|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dječija štednja
26.9.2008 9:23:33   
ElmaB
Ja Tei placam zivotno osiguranje vec dvije godine. Nosilac police osiguranja je moj muz, a isplatu premije smo trazili na njen osamnaesti rodjendan. Svaka tri mjeseca placamo po 250 KM. A, sto se tice stednje u banci, svo troje djece mi ima stedne knjizice!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dječija štednja
29.9.2008 13:36:45   
amlatifa
Moja Amrica ima otvorenu štednu knjižicu u Tuzlanskoj banci od svog rođenja tj.6godina tako da sve pare koje je dobila i koje dobija mi oročavamo, a pored toga svaki mjesec ulažemo po 20€ kako nam nebi propala mogućnost dizanja nekog kredita u naše svrhe tako da će dobo doći i njoj kad odraste, a nama dobro koristi sad.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dječija štednja
21.10.2008 22:31:47   
Visnja RR
ja jos nisam otvorila Asji stednu knjizicu... a bas sam namjervala... medjutim, nakon ove finansijske frke u svjetu me nesto strah user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dječija štednja
21.10.2008 22:37:32   
suncan_dan
bolje pod jastuk user posted image

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: dječija štednja
22.10.2008 12:45:19   
Blue rose RR
Samo dobro zaštekaj tu lovu, ima svakojakih NN čika.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: dječija štednja
22.10.2008 12:55:01   
hanabanana
http://www.merkur.ba/produkti/osiguranje_djece.php

Evo rjesenja Visnja. Ovi ti uvijek garantuju isplatu uvijek, mozes traziti i da ti isplate i u Austriji. Nakond II svjetskog rata su isplaćivali ljudima uloge, i imaju dugotrajnu tradiciju.

To je djecija stednja ubiti, jer za dijete ne možep sklopiti klasično životno osiguranje.

U svakom slučaju je bolje nego držati pare u jastuku, a u ovom trenutku je mozda sigurnije nego u bankama.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: dječija štednja
22.10.2008 14:53:17   
lejlaze
narednih dana cu otvorit stenu knjizicu. imamo namjeru da stedimo.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: dječija štednja
22.10.2008 18:11:05   
suncan_dan
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Samo dobro zaštekaj tu lovu, ima svakojakih NN čika.user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: dječija štednja
22.10.2008 19:18:13   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana

http://www.merkur.ba/produkti/osiguranje_djece.php

Evo rjesenja Visnja. Ovi ti uvijek garantuju isplatu uvijek, mozes traziti i da ti isplate i u Austriji. Nakond II svjetskog rata su isplaćivali ljudima uloge, i imaju dugotrajnu tradiciju.

To je djecija stednja ubiti, jer za dijete ne možep sklopiti klasično životno osiguranje.

U svakom slučaju je bolje nego držati pare u jastuku, a u ovom trenutku je mozda sigurnije nego u bankama.



hvala user posted image  razmisljala sam i o tom zivotnom osiguranju i Asje i i sebe i muza... samo nisam bila sigirna  koja kuca je bolja , Merkur ili Grawe ? ... medjutim odjednom mi sve to sada djeluje kao mogucnost bacanja para ako pocnu kojekakvi bankroti... pricekacu jos da vidim kako ce se odvijati ova ekonomska kriza u svjetu...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: dječija štednja
18.11.2008 12:30:24   
ziki
Ja sam Tariku otvorila dječiju štednju u ProCredit banci, al to je više simbolično. Pošto kovanice MM sije po stanu, ispadaju iz džepova, plaše komšije i sl, ja to skupljam i skupila sam 80 k(poslednjih godinu dana) dodala mu još nešto i skupilo se 110 km. To sam odnijela u banku i otvorila, jes da mi je navjerovatije blagajnica pomenula u mislima familiju dok je silnu siću izbrojila  al opraštam joj, i ja bih njojuser posted image  Sad je dogovor da mu mesto kupovine igračaka, kojim smo ga zatrpali te pare uplaćujemo, pa koliko bude, kad malo poraste nek sam krene da štedi i da se uči.
Dogovorili smo se, takođe, da prekršimo dogovor kad je u pitanju Višnjin cukouser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: dječija štednja
16.12.2008 19:04:54   
andji
Sergej ima svoju prasicu kasicu,u obliku telefona i počeli smo ubacivati kovanice,ali najviše ima onih od 5 km,već sad će 2 mjeseca.....juče sam je otvorila i prebrojala novac i ne da sam se uznenadila,kako se to može nakupiti juče sam imala priliku da se uvjerimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: dječija štednja
19.4.2009 1:16:58   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja jos nisam otvorila Asji stednu knjizicu... a bas sam namjervala... medjutim, nakon ove finansijske frke u svjetu me nesto strah user posted image


Isto sam ovako razmišljala, ali sad nešto kontam da bih ipak trebala. Još uvijek istražujem gdje je zgodno. Dvoumim se između Hypo i Pro Credit.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: dječija štednja
19.4.2009 1:39:09   
lely
Ja Anesu placam zivotno osiguranje,od njegovog rodjenje.Nosilac police osiguranja sam ja,a isplata premije je mislim za 21 god (nisam sigurna).Ima jos dosta da se uplati,ali se i isplati.user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: dječija štednja
20.4.2009 0:38:47   
juni
Mi smo Emilu otvorili djeciju stednju u ABS banci jer imaju najvecu kamatnu stopu. MM je sve dubiozno prostudirao, svaku banku, i na kraju smo se odlucili. Ako nekom treba lista banaka sa svim kamatnim stopama samo javite user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: dječija štednja
21.4.2009 9:59:24   
mišur
Mi smo Luki za prvi rođendan otvorili u Raiffaisen banci štednu knjižicu, i pošto je mm otvorio, dogovorio je da od njegove plate svaki mjesec skida određeni iznos...
A taj štedni račun se zove Rafa žirafa, i štedna knjižica je žute boje sa nacrtanom žirafom...
Pravo dječije i baš slatko..

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: dječija štednja
21.4.2009 10:03:50   
lejlaze
Misur i mi smo to uradili, da li si dobila kasicu zirafu? Slatka je pravo user posted image


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: dječija štednja
21.4.2009 10:08:10   
mišur
Nisam...user posted image
Nisam ni znala da je daju...Vi ste dobili?

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: dječija štednja
21.4.2009 10:10:02   
lejlaze
jesmo, posto oboje radimo tu. obicno su djelili kada se otvori djecija stednja. 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: dječija štednja
21.4.2009 10:12:59   
mišur
Mi nismo dobili...user posted image  Baš su bezobrazni!!!
Vi ste to preko štele dobiliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: dječija štednja
21.4.2009 10:15:07   
Anoniman
Oboje imaju otvorenu stednju u BBI banci

(odgovor članu mišur)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: dječija štednja
21.4.2009 10:19:30   
lejlaze
IZVORNA PORUKA: mišur

Mi nismo dobili...user posted image  Baš su bezobrazni!!!
Vi ste to preko štele dobiliuser posted image user posted image user posted image

aha user posted image


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: dječija štednja
21.4.2009 10:34:58   
hanabanana
I mi smo dobili žiraficu odmah po otvaranju knjižice.
Imaju definitivno najbolju kamatnu stopu, ali i ograničenje - max 10 godina i max 10.000 Eura.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: dječija štednja
21.4.2009 23:12:09   
juni
















BANKA KAMATNA STOPA ZA ŠTEDNJU U EURIMA   

DJEČIJA 12 DJEČIJA 24 DJEČIJA 36 OROČENA 12 OROČENA 13 OROČENA 24 OROČENA 36 OROČENA 48 SL.ŠTEDNJA 12 SL.ŠTEDNJA 24 SL.ŠTEDNJA 36 KOMBINIRANA ŠTEDNJA 12 ŠTEDNJA S PREMIJOM 36

ABS 5 5,5 5,75 4,5 (P) -- 5 (P) 5,25 (P) -- -- -- -- -- --

Hypo 3,75 3,75 3,75 4,75 (P) 4,85 (F) 5,0  (P) 5,25  (P) 5,5  (P)       6,5 (F) 5,5 (KM-6,0)  +  25,00% od kamate

Intesa -- --   3,75 (F) -- 4,65(F) 5,05(F) -- -- -- -- -- --  
3,8 (P)   4,7 (P) 5,1 (P) 5,15 (P)          

NLB ? ? ? 4 ? 4,75 5 ? ? ? ? ? ?

ProCredit 3 3 3 4,7 4,9 5,5 6 6,2          

Raiffeisen -- 3,25 3,55 4,1 (P) 4,2  (P) 4,6 (P) 4,8 (P) 4,9 (P) 3   (14mj) 3,5 4    

Unicredit -- -- 3,8 (P) 3,3 (P) 4,3 (P) 5 (P) 5,4 (P) -- 3,3 (P) 5 (P) 5,4 (P) -- --

Volksbank -- -- -- 4,375 (F) -- 4,5 (F) 4,75 (F) -- -- -- -- -- --



































































































































































































































































































_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: dječija štednja
21.4.2009 23:14:31   
juni
heheheh, mislila sam da cu ovaj domument iz exsela moci kopirati user posted image Moderatori, brisite ovu brukuuser posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: dječija štednja
21.4.2009 23:15:25   
juni
ispravka: excel-a

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *