|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kavitacija tretman U BIH
15.5.2012 10:55:47   
veeseelaa


Kako staviti sliku na RR


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Danaja)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kavitacija tretman U BIH
18.5.2012 7:35:08   
Danaja
Hvala veeseelaa.  ovo su slike moje drugarice nakon kavitacije (+vakum drenaža) u poliklinici Sunce. Nadam se da sam uspjela.
http://imageshack.us/photo/my-images/204/img00120o.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/441/img00119j.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/204/img00120o.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/832/img00122i.jpg/

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kavitacija tretman U BIH
18.5.2012 7:44:23   
Danaja


< Poruku je uredio Danaja -- 18.5.2012 7:56:12 >

(odgovor članu Danaja)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kavitacija tretman U BIH
18.5.2012 12:26:38   
Danaja
user posted image  user posted image user posted image

Sad bi trebalo da je uspjelo postavljanje. Hvala svim forumašicama za instrukcije oko postavljanja slika

(odgovor članu Danaja)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kavitacija tretman U BIH
24.5.2012 16:15:33   
shpagica

IZVORNA PORUKA: Danaja

user posted image  user posted image user posted image

Sad bi trebalo da je uspjelo postavljanje. Hvala svim forumašicama za instrukcije oko postavljanja slika



OMG!!!! Jesi li ih tuzila???? Sta su ti rekli na ove modrice (pretpostavljam da je do tebe i da si preosjetljiva i da je to normalno)?

UZAS!!!

(odgovor članu Danaja)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kavitacija tretman U BIH
30.5.2012 9:47:10   
Danaja
To su slike moje drugarice. Ljekar koji je primio (inače vlasnik poliklinike) bio je prvo šokiran, zatim je kao iskritikovao sestru koja je radila kavitaciju, a onda je rekao da je do preosjetljivosti kože i da ona treba kupiti u apoteci Lioton, a modrice će nestati nakon 20-tak dana.user posted image Nakon toga su joj radili kavitaciju bez limfne drenaže, naravno cijena ista iako je uplatila paket tretman. Najbolje od svega je to što je dotična sestra ljuto okretala glavu od nje kad bi je vidjela.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kavitacija tretman U BIH
30.5.2012 10:17:17   
hanabanana
Meni strašno smeta što ljudi ( naročito ) žene godinama skupljaju masne naslage a onda bi da se riješe istih u roku odmah, po mogućnosti bez ikakvog fizičkog napora, i prida da ima trajne rezultate.
E ne može.
Koliko god vam govorili da može, ne može, to je ubleha, prodavanje magle, porez na budale.

Tvoja kolegica je dobro prošla, dobila je samo podljeve.

Mene zanima, da li su žene svjesne da kavitacija nije bezazlena, i ne smije je svako koristiti.
Isto me zanima da li ih o tome uopozore oni koji vrše kavitacijski tretman.
Jer kavitaciju ne smije raditi: klijenti sa oboljelom jetrom, povišenim holesterolom, srčanim elektro stimulansima, proširenim venama.....

(odgovor članu Danaja)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kavitacija tretman U BIH
30.5.2012 10:18:16   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Danaja

Nakon toga su joj radili kavitaciju bez limfne drenaže, naravno cijena ista iako je uplatila paket tretman. Najbolje od svega je to što je dotična sestra ljuto okretala glavu od nje kad bi je vidjela.


Ona je nakon ovog nastavila sa tretmanom!!!!!
Moj bože....pa ne znam šta da ti kažem o njenom mentalnom sklopu.

(odgovor članu Danaja)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *