|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Optuznica KCU Koševo
4.6.2009 16:11:20   
shpagica
IZVORNA PORUKA: gordanasi

Hvala maminoj princezi, mišuru,mami almi, Eli78, D_K, leli§,tea lani, maidi28, enni i svima ostalima koji čitaju ovu temu na forumu. user posted image
user posted image user posted image user posted image
Pusa svima


Znam da ste neutjesni i da vam je srce slomljeno zauvijek. Svaka cast na borbi! Zelim vam da izdrzite do kraja i ne posustanete jer ovo jeste jos jedino sto mozete uciniti za Cecu! I zelim vam da pravda bude zadovoljena! Toliko ljudi je osjetilo ljekarski nemar ali to je svojevrsna nedodirljiva mafija s kojom se tesko uhvatiti u kostac. Zato jos jednom SVAKA CAST I IZDRZITE za svoju Cecu!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gordanasi)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Optuznica KCU Koševo
4.6.2009 16:13:27   
Romali
Svaka čast tebi i porodici na snazi koju imate da saslušate sve laže i neistine... Vjerovatno ponovo proživljavate sve užasne trenutkeuser posted image

Samo da vam poželim da izdržite do kraja. Nadam se da će krivci biti kažnjeni i da će iz vašeg iskustva učiti i drugi da se ljudski životi ne prepuštaju samo tako.
A Ceci želim da počiva u miru.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Optuznica KCU Koševo
4.6.2009 16:25:09   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Romali

Svaka čast tebi i porodici na snazi koju imate da saslušate sve laže i neistine... Vjerovatno ponovo proživljavate sve užasne trenutkeuser posted image

Samo da vam poželim da izdržite do kraja. Nadam se da će krivci biti kažnjeni i da će iz vašeg iskustva učiti i drugi da se ljudski životi ne prepuštaju samo tako.
A Ceci želim da počiva u miru.



Potpisujem Romali.

user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Optuznica KCU Koševo
4.6.2009 17:54:15   
Crvena
Draga Gordana, mislim da je svaki komentar suvisanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo se nadam da ce dr Smrt biti kaznjenja (mada nijedna kazna na moze vratiti tvoju sestru)


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Optuznica KCU Koševo
4.6.2009 22:03:07   
aazra
IZVORNA PORUKA: Crvena

Draga Gordana, mislim da je svaki komentar suvisanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo se nadam da ce dr Smrt biti kaznjenja (mada nijedna kazna na moze vratiti tvoju sestru)



_____________________________








(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Optuznica KCU Koševo
4.6.2009 22:28:38   
mirnac
Vjerujem da ovdje ima i sestara i doktora i sa Koseva ili bilo gdje drugo iz Sa, mozda ce se naljutiti a mozda neko i sloziti sa mojim misljenjem.
Mom djetetu je prvih 8 dana zivota bilo 50-50 sansi da prezivi ili ne, tanka dlaka je prevagnula hB i ona je sad dobro. Strasno sam zahvalna svim doktorima sa pedijatrije. Medjutim, nakon svega, niko nema tacno objasnjenje zasto se njoj desilo to sto se desilo. HB Leila je sad potpuno zdrava, ali ubjedjena sam da je na GAK-u napravljen neki propust.
Ono sto hocu da kazem, i da se vratim na temu, svi doktori su u takvim situacijama nevjerovatno solidarni. Cak i kad ljudi presele na drugi svijet kao Ceca, iskljucivo greskom ljekara, tesko ce se naci kolega doktor koji ce biti iskren i posten i stati na stranu istine. To sam uvidjela 100%.
Zato mi je jasno gordana, koliko je vasa borba jos teza nego inace sa nasim pravosudjem. Zelim da vam Bog svima da snage, zdravlja i para da istjerate sve do kraja, iako to nece vratitu tvoju sestru, znacete da cete moci njenoj djeci reci da ste ucinili sve da ubica zavrsi kako zasluzuje.
Divim vam se!!!!
m.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Optuznica KCU Koševo
5.6.2009 8:33:27   
gordanasi
Evo još jednom hvala neki, shpagica, Romali, Suzana, Crvena, aazra, mirnac user posted image  Lijepo je znati da neki ljudi barem ponekad misle na tebe, da pročitaju ono što napišeš i da te podržavaju i napišu svoj komentar...Nekada imam osjećaj da ljude više interesuje politika, i neke druge gluposti nego stvarni život koji se dešava u njihovom susjedstvu
Velika pusa svima
Ovo je adresa bloga koji sam posvetila svojoj sestri
http://gordanasi.blogger.ba


< Poruku je uredio gordanasi -- 5.6.2009 8:38:45 >

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Optuznica KCU Koševo
5.6.2009 10:12:29   
Daddda
Draga Gordana,
saosjecam sa vama i vasim gubitkom. Ja sam se porodila carskim rezom uz epiduralnu koju mi je dala dr Cvijetic u avgustu 2006. Srecom nije bilo komplikacija. Nadam se da ce dobiti kaznu kakvu zasluzuje
pozdrav

(odgovor članu gordanasi)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Optuznica KCU Koševo
5.6.2009 10:21:29   
Anoniman
Moze jedno pitanje?
Ta dr Cvijetic, je li anesteziolog ili ginekolog?

(odgovor članu Daddda)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Optuznica KCU Koševo
5.6.2009 10:24:14   
bebano
Ovo je prestrasno user posted image .
Draga Gordana zelim tebi i tvojim najbilizim puno snage da izdrzite sve ovo, da izgurate do kraja, mada vam gubitak vase Cece niko i nista ne moze nadoknaditi. Citala sam tvoj blog juce, prekrasno je i pretuzno user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Optuznica KCU Koševo
5.6.2009 10:29:02   
gordanasi
Amila Cvijetić je anesteziolog

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Optuznica KCU Koševo
5.6.2009 10:30:42   
Anoniman
Izvini sto pitam, ali ja sam upoznala dvije dr, jedna je plava kratko osisana, a druga koja me je uspavala je imala tamno smedju kosu, mozda u repicu, da li je neka od ove dvije


Pitam samo da znam koju od njih da uklopim u ovu pricu?

< Poruku je uredio Maida28 -- 5.6.2009 10:32:18 >

(odgovor članu gordanasi)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Optuznica KCU Koševo
5.6.2009 10:47:10   
manuela RR
Prosto za nepovjerovati kako se doktori drže zajedno u lažima,tužno za našu zemlju,a molim Boga da se dotična doktorica ne izvuče sa svojim nedjelom i da odgovara za svoju GREŠKU.

Ne znam zašto je teško biti čovjek i priznati krivicu,znači li im išta njihova zakletva?
Lakše bi  bilo živjeti sa istinom nego sa morem laži koje pomenuta izmišlja i koristi u svoju odbranu..ne znam kako se ujutro kad ustane može pogledati u ogledalo i živjet sa saznanjem da je dvoje djece ostavile bez majkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Optuznica KCU Koševo
5.6.2009 11:24:07   
gordanasi
Maida, ona ima smeđu kosu, nosi naočale i niska je. Kada je prvi put došla kod moje sestre bila je divna, prijatna...pile smo kafu x puta, pričale o svemu...Prva ja sam govorila da je doktorica divna, krasna....I eto baš zbog svega toga nisam mogla posumnjati da će se nešto tako dogoditi. Nikada ne znaš kakav je ko,  i šta sve " čuči" u toj osobi ali naravno kad-tad svi pokažu pravo lice....nekada ti neko izgleda fin a u stvari suprotnost. user posted image
Meni je rekla da je u ratu specijalizirala jer nije bilo dovoljno anesteziologa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Optuznica KCU Koševo
5.6.2009 11:35:42   
remzy
draga Gordana
ja tek sad procita cijeli post  i ostala sam bez teksta,nemam rijeci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tebi i tvojoj obitelji zelim sve najbolje ,da presuda bude na vasoj strani i da krivac bude osuden

a tebi se divim na hrabrosti i snazi i porucujem ti da ne odustajes i posustajes da ides dalje  zbog sebe ,sviju a prije svega zbog svoje sestre i njene djecice


pusa
sretno


p.s jedva cekam kraj sudenja





_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Optuznica KCU Koševo
5.6.2009 17:29:54   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mama alma

un, Bože sačuvaj, samo se nadam da je predmet u rukama nekog sudije, koji je savjesna, i koji nije korumpiran, pa će preduda biti onakva kakva treba da bude.

Cece nema i noko je ne može vratiti, ali pravedna presuda bi donekla mogla ublažiti vašu bol, s te strane da znate da kučka, gadura i kako već da je nazovem ne spacva mirno svojoj kući, već u zatvoru.



potpisujem...

a plasim se da su sudije uz njih user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Optuznica KCU Koševo
15.6.2009 13:20:07   
gordanasi
Eh, da...evo mene opet i ne znam šta pametno reći. Bojim se da je Višnja dala dobar komentaruser posted image user posted image  ne znamuser posted image ... voljela bih da nije
Uglavnom donijeli su sestrin karton iz ambulante porodične medicine, nemam pojma zašto im je to bilo bitno kada u kartonu nema ništa, možda je mislila da će naći da moja sestra boluje od neke neizlječive bolesti iako i to nema nikakve veza sa njenom optužnicom. Drugo, kada je sudija rekao da su dobili karton i da je moja sestra zadnji put bila kod doktora 2003, osim uputnica i kontrola, što jasno pokazuje da je bila savršeno zdrava, njen advokat i ona DOKTORKA SMRT su prišli stolu i pregledali taj karton, nešto šuškali.. kao da su na pijaci user posted image  a ne na sudu!!! Kada je tužilac uložio prigovor rekli su mu "pa, evo možete i vi pogledati..."
Zatim je tužilac pročitao promjenjenu optužnicu, s obzirom na dokaze, u kojoj je naveo sve od kućnih posjeta koje nisu primjerene, primjene neadekvatnog liječenja, tretmana "krvne zakrpe" u vrijeme  noćne dežure, btw taj zahvat nikada prije nije rađen na našoj lijepoj klinici... neobavještavanja nadređenih o slučaju, pa do toga što se nije konsultovala sa kolegama... Tužiocu svaka čast!
DOKTORKA SMRT se cinično i ironično smješkala a meni je srce luđački lupalo mislim da se moglo čuti. Ona nije samo bezobrazna i lažljiva nego je žena ZLO!!!
Nastavak je 25.06.2009 pošto je odbrana tražila vremena za završne riječi jer navodno sa promjenjenom optužnicom imaju nove dokaze. Tužilac je zauzet taj dan i morat će poslati zamjenu, sudija nije htio da nađe drugi termin...To baš nije fer! Jer je svaki put kada je njen advokat rekao da ima neko ročište promijenio termin ili datum...
Eto...tolikouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Optuznica KCU Koševo
15.6.2009 13:29:52   
mišur
Draga, Gordana, ja ne mogu ni zamisliti kako ti je teško gledati tu odvratnu ženu..
I koliko se, vjerovatno, suzdržavaš da ne skočiš na nju, vješticu..
Nadam se da će ti novi dokazi doprinjeti presudi u vašu korist, i da imate dobrog advokata..
I da sudije imaju časti i morala, da neće dozvoliti da se ta prokletnica izvuče...
Sretno, draga, i budi jaka...

(odgovor članu gordanasi)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Optuznica KCU Koševo
15.6.2009 13:39:54   
juni
Slazem se sa mamom Almom, samo da sudija koji vodi ovaj slucaj nije korumpiran, jer ih je x takvih i ne mogu da vjerujem sta se sve radi i kako se presude donose. Sretno!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Optuznica KCU Koševo
15.6.2009 13:54:17   
leli§
kako mene ovako neke stvari naljute, cisto me cine necivilzovanom u datim momentima, pa bih se ja samo tukla...ma kakava god da presuda bude ja bih njoj cigane iz svrakinog natovarila na ledja... zapamtila bi ih ona dobro...

ma kakav nas sud i pravni sistem! njih ni kriminalci ne shvataju ozbiljno... onoga optuzili da bi on ispred suda nokautirao zenu, onom nekom dodijelili presudu pa ga pustili kuci dok ga ne privedu opet... ma jooj lijepi tito i goli otok... gumeni cekic u ruku i da klesu kamen po cijeli dan... kao sto navedoh vec gore stvarno me neke stvari cine necivilizovanom...ali kako drugacije sa hajvanima da se covjek nosi?

draga gordana, ja se divim snazi koju vam je Bog dao da se nosite sa tim svim i zelim da ishod sudjenja bude pravedanuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Optuznica KCU Koševo
15.6.2009 13:57:40   
Visnja RR
Da li su ta sudjenja javna...da li bi mogli i mi koji zelimo da ti damo podrsku mogli prisustvovati???
mene sve to toliko boli... a prvenstveno sto tvoje sestre nema i sto je nista ne moze vratiti... user posted image  al da je bar pravdu istjerati na svjetlo dana... ako to uopste moze biti utjeha...
rado bih prisustvovala sudjenju i dala ti podrsku...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Optuznica KCU Koševo
15.6.2009 14:04:19   
mamina princeza
slazem se u potpunoti s visnjom
rado bi ucinila bilo sta za ovaj slucaj
al 25 necu vjerovatno biti u Sarajevu al ako postoji bilo koji nacin da se moze uticati rado bih pomogla.
stvarno me sve ovo ljuti i boli ...sigurno ni blizu kao tebe gordana al me boli


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Optuznica KCU Koševo
15.6.2009 14:05:53   
mamina princeza
i mozeli se  znati  ko je sudija u ovom slucaju 

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Optuznica KCU Koševo
15.6.2009 14:09:34   
gordanasi
Draga Višnja, hvala puno za podršku. user posted image  Suđenja su javna i jedno vrijeme su novinari pratili ali u zadnje vrijeme ih nema. I svaki put ide sa mnom jedna ili dvije moje prijateljice, zavisi od posla kako ko može. Meni bi puno značilo kada se bude čitala presuda da dođe što više ljudi...
Hvala još jednom

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Optuznica KCU Koševo
15.6.2009 14:14:55   
M kao Mama
Akobogda ja ću doći 25. ako ikako budem mogla, a reci mi koji je sudija i tužilac, ako nije tajna, a nemoj se ljutiti a novinare, znaš da oni moraju ići tamo gdje urednici procijene da je interesantno. To ti barem odgovorno tvrdim, 

(odgovor članu gordanasi)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *