|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Tuzla
10.6.2008 16:13:57   
rozi
Uh i ja sam vec utrtila( sutra ulazim u 38.sedmicu) , najgore od svega sto ne znas kada ces otici gore i ko ce te podesiti. Ne mogu bitti pametna user posted image

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Porodilište Tuzla
11.6.2008 12:29:50   
ruža
ma znam da treba štela, al ja gore nikoga ne poznajemuser posted image doktorica mi je rekla da će me preporučiti nekom njenom poznaniku doktoru, čini mi se babović se preziva. kad bude dežurni otići ču kod njega na pregled, jer sam u 35 sedmici. neke prijateljice mi kažu da štela uopšte ne treba, pogotovo kod prvorotki, jedna od njih nije gore nikoga poznavala niti je ikome išta ,,dala,, a super su bili prema njoj. ne znam šta ću al me strah polako hvata. 

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Porodilište Tuzla
11.6.2008 23:36:41   
rozi
To ti je dobra ideja, ako ce te preporuciti Babovicu, mislim da ce te on dalje uputiti.  Sad su godisnji odmori , pa je zafrkano i ugovarati, al za njega sam cula da je dosao sa godinjeg, jer je porodio jednu moju prijateljicu prije  mozda 3-4 sedmice i sutradan otisao na godisnji.
I ja sam se svega naslusala, ali sestre iz skole za trudnice  su nam rekle da su i one gore poslane na edukaciju, pa se bolje ponasaju.
Vidjecemo, ja cu prije tebe , pa ti javim kako je bilouser posted image  

(odgovor članu ruža)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Porodilište Tuzla
12.6.2008 12:41:44   
ruža
Želim ti puno sreće i da porod prođe bez problema, a očekujem tvoj odgovor i da vidim kako je bilo. Naravno otići ću Baboviću pa ću vidjeti šta dalje.  

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Porodilište Tuzla
12.6.2008 18:02:04   
Koalinka
Ja imam negativno iskustvo (2007.god) sa izvjesnim dr Babovićem. Od tog događaja zovem ga samo "grubijan" i nikako drugačije. Jedina opcija kad je dobar, pazljiv ili korektan je ako ga lično poznajes ili ti je u srodstvu, u protivnom daleko mu kuća....

(odgovor članu ruža)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Porodilište Tuzla
12.6.2008 23:08:47   
triplemama
Rozi samo ti traži štelu preko doktora onda sve babice lijeću oko tebe.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Porodilište Tuzla
13.6.2008 3:14:42   
rozi
Koalinka, ja kako sam cula da su svi tu negdje, samo je razlika u tome mozes li doci do kojeg da pripazi na tebe ili da te preporuci kolegi ako on ne bude u smjeni. A za Tuzlansko porodiliste , pa koga god da sam pitala svi su nasli neku vezu i odmah nemaju negativno iskustvo.  Bolje joj je uvezati se i sa njim,ako ima priliku, nego ni sa kim.
Hvala,Triplemama, pokusacu naci nekog, vec uveliko se raspitujem, valjda mi uspije.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Porodilište Tuzla
13.6.2008 12:36:38   
ruža
Vidim da svi imaju različita iskustva, al imale ne imale štelu valja se nama poroditi, a niko od njih ti ne može olakšati da te ne boli. Znate li šta se smije ponijeti kad dođeš da se porodiš?

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Porodilište Tuzla
14.6.2008 21:29:26   
rozi
Ja vec pakujem torbu, znam da ne smijes nista od svoje odjece,ni spavacicu , ni papuce, gacice... Ja sam spakovala jednokratne gace, vlazne i suhe maramice, labelo, kremu , sapun, antiperspirant, kaladont i cetkicu, cesalj sa ogledalom,puder(kad budem izlazila user posted image ) i 3 pakla mrezastih ulozaka. Rekli su mi d aponesen puno soka, jer cu biti zedna. Eto, tuzlanke, ako imate jos neku ideju javite se.  Pozdravcic user posted image

(odgovor članu ruža)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Porodilište Tuzla
14.6.2008 21:33:07   
anitaMO
Obavezno ponesi foto aparat .pare naravno da podjelis sestrama

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Porodilište Tuzla
14.6.2008 21:35:46   
rozi
Hehehe, dobra si.
E to me interesjue za fotoaparat , smije li se poniijeti, jer znam da se mobitel mora sakriti, mislim kao zabranjeno je , ali svi unesu, sakriju u uloske ili slicno.
Tuzla je malo drugacija od ostalih, bas imaju neke zabrane sto se tice unosenja.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Porodilište Tuzla
14.6.2008 21:44:21   
anitaMO
Ja sam nosila mobitel i to mi je stajao na stolicu.jos zvonio kad je vizita bila dr. mi ga dodao.aparat isto drzala i slikala.bez problema.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Porodilište Tuzla
14.6.2008 21:47:51   
anitaMO
Osoblje je bilo ljubazno osim jedne sestre Lidije stalno nas je napadala za nesto.mene vazda da mi dolazi svak po cjeli dan.kod nas se nose i pelene za bebu nemaju oni.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Porodilište Tuzla
14.6.2008 23:36:15   
rozi
Kao da smo druga drzava. Ma telefon cu prosvercati, ne znam sta bih da ga nemam, a za aparat i ostalo ce nam neko ko je prosao porod u Tuzli sigurno dati savjet .user posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Porodilište Tuzla
15.6.2008 12:53:31   
ruža
Ja sam danas ušla u deveti mjesec i doktorica mi je rekla da vjerovatno neću moći izdržati do termina poroda, jer mi je bebac jako nisko, samo što nije izašao, pa polako pripremam stvari. Ma ja ću ponijeti sve što ste napisale pa šta uspijem prošvercatii.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Porodilište Tuzla
15.6.2008 16:35:51   
triplemama
U TZ morate ponijeti i pelene za bebu, mogu mrežaste gaćice, peškiri, rolna kuh.ubrusa, mob. sakrite, soka, nesto za gricnuti sakrite (porodila se u 17 h crkla od gladi do ujutro imala samo malu kesicu štapića, dok su mene odvukli u sobu večera prošla). Ponijela sam i koju tabletu protiv bolova ali isto sakrila.Bogami ja nisam nosila pare, ko ih šiša user posted image ! Ako se sjetim još nečega pisati ću vam

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu ruža)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Porodilište Tuzla
15.6.2008 17:59:28   
rozi
Hvala , Triplemamauser posted image . Koje tablete protiv bolova se smiju popiti poslije poroda, jel paracitamol ili nesto drugo.
I ako ti nije problem reci u sto si sakrila stapice ili slicno?user posted image

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Porodilište Tuzla
16.6.2008 0:23:58   
triplemama
Svega se može nagurati u one obične uloške "Vir"  user posted image   user posted image
Ja sam ponijela Brufen 400  user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Porodilište Tuzla
16.6.2008 1:53:04   
rozi
Heheheh, hvala puno.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Porodilište Tuzla
18.6.2008 21:59:01   
Sonja
uh vala sam i ja cula za to da treba debela stela gore...
a napokon sam nasla sebi odgovarajucu dok. hehehehhehe
idem kod dok. Hajder
super je
i cure da vas pitm kakvi su to mrezasti ulosciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image stvarno ne znam
znam da sam ispala glupa....user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Porodilište Tuzla
18.6.2008 22:42:13   
ivancica
Draga nisi ispala glupa, jer ko pita ne skita, zar ne?
to su obični debeli ulošci, bolje reći vata presvučena tankom pamučnom mrežicom. Inače ja kada sam se išla poradjati prije 5 godina na Gradini je bila zabrana unošenja onih kvalitetnijih uložaka, mogla se unijeti samo vata.user posted image

_____________________________

obraduj nas...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Porodilište Tuzla
18.6.2008 22:45:18   
Sonja
hvala na odgovoruuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Porodilište Tuzla
11.8.2008 16:43:46   
Almira86
Pozdrav,pošto sam ušla u 9 mjes.najvjerojatnije ću rodit carskim,u Tuzli,zanima me šta smijem ponijeti u bolnicu?Da li mi neko može pojasniti,da li je neka rodila carski.Unaprijed zahvalna.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Porodilište Tuzla
23.11.2008 19:28:52   
dina_89
ah mene ova tema jako zanima jer po svemu sudeci i ja cu morati u porodiliste u tz iako mi nije bas tako drago planirala sam pokusati nesto iskombinovati za porod u sarajevu po vodom jer se plasim svake druge verzije a ako ne uspijem nista help meee  da li mogu ponijeti ves makar onaj za jednokratnu upotrebu jer neznam kako bi bez toga user posted image
hvala unaprijed

(odgovor članu Almira86)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Porodilište Tuzla
23.11.2008 19:33:54   
mala curica
Draga dino,dobro nam dosla imas otvorenu temu sta ponijeti u porodiliste pa vidi mozda ce ti pomoci

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *