|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mame i kćerke
15.9.2008 16:22:46   
mamy Sabina
Rodila sam je sa nepunih 20,a mojoj princezi je sada 12,5.
Neznam,možda je subjektivni doživljaj,ali mama i kći imaju posebnu vezu.
Raste i postaje odrasla brže nego što želim.Ipak ima i svojih prednosti,dobivam u njoj prijateljicu.Trenutno je neka polu buntovna faza,
ne toliko ponašanjem,više imidžom.Imam osjećaj da me slijedi u stilu,navikama.Sretna je jer mama obožava Aerosmith,pa pustimo muziku
glasno i skačemo po kući,jer mama nosa All star patike (koje rado posudjuje).Nisu samo te materijalne stvari ono što povezuje nas dvije.Meni je
srce ko saobraćajni znak jer moje dijete dodje mami da se povjeri,traži i uvažava moje savjete.Mislim da gradimo nešto neprocjenjivo.Moja djevočica će aBd narasti ,životni putevi će je odnjeti od nas,al hoću dok ja živim da u svakom momentu zna da ima svoju mamu.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mame i kćerke
15.9.2008 16:40:58   
Romali
Lijepo si ovo napisala user posted image . Nemam kćerkicu, još, ali nadam se da ću je nekad imati. Imam zato prdonjuuser posted image . Gledam svoju sestru i njenu sedmogodišnju djevojčicu- pa one već razgovaraju o svemu! Vodi je sa sobom u shopping, pomaže joj birati odjeću, obuću, pričaju o prijateljicama i sl. Divno je ono što majke i kćerke mogu imati. Ona joj je uzor u svemu, vodi je kod svog frizera i pošto mama ima ludu frizuru, kćerka ima još luđu. Smiju joj se curice u školi, ali ona kaže-  i mama ima ovakvuuser posted image .
Ovdje se nadovezuje priča o našim mamama, jedinim istinskim prijateljima. Divno je proživjeti odrastanje svoje kćeri. Možda se javim na ovu temu za par godina, dotad čitam vasuser posted image



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mame i kćerke
15.9.2008 17:24:50   
mamyca
Divno ste ovo obje napisaleuser posted image .Ni ja nemam kcerku ali bih jako voljela da je jednog dana imam,a bit ce i to aBd.Mamy zavidim ti na tom odnosu,jer mislim da je to nesto neprocjenjivo,to mogu slobodno reci jer znam kakav je moj i mamin odnos.Mamy pohvale za temu,cudo je.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mame i kćerke
15.9.2008 17:42:59   
lamka
Imam kcerkicu i jedva cekam da malo odraste pa da uspotavimo odnos i da zna da sa mnom uvijek moze o svemu razgovarati.Imala sam srecu da je moja mama takva i u njoj sam uvijek gledala najbolju prijateljicu. Naravno bilo je stvari o kojima nisam mogla razgovarati sa svojom mamom ali opet ona prisnost i dugi razgovori navece gdje sam i s kim bila mi strasno fale. Jedva cekam da sa svojom mrvicom uspostavim takav odnos

< Poruku je uredio lamka -- 15.9.2008 17:44:08 >


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mame i kćerke
15.9.2008 18:11:32   
mamsi
user posted image user posted image user posted image  za temu i za mame i kćerke,ja imam sina i nadam se da ću imati i kćerku jednog dana,a nastojat ću i da sa sinom izgradim lijep odnos,i da shvati da ću mu uvijek biti tu i da sa mnom može sve podijeliti.Sa mamom imam divan odnos i nadam se da ću i ja imati takav sa svojom djecom

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mame i kćerke
15.9.2008 18:30:04   
fanamatik
Vidim da se masovno rastapate na ovu temu, pa da i ja dam svoj doprinos. Mojoj kcerkici je 2godine i 2 mjeseca, jednom je, dok smo setale i razgovarale, iz cista mira uzela moju ruku i poljubila je rekavsi: VOLIM TE, MAMA!  user posted image user posted image
To je bio prvi put, datum je uredno zabiljezen, a otada je, shvativsi kako mi je to znacilo, pocela malo cesce prakticirati te izljeve njeznosti. U manipulativne svrhe naravno!

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mame i kćerke
15.9.2008 18:35:18   
Lel@
Svaka cast za temu!
Nazalost,imam svoju kcerkicu samo u srcu i mislima,jer je umrlauser posted image
Jako boli sto nije s nama,ta bol ostaje do kraja zivota..
nema dana da ne pomislim na nju,i svaki put se isplacem ko' luda,
ali sta mogu kad mi je ured i poslije 3 godine tesko,i bice zauvijek..
Sorry sto vas zamaram ali morala sam ovo napisatiuser posted image

Hvala Bogu pa imam svog sincica,on mi je ponovo unio svjetlost,srecu i radost u zivot...
Nadam se da cu jednog dana imati i kcerku..

A sa svojom mamom imam divaaaannnn odnos !!!user posted image


_____________________________

Nejla 06.01.2006 - 07.01.2006 :(
Sadin 08.11.2007 :)
Dzana 19.01.2012 :)

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mame i kćerke
15.9.2008 18:49:07   
tweety
Lel@ žao mi je zbog tvoje kćerkice,ali eto dao ti Bog sinčića da makar koliko toliko ublaži bol.

Ja imam sina i očekujem kćerkicu aBd.Nadam se da će naš odnos biti kao što vi opisujete user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Lel@)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mame i kćerke
15.9.2008 19:43:27   
fanamatik
lel@, zaista suosjecam s tvojim gubitkom. Ipak ti je to malo bice uljepsalo zivot, iako prekratkouser posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mame i kćerke
15.9.2008 22:24:31   
almai
Lel@ i meni je jako zao to sto je se tebi desilo i nedaj Boze da se ikome to  desi ,ali cudni su putevi sudbineuser posted image user posted image user posted image
Moja user posted image ima sada 4,5god. i vec duze vrijeme je vodim svugdje sa sobom i uvijek mi da svoj komentar kako sam se obukla i nasminkala.Zaista je divno imati kcerkicu.Navecer kad legnem ako maskaru neskinem uvijek me opomene i kaze'hej mami,zaboravila si skinuti sminku.bolit ce te oke'user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu fanamatik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mame i kćerke
15.9.2008 23:01:47   
Adana
kako divna tema. Ali ja se rasplakala hajd moj brate. user posted image  Pogotovo kada sam procitala post od Lele i Fanamatika. Lel@ bas mi je zaoooo!!!! user posted image
Hocu i ja da sa kcerkom slusam Aerosmith i da nosi moje starke!!!!!user posted image  Ako u vrijeme kada ona bude u toj fazi ja jos uvijek budem u istoj bice dobro. user posted image  Nadam se da cemo izgraditi lijep odnos pun ljubavi, povjerenja, razumjevanja i zabaveeeee...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mame i kćerke
15.9.2008 23:16:09   
camm
bas lijepo

i ja jedva cekamuser posted image da postanemo prijateljice da mi se povjerava i da u meni ima i

prijatelja i mamu.

ja se svojoj mami nisam bas u svemu mogla povjeriti malo mi je to zao

ali ucit cu sviju curicu da se meni u svemu povjerava a ne nekom drugom

mislim da ce od mene uvjek imati dobar i iskren savjet

ko bi to bolje znao od mame.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Mame i kćerke
16.9.2008 9:18:40   
Blue rose RR
Mama gleda mene i gleda moju kikicu, i kaže: Sano, pogledaj je i vidjet ćeš sebe u njenim godinama.
Drago mi je...drago mi je što ujutro onako sanjivu ljubnem njene male plave okice, i sklonim joj veliki čuperak plave kose sa čela.
Drago mi je što, kada joj obučem haljinicu na volane, ona se zavrti po svojoj sobi i kaže: Didi, mama Mejem je pančeza (princeza).user posted image
Drago mi je što kada dođu po mene na posao, kaže mm: Tata hvaja to si mi doveo mamu...
Drago mi je što i pored moje nenaspavanosti, kada u gluho doba se probudi, zove svoju mamu...
Drago mi je što će svoju prvu tajnu otkriti svojoj mami, što će svoj problem prvo mami reći i od mame zaražiti savjet...
Drago mi je što ću vidjeti u njenim očima sjaj kada se zaljubi...

Ali mi je žao što će jednog dana te male plave okice da se orose suzama, da i pored sreće u bijeloj velikoj haljini princeze, kazati prvo svojoj mami: Mama ja ću uvijek biti tu za tebe, i pored toga što odlazim sa čovjekom svog života.

Neka Bog dragi poživi u zdravlju i sreći, sve kćerke ovog svijeta i neka svakome podari jednu malu princezu.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mame i kćerke
16.9.2008 9:28:18   
mamy Sabina
Hvala na ovom postu.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Mame i kćerke
16.9.2008 9:49:20   
Lady_in_red
E rasplaka ti mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja toliko zelim da imam jednu culicuuser posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: maryam amina

Mama gleda mene i gleda moju kikicu, i kaže: Sano, pogledaj je i vidjet ćeš sebe u njenim godinama.
Drago mi je...drago mi je što ujutro onako sanjivu ljubnem njene male plave okice, i sklonim joj veliki čuperak plave kose sa čela.
Drago mi je što, kada joj obučem haljinicu na volane, ona se zavrti po svojoj sobi i kaže: Didi, mama Mejem je pančeza (princeza).user posted image
Drago mi je što kada dođu po mene na posao, kaže mm: Tata hvaja to si mi doveo mamu...
Drago mi je što i pored moje nenaspavanosti, kada u gluho doba se probudi, zove svoju mamu...
Drago mi je što će svoju prvu tajnu otkriti svojoj mami, što će svoj problem prvo mami reći i od mame zaražiti savjet...
Drago mi je što ću vidjeti u njenim očima sjaj kada se zaljubi...

Ali mi je žao što će jednog dana te male plave okice da se orose suzama, da i pored sreće u bijeloj velikoj haljini princeze, kazati prvo svojoj mami: Mama ja ću uvijek biti tu za tebe, i pored toga što odlazim sa čovjekom svog života.

Neka Bog dragi poživi u zdravlju i sreći, sve kćerke ovog svijeta i neka svakome podari jednu malu princezu.




_____________________________

Benjamin 02.07.2005.
Ema 24.09.2010.

No person deserves your tears, and who deserves them won`t
make you cry.
Gabriel Gracia Marquez

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Mame i kćerke
16.9.2008 13:15:55   
belmac
ova tema definitivno mami srceparajuće  postove. ja imam kčerku koja če ubrzo napuniti 11 godina. jako sam ponosna na nju, ali i ona na mene. kada posudi moje udobne gležnjerice, ai raja u školi joj kaku kao su joj super, ona kaže da su to mamine. na komentar prijateljica da joj je blago što ima tako super mamu, ona kaže ko vam je kriv kad imate obične mame.naš odnos je odličan. iskrene smo jedna prema dugoj i mislim da je to zapravo kljuć.

ja nažalost sa svojoj mamom nikada nisam imala dobar odnos, jer ni kao djete nisam mogla da "progutam" njene diplomatsko-pedagške trikove kojim je želila da postigne određene reakcije mene i moje sestre.user posted image zbog toga sam ja sa svojoj djecom potpuno otvorena i vidim da to paliuser posted image naravno ne mogu vam reći koliko sam sretna zbog toga.

(odgovor članu Lady_in_red)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Mame i kćerke
17.9.2008 7:57:04   
travnicanka

IZVORNA PORUKA: maryam amina

Mama gleda mene i gleda moju kikicu, i kaže: Sano, pogledaj je i vidjet ćeš sebe u njenim godinama.
Drago mi je...drago mi je što ujutro onako sanjivu ljubnem njene male plave okice, i sklonim joj veliki čuperak plave kose sa čela.
Drago mi je što, kada joj obučem haljinicu na volane, ona se zavrti po svojoj sobi i kaže: Didi, mama Mejem je pančeza (princeza).user posted image
Drago mi je što kada dođu po mene na posao, kaže mm: Tata hvaja to si mi doveo mamu...
Drago mi je što i pored moje nenaspavanosti, kada u gluho doba se probudi, zove svoju mamu...
Drago mi je što će svoju prvu tajnu otkriti svojoj mami, što će svoj problem prvo mami reći i od mame zaražiti savjet...
Drago mi je što ću vidjeti u njenim očima sjaj kada se zaljubi...

Ali mi je žao što će jednog dana te male plave okice da se orose suzama, da i pored sreće u bijeloj velikoj haljini princeze, kazati prvo svojoj mami: Mama ja ću uvijek biti tu za tebe, i pored toga što odlazim sa čovjekom svog života.

Neka Bog dragi poživi u zdravlju i sreći, sve kćerke ovog svijeta i neka svakome podari jednu malu princezu.







E htjela sam i ja nesto napisati,ali sad nemogu....rasplakala si me Sanela...e bas si majstorica za napisati postove na ovakve teme.

Pusica tebi i tvojoj pancezi!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Mame i kćerke
17.9.2008 8:04:19   
mamy Sabina
Ma,svaki njen post je da i nemaš šta napisati poslije.
Sve što bi htjela reći,ona kaže ,s takvim senzibilitetom,pogodi
baš u ,,sridu"

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Mame i kćerke
17.9.2008 8:32:49   
Blue rose RR
Posramile ste me user posted image , mogu samo reći - hvala.
Ali moram i dodati da ste mi Vi inspiracija...

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Mame i kćerke
12.10.2008 15:55:43   
dana3
IZVORNA PORUKA: mamy2

Rodila sam je sa nepunih 20,a mojoj princezi je sada 12,5.
Neznam,možda je subjektivni doživljaj,ali mama i kći imaju posebnu vezu.
Raste i postaje odrasla brže nego što želim.Ipak ima i svojih prednosti,dobivam u njoj prijateljicu.Trenutno je neka polu buntovna faza,
ne toliko ponašanjem,više imidžom.Imam osjećaj da me slijedi u stilu,navikama.Sretna je jer mama obožava Aerosmith,pa pustimo muziku
glasno i skačemo po kući,jer mama nosa All star patike (koje rado posudjuje).Nisu samo te materijalne stvari ono što povezuje nas dvije.Meni je
srce ko saobraćajni znak jer moje dijete dodje mami da se povjeri,traži i uvažava moje savjete.Mislim da gradimo nešto neprocjenjivo.Moja djevočica će aBd narasti ,životni putevi će je odnjeti od nas,al hoću dok ja živim da u svakom momentu zna da ima svoju mamu.





ovako lijepe rijeci uopste ne treba komentarisatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Mame i kćerke
12.10.2008 15:57:42   
mamy Sabina
user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Mame i kćerke
12.10.2008 19:30:08   
makana
ebemu miša
sljedeći put brate stavite upozorenje
"emotivno slabim osobama ne preporučuje se čitanje postova na ovoj temi"
i tačka
user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Mame i kćerke
12.10.2008 22:03:40   
RAJA
E Makana ja tebe potpisujem

ja nemam kćerkicu ali se potajno nadam da će jednom i ona doći na svijet
ali zato imam dva predivna sina s kojim gradim isto tako lijep i otvoren odnos kakav ja nisam imala s mojim roditeljima


_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Mame i kćerke
9.2.2011 22:13:42   
Adana
I vec vise od 2 godine niko nista nije napisao na ovoj temi? user posted image

I opet se ja rasplakah, kao i kada sam prvi put citala. user posted image



_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Mame i kćerke
9.2.2011 22:17:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lel@

Svaka cast za temu!
Nazalost,imam svoju kcerkicu samo u srcu i mislima,jer je umrlauser posted image
Jako boli sto nije s nama,ta bol ostaje do kraja zivota..
nema dana da ne pomislim na nju,i svaki put se isplacem ko' luda,
ali sta mogu kad mi je ured i poslije 3 godine tesko,i bice zauvijek..
Sorry sto vas zamaram ali morala sam ovo napisatiuser posted image

Hvala Bogu pa imam svog sincica,on mi je ponovo unio svjetlost,srecu i radost u zivot...
Nadam se da cu jednog dana imati i kcerku..

A sa svojom mamom imam divaaaannnn odnos !!!user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lel@)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *