|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.9.2011 14:50:12   
Hanady RR
Poštovane članice foruma,

otvaramo novu temu Bebe od 1 godine do 2 godine života.

Ovo je tema koje će omogućiti svim roditeljima sa bebom navedene starosti da prate razvoj svoga djeteta u razgovorima i razmjeni iskustava.

Ova tema postat će Vaša svakodnevnica, od nje napravit ćemo male dnevnike naših beba.

Smisao ovakve teme je da na svaku vašu nedoumicu, problem ili pitanje da odgovor u vidu već postojeće teme ili brze i efikasne pomoći mami koja je ''''''''''''''''frci'''''''''''''''' jer je beba ipak beba.

Želim Vam ugodno druženje i što više lijepih poznanstava mama i beba iste generacije.

U nadi da ćemo se nastaviti lijepo družiti....počnimo saduser posted image

LP


< Poruku je uredio Hanady RR -- 9.4.2012 23:05:23 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 14:52:19   
R&T@
user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 14:53:01   
Hanady RR
jel nam sada OKuser posted image
hajde javite mi da javim adminkiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 14:53:37   
Anoniman
superuser posted image hanady
Evo ja cu prva pa da postavim pitanje user posted image ...... mozda ovdje prije dobijem odg .
Htjela sam sutra ped. upitati dal smijem A.davati cvekle ......
Al da vas pitam dajel tko i kako(samu  il s necim mjesate) i ocel piti to vasa djeca i zasto no cvekla je nisam bas sigurna .....

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 14:55:04   
R&T@
Nije ovo lose...

Jos da pise Bebe od 1 i od 2 godine, pa da smo u ovoj kategoriji jos pola godineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 14:56:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Nije ovo lose...

Jos da pise Bebe od 1 i od 2 godine, pa da smo u ovoj kategoriji jos pola godineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ma vidi realno mi gerecija 2009 podobro zatrpavamo temuuser posted image
eh sad dozvljeno nam je jer je chaterska...
al opet sve nove mame dočekamo...
pa valjda će i nas neko nekada ipsratiti...kad nam djeca jrenu u školu il predškolskouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 14:56:56   
mala86
evo samo da se prijavimo i na ovoj novoj temi user posted image

mi danas i frci,slavimo rodjkas,torta stigla user posted image  izgledom je predobra ,jedva cekam i da probamo
malac se uspavljuje od pola 2 user posted image ,bio kod bake i valjda se uzbudio kad je vidio stan,balone...nemoze zaspat i gotovo
ali nisam mu dala da izadje iz sobe...nadam se da ce bar satak odspavat

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 14:56:57   
R&T@
IZVORNA PORUKA: felix


Htjela sam sutra ped. upitati dal smijem A.davati cvekle ......
Al da vas pitam dajel tko i kako(samu  il s necim mjesate) i ocel piti to vasa djeca i zasto no cvekla je nisam bas sigurna .....



Zasto ne bi smjelauser posted image
Moje "tamane" onu konzervirnu, a sok im je sok...i ne pitaju sta je unutreuser posted image

Mislim da je za zeljezo...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 14:58:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: felix

superuser posted image hanady
Evo ja cu prva pa da postavim pitanje user posted image ...... mozda ovdje prije dobijem odg .
Htjela sam sutra ped. upitati dal smijem A.davati cvekle ......
Al da vas pitam dajel tko i kako(samu  il s necim mjesate) i ocel piti to vasa djeca i zasto no cvekla je nisam bas sigurna .....



felid...a zašto me nebi davala cveklu...

nama je doavno cvekla u okviru redovne ishrane...

ja djeci pravim sok na sokovnik...1 cvekla, 3 mrkve i 2 jabuke...poskidam ono pjenušavo gore i one piju dnevno 250 ml ovoga soka...

user posted image

samo da doadm pile su ga i prije nego su im utvrdili anemiju...joj kod mene je ovo komično...čuj anemične...više mi smješbna ova dijagnozauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 14:58:52   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tajra

Nije ovo lose...

Jos da pise Bebe od 1 i od 2 godine, pa da smo u ovoj kategoriji jos pola godineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ma vidi realno mi gerecija 2009 podobro zatrpavamo temuuser posted image
eh sad dozvljeno nam je jer je chaterska...
al opet sve nove mame dočekamo...
pa valjda će i nas neko nekada ipsratiti...kad nam djeca jrenu u školu il predškolskouser posted image


Moze li se tema zvati Djeca od 2 do 7?user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 14:58:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: felix


Htjela sam sutra ped. upitati dal smijem A.davati cvekle ......
Al da vas pitam dajel tko i kako(samu  il s necim mjesate) i ocel piti to vasa djeca i zasto no cvekla je nisam bas sigurna .....



Zasto ne bi smjelauser posted image
Moje "tamane" onu konzervirnu, a sok im je sok...i ne pitaju sta je unutreuser posted image

Mislim da je za zeljezo...

pa zato sam htejela davat samo mi kazi jel dajes onak sam mislim znam da je malouser posted image pa nezanm ocel htejti ....
Pa sam mislila ako nece na flasu da mu u solju naspem i kazem sirup da mora popiti ...
Ako nista svaki dan po solja dvije ...


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 14:59:59   
R&T@
IZVORNA PORUKA: mala86



mi danas i frci,slavimo rodjkas,torta stigla user posted image  izgledom je predobra ,jedva cekam i da probamo



Hoce li biti jedna slicica za raju s teme?


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 15:03:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tajra

Nije ovo lose...

Jos da pise Bebe od 1 i od 2 godine, pa da smo u ovoj kategoriji jos pola godineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ma vidi realno mi gerecija 2009 podobro zatrpavamo temuuser posted image
eh sad dozvljeno nam je jer je chaterska...
al opet sve nove mame dočekamo...
pa valjda će i nas neko nekada ipsratiti...kad nam djeca jrenu u školu il predškolskouser posted image


Moze li se tema zvati Djeca od 2 do 7?user posted image



ma naravno da možeuser posted image
user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 15:03:59   
_melina_
pozdrav drage mame... kako slusaju vasa dječica...
nama ce prvog oktobra 2 godine.... user posted image


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 15:04:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: felix


Htjela sam sutra ped. upitati dal smijem A.davati cvekle ......
Al da vas pitam dajel tko i kako(samu  il s necim mjesate) i ocel piti to vasa djeca i zasto no cvekla je nisam bas sigurna .....



Zasto ne bi smjelauser posted image
Moje "tamane" onu konzervirnu, a sok im je sok...i ne pitaju sta je unutreuser posted image

Mislim da je za zeljezo...

pa zato sam htejela davat samo mi kazi jel dajes onak sam mislim znam da je malouser posted image pa nezanm ocel htejti ....
Pa sam mislila ako nece na flasu da mu u solju naspem i kazem sirup da mora popiti ...
Ako nista svaki dan po solja dvije ...




ma pomješa sa mrkvom i jabukom...
a ako ćeš mu davati u flašici iz više puta možeš mu pomješati s aomiljenim čajem tipa 50-50 posto...da s enavikne i popijeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 15:08:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: felix


Htjela sam sutra ped. upitati dal smijem A.davati cvekle ......
Al da vas pitam dajel tko i kako(samu  il s necim mjesate) i ocel piti to vasa djeca i zasto no cvekla je nisam bas sigurna .....



Zasto ne bi smjelauser posted image
Moje "tamane" onu konzervirnu, a sok im je sok...i ne pitaju sta je unutreuser posted image

Mislim da je za zeljezo...

pa zato sam htejela davat samo mi kazi jel dajes onak sam mislim znam da je malouser posted image pa nezanm ocel htejti ....
Pa sam mislila ako nece na flasu da mu u solju naspem i kazem sirup da mora popiti ...
Ako nista svaki dan po solja dvije ...




ma pomješa sa mrkvom i jabukom...
a ako ćeš mu davati u flašici iz više puta možeš mu pomješati s aomiljenim čajem tipa 50-50 posto...da s enavikne i popijeuser posted image

mogul ovako hanady , dajem hiip caj vocni i on je crven nece primjetiti a mirusi ukusan jeuser posted image
Stavim konzerviranu cveklu 50ml a 50ml caja .....
Pa valjda ce htjeti probat cu hvala vam na savjetima user posted image
Ma damije posle ovi bocika,  i opet nam ne gine antib sirup jer ima stafikloku U GRLU kao i u nosu da pojacam imunitet s necim vec....



(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 15:11:19   
Hanady RR
felix...
ja nisma ona koja zagovara hemiju to znaš...
al nakon svih ovi bolesti....pored mojih izječica i moje domaće kuhinjske radinosti ( muž me zove matija paunovska) ja sma uzela sirup Omunoglukan...
nakon njega ne pije se nikakav dlajnji preparat za imunitet i stavrno al stavrno je dobra...evo sad one imaju hunjavicu...al je smješno...bolens enisu...a sline...jake ko zamejvi maliuser posted image

pa i na temi o preparatima ima javljanje mama koje su nakon tako nekih većih infekcija uzimale ga...isksutav od svake su pozitivna totalno...

možda i vi da porbate jednu bočicuuser posted image

a da mješaj mu cvkelu i čakju slobodnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 15:15:21   
Anoniman
Hocu uzet cu al posle sviih lekova jer nam dala pikovit probiotik da nebi dobio proliv od drugi multivitamniski sirupa jer kad pije antib i neki dr.sirup mult. zna se desiti da ga procera pa nam dala ovaj probioticki.
Al cim se sve abd . sanira kupit cu mu taj nadam se da ima kod nas taj u apoteci jer mi nikad niko taj nije spominjao ni davao.Ovdje sam i cula za taj sirup
Al nema mi ni apetita nesto kao prije ,.... Sve nesto slabo i na jedvite jade....


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 15:20:07   
mala86
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: mala86



mi danas i frci,slavimo rodjkas,torta stigla user posted image  izgledom je predobra ,jedva cekam i da probamo



Hoce li biti jedna slicica za raju s teme?



moze user posted image

uspio je zaspat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 15:23:41   
DM
Felix-pomješaj cveklu, jabuku i mrkvu(onako kako ti je i hanady rekla)ali dodaj i limun ili narandžu na sve to(c vitamin zbog apsorpcije Fe)!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 15:29:52   
tekja
cao drage moje...
 
Ja upravo slusam Joksimovica i Libero i tako se i osjecamuser posted image user posted image user posted image  MM, V. i sveki otisli na vikendicu, a ja slusam muziku i plesem...jest da to ovako izgledauser posted image  al'' bas godiuser posted image ...
 
Taman sam kucu sredila, rucak se krcka, a meni sve nesto fali kad skontam, pa user posted image  i rruser posted image ...nisam nista citala,odoh sad...

...ja tek vidjeh da su nam otvorili novu staru temuuser posted image ...
melina dobro nam dosliuser posted image

< Poruku je uredio tekja -- 25.9.2011 15:40:36 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 15:32:05   
R&T@
tekja, a gdje si jutros u borbi za temuuser posted image user posted image

Imas puno citati...pola straniceuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 15:37:38   
salmy
Da se prijavimouser posted image user posted image user posted image

Setali nahodali se pravo,momak u autu zaspouser posted image

Dan je predivan za setnju.Ilidza je puna djeciceuser posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisana poruka]
25.9.2011 16:13:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bebe 1 - 2 godine
25.9.2011 16:22:21   
Hannica
Da vam i mi mahnemo na novoj temi.user posted image
user posted image za sve.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *