|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dali sam trudna ?
7.9.2008 13:17:28   
bebana27
i sinoc mi samo krene voda ali evo danas jos nisam povracala ali sam cesto u wc-u jos malo cu da se preselim.uglavnom osjetim na sebi promjene da su mi dojke vece i bole me

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: dali sam trudna ?
7.9.2008 13:19:30   
tikica_69
A onda sutra po testic pa da popijemo nesto u to zdravlje user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: dali sam trudna ?
7.9.2008 13:23:56   
bebana27
ali ja tek trebam da dobijeuser posted image 15.09 pa me zato intersuje kako imam sve te simptome a nije mi kasnila niti sam je dobila prije vremena mi se javljaju

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: dali sam trudna ?
7.9.2008 13:25:44   
tikica_69
E onda moramo uzeti u obzir da moze biti i neka viroza ili cemo ipak popiti nesto 15.09. user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: dali sam trudna ?
7.9.2008 13:28:16   
emy
sretno, bebano
cini mi se da ce biti slatka
cuvaj se
znam da su cesti odlasci u wc jedan od znakova user posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: dali sam trudna ?
7.9.2008 13:28:31   
bebana27
ako bog da hocemo castim vas samo da se to desi da mi se zelja ispuni ne znam sta bi radila od srece

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: dali sam trudna ?
7.9.2008 13:30:52   
bebana27
nadam se da je to neki znam da hoce vise napokon da ostanem user posted image .evo dok vama pisem sve hocu da povracam ali stoji mi u grlu,a grudi me bole nesmijem ih dirnuti ja mislim da bi odma zaplakala

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: dali sam trudna ?
7.9.2008 17:56:09   
Aquarius
Draga moja samo polako. Budi malo suzdržana u svemu koliko možeš. Naravno da ti od sveg srca želim user posted imageuser posted image , ali možda to nije ono čemu se nadaš. Govorim ti ovo iz iskustva jer znam koliko boli kad si skoro 100% ubijeđena da si trudna a na kraju dođe user posted image . Zato polako, biće šta Bog da i kako je suđeno. U svakom slučaju držim ti fige da je to ipak user posted image . Polako. Strpljen - spašen !

P.S. Neke žene od prevelike želje za bebom  dobiju sve simptome trudnoće , psiha je čudna stvar.
Grlim teuser posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: dali sam trudna ?
7.9.2008 19:49:37   
lee
Cao Bebana27

Znam da bi ti sad odmah da znas ali ja ti preporucujem da sacekas malo sa testom bar par dana poslije    15-og da bi bila 100% sigurna. Ja znam da sam se grizla od radoznalosti ali sam se istovremeno bojala razocarenja.
Kazes da te bole grudi, sad provjeri da li su ti bradavice osjetljive jer grudi mogu boliti i pred menzes dok je sa bradavicama drugacije.

user posted image Sretno i drzim ti palceve.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: dali sam trudna ?
8.9.2008 9:08:00   
delly
bok....ja sam nova ovdje...user posted image   i drago mi je da sam naisla na vas..naime imam pitanje imali smo odnos u petak kad su mi dani ovolucije.....sta mislite kad mogu napraviti test tj .za koliko dana..hvala vam unaprijed...i nakon koliko osjetite simtome??user posted image

(odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: dali sam trudna ?
8.9.2008 12:13:36   
maslačak82
Dobrodošla!
Test najbolje na dan očekivane mjesečnice.
Simptomi-sve je individualno, kod neki 7 dana nakon impl. kod nekih kasnije.
Želim ti mnogo sreće!

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: dali sam trudna ?
8.9.2008 13:01:12   
mivica
E moje zenice, kada sam ja ostala trudna, test sam napravila tri dana nakon ocekivanog terina mjesecnice. Moji simtomi su bili slicni kao da trebam dobiti. Imala sam standardno bolove u grudima, bila sam razdrazljiva kao da me drma PMS i da najvaznije, uzasno su mi smetali mirisi, toliko da sam navecer u 23:00 sata morala izaci na balkon da udahnem svjez zrak, jer mi je jos uvijek u nosu bio miris hrane od rucka user posted image . Preporucila bih takodjer malo kvalitetniji tester, jer sam ja najprije uzela neki jeftini, koji mi je pokazao negativan rezultat, a onda 2 dana poslije toga uzela sam malo skuplji i pokazao je plusic user posted image . Takodjer sam imala mucnine, ali su one pocele tek u drugom mjesecu trudnoce i povracala sam samo ujutro i to kiselinu user posted image . Zelim puno srece svima koji su u iscekivanju rezultata, puno strpljenja i puno malih plusica uskoro user posted image  

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: dali sam trudna ?
8.9.2008 13:10:21   
mamin sin
Moj jedini simptom trudnoce prije izostanka user posted image  su bile bolne grudi. To mi se desavalo i inace samo je razlika bila sto su me obicno bolile 3-4 dana pred user posted image , a kad sam ostala trudna cak 10 ako ne i vise dana pred ocekivanu. . Tako je bilo u obje trudnoce. Test sam radila nekih 7-8 dana kasnjenja mece jer mi je uvijek bila neredovna pa sam cekala. Prvi test koji sam uzela, bio je i jeftin, mi je pokazao +, hb.

Drage trudilice od srca vam zelim ubrzo punooooooo plisica i user posted image !

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: dali sam trudna ?
8.9.2008 13:27:35   
bebana27
ja sam prekljuce povratila samo vodu koja je bila tako kisela i poslije me je grlo boljelo imala sam osjecaj kao da mi ga je isparalo,imam ponekad bol u donjem dijelu stomaka a grudi me bole i vidjela sam da su mi bradavice vece nego sto cu bile,takodjer imam bolove u ledjima a navece kad legnem osjetim neke mirise i budem jako topla kao da imam temperaturu.nikad prije nisam povracala i pocelo mi je nampadati neka hrana,mozda prerano i pricam o trudnoci i simptomima jer tek iduce sedmice treba da dodje user posted image a tako nebi voljela da je imam jer ipak bi se vise radovala user posted image iuser posted image .pusa

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: dali sam trudna ?
8.9.2008 13:33:17   
lee
Moj prvi simptom je bio napete grudi i osjetljive bradavice, to mi je bilo cudno posto se to desilo dvije sedmice prije nego sam trebala dobiti. Par dana poslije toga sam dobila lagano krvarenje koje je trajalo samo taj dan. Poslije sam dobila lagane bolove u ledjima, ukus i miris su mi bili osjetljivi i na kraju mi je dosla i mucnina. Kao sto su ti cure vec napisale, simptomi su individualni a uz to neke zene imaju simptome a neke ne. U svakom slucaju ti zelim srecu i mali plusic.  user posted image

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: dali sam trudna ?
9.9.2008 9:33:34   
delly
moram vam se zahvaliti puno vam hvala ali ako netko mi moze samo reci...NAKON KOLIKO STE OSJETILE SVE TE SIMTOME?
evo ja  imala sam jucer bolove u donjem dijelu trbuha i leda su me bolila ..dali je prerano ili ??user posted image

(odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: dali sam trudna ?
9.9.2008 12:02:56   
Imani
Lijep pozdrav svimauser posted image
Evo i ja prijavljujem simptome kao i gore navedene, user posted image  trebam (ne) dobiti 12.09., a mene doli rastura već 7-8 dana. Jel mislite da je to prerano da bi moglo značiti trudnoću? Naime, prvih par dana nisam mogla locirati gdje točno boli, a zadnja dva dana štrca u lijevom jajniku, da li to može išta značitiuser posted image  Otprilike istovremeno su me i grudi počele dosta boljeti (samo grudi, ne bradavice) i nabubrile strava, a već danas malo manje bole, hmmm... Također i puno piškim, ali to je kod mene irilevantno budući da stvarno pijem puno vode. Iscjedak? Hmmmm...e to baš ne mogu skužiti, mislim da je onako bijelkasto-blijedožuto ali gust.  Inače nikad nisam imala jako izražen PMS, barem ne toliko dana prije user posted image , možda dan-dva prije.  Jedino se bojim da se ne radi slučajno o kakvoj upali...user posted image  jer stvarno štrca dosta.
Joj, ne znam koliko ću još izdržati dok ne napravim test.

Drage trudilice, svima vama od sveg srca želim da što prije ugledate svoj plusićuser posted image
Lijep pozdrav od mene!!

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: dali sam trudna ?
9.9.2008 12:06:23   
mamyca
Stvarno ne znam,mogu biti simptomi trudnoce ali i dolaska menstruacije,sacekaj nekoliko dana pa ako ne dodjeuser posted image  uradi test.Nadam se da ce biti pozitivanuser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Imani)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: dali sam trudna ?
9.9.2008 12:43:42   
budućamama
Slažem se sa mamycom u potpunosti. Ipak, već ti je moguće napraviti kućni test trudnoće, ali uzmi jedan od onih osjetljivijih, ili izvadi betu koja će ti biti najsigurniji pokazatelj trudnoće ovako rano.
Ako uradiš kućni test i bude negativan, sačekaj par dana nakon što ti menstruacija bude kasila pa ga ponovi. Moguće je da dobijeješ lažno negativan test ako prerano testiraš. U svakom slučaju sretno i želim ti da bude mala user posted image  na putu user posted image user posted image user posted image

I naravno, dobro nam došla user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: dali sam trudna ?
9.9.2008 12:56:04   
Imani
Hvala vam puno na lijepim željama drage moje!!
I ja si također želim što prije jednuuser posted image , ali tako me je strah uopće se nadati nakon toliko razočaranja. Naime, muž i ja pokušavamo već oko dvije godine, a zadnjih godinu dana intenzivno. Ono što mi je ovaj put čudno je ta bol, do sada sam znala imati 'umišljne' simptome poput gladi, umora i slično, ali nikad ovakvu fizičku bol...
A ma, ne preostaje mi drugo nego čekati...

Hvala vam još jednom i svakako javim šta budeuser posted image !!!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: dali sam trudna ?
9.9.2008 13:17:24   
bebana27
Draga moja i ja ti imam te simptome samo sto ja nemam iscjedak nego cesto idem u wc-e.Po cijeli dan bi samo spavala,imam bol u donjem djelu stomaka ali samo prodje kroz mene kao strela. Takodjer ledja me bole,grudi su mi se povecaleuser posted image a bradavice kao natecene,cak sam pocela da povracam ali samo neku vodu.Mada necu da se radujem prije vremena jer tekuser posted image treba da dobijem iduce sedmice mada nemam bolove kao kad trebam dobiti jer ja imam bolove 2 sedmice prijeuser posted image .Ako bog da nadam se plusicu a takodjer i sve ostale koje zeljno zele djecu da im dragi Bog tu zelju ispun.

< Poruku je uredio amelaa RR -- 12.9.2008 18:19:04 >


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Imani)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: dali sam trudna ?
9.9.2008 14:08:56   
Imani
Draga bebana!
Ja sam ti inače jaaaako velika spavalicauser posted image tako da se i meni sada non-stop spava, ali opet, to kod mene i nije neki pokazatelj... Mene ti bolovi 'drže' cijelo vrijeme, unazad 7-8 dana, samo se ponekad javljaju grčevi jačeg intenziteta.
Draga, od srca ti želim da drugi tjedan ugledaš svoj najljepši plusićuser posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: dali sam trudna ?
10.9.2008 8:44:56   
lida
Draga moja moze biti da si user posted image ali moj savjet ti je da sacekas da ti user posted image zakasni pa onda radi test

Zelim da tvoj testic pokazeuser posted image i naravno svim trudilicama zelim plusice na testu


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Imani)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: dali sam trudna ?
10.9.2008 11:59:24   
bebana27
Ja sam sinoc imala bol u donjem djelu stomaka i malo me je bolio desni jajnik ne znam sta je to malo sam se uplasila.

< Poruku je uredio amelaa RR -- 12.9.2008 18:19:25 >


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: dali sam trudna ?
10.9.2008 12:03:10   
budućamama
Draga bebana,
mi koje očekujemo trudnoću obično imamo više simptoma trudnoće od pravih trudnica...
Nemoj se zamarati svakakvim glupostima, jajnici boluckaju i žigaju svaku od nas, grudi bole, mučnine i želja za hranom... Sve je to ok, ali ćeš znati da li si trudna tek kad user posted image  zakasni i test pokaže user posted image user posted image user posted image  što nam svima želim što prije.
Sretno!

< Poruku je uredio budućamama -- 10.9.2008 12:10:54 >


_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *