|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje pelene koristite?
20.10.2008 11:27:15   
ElmaB
Mi u posljednje vrijeme koristimo Molfix pelene i jako sam zadovoljna. Sa svim ostalim nam se desavalo da propuste, posebno tokom noci, ali sa ovim, ne!

user posted image

Bas ove! Ima ih u Mercatoru!




_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Koje pelene koristite?
20.10.2008 11:29:57   
Skvo RR
Pampers Iuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Koje pelene koristite?
20.10.2008 11:32:14   
jasmina_mm
Mi jos uvijek koristimo pampers ali sada 4+
a pampers 1 smo dobili 12 jumbo pack iz njemacke kad se mali tek rodio i stvarno ja nisam vidjela nikakvu razliku. Doduse imam jos dva paketa pelena pa kad mi se rodica porodi bas cu vidjeti ima li kakve razlike izmedju ovih i nasih.
Nas pampers nikad nije izdao ni protopio, niti nam se kada guza izasulauser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Koje pelene koristite?
20.10.2008 12:39:19   
Suzana
Bas vas malo koristi Violetu, a nama je stvarno super, nikakve zamjerke nemamo!
Npr. navece poslije kupanja ih presvucem, i tek ujutro sljedece presvlacenje, pelena OK!

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Koje pelene koristite?
23.10.2008 22:30:12   
melinda30
user posted image hajd malo da i ja koju dodadam. počela sam čitati vaše komentare i vidim da ste "zakuhale" oko vrste pelene.
ja sam, lično, uvijek navijala za pampers, i mrzila sam to eksperimentisanje oko količine pelena u paketu i štednju u 2-3 km. jendom sam kupila violetu i rekla nikad više, jer je moj Emin bio non-stop mokar, i sadržaj se nije zadržavao unutar pelene. pa sam onda probala i sleep & play. ma daj!!! moj Emin je jaka beba, i od 3. mjeseca vrti se, skače... nikad nema mira.sve izađe vani. bodi mu je uvijek bio mokar. a sleep & play je tanak, i normalno kad negdje odem uvijek komentari kako je napiškio, pa onda pitanja kad sam ga presvukla, i td. joj to me nerviralo opasno jer te pelene nisu samo jednokratne, one su za samo jedno "pišu" i to nabrzaka. user posted image
tako da sam se ja vratila na pampers. on je meni bio plafon. do sada!!!user posted image
čitajući vaše komentare shvatila sam da i ja imam sličan problem što se tiče mirisa. uvijek mi smrdi kao da se moj Emin ukakio. i kad ga skinem nema ništa.
ja sam mislila da možda nisu vjetrovi, pa mokraća... dijete samo kljukam kamilicom i brusnicom. kad mi nestane brusnice stavim mu prstohvat uvina u kamilicu. doduse, on to popije i ne buni se.

zanimaju me te DM pelene. kakve su. jel ih ima redovno u prodaji... itd.

što se diče pamučnih pelene, svaka čast onome ko može. ja ih lično nisam ni pokušala koristiti. za pamučne pelene se moraju imati osnovni uslovi. a ja ih ne ispunjavam sve, jer živim u zgradi i nemam ih gdje sušiti. za peglanje jedva imam vremena da ispeglam muzu košulje i eminove stvari. svoje više i ne peglam.
eto pa se tipkamo ako Bog da

_____________________________

"Prst na čelu ruje zrake sunca
do mudrosti može se i pješke
ali znati sići sa vrhunca
ni genije ne može bez greške"
Jesenjin

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Koje pelene koristite?
24.10.2008 9:44:08   
Hannah
Melinda, u vešu mi najmanje bude pelena, a košulja najviše :D
Ne moraju se peglati a osuše se pisovkejk na radijatoru user posted image
U DM stalno ima njihovih pelena, ja sam sad napravila eksperiment sa onim ekološkim, procurile preko noći, ali mislim da nije do pelena, nego do količine koju je moj dečko ispišaouser posted image

(odgovor članu melinda30)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Koje pelene koristite?
24.10.2008 13:46:54   
melinda30
jedino da ja "pisovkejk" okačim pelene na klima uređaj, jer moja zgrada nema grijanje.user posted image

_____________________________

"Prst na čelu ruje zrake sunca
do mudrosti može se i pješke
ali znati sići sa vrhunca
ni genije ne može bez greške"
Jesenjin

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Koje pelene koristite?
24.10.2008 13:49:58   
Anoniman
pampersice 3!!!

(odgovor članu melinda30)
  Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Koje pelene koristite?
24.10.2008 13:55:42   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: skvo

Pampers Iuser posted image


Pampers II
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Koje pelene koristite?
24.10.2008 14:04:38   
Okarica
IZVORNA PORUKA: skvo


Pampers II

user posted image user posted image user posted image


I mi isto

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Koje pelene koristite?
24.10.2008 15:12:17   
Romali
Jao na ovoj temi svako malo se žučno raspravljauser posted image user posted image Važnost malih guzauser posted image user posted image
Melinda-mi koristimo DM-ove Baby Love od 1.10. i imam samo riječi hvale. Dosad su nam najbolje,a do kada ne pitajuser posted image user posted image .Ovom mom žapcu su sve druge pustile, ne garantujem ni za jedne. ( Sada dolaze u kartonskoj kutiji, čine mi se tanje i stvarno su meke. )


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Koje pelene koristite?
24.10.2008 15:13:12   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Romali

Jao na ovoj temi svako malo se žučno raspravljauser posted image user posted image Važnost malih guzauser posted image user posted image
Melinda-mi koristimo DM-ove Baby Love od 1.10. i imam samo riječi hvale. Dosad su nam najbolje,a do kada ne pitajuser posted image user posted image .Ovom mom žapcu su sve druge pustile, ne garantujem ni za jedne. ( Sada dolaze u kartonskoj kutiji, čine mi se tanje i stvarno su meke. )



Potpisujem po ko zna koji put za DM pelene...
Stvarno su savrsene user posted image   user posted image
Jos dobijem i kutiju u koju stavljam Bakirovu odjecicu,
koja mu je sada malauser posted image   user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Koje pelene koristite?
24.10.2008 21:42:28   
mivica
Melinda, i ja sam odnedavno presla na DM pelene. Ima ih u njihovim prodavnicama redovno, moze se desiti da u jednoj prodavnici trenutno nestane trazeni broj, ali ja mislim da niko ne kupuje pelene isti momenat kad potrosi jedno pakovanje. Hocu reci, ako ne nadjes danas za dan-dva vjerovatno bude!!!
Sto se tice pelena, meni su licno bolje od Pampersica, nekako su mekse i svi brojevi imaju onaj rastezljivi dio sa strane i sto je najvaznije nemaju nikakvog mirisa.
Moj mali Bakir je pravi piso, tako da se zna desiti da se tokom noci i u njima zapiski, ali vrlo rijetko. U pampers je bio stalno zapisan user posted image Eto, nase iskustvo, u svakom slucaju pohvale za DM pelene user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Koje pelene koristite?
25.10.2008 17:55:53   
adannn
da li je neko probao sleep & play sada imaju novi sistem zalijepljivanja koji je puno lakši od standardnih pampersa....ja sam prezadovoljna zaista mi koristimo 4

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Koje pelene koristite?
25.10.2008 18:42:43   
lamka
a jeli mi mozete reci koliko kosta jumbo pakovanje tih dm pelena

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Koje pelene koristite?
25.10.2008 18:50:28   
Visnja RR
a izgleda da je sve individulano... od pocetka korisitimo pampers i meni su odlicne...hm cinjenica da nismo nijedne druge probali al ne vidim razlog da ih mjenjam...sad smo na 4... a meni iako imam vrlo "osjetljiv" nos ne smrde...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Koje pelene koristite?
25.10.2008 18:57:37   
melinda30
boga mi moj emin se jutros probudio sav mokar. i bodi, i pidžama i vreća. ja ću probati DM svakako. tnx na savjetima

_____________________________

"Prst na čelu ruje zrake sunca
do mudrosti može se i pješke
ali znati sići sa vrhunca
ni genije ne može bez greške"
Jesenjin

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Koje pelene koristite?
25.10.2008 19:04:13   
Visnja RR
a da ih nije prerastao? meni se par puta desilo da je kakica prosla al sam skontala da sam trebala preci na veci broj pampersa... a to je i bilo kad je "mali istovar" bi zesci user posted image ... 
Inace do sada nikad pampers nije prosao kad bi se Asja upuskila... vazno je samo da se redovno mjenjaju pa da se ne natope kad se ponovo upiski...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu melinda30)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Koje pelene koristite?
25.10.2008 19:07:36   
melinda30
mislim da nije, jer nisam primijetila da ima "gumice" po koži. on nosi 5 a ima nešto manje od 12 kg

_____________________________

"Prst na čelu ruje zrake sunca
do mudrosti može se i pješke
ali znati sići sa vrhunca
ni genije ne može bez greške"
Jesenjin

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Koje pelene koristite?
25.10.2008 19:13:30   
Visnja RR
a zar mu 5 nije preveliko... 4 je od 7 do 17kg  (mrzi me ici u sobu da vidim sta pise al tu je negdje)...mada imas i 4+ ako je beba naprednija

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu melinda30)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Koje pelene koristite?
25.10.2008 19:19:09   
melinda30
4 ga je žuljala, tako poslije nje i 4+, i sad je oki što se tiče veličine


_____________________________

"Prst na čelu ruje zrake sunca
do mudrosti može se i pješke
ali znati sići sa vrhunca
ni genije ne može bez greške"
Jesenjin

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Koje pelene koristite?
25.10.2008 21:37:08   
Visnja RR
ja sad probah ovu novu 4 ( s UNICEF oznakom) i ima rastegljive trakice ...ma odlicne su user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu melinda30)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Koje pelene koristite?
25.10.2008 21:46:27   
hanabanana
Babylove - DM.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Koje pelene koristite?
25.10.2008 22:17:11   
ziki
Kad sam bila kod mojih nabasala sam na orginsl pampers, kao sto visnja rece slicice su ljepse, rastegljive tracice sa strane, ima losiona ali malo i nije jakog mirisa. U Sarajevu sam zbog toga kupila jos jedno pakovanje u DP ali ista pjesma, nista ne valjaju. Ostajemo vjerni Baby love pelenama.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Koje pelene koristite?
25.10.2008 22:21:33   
Romali
IZVORNA PORUKA: lamka

a jeli mi mozete reci koliko kosta jumbo pakovanje tih dm pelena


Možda je neko već odgovorio, nisam vidjela. Ja uzimam pakovanje od 84 pelene, košta oko 33 KM, ali oni uvijek daju one bonove pa mi izađe 10% jeftinije.user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *