|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje pelene koristite?
15.4.2014 22:20:35   
ellene
Prvo smo počeli kupovati Pampers premium care, a onda smo prešli na Pampers active baby (onaj zeleni) jer je jeftiniji i ima više komada, jako smo zadovoljni i nismo mijenjali

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1776
   RE: Koje pelene koristite?
16.4.2014 11:54:30   
entinte
Ženice koje kupujete Lumpi, pisala sam mail Mercatoru jer odavno ne mogu da nađem br. 5. Rekli su da je isporuka stigla i da su pelene na skladištu te ce ih isporuciti uskoro marketima da znate user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 1777
   RE: Koje pelene koristite?
16.4.2014 12:04:47   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: entinte

Ženice koje kupujete Lumpi, pisala sam mail Mercatoru jer odavno ne mogu da nađem br. 5. Rekli su da je isporuka stigla i da su pelene na skladištu te ce ih isporuciti uskoro marketima da znate user posted image



super i hvala za tu informaciju, šta misliš kad bi mogle pelene biti na policama, ja večeras trebam po pelene,

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 1778
   RE: Koje pelene koristite?
16.4.2014 12:10:20   
Medić*
Mi smo preslli na Evy baby super su nam, 66 kom a nepunih 20 km. Uglavnom dobre nam se pokazase, tek ih uzeli, pa vidjet cemo :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1779
   RE: Koje pelene koristite?
16.4.2014 12:26:10   
entinte
mama_alma rekli su da će mi javiti mislim da neće tako brzo ali svakako jacicu cim dobijem informaciju. Ja ih jedva cekam, trenutno smo na violeti jer smo primorani a Lumpi mi je najboljii evo i blizancima kupujem, sad su na br.4 :)

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1780
   RE: Koje pelene koristite?
16.4.2014 12:32:22   
dambolina

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Mi smo preslli na Evy baby super su nam, 66 kom a nepunih 20 km. Uglavnom dobre nam se pokazase, tek ih uzeli, pa vidjet cemo :)


koje su to pelene? bas im je povoljna cijena.
ja nedavno u konzumu na akciji uzela 2 pakete bebe premium, bas su nam bile dobre, a jeftine skroz

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1781
   RE: Koje pelene koristite?
16.4.2014 12:51:14   
bamblbi
Ženice imam jedno pitanje za pelene, moja beba trenutno koristi babylove 3 pelene i prezadovoljna sam njima još od prvog dana, ali uskoro ćemo morati preći na 4 a vidjela sam nekoliko komentara da 4 nije dobra pa sad ne znam koje bi onda mogla uzeti ?user posted image


_____________________________

16.03.2008 T
20.01.2014 H

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 1782
   RE: Koje pelene koristite?
16.4.2014 12:53:55   
aidana

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: entinte

Ženice koje kupujete Lumpi, pisala sam mail Mercatoru jer odavno ne mogu da nađem br. 5. Rekli su da je isporuka stigla i da su pelene na skladištu te ce ih isporuciti uskoro marketima da znate user posted image



super i hvala za tu informaciju, šta misliš kad bi mogle pelene biti na policama, ja večeras trebam po pelene,


Ja sam u nedjelju kupila br 5 u Mercatoru na socijalnom, a prije toga ih nisam nasla ni u dp-u ni u Mercatoru u c fazi

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1783
   RE: Koje pelene koristite?
16.4.2014 14:19:01   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: entinte

mama_alma rekli su da će mi javiti mislim da neće tako brzo ali svakako jacicu cim dobijem informaciju. Ja ih jedva cekam, trenutno smo na violeti jer smo primorani a Lumpi mi je najboljii evo i blizancima kupujem, sad su na br.4 :)



lumpi su definitivno najbolje pelene, ali zaista, tako su tanke i to je najbitnije, pogotovo u ljetnom periodu, a vala ne išla na socijalno to mi ja baš predaleko, uzet ću joj neke druge dok ove ne dođu

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 1784
   RE: Koje pelene koristite?
16.4.2014 15:23:57   
entinte
Sutra stizu pelene :) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1785
   RE: Koje pelene koristite?
25.4.2014 22:23:56   
Dzensy
user posted image za informaciju, obradovala me bas. Lumpi su definitivno najbolje. Ja nedavno uzela ove nove Pufies da probam kad ih vec toliko reklamiraju. NE KUPUJTE ni pod koju cijenu, svaka druga nam je prokvasila, ne upijaju ni priblizno kao Lumpi, a i deblje su dosta. Razocarenje totalno i pola paketa je ostalo da sakuplja prasinu jer mi je dosadilo svako mjenjanje pelene presvlaciti kompletno i dijete

Pozdrav......

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 1786
   RE: Koje pelene koristite?
25.4.2014 22:36:07   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: entinte

Sutra stizu pelene :) user posted image user posted image user posted image


Ma gdje stižu, nema ih ni za lijeka br.5 nema nigdje.Ja sam prije tri dana obišla dosta merkatora i dp-a.Lumpi su zaista super pelene, a pufis ja htjela uzeti da probam, sreća pa nisam uzela sam pampers activ baby, Dzensy hvala na info, baš mi je dobro došla.

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 1787
   RE: Koje pelene koristite?
26.4.2014 20:46:21   
srećicaa
lumpi su odlicne, ali me nervira sto ih svako malo nema po 7-10 dana, pa smo presli na Violeta ali ove nove double care i jesu malo deblje od Lumpija, ali su puno mekse i svidja mi se ona gumica iznad guze pa pelena fino prianja. Violeta double care su odlicne.

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 1788
   RE: Koje pelene koristite?
26.4.2014 21:25:15   
Almuccia
Ev ja u prodavnici ovdje kupih zadnje Lumpice user posted image . Prodavacica nema pojma hoce li dolaziti. Kakve su Violetine?

_____________________________

Loading... neki pametan potpis ali nikako da skontam sta :P

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1789
   RE: Koje pelene koristite?
26.4.2014 21:47:47   
bebaa

IZVORNA PORUKA: srećicaa

lumpi su odlicne, ali me nervira sto ih svako malo nema po 7-10 dana, pa smo presli na Violeta ali ove nove double care i jesu malo deblje od Lumpija, ali su puno mekse i svidja mi se ona gumica iznad guze pa pelena fino prianja. Violeta double care su odlicne.



koja je cijena...user posted image ...i da te pozdravim kad te nema tamo na temi......user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1790
   RE: Koje pelene koristite?
28.4.2014 12:37:03   
M kao Mama
znači i dalje ih nema i niko ne zna razlog, ja se sjećam da je ovakva nestašica bila prije nekoliko godina baš se o tome pisalo na RR-u, i evo sada, nisu fer nimalo, ali baš, ja sam jučer kupila ove violeta nove, ne znam, da sam oduševljena na prvu nisam,lumpi su zaista bile ekstra, jer su tanke, i to mi je baš super bilo, pogotovo ljeto ide i vrućine, nadam se daće uskoro doći, ja sam jučer zvala njihov centar, međutim niko se nije javljao, pa ću i danas pokušati

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1791
   RE: Koje pelene koristite?
28.4.2014 12:38:26   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: mama_alma

znači i dalje ih nema i niko ne zna razlog, ja se sjećam da je ovakva nestašica bila prije nekoliko godina baš se o tome pisalo na RR-u, i evo sada, nisu fer nimalo, ali baš, ja sam jučer kupila ove violeta nove, ne znam, da sam oduševljena na prvu nisam,lumpi su zaista bile ekstra, jer su tanke, i to mi je baš super bilo, pogotovo ljeto ide i vrućine, nadam se daće uskoro doći, ja sam jučer zvala njihov centar, međutim niko se nije javljao, pa ću i danas pokušati

Hej sad evo mm kupio 5-icu u mercatoru na socijalnom, znači došle su.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1792
   RE: Koje pelene koristite?
29.4.2014 23:02:48   
Latinka
I mom starijem koristim Lumpi 5, a danas je MM trazio i u DP-u i u Merkatoru u Vogosci i jos ih nema. Mozda sutra skoknemo do socijalnog onda, jer mi se ne da mijenjati mu pelene. Imam nesto Babylove 4+ pa bih se s njima naguravala dok ne stigne Lumpi. Nadam se da ce uskoro

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 1793
   RE: Koje pelene koristite?
30.4.2014 9:23:38   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Latinka

I mom starijem koristim Lumpi 5, a danas je MM trazio i u DP-u i u Merkatoru u Vogosci i jos ih nema. Mozda sutra skoknemo do socijalnog onda, jer mi se ne da mijenjati mu pelene. Imam nesto Babylove 4+ pa bih se s njima naguravala dok ne stigne Lumpi. Nadam se da ce uskoro



nema ih dalje, i mi smo u Vog, sinoć pitala ne znaju, prešli smo na novu Violetu, prije toga smo uzeli Pampers, nikakve razlike, vala, za sada ostajemo na ovim Violeta novim

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 1794
   RE: Koje pelene koristite?
30.4.2014 22:38:21   
aidana
Mi smo opet ostali bez Lumpija. Jutros mm kupio neke pampers active boy koje se navlace ali ovaj moj nece da cuje za njih...morala sam se citav dan boriti s njim...i toliko sam se iznervirala da necu vise ni kupovati Lumpi kad svako malo moram traziti neku zamjenu.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1795
   RE: Koje pelene koristite?
30.4.2014 23:05:41   
Latinka
Samo da javim da sam danas kupila Lumpi 5 u Merkatoru na Socijalnom

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1796
   RE: Koje pelene koristite?
5.5.2014 21:07:59   
elmaL
Jao sto je meni zao sto nismo ranije otkrili Lumpi user posted image user posted image

Koristimo ih nekih pola godine, decko ima 2god i 2 mjeseca i uskoro cemo na skidanje nadam se uspjesno user posted image

Doduse, ovih dana treba stiic nova bebica, za pocetak smo uzeli Pampers Premium care, te su mi najmekse za poceetak, al poslije idemo sa Lumpijem.

Ja sam za E isto prije uvijek uzimala Pamper zeleni u DM-u dok su bili oni bodovi, pa bi doslo dosta jeftinije, al sad nema bodova user posted image

Ja nisam upratila da je bilo nestalo Lumpi pelena kod nas, a kupovali smo ih ima 10ak dana, mi inace uzmemo 2 paketa kad bude akcija, i taman nam traju do iduce akcije user posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 1797
   RE: Koje pelene koristite?
10.5.2014 21:27:12   
Almuccia
U Mostaru su stigle Lumpi pelene i to svi brojevi i sva pakiranja user posted image

_____________________________

Loading... neki pametan potpis ali nikako da skontam sta :P

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 1798
   RE: Koje pelene koristite?
10.5.2014 21:33:29   
bebaa
user posted image user posted image user posted image ma samo neka ih štancaju......valja mi nakupiti opet pika......user posted image user posted image

jaoooo neku noć mi zafalilo pelena...i nađem od malog komšije 5+ baby love...ostalo nakon odvikavanja od pelena.....i stavim malom......user posted image user posted image user posted image user posted image ma isto kao da sam smotala kutiju od cipela oko njega.....stahota koliko su grube,tvrde.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Almuccia)
Neposredna veza do poruke: 1799
   RE: Koje pelene koristite?
11.5.2014 8:49:33   
almondray
U DM-u pampers jumbo od 62 kom 20,70KMuser posted image user posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *