|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
23.1.2012 23:17:56   
dica_maja
IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja sam gluha u zadnje vrijeme na jedno udje na drugo izadje user posted image ja znam najbolje sta je dobro  sta lose za moje djeteuser posted image


user posted image user posted image user posted image

I ja pokusavam biti! Trudim se, ali... Za neke je moje djetje i gladno i zedno... (ne jede smoki, kravlje mlijeko i plazmu...) ...
user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
24.1.2012 11:10:25   
shpagica
IZVORNA PORUKA: fatimica09

i kod mene je bilo komentara kako je meni ,,lako po cijele dane u bolnici...sve na gotovo" user posted image eto ko izgleda napraviti ručak sav problem u životu.....i da naraavno ,,pravim se da sve znam" samo zato što ne slušam tuđa naklapanja o odgoju djece....sreća brzo su odustali user posted image


Sram ih bilo, kako se Boga ne boje. Ne daj se ti slatkice slatka, niko ne moze tvom djetetu zeljeti bolje od tebe!

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
28.1.2012 10:00:43   
emma.L
Moj tata misli da bebu puštam da bude u ukakenoj peleni po cijeli dan (zato što smo htjeli da odemo do Mostra s njim, a napominjem s Emom smo išli 40.dan na put ali to se ne pika) user posted image . Doduše i ja sam to podgrijala jer sam rekla 'šta fali, i ja bih bila usra... samo nek se negdje hoda user posted image . Naljutio se i sad stvarno misli da ne presvlačim dijete. Kad idemo u Mo, obično kupimo pitu ili picu za prvu ruku da ne kuhamo odmah prvi dan dole. Misli da Ema odrasta na suhoj hrani user posted image . A nedavno kad je bio, Timi imao grčeve i plače dok ne počne sirup djelovati. Kažem ja ne može mu se pomoći dok ovo ne proradi. Njegov komentar je bio 'znala bi nana šta treba'. user posted image
Inače mom ocu ja ne znam biti ni domaćica (dam djetetu ponekad picu), ni majka (nosam ali beba plače svejedno), ni žena (zaboga, dođemo u Mo i ja iziđem s prijateljicama a MM čuva dijete). Ali ne obazirem se puno na to sve. On je definitivno najgori od svih jer on ne popušta, ostalima jednom odgovoriš i bude im dovoljno.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
28.1.2012 10:15:50   
palachinken
Mene su iza ledja da sam "moderna mati sto odgaja dijete citajuci po internetu i hoda po nekakvim školama za trudnice, šta će joj to, nosa ga u marami ko Ciganka (strasno), ne daje mu nista sem sise" Po meni to nije kritika, ali tako je trebalo zvučati (ja slučajno čula i nasmijala se)
Eh kako je nedavno u familiju došla nova beba kod mame koja nije "po internetu" sad se svi ibrete kako ta veze nema, pa ni djetetu pupak očistiti niti ga na dojku staviti i sad sam ja i Tito i partija jer sam informisana i u svakoj situaciji znala odreagovati.
Nije se rodio što je narodu ugodio.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
28.1.2012 14:30:16   
Skvo RR
sada razmisljam o kriitkama,,,u biti nisam ih licno dobila...prepisat cu to mojim hercegovackim genimauser posted image ..u smislu nema bolje majke od mene, samo ja znam sta valja i slicnouser posted image ...jesam imala par rondanja od mame i sveki da je umce razmazena...ali to ne dozivljavam kritikom..jer ja to hocu.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
28.1.2012 21:01:26   
emma.L
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

sada razmisljam o kriitkama,,,u biti nisam ih licno dobila...prepisat cu to mojim hercegovackim genimauser posted image ..u smislu nema bolje majke od mene, samo ja znam sta valja i slicnouser posted image ...jesam imala par rondanja od mame i sveki da je umce razmazena...ali to ne dozivljavam kritikom..jer ja to hocu.user posted image


Je li ovo objašnjenje za ove druge što mi ne govore u oči da ne bi dobili moje iskreno mišljenje o njihovom mišljenju  user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
29.1.2012 15:01:12   
lely
Ja bih rekla najsmješnija je kritika jedne mlade mame koja me savjetovala da dijete od 16 mj vodim logopedu jer ne prica dobro user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 13:51:49   
MAMA MA
Razne kritike slusam ali ova je najčeća....F ti je razmazen....Ufff...strasno me nasekirase....Moj je i meni je razmazen-obicno bude moj odgovor...a rijetko ko kaze naglas-masallah bas je inteligentan,dijete od dvije i po godine zna boje...Zato sam ogluhila na te zlonamjerne kritike...jer svi su tu da pokude tudje a niko svoje ne vidi....Naravno u ovo ne ubrajam bliznje jer sam sigurna da su njihove kritike uvijek dobronamjerne,pa ih poslusam,ali ja i dalje po svom.... user posted image user posted image user posted image ...moje dijete-moja briga.....user posted image

< Poruku je uredio MAMA MA -- 16.3.2012 13:52:45 >

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 14:11:57   
veeseelaa
heh ljudi u dokolicu svašta trabunjaju
ja mislim da se svaka od nas trudi da bude najbolja majka svom djetetu i vjerovatno smo u nekim stvarima fenomenalne u nekim popustljive u nekim razmazimo dječicu i tako u krug
Vjerujem da se sve trudimo da pružimo sigurnost i ogromnu ljubav svom djetetu
Smiješno mi je kad neko procjenjuje kakva sam majka bez da samnom i mojim djetetom nije ni sjeo
Valjda da bi bila dobra majka trebam neprestano da pričam o svom djetetu, davim druge i svaku temu povežem sa mojoj djevojčicom
A ja opet nisam tip koji voli puno pričati o tome šta mi dijete radi, kakvo je, čim se bavi i sl
Meni je najbitnije da mi je dijete zdravo, uredno, zbrinuto dok ja radim il kad imam eventualno nekog posla i da hB ima da jede i pije po želji..... e sad jako ej bitno od koga kritika dolazi i na koji način se iznese, jako mi je neumjesno pričati o odgoju djeteta nekom s kim mi nije blizak il ko mi nije tražio direktno savjet, isto očekujem od drugih.... mislim isto ophođenje prema meni

U privatnom životu nisam imala problema sa kritikama al sam se na RR načudila kako ljudi olako nekog žele napraviti nemajkom, al dobro to prepisujem drugim stvarima

Žene uživajte sa svojom djecom, hB pa ih imamo, nek su nam živa i zdrava a nekulturne i zlobne kritike nek nas ne dodiču


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 14:57:31   
muaaa
Kritiku za odgoj djece nikada nisam dobila ni od koga.Odmah da napomenem da me okolina nezanima sta ce reci,mada ni s te strane nisam cula.Zanima me prvenstveno moja familija i familija mm.Znaci kako sam dobila djecu svoj zivot sam stavila u drugi plan.Prestala raditi,izlazci nocni se sveli na minimum,svu paznju posvetila njima.Jednostavno se zivot svodio na djecu i kucu.Svaku njihovu bolest sam sama predurala jer mm nije bio tu.U kupovine u setnje isli su sa mnom.Hrana prilagodljiva uzrastu,spavanje higijena sve je po planu i programu.Nikada niko nije ostao s mojom djecom da idem u provode i sli.Ja to nisam htjela.Lijegali su u 7 da bih ja mogla cistiti i pripremati se za sutra dan..Znam da svaka majka radi sto je najbolje za dijeta pa sam tako i ja,samo sad vidim da sam bila pretjerala.I ljuta sam sama na sebe,ali jednostavno sam tako tada razmisljala,i kako sam mislila da je najbolje uradila sam.I sada nesto razmisljam pa da mi je neko od navedenih uputio kakvu kritiku bila bih mu u satnju svasta nagovoriti,jer moju djecu sam odgojila i odgajala na najbolji moguci nacin.Bez podrske i moje mama i sveki i stvarno ne bi bilo fer da mi se nesto prigovori.
Uh jesam se naostrilauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 15:05:57   
veeseelaa
svakako da mi različito gledam na život al ja se ne bi odrekla svog društvenog života jer sam postala supruga il majka... iz razloga što bi sebi tako dokundisala.... jednostavno moram imati svoj prostor, svoje prijatelje, svoje vrijeme koje ću utrošiti kako mi se ćefne
naravno da je moje dijete zato vrijeme zbrinuto a mm se bavi takodje u to vrijeme nekom aktivnošću po svojoj želji

Nekome sam ja čudna zbog takvog načina življenja al ja bi željela da i moja kći kad odraste ima vrijeme koje provodi u radu, majčinstvu, s porodicom, odnosno sa suprugom a i vrijeme koje će provesti van svih njih pa bilo to na frizuri, masaži, plivanju, pjevanju il nečem petom što je veseli.... opušta itd

nekako bi mi je bilo žao da samo se bavi djecom i domaćinstvom, mislim da žena treba da sama sebe nagradi bar jednom u sedmici izlaskom il nečim gore navedenim




< Poruku je uredio veeseelaa -- 16.3.2012 15:07:06 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 15:12:13   
veeseelaa
Tri žene sretnu se kod bunara gde su došle po vodu. Zapričaju se o svojim sinovima. „Trebali biste čuti moga sina, prekrasno peva, kao slavuj!“ Druga žena se hvali: „A da samo vidite moga sina, kako je visok i snažan! Kada baci kamen uvis, on skoro dotakne oblake!“ Treća žena samo šuti. Na to je druge dve počnu provocirati: „A tvoj sin?”. „Ne znam šta bih vam pričala. Moj sin je mlad, običan dečko..., kao i mnogi drugi“.
Žene se upute kući noseći teški teret vode na glavi. Treća žena je i dalje šutela osećajući se neugodno pored dve žene. Sunce je sve žešće pržilo, teret je bio sve teži. Odjednom žene ugledaju na ulazu u selo svoja tri sina. „Počujte kako moj sin lepo peva!“, usklikne prva pokazujući na svog sina koji je sedio na zidiću i zaneseno pevao. „Pogledajte moga sina“, ushićeno će druga „kako visoko baca kamen. Divota!“.
Dok treći sin potrči prema svojoj majci i uzme joj teški teret s'glave!

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 15:20:31   
Hanady RR
a OT krenuo...user posted image
večeras će biti brisanja i prenosa postova na teme predviđene za isto...tipa zanimljiva, poučna pirča...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 15:24:38   
salmy
Ja volim kad mi kazu:ti njemu sve pustas, ja jos vise pustamuser posted image  

i kazu da cu od njega da napravim curicu,jer mi sve pomaze po kuciuser posted image

ja opet kazem da ja tako  hocu,eto merak mi  da imam 2u1user posted image

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 15:30:12   
jasmin

IZVORNA PORUKA: salmy

Ja volim kad mi kazu:ti njemu sve pustas, ja jos vise pustamuser posted image  

i kazu da cu od njega da napravim curicu,jer mi sve pomaze po kuciuser posted image

ja opet kazem da ja tako  hocu,eto merak mi  da imam 2u1user posted image


Uf,na ovo dobijem osip.Kao da muskarac ne treba raditi kucne poslove.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 15:33:12   
malena sharena
Mama mi je nekoliko puta sugerisala da ne budem popustljiva i da ne toplim previse bebu i sveki je nekoliko puta komentarisala kako predugo dojimo i kako su pamucne pelene lose. Ni jedno ni drugo nisam dozivjela kao kritiku. Osim njih dvije, niko drugi nije nista komentarisao.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 15:34:39   
salmy
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja volim kad mi kazu:ti njemu sve pustas, ja jos vise pustamuser posted image  

i kazu da cu od njega da napravim curicu,jer mi sve pomaze po kuciuser posted image

ja opet kazem da ja tako  hocu,eto merak mi  da imam 2u1user posted image


Uf,na ovo dobijem osip.Kao da muskarac ne treba raditi kucne poslove.
Kako je lijepo kad se udas a muz sve pomaze.Ja volim urednost u svemu,mm nije takav...briga njega jeli ovo nakrivo ili pravo,nije naucen(i sam kaze) ja pokusavam momka nauciti redu,pranja ruku...vjesanja jakne kad udjemo na vrata(mama pada od sege kako je to naucio)....kad jede,trazi maramicu da se obrise(jos kaze Elhamdulila Bogu sucur)hahhahahhaha,i skine siperak uredno slozi  ladicuuser posted image user posted image user posted image malo pretjerujem ali volim da zna kako je lijepo biti uredan

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 15:35:38   
muaaa

IZVORNA PORUKA: salmy

Ja volim kad mi kazu:ti njemu sve pustas, ja jos vise pustamuser posted image  

i kazu da cu od njega da napravim curicu,jer mi sve pomaze po kuciuser posted image

ja opet kazem da ja tako  hocu,eto merak mi  da imam 2u1user posted image

A ja dobijem pohvale za to sto sam ih oboje naucila da mi pomazu u kucnim poslovima,user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 15:37:53   
muaaa

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja volim kad mi kazu:ti njemu sve pustas, ja jos vise pustamuser posted image  

i kazu da cu od njega da napravim curicu,jer mi sve pomaze po kuciuser posted image

ja opet kazem da ja tako  hocu,eto merak mi  da imam 2u1user posted image

A ja dobijem pohvale za to sto sam ih oboje naucila da mi pomazu u kucnim poslovima,user posted image user posted image

Ili mozda nesmiju nista komentarisati jer znaju koliko se borim za ravnopravnost spolovauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 15:39:17   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Valjda da bi bila dobra majka trebam neprestano da pričam o svom djetetu, davim druge i svaku temu povežem sa mojoj djevojčicom



Ja sam onda idealna majka. user posted image user posted image
Salim se, naravno. Ali primjetila sam da imam tendenciju da cesto spominjem svoju L i da mnoge teme povezem sa njom. user posted image  Naravno, da povlacim rucnu i pokusavam da se kontrolisem jer mi je savrseno jasno da nikome drugome ona nije toliko zabremedet kao sto je meni. user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 15:51:44   
jasmin

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja volim kad mi kazu:ti njemu sve pustas, ja jos vise pustamuser posted image  

i kazu da cu od njega da napravim curicu,jer mi sve pomaze po kuciuser posted image

ja opet kazem da ja tako  hocu,eto merak mi  da imam 2u1user posted image


Uf,na ovo dobijem osip.Kao da muskarac ne treba raditi kucne poslove.
Kako je lijepo kad se udas a muz sve pomaze.Ja volim urednost u svemu,mm nije takav...briga njega jeli ovo nakrivo ili pravo,nije naucen(i sam kaze) ja pokusavam momka nauciti redu,pranja ruku...vjesanja jakne kad udjemo na vrata(mama pada od sege kako je to naucio)....kad jede,trazi maramicu da se obrise(jos kaze Elhamdulila Bogu sucur)hahhahahhaha,i skine siperak uredno slozi  ladicuuser posted image user posted image user posted image malo pretjerujem ali volim da zna kako je lijepo biti uredan


E bravo mama!
Ja svog deckica usmjeravam,kao i curu,ali on je manji,nije to jos kako treba,no vremenom ce biti ako Bog da.
Vjerovatno cu imati kritike,ali kako znaju da se ja pozivam na vjeru,tako cu i ovaj put,i zena i muskarac treba da se trude biti korisni u svom domenu.On ce da skloni svoje carape,objesi svoju jaknu,skloni svoj tanjir,kad poraste i opere i td,bas kao i seka.Ako Bog da.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 15:57:25   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Valjda da bi bila dobra majka trebam neprestano da pričam o svom djetetu, davim druge i svaku temu povežem sa mojoj djevojčicom



Ja sam onda idealna majka. user posted image user posted image
Salim se, naravno. Ali primjetila sam da imam tendenciju da cesto spominjem svoju L i da mnoge teme povezem sa njom. user posted image  Naravno, da povlacim rucnu i pokusavam da se kontrolisem jer mi je savrseno jasno da nikome drugome ona nije toliko zabremedet kao sto je meni. user posted image

Potpis!!! user posted image
Uzivam pricati o L i njenim nestaslucima... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 15:57:52   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja volim kad mi kazu:ti njemu sve pustas, ja jos vise pustamuser posted image  

i kazu da cu od njega da napravim curicu,jer mi sve pomaze po kuciuser posted image

ja opet kazem da ja tako  hocu,eto merak mi  da imam 2u1user posted image


Uf,na ovo dobijem osip.Kao da muskarac ne treba raditi kucne poslove.
Kako je lijepo kad se udas a muz sve pomaze.Ja volim urednost u svemu,mm nije takav...briga njega jeli ovo nakrivo ili pravo,nije naucen(i sam kaze) ja pokusavam momka nauciti redu,pranja ruku...vjesanja jakne kad udjemo na vrata(mama pada od sege kako je to naucio)....kad jede,trazi maramicu da se obrise(jos kaze Elhamdulila Bogu sucur)hahhahahhaha,i skine siperak uredno slozi  ladicuuser posted image user posted image user posted image malo pretjerujem ali volim da zna kako je lijepo biti uredan


E bravo mama!
Ja svog deckica usmjeravam,kao i curu,ali on je manji,nije to jos kako treba,no vremenom ce biti ako Bog da.
Vjerovatno cu imati kritike,ali kako znaju da se ja pozivam na vjeru,tako cu i ovaj put,i zena i muskarac treba da se trude biti korisni u svom domenu.On ce da skloni svoje carape,objesi svoju jaknu,skloni svoj tanjir,kad poraste i opere i td,bas kao i seka.Ako Bog da.


Ovo mi je super, ja cu svog sina aBd takodjer da ucim ovim stvarima. Bar pola ako bude htio da radi, ja cu biti presretna user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 16:03:21   
Lady26
Najgora...hm....
* Da dijete morim gladju jer sam je uobrocila, dijete treba jesti non stop, pa pomalo-pomalo....
* Ako pojede bananu, ne mora sav rucak ili veceru user posted image
* Da Lana treba ranije doruckovati (jede tek oko 11, jer ne zeli ranije), na to samo kazem evo bujrum i nahranite je u 8 kad ustane, ili u 9-10...nikakav problem....
* da ne mora uvijek u isto vrijeme ici na spavanje, nije robot user posted image
Ima toga....dok se sjetim user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 16.3.2012 16:04:07 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 16:12:12   
mala_sa
Dosad najgora je bila:

Nemojte ga toliko uzimati u narucje, naucit cete ga na ruke - ovo mi je upuceno 3ci dan od poroda user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *