila da samuser posted image ali sam se jutros razocarala kad sam videla da je test negativan,dobila sam ovaj mesec ali je trajala krace nego obicno a i nije bila ni obilna,imam neke simptome kao da trebam dobiti,jako mi se spava i sl.,mislim da cu za koji dan opet uraditi test,ne pratim temperaturu ni plodne dane jer smo aktivniuser posted image ,valjda ce se i meni uskoro pojavitiuser posted image

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: dali sam trudna ?
9.11.2008 23:13:46   
ena0002
A sto nas je ovaj mj krenulo pravo, apotekarka cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image . Ako ti je test oba puta bio pozitivan ja mislim da si trudna. Meni je jednom kasnila deset dana i dva puta sam radila test ali je uvijek bio negativan user posted image .Ako se ne varam ti si treca trudnica u novembru, a nadam se da ce ih biti jos, jos, jos. Evo za sve trudilice malo pozitivnih vibrica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu princ)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: dali sam trudna ?
9.11.2008 23:33:28   
Apotekarka
Hvala na lijepim zeljama u utorak idem na pregled opet me jajniv+cu podmuklo bole brine me sto sam jedan tjedan pila rakiju i persun za ciste,po malo 2 gutljaja valjda nije stetilo bebici maloj...

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: dali sam trudna ?
10.11.2008 13:08:24   
mala curica
Cao buducamamamozda mi ti moes pomoci?Menga mi kasni a ne osjecam nikakve simptome sem male mucnine

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: dali sam trudna ?
10.11.2008 13:17:24   
mamy Sabina
prvo da te zamolim da se ne naljutiš na savjetu molim te,dobronamjeran je!
Kako ti b.mama može pomoći?
Jedino što ti ona može reći,kako i sve mi da uradiš test,ako ti kasni ili još bolje da odeš i uradiš nalaz
Beta HCG-a,koji je još pouzdaniji!
Nema b.mama kristalnu kuglu,nažalost!user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: dali sam trudna ?
10.11.2008 13:28:00   
mala curica
Nisi me dobro shvatil.Htjela sam je pitati za savjet, jer mi menga kasni a i po malo mi je muka,da li da su to dovoljni znaci da pomislim na trudnocu.Mislim da ona bolje zna jer ja i nemam nekog iskustva s tim?

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: dali sam trudna ?
10.11.2008 13:37:53   
Vedica
mala curica prije svega dobro nam dosla na forum , a drugo niko od nas na forumu ti ne moze reci znace li tvoji simptomi nesto, sta ako ima simptoma ili ih nema, jer i sve  mi ovdje smo da pronadjemo neke informacije, da su druzimo.
jedino sto ti svaka od nas moze reci jeste da ako ti kasni mjesecnica najbolje ti je uradi test ili izvadi betu, i naravno odes kod ljekara...pored toga svaka od trudnica je imala drugacije simptome (ili ih niije imala uopste) tako da ti nece pomoci puno i ako ti neko kaze eh i kod mene je bilo slicno ili isto.

tema na RR ima mnostvo na tu tematiku, iscitaj i naravno ako trebas pomoc tu smo
LP





_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: dali sam trudna ?
14.11.2008 7:35:42   
Vedica
prijenos postova

IZVORNA PORUKA: Lilipop
ma ja mislim da sve to nema veze. jedna moja prijateljica s njenim muzem je hodala12 god i cuvala se za celo to vreme. onda su pravili svadbu i nakon jedne godine kad je ona imala 31god.resila je da postane mama. otisla kod lekara da joj uradi pap i mikro i iduci mesec od samo 2 puta keksanja ostala trudna. e posle kad im je decak napunio 2 i po godine (u megjuvremenu je nasla posao u drugom a njen m zivi u drugom gradu), kad su resili da je vreme za drugo dete, ona je u tom drugom gradu ponovo uradila iste pretrage i dosla je kod svog muza na jedan vikend9samo subota i nedelja) i keksnuli su se samo u nedelju ujutro dok je decak spavao i ona je sad u 7 mesecu, a ima pune 34 godine. znam da zvuci neistinito, ali verujte mi, prijatelji su mi i ja se pored njih osecam ponekad stvarno jadno jer sam 4 i po godine mladja, pretrage su kod mene i mm ok, ubismo se od keksanja a opet nista i nakon 10 meseci..  ali radujem se za njih, i srecna jer mi to daje nadu da nije kasno za nista.


IZVORNA PORUKA: Mače
I nije kasno, naravno! Zato i ja u tuđim sudbinama tražim pozitivne primjere jer mi bude nadu i usreće me bar na trenutak...A da se malo našalim: možemo i sudbine nas koje pokušavamo a ne ide baš tako "iz prve" posmatrati pozitivno-mi se bar kako ti kažeš "keksamo" češće!



_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: dali sam trudna ?
24.11.2008 9:01:23   
Isidora
Imam jos nedelju dana douser posted image i  jedva da mogu iscekati da prodje.Sinoc su me jako boleli jajnici,a na redovnoj kontroli je bilo sve ok.Moze li mi neko reci da li to moze biti nekakav pozitivan znakuser posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: dali sam trudna ?
26.11.2008 23:21:31   
dipa
Ja mislim da te jajnici bole zato što bi uskoro trebala da dobiješ i kod mene to tako ide.Meni se sad desilo da u očekivanju da dobijem ili budem trudna ide neki smeđi iscjedak da li neko zna što bi to moglo da bude.U nekoliko zadnjih mjeseci sve mi se poremetili ili mi kasni ili dođe prije doktor kaže da je sve ok.Nekoliko dana me bole leđa i stomak a danas mi se pojavio taj smeđi iscjedak pa sam se malo zabrinula jer neman nikakvi simptoma osim što me malo leđa bole 

(odgovor članu Isidora)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: dali sam trudna ?
27.11.2008 9:16:41   
budućamama
To je najvjerovatnije zbog manjka progesterona. Uradi hormone (posebno progesteron). Ukoliko ti je nizak progesteron teško se može održati trudnoća. Porazgovaraj o tome sa svojim docom. Sretno!

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu dipa)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *