|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: čizme :-)
26.11.2008 19:58:25   
mnn
kako su slatke te čizmiceuser posted image , pogotovo ove plave...
ja imam tri pari žizama.jedne su niske i imaju gumu...druge visoke ...i treče skroz ravne,za hlače<stvoreneuser posted image user posted image ...a cjena ne pitajteuser posted image user posted image ...

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: čizme :-)
26.11.2008 20:24:17   
larina
ja sam i danas trazila cizme,ali nista,cijena nije bitna samo da mi se svide-trazim cak i po katalozima,jer nekad kupujem i tako garderobu i obucu .oticicu jos do esprita.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: čizme :-)
27.11.2008 15:36:22   
mnn
Moja prijateljica kupuje čizme preko neckerman kataloga...i opčenito kupuje robu preko njih i onog časopisa quele...kaže da preko neckermana možeš vratiti robu ako ti ne paše i vrate ti novac...to je neka firma iz varaždina barem je za rh sjedište tamo...planiram i ja uzeti neke tunike jer su puno jeftinije nego u dučanu.

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: čizme :-)
27.11.2008 15:44:35   
Romali
Ja sam sinoć s mm malo tražila čizme. Ma na kraju zamalo da zaplačem user posted image , ništa mi se nije svidjelo.
Nisam obišla još sve prodavnice pa valjda za mene ima nade.
Iskreno, ne znam ni šta bihuser posted image Neke udobne za posla, u obzir dolazi samo mala, puna peta... Ma ko bi mi ugodio kad ni ja ne znam šta hoćuuser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: čizme :-)
27.11.2008 15:53:55   
larina
i ja sam par stvari narucivala iz neckermana i bas su mi se svidjele,a u ouele sam vidjela cizme ako nista ne nadem njih cu naruciti.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: čizme :-)
27.11.2008 15:59:57   
lejlaze
user posted image
meni su se ove svidjele  sa ove stranice sto je camm postavila.
petu ne nosim, a zimogrizljiva sam snogu. zato mi je bitno da su tople cizme

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: čizme :-)
27.11.2008 16:01:07   
Romali
Lejlaze, uuu, dobre su mi oveuser posted image user posted image user posted image
Nisam ni vidjela da je camm postavila neku stranicu, odohuser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: čizme :-)
27.11.2008 16:31:59   
anitaMO
Romali obidji retro u trznom ,ja sinoc bila.oci me zabolile od modela.nasla sam gleznjace s malom petom od prosle godine na snizanju mali broj 37 moj broj. 119 km bile duplo.ili sacekaj sad ce ti bozicno snizenje.pocme za setog nikolu.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: čizme :-)
27.11.2008 16:43:31   
Pankica
Ja sam danas bila na pijaci na Ciglanama i nisam mogla vjerovati, ali ono čizama što sam vidjela, kao i ostale obuće, na jednom mjestu, ma potpuno iste čizme kao u Retru u Robotu. Potpuno iste! A cijena da ne kažem , dva puta manja. Neznam, možda griješim, ali jednom prilikom sam kupila čizme u City Fashion-u, platila ih nešto papreno, i par dana nakon toga, opet na Ciglanama, ma iste takve, a cijenu da ne spominjem. Možda je neka dobra kopija u pitanju, ali ja nisam vidjela nikakvu razliku, osim u cijeniuser posted image .

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: čizme :-)
27.11.2008 17:27:28   
Amrino
Znam- to se znalo desavati   i mojim prijateljicama sa cipelama iz Bate! Pa danas su kopije nesto sto je uobicajeno...Meni je to ok- neka ima za svaciji djep user posted image . Razlika je sto su ove na pijaci skajne a radnjama bi trebale biti kozne----mada se desava da su i potpuno identicne. Probaju ljudi- pa ao ko nasjedne- super.
Preporucila bih svima da doooobro obrate paznju na materijal. Jer za ovo vrijeme koje sam provela gledajuci cizme nemalo me iznenadilo sto u mnogim radnjama prodaju skajne cizme po istoj cijeni kao i kozne!?!
Meni je to uzas!
U Retru ima i skajnih i koznih...ja sam se stvarno prijatno iznenadila jer su ove moje Bronx
http://www.bronxshoes.com  original, kozne su, gumeni djon, preudobne a cijena je (s obzirom kakve su cijene inace) pristojna. Modela ima- glava boli ali i skajne cizme su oko 100 ?!
Kontam ako ce ko kupovati skajne- bolje onda na pijaci.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: čizme :-)
27.11.2008 17:46:36   
tea lana
ja kupim cizme od skaja ako znam da ce biti in jednu sezonu i onda izdvojim do 100km i ja sam onda u trendu.A isto tako imam cizme iz Italije gleznjace maslinasto zelene kostale 600km aligatorova koza,poklon da ne bude zabune i traju od 2000.Tako da ja kozne kupim one koje cesce nosam a skaj za posebne prilike.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: čizme :-)
27.11.2008 17:58:12   
Pankica
Meni je inače jako teško naći bilo kakvu obuću , a da mi se baš sviđa, zbog broja. Nosim skroz mali-dječiji broj 35user posted image , ali čizme mi mogu i 36, ustvari, obično i kupim broj 36. I skoro uvijek nađem po sniženoj cijeni, upravo zbog malog broja. Najčešće uzimam u Alpini ili Planici, tamo nađem i odgovarajući broj, kožne, udobne su mi jako, kvalitetne, a i cijena odgovarauser posted image . Znala sam naći i u Aligatoru finu obuću.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: čizme :-)
27.11.2008 17:59:41   
Amrino
Ma ok-  ali fol je u tome sto skaj ne vrijedi 100 KM, ma ne vrijedi ni 50 ali eto...Za te pare se mogu naci i kozne. Znalo se i meni desiti da kupim skajnu obucu ali dam za to jedno 30 KM ne vise.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: čizme :-)
27.11.2008 18:26:21   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: anitaMO

Romali obidji retro u trznom ,ja sinoc bila.oci me zabolile od modela.nasla sam gleznjace s malom petom od prosle godine na snizanju mali broj 37 moj broj. 119 km bile duplo.ili sacekaj sad ce ti bozicno snizenje.pocme za setog nikolu.user posted image




Jeste Anita ,ja sam neki dan bila u Retru,ima brate čizama oči da ti stanu!
Imaju puno lanjskih modela koji su baš dobro sniženi!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: čizme :-)
27.11.2008 20:11:28   
dina_89
ako moze neko da mi objasni kako se postavljaju slike user posted image  pa da vam pokazem kakve sam ja narucila meni su exstra mada nisu za svaki dan a inace obucu i odjecu narucujem iz amerike volim kad ono sto imam nema niko a pored toga prodjem dosta jeftinije i dosta je kvalitetnije do sada nisam imala losih iskustava

toplo preporucujem svima koji imaju prilike user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: čizme :-)
27.11.2008 20:21:40   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: anitaMO

Romali obidji retro u trznom ,ja sinoc bila.oci me zabolile od modela.nasla sam gleznjace s malom petom od prosle godine na snizanju mali broj 37 moj broj. 119 km bile duplo.ili sacekaj sad ce ti bozicno snizenje.pocme za setog nikolu.user posted image


Anita,  puni izvještaj. Kad tačno počinje sniženje, gdje je najbolja ponuda,da se naoružam. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: čizme :-)
27.11.2008 21:55:58   
camm
user posted image

e meni se ove bjele svidjaju bas su mi nekako za mog krajauser posted image user posted image
ako neko vidi nesto slicno nek javi
imamo sanke samo nam fale cizmeuser posted image user posted image
ja sam gledala 2 dana po nekim radnjama sve bezz neki materijali
koji prpustaju vodu ,lafo imitacija velura kako mogu prodavati to
i jos im nabili cjene.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: čizme :-)
27.11.2008 22:03:48   
maslačak82
Kako misliš hodati u ravnom?

_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: čizme :-)
27.11.2008 22:12:47   
camm
IZVORNA PORUKA: maslačak82

Kako misliš hodati u ravnom?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: čizme :-)
14.12.2008 13:33:00   
Visnja RR
samo da vam javim da je u Bati snizenje... od 20 do 40%... Ima svega user posted image
Moje cipele sad 135 a ja ih platila 169 user posted image
al sam zato kupila torbicu uz njih (ona i jeste namjenjena da bude kao komplet) sa prvobitnih 150 km snizena na 90 pa na 70 user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: čizme :-)
14.12.2008 13:34:56   
Romali
user posted image user posted image user posted image hvala za info.
Samo se nadam da je i u našoj Bati sniženjeuser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: čizme :-)
15.12.2008 20:11:55   
larina
sta mislite za moje cizme,narucila sam ih preko kataloga-ja mislim da dobro idu uz jeans,jer stalno  nosim jens pantalone-kakvo je vase misljenje-ja ih jos nisam vidjela osim na slici-mozda sutra stignuuser posted image neznam ovdje da ubacim slike,pa su u albumu-POGLEDAJTE MOJ ALBUM

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: čizme :-)
15.12.2008 20:13:43   
Amelaa RR
Super su larinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: čizme :-)
15.12.2008 20:19:39   
mnn
super su čizme larina,preslatke su! user posted image slične su mojim čizmama user posted image user posted image  ,miu miu marke...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: čizme :-)
15.12.2008 20:20:51   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: mnn

super su čizme larina,preslatke su! user posted image slične su mojim čizmama user posted image user posted image  ,miu miu marke...


Miu Miu,hajde draga stavi ih da vidim ...gdje si ih kupila?


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *