|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zanimanje vasih muzeva
25.3.2013 13:33:51   
CombatKitten
dipl. ecc, (aBd uskoro magistar) po struci. po zanimanju bankar.

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: zanimanje vasih muzeva
25.3.2013 14:43:12   
elmaL
Moj je dipl. inzinjer informatike user posted image tako su mu ovdje nostrificirali diplomu, inace je zavrsio u Hagu, jer je zivio u Holandiji do zadnjih 6 godina... trenutno radi u uredu za odnose s javnoscu.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: zanimanje vasih muzeva
26.4.2013 20:43:48   
mishkica
MM policajac na granici, a u kuci sve radi, i moler i keramicar, popravlja svasta, radi oko vode, struje, hodajuci internet, i da vam kazem pored njega se vrlo lahko covjek podje osjecati glup, taj svasta o svemu zna, a i sve ga zanimauser posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: zanimanje vasih muzeva
26.4.2013 20:51:56   
visnjica1
Sta je ovo svi muzevi su zavrsili fakultete, nema ni jednog fizikalca user posted image

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: zanimanje vasih muzeva
26.4.2013 20:56:22   
dandi84
Moj je menadžer u jednoj firmi...Nije završio fakultet, ostala mu 3 ispita koja polaže 3 godine na ekonomiji u Sarajevu....Svestran je inače, svašta zna uraditi....

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: zanimanje vasih muzeva
26.4.2013 22:57:31   
Galicia

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Sta je ovo svi muzevi su zavrsili fakultete, nema ni jednog fizikalca user posted image



Ima. Moj je kamiJondziJa.

Svaki dan mu pjevam "joj sto volim miris kamiona".

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: zanimanje vasih muzeva
26.4.2013 23:08:00   
animagical

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Sta je ovo svi muzevi su zavrsili fakultete, nema ni jednog fizikalca user posted image

sta fali, ovo ti je kako smo se nadale, dobro smo se udaleuser posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: zanimanje vasih muzeva
26.4.2013 23:11:07   
visnjica1
Galicija ha ha dobra si samo ti pjevaj bit ce njemu sladje raditi user posted image , ih a i ti pa sa njim u kabinu pa gdje stignete

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: zanimanje vasih muzeva
27.4.2013 11:12:53   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: visnjica1

Sta je ovo svi muzevi su zavrsili fakultete, nema ni jednog fizikalca user posted image

sta fali, ovo ti je kako smo se nadale, dobro smo se udaleuser posted image


user posted image


(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: zanimanje vasih muzeva
27.4.2013 12:32:52   
EEDITH
mm je danas dadilja,a i skoro svaku subotu,jer je mama na poslu user posted image

inače je dipl. pravnik,muzičar,i još štošta,

u kući zna promijeniti sijalicu,ali zato znam i ja user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: zanimanje vasih muzeva
27.4.2013 17:40:12   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: CombatKitten

dipl. ecc, (aBd uskoro magistar) po struci. po zanimanju bankar.



isto samo sto moj nije uskoro magistar user posted image

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: zanimanje vasih muzeva
27.4.2013 18:54:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Sta je ovo svi muzevi su zavrsili fakultete, nema ni jednog fizikalca user posted image

moj nije zavrsio al pod stare dane studirauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: zanimanje vasih muzeva
27.4.2013 19:30:16   
visnjica1
I moj takodze nije zavrsio zastao je na 2 godini i stalno mi govori ti si kriva sto ja nisam zavsrio fakultet hahaha pa reko dragi sta cekas ja ti ne branim sjedi i zagrij stolicu, a on nece pa nece user posted image

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: zanimanje vasih muzeva
27.4.2013 19:58:18   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: mishkica

, a u kuci sve radi, i moler i keramicar, popravlja svasta, radi oko vode, struje, hodajuci internet, i da vam kazem pored njega se vrlo lahko covjek podje osjecati glup, taj svasta o svemu zna, a i sve ga zanimauser posted image user posted image

moj je apsolvent na ETF u Sa - telekomunikacije, ima CISCo certifikat i radi u struci administrator za mreze i sisteme a ovo citirano istoooo !!!!
Za laptope je majstor(to je sam naucio i to se ne uci ni u jednoj skoli, i to popravlja privatno kuci)
za struje je majstor cijeloj familiji, bio ucenik generacije u elektrotehnickoj skoli, zna razvoditi struju, popravljati kvarove, ma sve oko struje..
keramicar u kuci je nedavno postaouser posted image moram slikati kupatilo predivno je uradio:)))
majstora nikad ne zovemo, voda,struja,zidanje, ovaj sve zna
engleski parla bolje od mene a dana ga nije ucio u skoli
sve pjesme iz bukvara napamet jos zna, a kad je poceo navoditi hemijske elemente iz PSE ja sam se frapirala kakvu memoriju ima:)
rekla sam da hifz mora nauciti inace ga nema!!!

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: zanimanje vasih muzeva
27.4.2013 20:30:36   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: mishkica

, a u kuci sve radi, i moler i keramicar, popravlja svasta, radi oko vode, struje, hodajuci internet, i da vam kazem pored njega se vrlo lahko covjek podje osjecati glup, taj svasta o svemu zna, a i sve ga zanimauser posted image user posted image

moj je apsolvent na ETF u Sa - telekomunikacije, ima CISCo certifikat i radi u struci administrator za mreze i sisteme a ovo citirano istoooo !!!!
Za laptope je majstor(to je sam naucio i to se ne uci ni u jednoj skoli, i to popravlja privatno kuci)
za struje je majstor cijeloj familiji, bio ucenik generacije u elektrotehnickoj skoli, zna razvoditi struju, popravljati kvarove, ma sve oko struje..
keramicar u kuci je nedavno postaouser posted image moram slikati kupatilo predivno je uradio:)))
majstora nikad ne zovemo, voda,struja,zidanje, ovaj sve zna
engleski parla bolje od mene a dana ga nije ucio u skoli
sve pjesme iz bukvara napamet jos zna, a kad je poceo navoditi hemijske elemente iz PSE ja sam se frapirala kakvu memoriju ima:)
rekla sam da hifz mora nauciti inace ga nema!!!


aman ženo da ti nisi udana za mog nerođenog brata??? MADA NAM NIJE PRIJAVIO DA SE ŽENIO user posted image znači sve ovo što čitam kao da mi brata neko opisa user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: zanimanje vasih muzeva
27.4.2013 21:02:21   
mishkica
IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: mishkica

, a u kuci sve radi, i moler i keramicar, popravlja svasta, radi oko vode, struje, hodajuci internet, i da vam kazem pored njega se vrlo lahko covjek podje osjecati glup, taj svasta o svemu zna, a i sve ga zanimauser posted image user posted image

moj je apsolvent na ETF u Sa - telekomunikacije, ima CISCo certifikat i radi u struci administrator za mreze i sisteme a ovo citirano istoooo !!!!
Za laptope je majstor(to je sam naucio i to se ne uci ni u jednoj skoli, i to popravlja privatno kuci)
za struje je majstor cijeloj familiji, bio ucenik generacije u elektrotehnickoj skoli, zna razvoditi struju, popravljati kvarove, ma sve oko struje..
keramicar u kuci je nedavno postaouser posted image moram slikati kupatilo predivno je uradio:)))
majstora nikad ne zovemo, voda,struja,zidanje, ovaj sve zna
engleski parla bolje od mene a dana ga nije ucio u skoli
sve pjesme iz bukvara napamet jos zna, a kad je poceo navoditi hemijske elemente iz PSE ja sam se frapirala kakvu memoriju ima:)
rekla sam da hifz mora nauciti inace ga nema!!!


aman ženo da ti nisi udana za mog nerođenog brata??? MADA NAM NIJE PRIJAVIO DA SE ŽENIO user posted image znači sve ovo što čitam kao da mi brata neko opisa user posted image

Bebice sve znam, mi kucu pravili, majstori nisu nista radili osim ozidali, e i to je njemu puno, sve drugo je sam radio, i sve mu ide ruci, sveki uvijek kaze da zali sto nije isao na fax, ali on je mlad poceo raditi( sa 19 ipo ) i nije imao volju za studiranjem, vec se onako zanima za sve, njemacki super govori, ja sam diplomirala, a on o svemu vise sve zna, jedino ja gramatiku i pravopis nas bolje znam od njega, vidi sto se tjesimuser posted image i njega svi za sve zovu, nekad i ne valja svasta znati..ninulina prepoznajes li i u mom bratauser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: zanimanje vasih muzeva
27.4.2013 21:12:00   
Lady26
Trenutno - domacica user posted image user posted image user posted image
I nije neka...ako cemo iskreno user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: zanimanje vasih muzeva
28.4.2013 0:32:22   
visnjica1
Ih kad vec falite vase muzice de da i ja svog, i moj sve zivo zna i u sve se razumije, bilo to kozmetika ili zidanje , on sve zna, crtanje planove a nije zavrsio arhite sam sebe naucio bio je poslovodja u jednoj velikoj firmi i ako nema tu skolu haha to je njegovo sto se svugdje progura, zavrsio za kuhara, plus za kolace i torte plus koktele, vozio bager , kamion, upisao fakultet (2godina ), i na kraju otvorio svoju privartnu firmu i super mu fercara user posted image

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: zanimanje vasih muzeva
29.4.2013 15:27:54   
palachinken
student user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: zanimanje vasih muzeva
29.4.2013 15:33:52   
Lady26
IZVORNA PORUKA: palachinken

student user posted image

Vjeciti? user posted image
Ne zamjeri...znam da si ljuta, idi begaj user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: zanimanje vasih muzeva
29.4.2013 15:35:55   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: visnjica1

Sta je ovo svi muzevi su zavrsili fakultete, nema ni jednog fizikalca user posted image



Ima. Moj je kamiJondziJa.

Svaki dan mu pjevam "joj sto volim miris kamiona".

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: zanimanje vasih muzeva
29.4.2013 15:55:48   
minie
Ucitelj, ali ni dana radnog staza u struci.

Trenutno je poslovodja u jednoj gradjevinskoj firmi koja se bavi zavrsnim radovima u gradjevinarstvu. I ostalo po potrebi: moler, mehanicar, elektricar...

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: zanimanje vasih muzeva
29.4.2013 20:02:22   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: visnjica1

Sta je ovo svi muzevi su zavrsili fakultete, nema ni jednog fizikalca user posted image



Ima. Moj je kamiJondziJa.

Svaki dan mu pjevam "joj sto volim miris kamiona".

Nego, i treba da mu pjevaš, Još ako vozi ovakav http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/85/Red_truck_USA.JPG
, odmah bi bio moj tipuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: zanimanje vasih muzeva
29.4.2013 20:14:00   
Galicia
Kad sam ga upoznala vozio ja takvu grdosiju, sad vise ne.
Isla sam cesto s njim na put, nocna voznja. Divne uspomene.
Cesto mi zna reci da kupi sebi kamion i da idemo par godina na turneju Amerike. Naravno da radi, a ujedno da vidimo svasta nesto. Da sam jedno 10 godina mladja mozda i bih, ali sad ne bih.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: zanimanje vasih muzeva
3.5.2013 13:21:15   
CombatKitten

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: CombatKitten

dipl. ecc, (aBd uskoro magistar) po struci. po zanimanju bankar.



isto samo sto moj nije uskoro magistar user posted image


Onda se razumijemo kad je su pitanju stres i prekovremeni rad !?!

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *