|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 16:27:02   
Anoniman
Nije najgora, ali eto dobih i ovu user posted image :
dijete da bi se normalno razvijalo treba da sara kud stigne(aludirajuci sto ne dam djeci da mi pisu po zidovima).

(odgovor članu mala_sa)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
16.3.2012 19:21:57   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

heh ljudi u dokolicu svašta trabunjaju
ja mislim da se svaka od nas trudi da bude najbolja majka svom djetetu i vjerovatno smo u nekim stvarima fenomenalne u nekim popustljive u nekim razmazimo dječicu i tako u krug
Vjerujem da se sve trudimo da pružimo sigurnost i ogromnu ljubav svom djetetu
Smiješno mi je kad neko procjenjuje kakva sam majka bez da samnom i mojim djetetom nije ni sjeo
Valjda da bi bila dobra majka trebam neprestano da pričam o svom djetetu, davim druge i svaku temu povežem sa mojoj djevojčicom
A ja opet nisam tip koji voli puno pričati o tome šta mi dijete radi, kakvo je, čim se bavi i sl
Meni je najbitnije da mi je dijete zdravo, uredno, zbrinuto dok ja radim il kad imam eventualno nekog posla i da hB ima da jede i pije po želji..... e sad jako ej bitno od koga kritika dolazi i na koji način se iznese, jako mi je neumjesno pričati o odgoju djeteta nekom s kim mi nije blizak il ko mi nije tražio direktno savjet, isto očekujem od drugih.... mislim isto ophođenje prema meni

U privatnom životu nisam imala problema sa kritikama al sam se na RR načudila kako ljudi olako nekog žele napraviti nemajkom, al dobro to prepisujem drugim stvarima

Žene uživajte sa svojom djecom, hB pa ih imamo, nek su nam živa i zdrava a nekulturne i zlobne kritike nek nas ne dodiču




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
3.5.2012 21:50:26   
MRVA2

IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

heh ljudi u dokolicu svašta trabunjaju
ja mislim da se svaka od nas trudi da bude najbolja majka svom djetetu i vjerovatno smo u nekim stvarima fenomenalne u nekim popustljive u nekim razmazimo dječicu i tako u krug
Vjerujem da se sve trudimo da pružimo sigurnost i ogromnu ljubav svom djetetu
Smiješno mi je kad neko procjenjuje kakva sam majka bez da samnom i mojim djetetom nije ni sjeo
Valjda da bi bila dobra majka trebam neprestano da pričam o svom djetetu, davim druge i svaku temu povežem sa mojoj djevojčicom
A ja opet nisam tip koji voli puno pričati o tome šta mi dijete radi, kakvo je, čim se bavi i sl
Meni je najbitnije da mi je dijete zdravo, uredno, zbrinuto dok ja radim il kad imam eventualno nekog posla i da hB ima da jede i pije po želji..... e sad jako ej bitno od koga kritika dolazi i na koji način se iznese, jako mi je neumjesno pričati o odgoju djeteta nekom s kim mi nije blizak il ko mi nije tražio direktno savjet, isto očekujem od drugih.... mislim isto ophođenje prema meni

U privatnom životu nisam imala problema sa kritikama al sam se na RR načudila kako ljudi olako nekog žele napraviti nemajkom, al dobro to prepisujem drugim stvarima

Žene uživajte sa svojom djecom, hB pa ih imamo, nek su nam živa i zdrava a nekulturne i zlobne kritike nek nas ne dodiču




user posted image user posted image user posted image


E vala svaka čast na ovo komentaru suvišno je bilo šta reći. Kritika sam dobijala i dalje dobijam od toga da dijete držim gladno, pa nadalje (neko nikad nije čuo da bebe plaču kad imaju grčeve i da hrana nije rješenje svih njihovih problema kamo sreće da jeste) :)
Da ne pričam kako svaki dan trebam podnijeti izvještaj jel kakica zelena a što je zelena i tako :)

_____________________________

Naša princeza Meryem 17.02.2012.

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
26.6.2012 14:50:03   
Anoniman
nije najgora al dojadise,
pa da vas pitam jel dopustate deci od 4-6 godina igrice na pc, tel, playstation

ja nikako, jer ne vidim nikakvu korist u to , vise mi je bitno rad sa plastelinom, pijeskom, crtanje , igranje pirata po kuci ,pisanje, skrabanje , gibanje , vezbanje nego igrice
misljenja sam da ima vremena , jos su mali


sta vi mislite , dopustate li i zasto

< Poruku je uredio triputmama -- 26.6.2012 14:51:50 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
26.6.2012 15:17:44   
niki83
user posted image user posted image triputmama..
Prica moja radna kolegica anegdotu kad joj je kci bila malena, rekli joj da im iz sobe donese misa (igracku plisanu) a ona njima nosi mis (iscupala iz racunara), kaze eto ona nije znala za drugog misa, rekoh Bravo user posted image cccccc
Sve po redu, imaju citav zivot aBd da se zezaju oko racunara, sad no, nouser posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
27.6.2012 10:46:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: niki83

user posted image user posted image triputmama..
Prica moja radna kolegica anegdotu kad joj je kci bila malena, rekli joj da im iz sobe donese misa (igracku plisanu) a ona njima nosi mis (iscupala iz racunara), kaze eto ona nije znala za drugog misa, rekoh Bravo user posted image cccccc
Sve po redu, imaju citav zivot aBd da se zezaju oko racunara, sad no, nouser posted image


user posted image


dakle istog smo misljenja user posted image
mene zapeli kako trebam da mu kupim play statio da se dijete zanima user posted image kaze meni jedan ja sam sinu od 5 god kupio, on je to voleo user posted image


< Poruku je uredio triputmama -- 27.6.2012 10:47:01 >

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
27.6.2012 11:01:29   
anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Nije najgora, ali eto dobih i ovu user posted image :
dijete da bi se normalno razvijalo treba da sara kud stigne(aludirajuci sto ne dam djeci da mi pisu po zidovima).



ja sam ovo cula, i to od bliskih prijatelja nasih kumova koji odgajaju djecu tako da im je bukvalno SVE dopusteno (pa i saranje po zidovima), kao najbolje je apsolutno nista ne braniti da djeca sami razvijaju svoju mastu....meni je ovo dno dna....ali eto,postujem tudje, ali daleko od mene.....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
27.6.2012 11:46:24   
DM

IZVORNA PORUKA: triputmama

nije najgora al dojadise,
pa da vas pitam jel dopustate deci od 4-6 godina igrice na pc, tel, playstation

ja nikako, jer ne vidim nikakvu korist u to , vise mi je bitno rad sa plastelinom, pijeskom, crtanje , igranje pirata po kuci ,pisanje, skrabanje , gibanje , vezbanje nego igrice
misljenja sam da ima vremena , jos su mali


sta vi mislite , dopustate li i zasto

Igrice ne igra(uskoro će imati 7 godina); odnedavno je počeo sa drugovima(ono-bio kod druga i igrali zajednouser posted image )
Ono što ja dozvoljavam svom djetetu su neke igrice iz kojih će nešto naučiti-eto nešto im je interesantno raditi zadatke na računaru, ali ne volim da se učenje od malih nogu svodi na učenje na računaru, radije izaberem da piše i da čita, jer nam djeca u većim razredima ne znaju čitati i pissti, a znaju sve ratne igrice)!

Ili dopuste djetetu neke tamo igrice sa oružjem(kojima ni ime ne znam)i čudimo se što su nam djeca nasilna!
Ili ne znaju nam prvačići ko upravlja avionom, ali uredno znaju prepoznati nekoliko vrsta oružja!

U biti , ja bih da je u korak sa generacijom, ali ne po svaku cijenu!!!
P.S.Triputmamama-i ti promijeni avataruser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Najgora kritika vaseg odgoja?
27.6.2012 15:38:44   
niki83

IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: triputmama

nije najgora al dojadise,
pa da vas pitam jel dopustate deci od 4-6 godina igrice na pc, tel, playstation

ja nikako, jer ne vidim nikakvu korist u to , vise mi je bitno rad sa plastelinom, pijeskom, crtanje , igranje pirata po kuci ,pisanje, skrabanje , gibanje , vezbanje nego igrice
misljenja sam da ima vremena , jos su mali


sta vi mislite , dopustate li i zasto

Igrice ne igra(uskoro će imati 7 godina); odnedavno je počeo sa drugovima(ono-bio kod druga i igrali zajednouser posted image )
Ono što ja dozvoljavam svom djetetu su neke igrice iz kojih će nešto naučiti-eto nešto im je interesantno raditi zadatke na računaru, ali ne volim da se učenje od malih nogu svodi na učenje na računaru, radije izaberem da piše i da čita, jer nam djeca u većim razredima ne znaju čitati i pissti, a znaju sve ratne igrice)!

Ili dopuste djetetu neke tamo igrice sa oružjem(kojima ni ime ne znam)i čudimo se što su nam djeca nasilna!
Ili ne znaju nam prvačići ko upravlja avionom, ali uredno znaju prepoznati nekoliko vrsta oružja!

U biti , ja bih da je u korak sa generacijom, ali ne po svaku cijenu!!!
P.S.Triputmamama-i ti promijeni avataruser posted image


Ahahhahauser posted image user posted image user posted image
jest vala dosta oruzja user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 109
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *