|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 9:14:27   
palachinken

IZVORNA PORUKA: zumbulcica


IZVORNA PORUKA: palachinken

zumbulcice ta slika je tako lipa, ti sebi napravi kalendar sta te briga
user posted image



Napravila ja sebi kalendar user posted image ali imam neku glupu potrebu da je svi vide,MM kaze idi pokaci po banderamauser posted image


user posted image user posted image Tako sam i ja sva kategoricna bila u trudnoci, "nema nikom u četeresnici preko praga" a cim je beba dosla, sve bih poznate i nepoznate zvala da ga dodju vidjet user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 9:45:06   
mersiha 77
ma jedva vas nadjoh ponovouser posted image
hvala mala_sauser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 9:45:59   
zumbulcica

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: zumbulcica


IZVORNA PORUKA: palachinken

zumbulcice ta slika je tako lipa, ti sebi napravi kalendar sta te briga
user posted image



Napravila ja sebi kalendar user posted image ali imam neku glupu potrebu da je svi vide,MM kaze idi pokaci po banderamauser posted image


user posted image user posted image Tako sam i ja sva kategoricna bila u trudnoci, "nema nikom u četeresnici preko praga" a cim je beba dosla, sve bih poznate i nepoznate zvala da ga dodju vidjet user posted image


user posted image user posted image user posted image
Da svi vide sta smo rodileuser posted image

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 9:46:30   
Medi_87
E pa dobro jutro na novoj temi, vidim zaredale se slike stavicemo i mi danas jednu da nadjemo snahuuser posted image posto mi je Palačinka trebala biti prija ali rodi se djecak umjesto djevojciceuser posted image i da sve su bebareuser posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 9:47:23   
mersiha 77
hvala medi i tvoja je bebara med medeniuser posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 10:10:34   
mala_sa
Jutro i od nas dvoje user posted image
A evo popravlja daljinski, a mama se zadala na RR user posted image

MasAllah male bebare su nam preslatke user posted image user posted image user posted image , ma joj svi mi imamo taj sindrom potrebe da nam svi vide bebare user posted image user posted image

Treciputmama moj A se jedino osmijehnuo kad je vidio slikicu male crnokose, pa ti vidi user posted image user posted image

Nadamo se da su nam bolesne bebare ozdravile, Lejla i Bombina jel prosla noc brz ture??



_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 10:16:00   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Medi_87

E pa dobro jutro na novoj temi, vidim zaredale se slike stavicemo i mi danas jednu da nadjemo snahuuser posted image posto mi je Palačinka trebala biti prija ali rodi se djecak umjesto djevojciceuser posted image i da sve su bebareuser posted image user posted image

Medi, takav je vakat došao, nikad ne reci nikad user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 10:18:06   
lepetetka
Jutro i od nas na novoj temi, heh ja išla na staru i dođem do zida, dočeka me Hanady sa smjernicamauser posted image ...
Bebe su medene sve user posted image user posted image baš slatke, svaka na svoj način šarmira user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 10:33:13   
sweet insanity
Jutro i od nas! Ovo novo izdanje....vidim ja jucer nigdje nikog i nesto ne fercera kako treba, a ono mi postigle maximum postovauser posted image

Cestitamo  propustenje rodjendane i rodjendanciceuser posted image

N je fino spavala (3 budjenja svaka 3 sata i 4. budjenje ustajanje) al je tek zaspala oko ponoci, vilenila.....
Sinoc se okrenula prvi puta sa stomaka na ledja, dok se sa ledja na stomak pocela okretat sa 4 mjeseca i to no stop a ovo obruto je tek jednom uradila.user posted image user posted image user posted image

Meni treba doc drugarica, a stan mi je haos, jucer sma bila tako umorna da nisam nista uradila, ah ah a tako mi je sada mrskooo.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 10:33:39   
sweet insanity
I da, bebice su predivne!user posted image

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 10:41:25   
mimikimi
jutro zene mi ustale ev nas uz lap sa kahvicom aa cura ranije palente se nasopala

bebe su preslatke ma ljepotice prave masanlauser posted image user posted image user posted image

kad zavrsava ono za kalendar da vidimo jel nas favorit pobijedio?




_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 10:43:30   
bebix
Animagical ja se po tebi ravnam za vakcinu, kad bi trebao A primiti, ja sam izracunala da trebam I voditi 12.12. vec me hvata tremauser posted image , jesam li vam se pohvalila da I vec duze vrijeme zaspi bez ljuljanja, ne ureklo seuser posted image

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 10:44:31   
palachinken
Mahdica sad spucao skoro cijelu malu teglicu jabuke, svidjela mu se izgleda i jos dojio poslije, sad ga ublebalo pa zaspao. Sutra cu vala ispeći jabuka u rerni, to mogu i veliki i mali user posted image

Sweet, bravo za okretanje! Ih sad počinje disko!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 10:49:19   
taurus
palachinken a što ćeš peći jabuku, samo ubiješ vitamine
ja sam od starta jabuku miksala, ako se ne može umiksati jer je gusto dodaj malo prokuhane i ohlađene vode

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 10:51:09   
animagical
jutrouser posted image hajd mi razmutite tog leru, vidim da ima, ja tek ustalauser posted image moja nocna ptica zapi u 12 pa odvali do 10user posted image   jesu sve bebare dobro? bebix ova sa 2 mjeseca ide 40 dana iza ona prve sa mjesec, mi bili juce... hB ni temperature ni nistauser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 10:51:47   
palachinken
Kontam da ih manje ubijam rernom nego kuhanjem? A nesto mi je mali da mu dajem sirovu, mozda mu bude teska za probavu.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 10:52:24   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: taurus

palachinken a što ćeš peći jabuku, samo ubiješ vitamine
ja sam od starta jabuku miksala, ako se ne može umiksati jer je gusto dodaj malo prokuhane i ohlađene vode


potpisujem, mi od pocetka svo voce jedemo svjeze

I da, bravo za Mahdicu sopalicu user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 10:53:10   
palachinken
Dobro, da se ne vadim na dijete, meni pošmigale user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 11:00:33   
bebix
IZVORNA PORUKA: animagical

jutrouser posted image hajd mi razmutite tog leru, vidim da ima, ja tek ustalauser posted image moja nocna ptica zapi u 12 pa odvali do 10user posted image   jesu sve bebare dobro? bebix ova sa 2 mjeseca ide 40 dana iza ona prve sa mjesec, mi bili juce... hB ni temperature ni nistauser posted image


Super, drago mi je da ste prosli bez temperatureuser posted image , mi cemo aBd 05.12 na kontrolu za prstic pa 12.12.na vakcinu, moj I zaspi oko pola 10 -10 iako se pocnemo spremati za spavanje pogasena svjetla, presvucen, hranjenje oko 8 pola 9user posted image  ali ja sam zadovoljnauser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 11:01:54   
Super Beba
a, divnih li bebica user posted image med za medom :)))

mali evo drinjca na podu (pa se onda pitam što ne voli krevetac)...ja došla malo na RR..pristavila jaje da mu se kuha za ručak :) vrijedna, šta reći...
ja se jutros nameračila na onu "Kad lišće pada" sapunicu na Novoj, kad imam šta vidjeti - pao mrak na tom kanalu...tako ja ispih kafu uz teletrubise...
palachinken - e svaka ti čast, ti obrazli ženo :) Sok na razgađanje je top!
lejla - kako A.?? Tura?
bombina - kakva je situacija kod tebe?

taurus vam je već rekla - nema potrebe kuhati voće, jer se izgube svi vitamini...jabuku je možda najbolje izrendati, pa izblendati...ide lakše nego kad je samo isjeckana...
eto, dosta od mene za sada :)


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 11:11:28   
minie
Jutro i od nas dvoje,

Mi isto fino spavamo po noci, jednom se budi da jede i opet pajki. Trebam jedan savjet od malo iskusnijih mama. Od nedjelje ujutro R nije kakio, to je vec 4. dan, znam da je to sve normalno, ali mi ga zao. Ponekad se sav zacrveni i krene plakati. Dala sam mu malo nezasladjene kamilice, masirala mu stomacic, ja jela suhih sljiva iz kompota, ali nista user posted image Sta jos da uradim?

I da imam jos jedno pitanje. Posto su nam ove pampersice premium care pri kraju htjela sam kupiti babylove, pa me zanima da li imaju onu rastezivu trakicu (dobili mi sleep&play i na njima nema ona rasteziva trakica). Meni su i ove premium care super, nikada ne propuste nista, ali brate smrde.

Sve bebice su premedene user posted image user posted image

Poljubac za malene bebare


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 11:15:13   
palachinken
Minie, babylove imaju najbolju rastezljivu trakicu, bas je fino elastična. Probaj pojesti pure, nas ona oboje očisti user posted image
Speaking of kaka, M je vec izbacio jabuku iz sebe, kod njega to ekspresno radi. Tacno sam je prepoznala u peleni hahaha

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 11:20:42   
ciciban26
Jutro i od nas,uh a ustale u 6 user posted image user posted image user posted image ..Vala mi je dosadilo svako jutro na ono previjanje user posted image
Moja E cijeli dan derneci ali je nocu dobrica..Ja je oko 9  presvucem,nahranim i  stavim u krevetac..Malo se buni,mlatara nogicama i rukicama,guguce medi i vrtuljku i zaspe..Eh kad bi je tako naucila bilo bi super user posted image

Palacinko user posted image za M poguziju malu user posted image ..Mislim vidi se da si ti obrazli zena ali ne mogu a da ne prokomentarisem da ti u onoj kesi nesto fali,potkosulja,carape ili peskir user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Minie i mi smo prestali koristiti premium zbog smrada..Par puta mi rekli da mi se dijete ukakilo a ona cista i skockana da bolje ne moze user posted image .Sad smo na new baby 2
Nadamo se da su nam bolesne beboline boljše user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 11:23:33   
bint
jutro i od nasuser posted image
moj djecak danas super,veseo,raspolozen amanuser posted image user posted image sam hodai smije se ko zna cemuuser posted image
lejla duso kako nam je drug???jel bolje???H je jednu noc prevristao,pojma nemam sta mu je bilo i ja sumnjala na zubice al nema jos nista...kad smo dobili sa 7 i pol mjeseci 2 i vise nista..bice bolje,cuvajte seuser posted image
sunce aaaaaaa javila se ti,neka nekauser posted image ljubi mi emincicu,aktivnu curicu..
predivnih fotkica od bebara,masaAllah odmor za ociuser posted image
super bebo i kod mene se desilo nocas da H na podu hoce da spava i to na stomaku...a on nikad nije htio na stomacic pa sam u cudu bila,ono pafuser posted image a inace on se bas bas budi po noci pa je jednu turu odspavao i na podu i et jutros raspolozenje na nivou...user posted image


_____________________________



(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 11:26:36   
Super Beba
minie - pretpostavljam da ti bebica doji...znam da postoji metoda malo sapuna u guzu ili vrh toplomjera, ali ona se koristi kao baš zadnja mjera..mi smo imali problema sa stolicom tek sa prelaskom na krutu hranu, tako da ne bih znala šta bi ti moglo pomoći...a babylove su odlične, toplo preporučujem (iako smo mi sada na lumpiju merkatorovom)...


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *