|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 15:57:05   
bambi7
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ja bih to svrstala u prvih 5 stavki za dobar brak!


štaaaa peeeeeeeeeet??? user posted image to je NO 1 i NO2 user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image kad malo bolje razmislim.....user posted image user posted image


_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 16:52:47   
selina
joj zene vi ste meni extra bas me oraspolozite sa ovakim temama pa se slatko smijem citajuci vase komentare

potvrdjujem da je sve bitno i velicina,obim i tehnika ali cula sam prica mnogih zena koje su plitke znaci da oprostite na izrazaju nemogu velike da prime pa njima pase taj neki mali penis jer one tokom sexa imaju bolove od te njihove duzine recimo tog nekog velikog penisa pa nemogu sve poze ni upraznjavati vjerovatno je takvima dobra i takva vrsta tih neki manjih penisa do normalnih ali naravno ako se tako dvoje potrefe ako ne stvarno mi je zao takvih zena, bas mi je rodica skoro o tome pricala i ona je jedna od tih koje su plice pa ima bolove tokom sexa

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 18:28:55   
klemzi
Neki vele veliki nos, veliki penis


Jedna stara nana iz mog komšiluka je vazda govorila " Ono što je u izlogu, ima i u radnji" user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 18:35:08   
Anoniman
ko o cemu  Vesela o k...user posted image user posted image user posted image  idi pravi pitu bona nebilauser posted image

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 18:39:16   
Anoniman
Meni je     bitan je obim i cvrstoca ili tvrdoca,tehnika, kad je plitka u pitanju , a vala kadje ko kanjon dzaba da te crnac dere pih jesam bezobrazna user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 19:34:24   
mimikimi
naletih, ismijah se .neka vas zene user posted image

eh vako- prije poroda bio taman, tvrdoca ,cvrstoca ,obim ,duzina ,aman ,
poslije poroda eh eh
e sad il se smanjio ili su mi koji konac zaboravili prisit pa ima luftauser posted image user posted image user posted image





_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 19:41:44   
bambi7

e sad il se smanjio ili su mi koji konac zaboravili prisit pa ima luftauser posted image user posted image user posted image


ja sam imala takav osjecaj posle prvog poroda, al zato posle drugog-hmmmm mogu samo reci da je teta u bolnici uradila mnoooogo dobar posao!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 19:44:54   
mimikimi
hehe sto kaze marina ko kanjonuser posted image

a moj me zeza kaze sama-jamauser posted image

moram drugo pa nek onda zakrpaju to kako trebauser posted image


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 20:18:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

ko o cemu  Vesela o k...user posted image user posted image user posted image  idi pravi pitu bona nebilauser posted image


wtf pita? user posted image
ja stvarno ne znam žene šta je s vama user posted image pa sex je najbitnija stvaruser posted image



< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.11.2011 20:28:45 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 20:35:04   
veeseelaa
ja sam takođe negdje čitala da muškarci koji ne puše imaju veći penis user posted image
ili oni koji prestanu pušiti nakon izvjesnog vremena im poraste :-))) hahahah
svašta




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 20:36:16   
mimikimi


moj ne pusi gluho bilo ali zato pusim ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 20:37:20   
veeseelaa
user posted image ni mm ne puši, dobro smo prošle hahahah il je bolja opcija da su pušili pa prestali pa da bude soprajz, čuna porasla user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 20:37:25   
Anoniman
hebote vesela...da ne znam koliko godina imas kontala bih da ti je 16user posted image ...ja sam barem u tim godinama toliko bila fascinirana penisima i sex-om. A tema slicna ima...velicina ili tehnik...tako nesto.
A ja ti savjetujem da potrazis knjigu "kamasutra"...fakat je odlicna...i "zadovoljice" sve tvoje potrebe...barem one vizualne i zabavne...mislim za citatiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 20:42:53   
veeseelaa
joj ja nisam fascinirana bila sexom u tim godinama user posted image
tek tamo negdje kasnije.... al što više imam godina sex mi je sve bolji, interesantniji i sve više zauzima prostora u mojim mislila user posted image i mislim da je to sjajno user posted image

pa zar misliš da nije krasno da ženi u tridesetim godinama pa i onim malo starijim seks bude jako bitan?
ajde šta smo znale sa 20??? veze nismo imale user posted image sad znam šta hoćuuuu user posted image uuu i te kako user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 20:46:48   
veeseelaa
mislim da sam se sa 16 bojala penisa user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 20:55:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

hebote vesela...da ne znam koliko godina imas kontala bih da ti je 16user posted image ...ja sam barem u tim godinama toliko bila fascinirana penisima i sex-om. A tema slicna ima...velicina ili tehnik...tako nesto.
A ja ti savjetujem da potrazis knjigu "kamasutra"...fakat je odlicna...i "zadovoljice" sve tvoje potrebe...barem one vizualne i zabavne...mislim za citatiuser posted image



Rano si pocela,ja sam u tim godinama skupljala salete  i markice,al zato kad sam napunila album,pocela   sam razmisljati i o anatomijiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 20:56:26   
mimikimi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj ja nisam fascinirana bila sexom u tim godinama user posted image
tek tamo negdje kasnije.... al što više imam godina sex mi je sve bolji, interesantniji i sve više zauzima prostora u mojim mislila user posted image i mislim da je to sjajno user posted image

pa zar misliš da nije krasno da ženi u tridesetim godinama pa i onim malo starijim seks bude jako bitan?
ajde šta smo znale sa 20??? veze nismo imale user posted image sad znam šta hoćuuuu user posted image uuu i te kako user posted image



joj legenda a ja volim sex od prvog dana
to je bila ljubav na prvi pogleduser posted image

hu kud nisam ranije na teme seksualnost ovdje je vruce user posted image


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 20:59:12   
Anoniman
Ja kontala da su fascinirani samo oni koji ne mogu,a ovi koji mogu to vec rade,...normalno je da  je svak fasciniran pomalo u nekim normalnim granicama,ali kad postaje opsesija to vec nije u dure

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 21:02:36   
bananica
o kakvoj vi opsesiji i zaludjenosti pricate? ja mogu da ga gledam svaki dan, a mogla bih i mjesecima bez njegauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 21:04:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj ja nisam fascinirana bila sexom u tim godinama user posted image
tek tamo negdje kasnije.... al što više imam godina sex mi je sve bolji, interesantniji i sve više zauzima prostora u mojim mislila user posted image i mislim da je to sjajno user posted image

pa zar misliš da nije krasno da ženi u trideset_im godinama pa i onim malo starijim seks bude jako bitan?
ajde šta smo znale sa 20??? veze nismo imale user posted image sad znam šta hoćuuuu user posted image uuu i te kako user posted image

a nisam rekla da treba da je nebitan...i istina je da zena sto je starija sex je sve bolji...dok opet nekad ne dodje u fazu opadanja...samo ja recimo nemam potrebe vise da o tome pricam...bas iz razloga sto znam sta hocu i sta mi treba...to konacno i dobijemuser posted image ...a lijepo se nekad prisjetiti nekih poza...pa onda uzmes kamasutru...pa prelistas...pa isprobas...zavisnosti od raspolozenja..

p.s...imam odlicnu skulpturu za tebe...izlivena je u gusu...zove se "L''puz ku*ac"...mojih ruku djelouser posted image ...hos kupiti?user posted image ozbiljnouser posted image

< Poruku je uredio dadada -- 15.11.2011 21:09:10 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 21:10:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: dadada

hebote vesela...da ne znam koliko godina imas kontala bih da ti je 16user posted image ...ja sam barem u tim godinama toliko bila fascinirana penisima i sex-om. A tema slicna ima...velicina ili tehnik...tako nesto.
A ja ti savjetujem da potrazis knjigu "kamasutra"...fakat je odlicna...i "zadovoljice" sve tvoje potrebe...barem one vizualne i zabavne...mislim za citatiuser posted image



Rano si pocela,ja sam u tim godinama skupljala salete  i markice,al zato kad sam napunila album,pocela   sam razmisljati i o anatomijiuser posted image
rano me poceo pubertet drmat...stasuser posted image mada mogu reci da sam po nekim pitanjima bila pametnija tad nego saduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 21:12:50   
veeseelaa
p.s...imam odlicnu skulpturu za tebe...izlivena je u gusu...zove se "L''puz ku*ac"...mojih ruku djelouser posted image ...hos kupiti?user posted image ozbiljnouser posted image


hej kuku user posted image nisam shvatila naziv? ponovi
ti ga znači vajala? user posted image uh suze me obliše, al super stvar za poklon, majke mi ti se javim kad bude neko imao rodjendan od bliskih prijatelja da ga iznenadim :-))) kod mene su haman svi prijatelji malo "opsjednuti" hahaah i strašno se volimo zezati user posted image a budul me kritizirali ima da im kažem "vi nemate pojma šta je umjetnost, umjetnost je k....." user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 21:19:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Breskva


IZVORNA PORUKA: noa

nego dadada koje su ti mjere ovog kipica user posted image jel moze ono na heklani milje pa u dnevnom da se drziuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a mene interesuje kakav je za čišćenje, znaš da Monk to mora da polira svaki danuser posted image


hej nemojte se zahebavati s mojom temom, meni je poslije zaključaju i ja budem user posted image
ajte vi na hanumu lepo user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 21:39:24   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: sina78

IZVORNA PORUKA: Djana

veselaaa legendo haha, bitan obim, bitna duzina, najbitnija tehnika user posted image .

kod takve izjave kod nas kažu:evo još jedne sa malimuser posted image user posted image user posted image user posted image



Ahmm, nisam od onih koji se hvale, ne uradih to ranije, pa nemoj me ni vuc' za jezik da sad to uradim haha. Samo mogu reci "kuc-kuc ne ureklo se".


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu sina78)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Muški polni organ :-)
15.11.2011 21:41:02   
veeseelaa
i čemu uopće izreka k..... - palac, ima li to neke veze



znal ko objašnjenje?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *