|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kavitacija tretman U BIH
12.2.2012 10:05:51   
NINNICA
drage moje, ja sam se malo raspitala, u Sarajevu je najjeftinije u Kozmetickom studiu Solaris u hrasnom i kosta 130 km po tretmanu ( valjda jedne zone) , nemam kontakt broj ali mogu nabaviti ako koga interesuje. A isto tako na stranici www.kupikupon.ba stalno je akcija u toku za kavitaciju , za 100 km OBAVITE KOMPLETNI TRETMAN KOJI INACE KOSTA 260 KM ( OBUHVACA STOMAK, BUTINE, GUZU, KOLJENA). Salon je u Istocnom Sarajevu i zove se Salon ljepote Ona, mozete ga naci na internetu i tacno gdje se nalazi, nadam se da sam pomogla.Ja takodje planiram da odem ali ne jos, pred ljeto jer sam sad na herbafast pilulama pa kontam kad smrsam jos koju koju kilicu

Isto tako sam razgovarala sa prijateljicom u Zagrebu koja radi u salonu gdje nude ovu uslugu, i bas oni preporucuju da osoba pokusa sama skinuti sto vise kilograma, a na tretman nek dodje ( i zategne se i rjesi preostalog celulita i naslaga) jer tako nece trebati puno tretmana a rezultati ce biti bolji. a i ustedice ce koja para

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kavitacija tretman U BIH
12.2.2012 12:29:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: delfin

ima li neko od forumašica da je radio ovaj tretman u Sarajevu?Kakva su iskustva , preporuke cijene?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kavitacija tretman U BIH
12.2.2012 23:15:50   
eko beba
ima u Holiday Inn - 45 min je 180 km mislim da je Biomaxima salon ... a u Bgd -u je tri do 5 puta jeftinije ... nisam probala ali mi se ideja dopada ... za 45 min nekoliko cm manje ... taman kolliko mi treba ... ali cu ipak zbog cijene izgleda odabarati sport i guranje kolica cim mi vanjske prilike dopuste user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kavitacija tretman U BIH
12.2.2012 23:17:07   
veeseelaa
za 45 min nekoliko cm manje ... taman kolliko mi treba ..


ista sam ti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kavitacija tretman U BIH
12.2.2012 23:32:34   
Visnja RR
ja se oko ove teme cesto vrtim al nikog nema da kaze e ja sam uradio i rezultat je takav i takav...al se plasim ako bude neko da cu se navaditi svakog proljeca user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kavitacija tretman U BIH
12.2.2012 23:34:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja se oko ove teme cesto vrtim al nikog nema da kaze e ja sam uradio i rezultat je takav i takav...al se plasim ako bude neko da cu se navaditi svakog proljeca user posted image


hehhahha ma neću im izlaziti hahahahha


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kavitacija tretman U BIH
12.2.2012 23:40:44   
eko beba
moja prijateljica ide na jedan tretman u martu ... pola sata 35 km ali Bgd ... pa kad se vrati javim vam rezultate user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kavitacija tretman U BIH
17.2.2012 13:28:10   
Danaja
Koliko sam ja shvatila, u poliklinici Sunce u Zenici, cjelokupan tretman(kavitacija, limfna drenaža, radiotalasi, masaža) jedne regije je 100KM (regija znači: 1.unutarnja strana bedra, 2.vanjska strana bedra, 3.prednja strana bedra, 4. struk, 5. stomak). Što znači za noge vam treba 300 KM otprilike po tretmanu. Sama kavitacija je 25 KM po regiji, ali čini se da u tretman mora biti uključena i limfna drenaža, koja se posebno plaća.

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kavitacija tretman U BIH
17.2.2012 17:04:26   
veeseelaa
Što znači za noge vam treba 300 KM otprilike po tretmanu


noge su mi ok debljine user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Danaja)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kavitacija tretman U BIH
17.2.2012 17:21:25   
leona81
a LPG i Regen - to su enormne sume novaca, LPG 40ak KM a regen 80? a treba 2 mjeseca tretmana minimalno? da na regen ides jednom sedmicno to znaci 320 KM mjesecno plus LPG ako ces kombinirati? ko garantuje da ovo uspjeva?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kavitacija tretman U BIH
17.2.2012 17:23:43   
bananica
pa sta je drugo za ocekivati, u dobar izgled treba investirati

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kavitacija tretman U BIH
17.2.2012 17:34:54   
vjestica
ma i ja imam dobre noge user posted image user posted image
a čini mi se da sam negdje pročitala nečije iskustvo da su se centimetri brzo vratili

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kavitacija tretman U BIH
19.2.2012 12:03:01   
NINNICA
Ja sam odustala od kavitacije, uzela Herbafast ultimamtum i smanjila sam obim struka i kolicinu celulita ( za koji centimetar- druga kutija) s tim da sam umanjila slatko ali izbacila veceru ( pijem vocni jogurt i ubacim musli zitarice)
koliko sam ja skontala iz raznih foruma 8 srbija, hrvatska) , jedan tretman nije dovoljan i ti cm ( 2-4 cm skidanja po tretmanu) se odnose na extra punije osobe

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kavitacija tretman U BIH
23.2.2012 1:02:51   
delfin
e čekajući vas drage moje, ja sma krenula na kavitaciju, bila već na jednom tretmanu, sad trebam na drugi. Iskreno ne očekujem čuda od 1 tretmana, ali vidjeću šta se dešava pa vam javim iz prve "ruke"

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu NINNICA)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kavitacija tretman U BIH
23.2.2012 11:33:14   
veeseelaa
s tim da sam umanjila slatko ali izbacila veceru


ja skoro pa nikako ne jedem poslije 18 sati i ne jedem slatko, baš baš rijetko al nema mi pomoći izgleda


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu NINNICA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kavitacija tretman U BIH
23.2.2012 11:34:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

pa sta je drugo za ocekivati, u dobar izgled treba investirati


slažem se, ništa nije slučajno ali eto ja više pričam neg što radim
Bolje bi mi bilo da se uhvatim kakvog sellameta u vezi mršanja


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kavitacija tretman U BIH
23.2.2012 11:34:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: delfin

e čekajući vas drage moje, ja sma krenula na kavitaciju, bila već na jednom tretmanu, sad trebam na drugi. Iskreno ne očekujem čuda od 1 tretmana, ali vidjeću šta se dešava pa vam javim iz prve "ruke"


ajde javi rezultat


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kavitacija tretman U BIH
20.3.2012 10:24:23   
veeseelaa
delfin šta biiiii?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kavitacija tretman U BIH
21.3.2012 8:27:27   
Danaja
Bila sam na jednom tretmanu kavitacije u poliklinici Sunce. Sama kavitacija je prilično ugodna. Nakon toga je išla vakumska masaža. Bol se ne da opisati (uvjeravaju te da je to normalno). Nakon toga sam dobila na nogama hematome (krvni podlivi). Izgledalo je prestrašno i trebalo mi je 15 dana da prođu. Noge su bile otečene, tako da je nemoguće utvrditi gubitak u centimetrima. Malo sam se raspitivala i saznala da je limfna drenaža (vakumska) urađena nestručno. I, da,  sve sam to platila. Poslije sam čula još loših iskustava. Jedna moja prijateljica se čak požalila i ljekaru u dotičnoj ustanovi, koji je bio šokiran onim što je vidio, ali se brzo smirio (vjerovatno bojeći se tužbe), te je nastavio uvjeravati kako će sve biti uredu i hematomi će proći sami od sebe. Jako neprofesionalan pristup klijentu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kavitacija tretman U BIH
21.3.2012 9:04:56   
Danaja
Zaboravila sam reći, cura je uslikala izgled hematoma, pitaću je da podijeli slike.

(odgovor članu Danaja)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kavitacija tretman U BIH
27.3.2012 0:17:41   
ajsica
eh, evo citam i ne mogu a da ne napisem par stvari, ne znam kako nitko nije napisao nista a znam da nas dosta ide u salon u hrasnom i tu je def. najjeftinije 120 km za tretman boli glava, zaista sam bila svugdje ali nitko ne radi  kao taj salon, ne znam kako se zove da ne bi bila reklama, pisala sam vec o ovoj temi, tu sam vec vise od godine i ne mislim mijenjati sve radim u tom salonu, dok drugi placaju hrpu love za tretmane ja placam i do 70% jeftinije a usluga je kako sam i napisala plafon, i nisam imala hematome, kavitacije je dala dobre rezultate i nitko me nije pravio budalom za moj novac, i zaboravih reci taj se salon nigdje ne reklamira, ako zatreba broj dat cu ga, cisto da ne bude reklama, odite i vidite

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kavitacija tretman U BIH
2.4.2012 20:38:32   
eko beba
bila prijateljica u Bg ... i zaista 2 cm manje ... kavitacija i limfna drenaža je bila uključena u tretman .... a nije uopšte debela... dakle kod nje bilo efekta ... platila 35 KM na nekom popustu ...

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu ajsica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kavitacija tretman U BIH
2.4.2012 20:40:56   
eko beba
zaboravih reći da je u pitanju bio samo stomak

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kavitacija tretman U BIH
12.4.2012 0:32:21   
delfin
evo i mog izvještaja, tretman ko tretman nije loš, navodno sam izgubila 4-6 cm u 3 tretmana, e zeznuh se što nemjrih prvi put kod kuće sama. e sad ja sam radila na stomaku, i tamo je zaisat nezgodno primjetiti, jer zavisi jesili nadut, jel prazan il pun stomak....Nakon samog tretmana imala sam osjećaj da mi je stomak zategnutiji. 1 tretman me koštao 100 KM sa limfnom drenažom, a tretmani se moraju obaviti u roku od 7-10 dana (1 tretman) a treba najmanje 3- tretmana. ja 4-ti put nisam stigla nažalost otići  (2 malih bebaća) nisam se uspjela organizovati oko čuvanja.
Iskreno mislil da ima nekog efekta, al čovjek mora biti uporan i baš investirati, atreba i vremena za sve to. Ali da sad nosim broj -dva pantalona manje to ne. Možda kad bi radila cijelo tijelo, al to je neizvodljivo odjednom, osim da sam tamo 24 sata :)
salon i uskuga mi s esviđaju, a cijene su relativno povoljne tako da namjeravam otići tamo na neki drugi tretman.
Ako nekoga još šta interesuje tu sam :)


_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kavitacija tretman U BIH
15.5.2012 10:13:53   
Danaja
Pokušavam postaviti slike nakon kavitacije, ali ne uspijevam. Molim za savjet

< Poruku je uredio Danaja -- 15.5.2012 10:18:27 >

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *