|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Škola skijanja
22.1.2012 3:32:08   
eko beba
da ne otvaram novu temu ... zamolila bih one koji znaju da mi kazu koja je razlika izmedju original i fake Colmar jakni. Naime, dobila sam Colmar jaknu, pa me zanima je li fake. ima li neko ko zna na osnovu čega (koji detalji) mogu razlikovati original od fake-a?
Hvalaaa

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Škola skijanja
30.1.2012 8:15:54   
lirio
zeljela bih upoznati svoje zenicanke, ili bar one koje niszu upoznate s tim, da je i u zenici napokon organizovana skoa skijanja u sklopu sportske skole, koju je opet oformilo drustvo pedagoga fizicke kulture ze-do kantona...ja prezadovoljna...a i djeca ...
http://www.zenicablog.com/ostalo/zabava/zenica/8987-skola-skijanja-smetovipridolci.html


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Škola skijanja
30.1.2012 11:49:44   
veeseelaa
recite mi znate li neke Ski škole da imaju svoj link, da se informiram?
ja sam mislila aBd svoju malenu sljedeće godine upisati u neku ski školu
s tim što sam mislila da ode na Bjelašnnicu 7 dana i ja i mm bi uzeli apartman a ona da uči da skija



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Škola skijanja
6.12.2017 15:10:50   
aidana
Ovdje dugo nije niko pisao...
Dobro bi mi dosla preporuka za skolu skijanja. Da je mala grupa djece i ima ukljucen prevoz.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Škola skijanja
13.3.2019 4:32:34   
arianapham
On this subject internet page, you'll see my best information, be sure to look over this level of detail QWOP

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *