|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 14:49:21   
Medić*
I kod mene je muz podrska u svemu naravno, naravno da ce biti po mom i da ce se sloziti sa mnom, ali jednostavno bude situacija kada bi on svog sina vodio na kaficu sa svojim prijateljima jer se prethodno sa njima dog da piju kafu u to vrijeme, ali ja kada mu objasnim neke stvari naravno da ce sloziti iako bi ipak volio da ga izvede user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 14:52:45   
InLove

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja sam imala more kritika, uglavnom od istih osoba ili bar  od istog kalibra osobauser posted image
Sto ne dajem slatkice, pa nece im nista biti...ono u smislu...'pre.eravam'.
Dok sam dojila...cim zaplace...kazu dijete ti je gladno, uvedi dohranu, nemas mlijeka.Previse forsiras to dojenje.
Nije mi dobar odgoj jer sam djecu dresirala i ne dam im da mi diraju komodu, a djeca sve moraju da diraju, to je dobro za njih
ov razvoj.
Ima toga jos, sjetim se...
Ispocetka me je tangiralo, pa sam ponekad samu sebe preispitivala je li ja to grijesim, da li su one upravu, mozda fakat i jesam stroga, 'sablonska' mama...ali vremenom nadosla sam i zaboli me d..e za ineuser posted image Imam svoj put...pa ja.



Kao da sam ja pisala.. To za dojenje me ubilo u pojam, a njih jos vise jer ih nisam slusalauser posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisana poruka]
14.1.2012 14:54:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu InLove)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 14:54:35   
InLove

IZVORNA PORUKA: Djana

Meni je jako vazno da znam da je on moja podrska u svemu.




Jako vazno.. I meni je moj, al ima kad ga spopadne pa mi ocima da im pustim, tad bi ga na mars ispalila.. I na kraju kaze pa ok sto se ljutisuser posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 14:55:15   
InLove

IZVORNA PORUKA: Iman83

Ruku gore ko je dobio kritiku: Ona je tebi gladna...jesi li ti sigurna da imaš mlijeka? user posted image


Ta sam
user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 14:58:11   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Iman83

Ruku gore ko je dobio kritiku: Ona je tebi gladna...jesi li ti sigurna da imaš mlijeka? user posted image

lakše bi bilo da si rekla da digne ruku ko nije dobio kritiku user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 14:59:54   
vjestica
a btw ja smatram da jedino mm trebam nešto objašnjvati (ako uopšte trebam kome šta objašnjavati) drugima NE



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:09:48   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kao sto i sam naslov kaze...Koje su to najgore opaske na vase roditeljstvo i odgoj?
Najgora kritika vaseg odgoja i ko vam je uputio(ako zelite reci)?
Ima li ikakve veze sa realnoscu?
Koji je povod da neko tako na to gleda...?
Kako to na vas utice i kako reagujete na iste?
Opletite!user posted image


Cesto se desava da clanovi porodice kazu:
*Vakat je da ti nju malo plehnes po guzi. Sa smjeskom odg: Ona je rodena da se njeguje, a ne da se udara.
* Pusti je da place. Nece joj nista biti.
* Cemu autosjedalica? Pa ovdje to niko ne koristi.*
* Jos uvijek ne jede slatko? Tesko njoj sa tobom.

Ovih par recenica govori o mom odnosu prema kcerkici. Ne udaram je, ne vicem na nju, ne bacamo, ne tersamo. Autosjedalicu koristimo cak i kada idemo do trgovine iako ovdje u zakonu taj pojam ne postoji..No ne koristim je radi postojanja ili nepostojanja zakona vec radi njene sigurnosti. Rezim ishrane je jos uvijek njoj prilagoden. Biramo sta ce jesti, piti. Hranimo djeciji mozak a ne tijelo (ovako je nesto sl rekao jedan pedijatar).
Prije je uticalo na nacin da postanem strasno ljuta, kasnije tuzna i onda zbog svog emotivnog stanja, vidim da je mrvica po strani i sama. Vremenom covjek ogugla, ohladi. Sada se mnogo bolje snalazim sa komentarima okoline nego na pocetku iako djevojcica nije nagla, agresivna. Stvarno je ljupka i ima svoje momente, kao i svako drugo zivo bice.
Povod ovakvih komentara je, vjerujem, u razlicitosti izmedu moga i odgoja nekih drugih roditelja. Ne zelim da mi vrijeme uzalud tece sa svojom porodicom. Volim da je vrijeme provedeno sa njom iskoristeno na najbolji nacin koji mogu ponuditi, a opet sa druge strane, mnogo je tu kulturoloskih, tradicijskih razlicitosti, razlika u mentalitetu i sl..Pa plaho i ne obracam paznju.


_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:19:01   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Iman83

Hmmm...ne znam da me neko kritikovao još...valjda još imam vremena..tek smo počeli user posted image

Često osjetim da me neke prijateljice onako istiha kritikuju što malenoj ne dajem slatkiše, grickalice, što ne trčim ko mahnita svaki put kad dijete padne, što se trudim da bude što samostalnija...

Ali meni to ne udara po egu niti me plaho sekira.





Kao sto iman rece, jos me nije niko kritikovao al svima je cudo sto ne trcim ko mahnita kad mi dijete padne... al to za mene nije kritika vec pohvala... =)

A i da me neko kritikuje nebi me sikiralo ni sekunde jer meni je svjedno sta ce neko reci meni ili iza moji ledja... ja furam svoje i hvala Bogu djetetu mi nista ne fali =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:20:42   
reallove
Najgora kritika hmmm,mrzim kad mi kazu,dijete ti je umazeno(nisam sigurno ja kriva) pa onda sto ne ide na tutu,ja bih njega pucnula,ja bih ovo,ja bih ono,ma ima toga jos puno,ali ako budem nabrajala ima da se naljutim user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:22:49   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kao sto i sam naslov kaze...Koje su to najgore opaske na vase roditeljstvo i odgoj?

Pretpostavljam da me (najvjerovatnije) iza leđa kritikuju:) Nemaju dovoljno m* da mi u licu kažu, već se smješkaju.

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa
Najgora kritika vaseg odgoja i ko vam je uputio(ako zelite reci)?

Nije bila kritika već konstatacija: "Mame koje ne doje svoju djeca, kasnije ih djeca manje vole", nije važan autor komentara.


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa
Ima li ikakve veze sa realnoscu?

Uopšte.

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa
Koji je povod da neko tako na to gleda...?

Zaostalo razmišljanje.

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa
Kako to na vas utice i kako reagujete na iste?

U tom momentu sam je mogla katapultirati u svemir, a sada mi je svejedno, rezultat je i više negoli očit, a "autor" kritike je davno "progutao" svoju konstataciju.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:23:22   
Ilhana RR
MP, to za autosjedalicu sam i ja cula al samo u BiH od po mom misljenu nepismenih ljudi... cak i jedan taksista mi kaze "Jos nikad se nisam sudario sa autom ne treba ti to" a to zato sto sam ponijela AS kad nas je vozio za PB...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:26:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: neki x

Mozda nidje veze sa temom,ali...Najteze mi pada kad mi svekar i svekrva(koji su ih razmazili do bola,bukvalno im dopustaju sve i svasta) kazu kako su moja djeca strasno neposlusna i kako im skacu po glavi,uopste ih ne slusaju...A posle njihovog neodgoja,ja se slomih djecu nauciti kulturi i odgojiti ih kako treba...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

I kao trebamo cesce izvoditi djecu vani(a nema gdje ih ne vodim,nema dana da nisu vani),a oni ih nikada nisu u stanju izvesti bar pola sata malo napoljeuser posted image user posted image user posted image

Za sve sto ne valja kod moje djece,majka je kriva...Inace,ja sam vjestica i babarogauser posted image



moj svekar i svekrva kao ni moja mama moje dijete ne izvode bez mene nigdje, niti smatram da treba niti bi isto dopustila jer previše brinem....
što se tiče moje A nigdje je neostavljam izuzev u iznimnim prilikama kad moram nešto obaviti....
ev malena ima 3 godine nikada bez mene nigdje nije noćila, niko je bez mene nigdje nije izveo (izuzev mm), niti mislim da treba....
što se tiče tvoje sveki ako ti se ne dopada njen način odgoja djece zašto joj djecu uopće ostavljaš?

a kritike dobivam redovno od mame i brata u smislu da sam A razmazila i da sam prebrižna a sveki i svekar se ibrete jer joj ne dopuštam da igdje ide bez mog nadzora

Ja zaista ne želim da brinem, nema potrebe da se odvajam od djeteta, kad se nešto desi nema svrhe poslije kukati
Ljudi koji nemaju malu djecu nisu svjesni šta sve djeci padne na pamet i ne paze na detalje kao mi mame.... davno su odgojili svoju djecu i samim tih zaboravili na šta su sve djeca spremna



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:27:45   
Ilhana RR
A jedan komentar sam dobila kad sam se porodila i saznali da je zensko, to je bio "Curice uvijek vise vole babu, a muskarci mame tako da moras sad gledati da rodis sebi musko djete"

kao sto BR kaze, progutali su tu konstataciju =)




_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:30:20   
veeseelaa
nekih posebnih kritka se ne mogu sjetiti, u biti svi hvale Ajšu, zna se ona umufljuziti kad nam neko dodje, pa je sva upitna, divna i krasnauser posted image
Dosta me ljudi hvali da sam je naučila samostalnoću
Ops ja se malo zanijela, ovo je o kritikamauser posted image
A ovo tipa curice više vole babu  bla bla ne bi se složila, svako dijete je privrženije majci....



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:33:03   
vjestica
a bake/nane/majke i dede su posebna apriča
dal su zaboravili kako je imati malo dijete ili možda drugačije gledaju na sve, pa žele da poprave što su bili prestrogi sa svojom djecom, pa unučad razmaze i sl, ali jedna od smješnijih kritika je došla upravo od bake
kad sam curu stavila u ljulju da odem u wc (tad je tek prohodala i ljulja mi je bila glavna za tako neke situacije kad moram nešto obaviti,a ne mogu istovremeno nju nadzirati), kaže baka ma žao mi je da je stavljaš u ljulju
e ta ista baka je svoje dijete po cijeli dan držala u ljulji, čak jez nala staviti i jastuke da beba spava u ljulji user posted image

< Poruku je uredio vjestica -- 14.1.2012 15:38:01 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:34:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kao sto i sam naslov kaze...Koje su to najgore opaske na vase roditeljstvo i odgoj?

Pretpostavljam da me (najvjerovatnije) iza leđa kritikuju:) Nemaju dovoljno m* da mi u licu kažu, već se smješkaju.


ne kontam zašto bi te neko kritikovao ni iza ledja ni u facu
Mislim inače ne kontam ljude koji se bave tudjim životimauser posted image
više se razglaba o tudjoj djeci nego o sopstvenoj, osim toga nisu to velika djeca da im se može za zlo uzeti njihovo ponašanje
Al ljudi jedva dočekaju da po nekom opletu
hB pa ne pripadam toj kategoriji, previše sam fokusirana na sebe i svoju porodicu

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.1.2012 15:35:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:38:18   
veeseelaa
prije će biti da ti ljudi koji kritikuju ne vole našu djecu jer ne vole nas user posted image pa eto ne znaju više šta će od jada nego da nas povrijede na takav način
Puno je ljudi a malo ko je čovjek


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:42:11   
Ilhana RR
Ma nigdje se vise narod ne petlja u tudje kao kod nas... nikad jos nisam cula svedjanku da ce mi reci "a sto to radis" a da je bilo namjenjeno u losem smislu vec ako te oni pitaju nesto tako to je da vide dal njima to se svidja...

Ne gledam tudju kritiku ni u kakvom smislu, vezano za dijete ili nekog drugog jer radim onako kako ja ZNAM da je najbolje za MOJE DIJETE i zato ko sisa ostale...

Postujem svacije, kao sto zelim da i ostali postuju moje.



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:43:40   
*pcelica*
Svako ima pravo da svoje dijete odgaja onako kako taj roditelj misli da je najbolje za njegovo dijete.Tako isto i ja. Odgajam ih onako kako ja mislim da treba pa makar to bilo i naopako nedozvoljavam nikome sa strane da mi se mijesa.Nema mi nista odvratnije kad se pocne razglabati da li neko zna ili nezna odgajati svoje dijete. Uvijek kazem (ovim starijima narocito mami ) svi ste imali priliku da odgajate svoju djecu kako ste htijeli. Da li ste uspjeli u tome ili niste vi znate sad pustite mene da svoju odgajam onako kako ja hocu.Odgoj djece se nema odakle nauciti pa da ga primjenis. Svako dijete je prica za sebe. Ja sam osoba koja se neopterecuje tudjim zivotima pa tako ne obracam paznju ni o tome sta o meni pricaju. Nemam vremena da se nerviram zbog tudjih nebuloza user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:50:29   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kao sto i sam naslov kaze...Koje su to najgore opaske na vase roditeljstvo i odgoj?

Pretpostavljam da me (najvjerovatnije) iza leđa kritikuju:) Nemaju dovoljno m* da mi u licu kažu, već se smješkaju.


ne kontam zašto bi te neko kritikovao ni iza ledja ni u facu



Ja ne kritikujem, ja tračam :)

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

...a npr kad sjednem sa nekim ženama muka mi bude, koji je to izvor gluposti i budalaština
...
Ne znam za vas al ja kad sjedim s nekim ograničenim ljudima, mozak mi prokuha



Ja sam takvim ljudima niti sjedim, niti komuniciram, niti se družim.

Ja volim razgovarati sa drugim roditeljima, koji imaju već odraslu djecu, i čiji odgoj je, po meni, sa "ukusom", i pitati ih kako su oni postupali u određenim situacijama.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 15:56:36   
jasmin
Ja sam do sada bila mirna od takvih stvari...sad se vracam u BiH,i tek cu da dobivam savjete...a kako cu se snaci,da mi je Bog na pomoci.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 16:03:29   
ajnur
Ja sam ga nosila i rodila s mukom,brinula i brinem o njemu e nek stisne ko da kaze nesto.Ja to po kratkom postupku!Odgajam dijete onako kako ja mislim da treba mozda to nekom nije ok al nek zadrzi misljenje za sebe!Ja sam miroljubiva osoba,vesela al kad je moje dijete u pitanju onda sam zvijer!

< Poruku je uredio ajnur -- 14.1.2012 16:05:54 >


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 16:04:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR
Ja volim razgovarati sa drugim roditeljima, koji imaju već odraslu djecu, i čiji odgoj je, po meni, sa "ukusom", i pitati ih kako su oni postupali u određenim situacijama.

Ovako i ja. Narocito ako imam problem, pa ih pitam kako su to oni rjesili i naravno postupam tako ako je u skladu sa zdravim razumom. Nije mi bad zatraziti savjet ako imam problem ili mi nesto ne ide od ruke.


< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 30.1.2012 15:06:59 >

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
14.1.2012 16:16:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

...a npr kad sjednem sa nekim ženama muka mi bude, koji je to izvor gluposti i budalaština
...
Ne znam za vas al ja kad sjedim s nekim ograničenim ljudima, mozak mi prokuha



Ja sam takvim ljudima niti sjedim, niti komuniciram, niti se družim.

Ja volim razgovarati sa drugim roditeljima, koji imaju već odraslu djecu, i čiji odgoj je, po meni, sa "ukusom", i pitati ih kako su oni postupali u određenim situacijama.



heh sad pa ne možeš nikad da ne sjedneš, hiljadu je okolnosti pa se sjedne itd
od podjele paketića, predstave, vrtića,  ne znaš šta te čeka dok ne sjedneš user posted image
naravno da ti ljudi nikada samnom ne bi mogli biti prijatelji i sl

A ovo drugo, zato imam mamu user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *