|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
26.1.2009 16:19:32   
merimaa
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR....Po meni sex se moze imati bilo skim i bilo kada...ali vodjenje ljubavi je nesto gdje su emocije i strast spojene u jedno....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
10.6.2009 17:23:24   
dojbinica
ma sex je sex, pusti tu vođenje ljubavi  ili što se kaže je user posted image čina je  je  je čina kako kod mi to zvali, dobro jeste da romantičnije zvuči vođenje ljubavi, neko sexati se

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
10.6.2009 17:30:19   
Junior
po meni postoji razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa, s tim da je vodjenje ljubavi definitivno na vrhu skale emocija i senzualnosti, dok je sex nesto sto bih vise povezala s cistim nagonom...sto ne znaci da se ne mozes sexati sa svojim muzem, momkom...osobom koju volis...mada je vodjenje ljubavi vrh osjecanja i ljubavi...ustvari, to je upravo fizicka manifestacija ljubavi...

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
10.6.2009 17:31:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dojbinica

ma sex je sex, pusti tu vođenje ljubavi  ili što se kaže je user posted image čina je  je  je čina kako kod mi to zvali, dobro jeste da romantičnije zvuči vođenje ljubavi, neko sexati se


ma ja

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 13:30:41   
veeseelaa
ja za vođenje ljubavi moram biti u elementu, odmorna a za seksanje moram biti nadrndana, ovo drugo sam češće user posted image
helem oboje je dobro

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 13:31:25   
koka i po
user posted image user posted image user posted image
biserko

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 13:33:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
ja za vođenje ljubavi moram biti u elementu, odmorna a za seksanje moram biti nadrndana, ovo drugo sam češće user posted image
helem oboje je dobro


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vesela ti si moj IDOL! njah njah njah
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 13:35:12   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

IZVORNA PORUKA: Adana

S tim da se mozes i samo posexati sa voljenom osobom, ali ne mozes voditi ljubav sa strancem prema kojem nista ne osjecas osim sexualne/tjelesne privlacnosti...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





I ja razmišljam taman ovako.

(na slona se možeš nasloniti, a na klavir ne možeš naklaviriti user posted image )

Nakon "samo" sexa kontaš "Huh, ovo je bilo dobro" i odeš da opereš suđe i staviš veš u mašinu. Nakon vođenja ljubavi ti se ne razdvaja makar do prekosutra.


< Poruku je uredio Lejla Ka -- 8.9.2011 13:39:49 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 13:40:44   
Anoniman
 Helena, de_de ... šta vi kažete?
Može li se naklavirit?

Slažem se Adana... sex je fizička stvar, vođenje ljubavi emotivna...
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 13:43:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

IZVORNA PORUKA: Adana

S tim da se mozes i samo posexati sa voljenom osobom, ali ne mozes voditi ljubav sa strancem prema kojem nista ne osjecas osim sexualne/tjelesne privlacnosti...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





I ja razmišljam taman ovako.

(na slona se možeš nasloniti, a na klavir ne možeš naklaviriti user posted image )

Nakon "samo" sexa kontaš "Huh, ovo je bilo dobro" i odeš da opereš suđe i staviš veš u mašinu. Nakon vođenja ljubavi ti se ne razdvaja makar do prekosutra.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
evo ''forumaska konzerva'' se slaže sa ovim

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 13:45:11   
Anoniman
Hanady valjda si se oslobodila vremenom...user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 13:45:16   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
evo ''forumaska konzerva'' se slaže sa ovim


user posted image user posted image user posted image

Ko ce kome, ko sam sebiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 13:49:38   
Hanady RR
ma Fortuna slobodna sma ja i previše možda evo sad će 6 godina moje slobodeuser posted image ...al sam ti konzerva bez iskustva...šta'š ja mislim ovo najbolje što se možeuser posted image

moja tajra šta ću ...meni sestra rođena kaže kad se sjedi i zeza '' nemojte pred D znate da je ona konzervativna''user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 13:53:36   
Lady26
U posljednje vrijeme preferiram sex, na ex user posted image user posted image kratko i zestoko.... (kaze mm vodimo sex user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )
Eeee kad mi je dijete fino, ne umori me puno...iznenadim i sebe i mm sa dugim vodjenjem ljubavi....i onda zaspem kao top user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 13:54:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR
ma Fortuna slobodna sma ja i previše možda evo sad će 6 godina moje slobodeuser posted image ...


Ma šta te briga... sad ja tebi podilazim (ulizivački pravo) user posted image  

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 13:55:13   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

IZVORNA PORUKA: Adana

S tim da se mozes i samo posexati sa voljenom osobom, ali ne mozes voditi ljubav sa strancem prema kojem nista ne osjecas osim sexualne/tjelesne privlacnosti...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





I ja razmišljam taman ovako.

(na slona se možeš nasloniti, a na klavir ne možeš naklaviriti user posted image )

Nakon "samo" sexa kontaš "Huh, ovo je bilo dobro" i odeš da opereš suđe i staviš veš u mašinu. Nakon vođenja ljubavi ti se ne razdvaja makar do prekosutra.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
evo ''forumaska konzerva'' se slaže sa ovim


Ti se slažeš zato što mi zvekečemo zajedno.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:01:48   
Hanady RR
jest jest Lejla mi zvekećemo zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image

Fortunauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:36:01   
veeseelaa
Nakon "samo" sexa kontaš "Huh, ovo je bilo dobro" i odeš da opereš suđe i staviš veš u mašinu. Nakon vođenja ljubavi ti se ne razdvaja makar do prekosutra.


ma ko to kaže, nakon seksanja si raštiman, ko da si vazdan trenirao/la a nakon vođenja ljubavi si lak za izraditi user posted image   ponese te atmosfera

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:38:00   
veeseelaa
sex je fizička stvar, vođenje ljubavi emotivna



pa kako Forti??? znaš ono kad nekog želiš da bi ga prosto zadaviouser posted image , ima i ta vrsta sexa i to sve iz ljubavi i prekomjerne želje, pa bi se to moglo nazvati sexljub user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.9.2011 14:40:06 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:39:01   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Nakon "samo" sexa kontaš "Huh, ovo je bilo dobro" i odeš da opereš suđe i staviš veš u mašinu. Nakon vođenja ljubavi ti se ne razdvaja makar do prekosutra.


ma ko to kaže, nakon seksanja si raštiman, ko da si vazdan trenirao/la a nakon vođenja ljubavi si lak za izraditi user posted image   ponese te atmosfera


user posted image
Ja bih rekla da to zavisi od kondicije user posted image , ali se ipak ne usudim sa tobom polemisati na ovoj temi user posted image user posted image user posted image
Odoh zveketat za Hanady user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:40:53   
Lulu_08
Hahahaha veselica nakon 2 godine pronađe ovu temu u ormaru zatrpanu samo da nam oživi hormone, hvala puno! A šta ću ja sa svojim hormonima poslje? Nema mm da ih smiri?? Sjećaš se "situacije" i mojih burnih noći poslje toga? Hhaahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Elem, zavisi od situacije, s' tim da mi za vođenje ljubavi treba moj nježni dragi mili, a za keks na eks mi treba druga strana njega, kao što vesela reče a sa tim bih se složila haha..

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:41:12   
Anoniman
Pa kad stvari tako poredaš jennu na drugu onda bih ja taj sexljub ili ti sexoljub ili ti jaholjub  izabrala kao zlatnu sredinu i idealno rješenje za sve moje probleme...
Samo dok je drugo biće čvrsto ako je krhak da ga ne polomim ko beba zvečku....
Jooooj kad se ja zahojcam... zviz, zviz, tamo, vamo ma to sve leta uhuuuuuuuuhhhuuu hu!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:42:02   
veeseelaa
eh sad nisam ja expert, pas koji laje ne ujeda user posted image
ja sam juče s posla došla kući (mislim inače ne idem kući) i odmah sam se zaHebala, poseksala sam se u kuhinji, tu me zatekao user posted image  al da znate da sam se trudila odbiti ga user posted image  jedno 5-6 minuta user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:42:37   
Anoniman
Izbrisali "situaciju" pa sad nemamo gdje matati tj. gledati SAFUNJIKE... user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Fortuna -- 8.9.2011 14:43:33 >

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:43:22   
veeseelaa
Nema mm da ih smiri??


hm ne možemo ovako, ajde ti njemu koji vrući mms pošalji on tebi koji sms + mms i biće ti bolje nego nekima uživo user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *