|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
30.4.2010 10:49:33   
bebac bucko
meni kasni deset dana. uradila sam jedan test posle cetri dana i -. i mene ubija neizvjesnost. :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1851
   RE: Da li sam trudna ?
30.4.2010 10:53:02   
vjestica
ma uradi odmah sad test
ako ti toliko kasni, već bi trebao test pokazati


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 1852
   RE: Da li sam trudna ?
30.4.2010 11:00:13   
bebac bucko
znam da bi trebalo da pokaze. mene je iskreno strah moguceg razocarenja u slucaju da test bude negativan. zato sam ovako dugo cekala, da budem sigurna da user posted image nema. jer mi se do sada desavalo da ujutro uradim test, a popodne gospodica dode.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 1853
   RE: Da li sam trudna ?
30.4.2010 12:02:10   
rossamini
kaže da je vjerojatno bila biokemijska..zato se i vidio onako slabi plusić nakon dugog kašnjenja...al te biokemijske su vrlo česte kaže..
menga mi je evo normalna...
u slučaju da mi opet tako zakasni da mu se javim...i to je to... kaže da nastavim raditi na trudnoći user posted image user posted image

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 1854
   Da li sam trudna ?
30.4.2010 14:17:24   
TMand
a i mene ubija neizvjesnost ali vec sam do sad tri uradila i uvijek - !!! od zadnjeg je proslo '' dana... sutra cu raditi,u jutro pa ce mo vidjeti.. a ovo mi nije normalno,uvijek do 38 DC dobijem. samo sto me je iscjedak na 28.DC (smeđi) svu zbunio ni ja ne znam vise nista! ali user posted image neeeema. mene uvijek booli uzasno dva dana kad dobijem,a smeđi je trajao 3-4 dana i od tad nista... znaci pojavio se nekih 8 dana nakon ovulacije, a nekih 10 prije ocekivane user posted image .
obicno prije kad bi umislila da sam trudna,uradila bi test i dobila popodne ili sutra najkasnije. a evo vec sam do sad tri uradila i nista... zbunjujuceee!!user posted image
kad sam imala smeđi iscjedak par dana su me bolila leđa (donji dio),neki dan su me maloo grudi bolile,i bradavice kao da su mi se upalile. ali vec dva dana su ok. bole na dodir ali nista strasno. i malo vise jedem,imam veci apetit. i imam dosta gust bijeli iscedak bez mirisa... i to je to. nema nista da mi ono bas pravo pokazuje da bi mogla biti user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.5.2010 8:40:09 >

(odgovor članu rossamini)
Neposredna veza do poruke: 1855
   RE: Da li sam trudna ?
30.4.2010 14:29:49   
malena27 RR
TMand po tvojim simptomima mislim da ces se sutra obradovati a i nas user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 1856
   RE: Da li sam trudna ?
30.4.2010 14:50:33   
TMand
Aaaaa i ja se nadammm!!! user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 1857
   RE: Da li sam trudna ?
30.4.2010 14:51:47   
TMand
Zaboravila sam jos nesto napisat... prije nekoliko dana (oko ocekivane) imala sam stalno osjecaj kao da cu dobit.. dva-tri dana. A sad apsolutno nista ne osjecam!! Nemam uopce osjecaj da cu dobit user posted image

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 1858
   RE: Da li sam trudna ?
30.4.2010 14:58:12   
_sky
user posted image cini se da ce biti lijepih vijesti!!
ovako obzirom da kazes da je znalo biti ciklusa od 38 dana ,dajmo mrvici malo prostora ,mozda se zakacila malkice kasnije.Nenervitaj se,neviri u gacice svakih 5min,i sutra javi rezutateuser posted image

cekamo +



(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 1859
   RE: Da li sam trudna ?
30.4.2010 16:48:39   
TMand
Ooo da mi je napokon vidit taj famozni + na testu!! user posted image
Dosta je bilo vise - ! Javim vam sutra... strah me ako jeftinija varijanta ne moze pokazat.. ja imam one s interneta testove.. mozda ipak da kupim BABY RAPID od 8KM ili CLEARBLUE?

(odgovor članu _sky)
Neposredna veza do poruke: 1860
   RE: Da li sam trudna ?
30.4.2010 17:30:08   
ale1981
ja isto imam te jeftine preko interneta isto i trakice za ovulaciju!

Jedno par dana imam odvratan okus u ustima, pa se potajno nadam, al dok ne poćnem bljuvati niš nije sigurno...radila sam test prije tri dana, negativan, tak da se neću više bedirati....što bude bit će...


_____________________________

Ja 32, dragi 33 godina i jako, jako želimo našu prvu bebicu!
ja: visok testosteron (PCOS)
on: asthenozoospermia

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 1861
   RE: Da li sam trudna ?
30.4.2010 19:27:49   
TMand
ale,jel se tebi ovi s interneta cine pouzdani?

(odgovor članu ale1981)
Neposredna veza do poruke: 1862
   RE: Da li sam trudna ?
30.4.2010 19:58:56   
vjestica
kad ti kasni par dana, ako si trudna svaki test će pokazati user posted image pa i onaj najjeftiniji



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 1863
   RE: Da li sam trudna ?
30.4.2010 21:00:33   
TMand
nisam mogla docekat sutra pa sam uradila maloprije.. naravno,opet negativan user posted image
stvarno ne znam sta je... ovo mi nije nikad bilo.. jel koja od vas ima kakva iskustva s namjestanjem maternice? mozda ovo pitanje nije vezano za ovu temu,ali meni stoji s obzirom na situaciju u kojoj sam sad...dakle,ne znam jesam li trudna... jer mi je maternica namjestana od strane jednog travara tocno pred moje plodne dane..pa kontam da se ovo ne događa sad upravo zbog toga

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 1864
   RE: Da li sam trudna ?
30.4.2010 23:08:28   
malena27 RR
TMand ja bih ti preporucila da se javis svom ginekologu... nesto nije uredu dok ti toliko kasni a test i dalje negativan.


< Poruku je uredio malena27 RR -- 30.4.2010 23:09:12 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 1865
   RE: Da li sam trudna ?
1.5.2010 12:21:00   
TMand
A ne znam... moj ginekolog je na specijalizaciji van BiH. Isla sam skoro 2 god. kod njega ali nije bilo nikakvog pomaka sto se tice bebe. I kad je otisao van BiH ja sam posla kod travara Sarica. prvi put je odmah rekao da maternica nije na mjestu i da zato ne mogu ostat trudna. I eto 5.4 je namjestena valjda na mjesto,oko mojih plodnih dana... i evo jos nisam dobila a testovi su negativni. Strah me da ovi s interneta nisu pouzdani... stalno sam s njima radila.. a pisala sam da mi je se na 28.DC pojavio smeši iscjedak a to je bilo tocno na 14.4,tj. eto nekih 10ak dana od plodnih dana i trajao je od srijede do subote... pa sad ne znam ni sama... jer to nie bila mjesecnica. Mene uvijek uzasno boli kad dobijem.. pa zato mislim mozda da sam trudna,jer se sve poklapa,kasni,namjestena maternica,i ostali simptomi koje sam vec pisala...sinoc sam jerila temp. i bila je tocno 37.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 1866
   RE: Da li sam trudna ?
1.5.2010 12:22:53   
TMand
dok sam isla kod ginekologa kao sve je bilo u redu... od pape,hormona itd. sve ok ali bebe nemaaaa. zato sam krenula kod travara,evo malo vise od dva mj. (od kad je moj gin. otisao). s njihove strane je sve ok. zato mi se sad ne ide,jer mi se neda pricat da sam isla kod travara,jer vecina gin. je skepticna oko toga... uradit cu opet clearblue ili baby rapid test. mozda oni pokazu.. 

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 1867
   RE: dali sam trudna ?
1.5.2010 16:20:21   
alma_21
10.04 sam
imala odnos sa deckom nismo koristili zastitu i nije svrsavao u mene vec
van tj kada je izvadio penis samozadovoljio bi se, dobro je obrisao
penis maramicom i opet smo imali odnos da bi opet uradio isto.
Mjesecnica mi nije bila uvjek istog datuma setala je da tako kazem,
nekada sam dobivala 28, pa 23, pa nekad 16 u mjesecu, da bi par zadnjih
mjeseci dobivala 23, zadnja mjesecnica mi je trajala dva dana duze. 23
sam trebala da dobiujem medjutim nisam jos dobila i nemam nikakvih
znakova da cu je dobiti. Inace bi me bolile grudi kad bi trebala dobiti.
Mjesecnica mi je kasnila najduze dva do cetiri dana. Nisam radila nikakav test za trudnocu.u kojoj
sedmici trudnoće se javljaju znakovi trudnoće?jer me nebole grudi nemam
mučninu, nepovraća mi se. radila sam trbušnjake i neboli me stomak, jednostavno nemam nikakvih znakova trbudnoće, samo bjelo pranje koje je jako zbog upale. Dali je mouće da mi mjesečnica kasni zbog stresa jer sam bila jako zabrinuta da nisam trudna?

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 1868
   RE: dali sam trudna ?
1.5.2010 16:27:53   
Anoniman
draga djeco, to nije nikakav nacin da se zastitite...ja se samo pitam ko vas uci tim stvarimauser posted image

(odgovor članu alma_21)
  Neposredna veza do poruke: 1869
   RE: dali sam trudna ?
1.5.2010 16:31:56   
Emica_sa
Uradi test,pa ces znati pokazat ce ti sigurno jer ti vec kasni,da ne bi sad nagadali,tako ces barem znati na cemu siuser posted image

(odgovor članu alma_21)
Neposredna veza do poruke: 1870
   RE: Da li sam trudna ?
1.5.2010 17:18:38   
rose
TMand nemoj ni pricati da si isla kod travara...btw. kako se uopste namjesta materica i kako travar zna da nije na mjestu user posted image

druga stvar...otidji kod drugog ginekologa...ako je sve ok s tobom i s tvojim muzem, mozda da odes kod drugog ginekologa na pregleda...ni njemu ne moras nista reci...samo nek te pregleda...a i ovom prvom ne moras ni pominjati nista od ovoga

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.5.2010 8:36:56 >

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 1871
   RE: dali sam trudna ?
2.5.2010 9:12:17   
vjestica
dajte cure skulirajte se malo, šta biste vi da je vas ovako neko dočekao kad ste se tek pojavile na forumu user posted image
ja se ne bih više nikad pojavila ovdje nakon ovakve dobrodošlice
prvo provjera nickova mi je degutantna, mislim da svako od nas ima pravo na privatnost i ne vidim razloga za provjeru nicka
ako mislite da vas zeza, preskočite post
a da ne spominjem ova moralisanja što je spavala s momkom , to je njeno pravo, kao što je isto nečije pravo da se čuva do braka, svako zna svoje, a i to smatram degutantnim priče kako nije trebala spavati s momkom
ovaj forum stvarno postaje dno dna user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1872
   RE: dali sam trudna ?
3.5.2010 16:05:05   
TMand
slazem se s vjesticom oko prava privatnosti s nickom. i svakako,svatko ima svoje pravo kad ce biti s deckom i kad ce s njim ima odnos.. cura se javila za pomoc...
tko ne zeli dati savjet,svakako nek zanemari post. iz nicka mogu pretpostavit da cura ima 21 godinu,i to svakako nije "dijete". e sad na pitanje jel trudna ili ne,ne znam dati pravi odgovor... najbolje ti je uradi test za otkrivanje trudnoce i znat ces. a moguce je da ti kasni zbog stresa i nervoze i stalnog razmisljanja "mozda jesam/mozda nisam".

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 1873
   RE: dali sam trudna ?
3.5.2010 16:24:39   
Anoniman
potpisujemuser posted image ....


< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.5.2010 8:39:16 >

(odgovor članu TMand)
  Neposredna veza do poruke: 1874
   Da li sam trudna ?
3.5.2010 17:53:46   
Miau
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.5.2010 8:39:39 >

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 1875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *