|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje pelene koristite?
17.8.2008 20:36:59   
Visnja RR
 

draga moja kad bi mi gledali na sve to onda ne bi ni udisali vazduh koji udisemo jer je stepen zagadjenosti bla bla ...
ne bi pusili oni koji puse
ne bi pili gazirane napitke oni koji ih piju
ne bi jeli pice, cevape , pite oni koji ih jedu
ne bi pili vodu (cesmovacu) oni koji je piju
ne bi koristili milion drugih stvari.... i bla bla

a neki dan raspravljam sa majkom koja propagira platnene pelene a ona npr pusi jednu za drugom u prostoriji u kojoj je i njena beba...
naravno divno je kad neko ima zivaca za platnene pelene... ja licno nemam... radije cu dati vise novca za skuplje i bolje pelene i mjenjacu ih svakih malo nego se zezati s platnenim... jednostavno mi se ne svidjaju ... i to je moj izbor :) i nema niko pravo da mi ga osporava jer i ja svom djetetu zelim najbolje... user posted image

i opet da dodam taj primjer sa uloscima i pelenama je skorz bezveze... jer kao sto rekoh od kad znam za sebe nosim svaki dan dnevne uloske pa mi nista ne fali, i mogu reci da sam jedna od rijetkih zena da u svojih 40 g NIKADA nisam imala nikakvu infekciju pa cak ni onu nabezazleniju :)...

najvaznije je da su guze ciste i bez crvenila...user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Koje pelene koristite?
17.8.2008 20:53:25   
anitaMO
pampers od prvog dana .i mi smo zadovoljne.violeta probala ali su mi propustale.druge nismo htjele ni probati.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Koje pelene koristite?
17.8.2008 21:33:59   
HINDA
kako mogu biti platnene pelene bolje kad je meni se cini pod drugom temom neka gospoda falila platnene pelene pa rekla cak da se nemoraju ni peglat....nigdje smisla, zar ne znate koliko je prasak za pranje vesa jaci od pampersica????? i to se treba te raspitati i koliko ga dovoljno masina izapere? to pranje inekako moze proci ali peglanje u svakom slucaju ne moze jer ne mogu biti platnene pelene bolje ako se nepeglaju. Meni je doktorica rekla za peglanje kosulja i druge odjece nemoras imati vremena, nije bitno ni dal se izgledom vidi da nije popeglano ali za donji ves OBAVEZNO, tako da je meni nezamislivo staviti nesto na djeciju guzu oprano u prasku i omeksivacu a neispeglano. jos bi se nadovezala, mislim da je VISNJA o tome vec pocela, sto mi najvise ide na zivce kada mi dode neka majka i savjetuje me za dijete kako i sta da napravim, to je dobro to je zdaravo, a ona kraj svog dijeteta negasi cigaretu a i u trudnoci isto tako diminja li ga diminja....

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Koje pelene koristite?
17.8.2008 22:51:31   
emina_h
IZVORNA PORUKA: Visnja

 

draga moja kad bi mi gledali na sve to onda ne bi ni udisali vazduh koji udisemo jer je stepen zagadjenosti bla bla ...
ne bi pusili oni koji puse
ne bi pili gazirane napitke oni koji ih piju
ne bi jeli pice, cevape , pite oni koji ih jedu
ne bi pili vodu (cesmovacu) oni koji je piju
ne bi koristili milion drugih stvari.... i bla bla

a neki dan raspravljam sa majkom koja propagira platnene pelene a ona npr pusi jednu za drugom u prostoriji u kojoj je i njena beba...
naravno divno je kad neko ima zivaca za platnene pelene... ja licno nemam... radije cu dati vise novca za skuplje i bolje pelene i mjenjacu ih svakih malo nego se zezati s platnenim... jednostavno mi se ne svidjaju ... i to je moj izbor :) i nema niko pravo da mi ga osporava jer i ja svom djetetu zelim najbolje... user posted image

i opet da dodam taj primjer sa uloscima i pelenama je skorz bezveze... jer kao sto rekoh od kad znam za sebe nosim svaki dan dnevne uloske pa mi nista ne fali, i mogu reci da sam jedna od rijetkih zena da u svojih 40 g NIKADA nisam imala nikakvu infekciju pa cak ni onu nabezazleniju :)...

najvaznije je da su guze ciste i bez crvenila...user posted image user posted image

Potpisujem!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Koje pelene koristite?
17.8.2008 22:56:43   
Negra07
meni se je molfix pokatao jako dobro isamo njih koristim. preporucila bih da ga probate jer ipak svako dijete je drukcije

_____________________________

Negra 24.05.2007

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Koje pelene koristite?
17.8.2008 23:39:28   
mamina cura
Mislim da se covjek ne treba povoditi onim sto ne valja i uvjek zeljeti da bude bolji. Drago mi je da majke zele najbolje svojim bebama ali u odabiru pelena mislim da ipak grijese. Ja sam Timura povijala u pampers a malenu u platnene i po mom dosadasnjem iskustvu i po svemu sta sam procilala o jednokratnim ne bih se vise vratila.
Ja iskreno zelim da moje dijete ne zivi u zagadjenom svijetu i da ne udise otrove i ako mogu ovako skromno svojim primjerom pripomoci da tako bude uvjek sam za.
Nikad se nisam povodila za losim primjerima niti gledala sta drugi rade, to je ispod. Uvijek gledam prvo svoje dijete a onda sve drugo. Ako mogu da mu pomognem da lakse i zdravije odraste zasto ne???
Ja ne zelim da vam pametujem, dovoljno ste svi odrasli i na kraju aBd svi cemo odgovarati za svoje postupke.


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Negra07)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Koje pelene koristite?
18.8.2008 10:42:37   
boogy woogy
Naravno, nemoze vas niko natjerati na nesto s cime se vi ne slazete, ja sam htjela podjeliti bitne informacije sa vama o tehnickom aspektu proizvodnje jednokratnih pelena jer sam osoba iz struke i znam neke stvari koje vi ne znate!! Ali sta bi trziste i silni proizvodjaci da nema ovakvih reakcija! Pa oni zive od lazi koje prodaju roditeljima, jer ZNAJU da SVI RODITELJI zele apsolutno naj naj naj bolje svojoj djeci, samo je pitanje kako im sta prezentirati!  A sto se tice komentara za deterdzent, omeksivac i ne peglanje, imam korisne info. ali ih necu podjeliti jer vidim da je ova tema ovdje nepozeljna!

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Koje pelene koristite?
18.8.2008 11:00:40   
boogy woogy
Ovo vam je kao ona prica sa drugih postova o cedeviti, virslama i pastetama. Ljudi ne zele da znaju kako se nesto pravi da bi u miru i rahatluku mogli i dalje da jedu i uzivaju u njima. 

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Koje pelene koristite?
18.8.2008 11:40:53   
Emina*
Ja vala potpisujem sve ono sto je Visnja rekla  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Koje pelene koristite?
18.8.2008 12:13:33   
mamyca

IZVORNA PORUKA: Eminica

Ja vala potpisujem sve ono sto je Visnja rekla  user posted image  user posted image  user posted image



I ja.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Koje pelene koristite?
11.9.2008 20:59:54   
Amrino
Prvi put u zivotu sam djetetu stavila Pampersice (bila je nedjelja i DM nije radio pa sam kupila Pampers koji, vidim, sve hvalite) i ujutro imamo sta i vidjeti- HAVARIJA!
Usro se dozavrata...uprljan sav krevetic....ma UZAS! To mi se nije desilo ni kada je bio mali i kad je kakio po deset puta dnevno...
Stvarno ne kontam sta je posebno u tom Pampersu. Za tu cijenu ima da je WOW- a moj eto ni jednu noc nije mogao u njima i jos nemaju rastezljive trakice sa strane...bas sam se skroz razocarala...

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Koje pelene koristite?
11.9.2008 21:18:22   
idana_85
Eko pelen su zakon, ja cu to svojoj bebici akobogda kad se rodi,vec su spremne....Koga zanima kako izgledaju moze doci na vjezbice u skerlicevu sutra u pola 5

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Koje pelene koristite?
11.9.2008 22:08:44   
moni
Od prvog dana koristim Pampers pelene i vlažne maramice. Doduše maramcie koristim samo izvan kuće, kući topla voda i hipp kupka.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 1:18:00   
triplemama
Žestoka rasprava,user posted image user posted image user posted image ali ja koristim platnene

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 10:17:11   
boogy woogy
IZVORNA PORUKA: triplemama

Žestoka rasprava,user posted image user posted image user posted image ali ja koristim platnene


user posted image user posted image user posted image user posted image Takodjer!!

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 13:20:24   
mivica
Ja takodjer koristim Pampers i stvarno su katastrofa, planiram sto prije da ih mijenjam. Toliko su namirisane da zapravo smrde i uvijek imam osjecaj da je beba zapiskila pelenu puno, jer imaju grozan "miris". A da ne pricam da se redovno zapiski kad ga stavim na stranu. Neko je prethodno rekao, pa nije moguce da tri mjeseca nisam skontala kako se stavljaju pelene user posted image Sto znaci da nije moguce da je do mene, vec do pelena. Cula sam i ja za te DM-ove, ali neki dan u gradu nije bilo broja 4, pa sam ponovo morala kupiti Pampers user posted image . Moze li mi neko objasniti sta su te eko pelene, ako je neko imao iskustva sa njima i gdje se mogu nabaviti??? Unaprijed hvala,...user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 13:30:06   
M kao Mama
Vidim ove posljednje postove, na račun pampersa, ne mogu vjerovati kako se to desilo amrino, ali sve je moguće, ne znam mi smo zadovoljni pampersom, pisala sam o tome, nego javljam vam se da vam kažem da smo mi od prije 15 dana definitivno prešli na tutu, pelenu stavljamo samo po noći ili kada idemo na neke duže destinacije, zadatak tuta-uspješno obavljen, tako sam ponosna na moju Lali

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 13:38:02   
Amrino
Majke mi- znaci sve mu proslo...I nije samo to nego su ga i nazuljale.
Ja sam sa onim DM- ovim prezadovoljna. Deblje su- ali zato imaju manje onog gela. Imaju rastezljive trakice sa strana i NIKAD mi se nije desila "nezgoda".



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 13:38:34   
Adana
Ja sam u pocetku koristila Pampers, pa onda Violetu, ali one su mi nekako krute, neki dan smo kupili Molfix i jakoooo smo zadovoljni....
Vlazne maramice za sada Molfix, a bile su i Pampers i Nivea. Bebari ne smeta koje god da su. Kod kuce najcesce peremo guzu.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 13:46:40   
Adana
Huggies


te sam pelene vidjela u Merkatoru cini mi se....user posted image  Ili je bilo nesto njihovo, sada ne mogu da se sjetim, ali mi je naziv itekako poznat.

Sllep&Play se meni nisu bas najbolje pokazale, propustale su mi, ne znam zasto...user posted image  Helem, kao sto rekoh, za sada Molfix.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 13:56:14   
Blue rose RR
I mi smo još uvijek na Molfixu, i do sada sve najbolje o njima. A što se tiče pampersa...meni je vala poslije nekoliko mjeseci počeo da tukne, i kada beba nije izvršila nuždu u nju....
Ali svako ima svoje..vala najbolje su gole guze, pa kada se zaleti onako preko sobe, sva u rahatluku user posted image ...još malo, nadamo se, i onda papa pelenice.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 13:57:16   
Anoniman
svasta vi napisaste lose o pampersu... evo ja koristim pampers 2 i "moje" imaju i trakice rastezljive sa strana i pozadii rastezljivo i super prionu na bebinu guzaru i nikad mi se nije desila "havarija"...
a ne vjerujem da su razlicite zato sto sam ja ovdje user posted image ... ipak je to ista firma

a probala sam jos dvije vrste i nijedne mi se nisu kao pampers svidjele...

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 14:02:09   
camm
meni je pampers najbolji vec sam pisala o tome.
tanka je pelena i svaki je bodi mogao preko nje a nikad nam nije pustala.

samo me nervira zasto nemaju rastezljive trake na svim brojevima kao i u hrvatskoj.


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 14:17:40   
mivica
pampers br 3 imaju taj neugodni "miris", i ja sam ih ispocetka koristila, sa br 2 nisam imala problema. Pardon mislim da sam maloprije napisala br 4, e pa br. 3 je, sorry!!! Eto vidjet ces ako Bog da, trojka je katastrofa!!!

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 15:02:19   
Emina*
IZVORNA PORUKA: dina RR
a ne vjerujem da su razlicite zato sto sam ja ovdje user posted image ... ipak je to ista firma


Dino, jasta je neg zbog toga....
Posebno se proizvodi Pampers (kao i dr proizvodi) za nase trziste, i okolinu, a posebno za ostala.....

Sve dosad smo koristili pampers, i nisam imala zamjerki(osim rastezljivih trakica)
ali , amrino tvoji postovi su me nagovorili da isprobam one iz DM-a....
Savrsene su,i to zaista mislim....
Imaju one trakice, i taaakooo su mekaanneeeee....
Mekse od Pampersa, i to puno....
Predobre su user posted image   user posted image   user posted image



_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *