|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 13:10:36   
malenaa
bonicko no hard feelings...

ja sam za da se taj novac uplati nekome kome je jako neophodno i bitno, aq nema vremena da ceka.... to vi znate ko je


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 13:12:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: malenaa

bonicko no hard feelings...

ja sam za da se taj novac uplati nekome kome je jako neophodno i bitno, aq nema vremena da ceka.... to vi znate ko je



i ja sam da se uplati...ja neb ih bila na adminkinom mejstu ni pod razno sada...
ali i dlaje sugerišem da ipak sutrojima odrešene kriterje i interna pravila...te d aonda donesemo odluku kome...

evo nakon toga ja kažem Amini na račun...al čekam očitovanje admije o istom.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 13:18:02   
Medić*
Nemam rijeci user posted image

Drage cure, mi smo novac sve i jedna davale uvijek sa halalom, sve mi zelimo da pde onima kome je najpotrebniji, zato ne sumnjam uopste gdje ce otici samo treba dobro razmisljati i ne brzati ni u cemu. U to ne ulazim, jer znam da taj novac sa humanitarnog fonda ce otici u rave ruke aBg.. e sada ja sam vec spakovala neku higijenu i namirnice, nesto od odjece i slatkisa, ja sam za to da im to podarim jer je njima nanijeceno, neka ide djeci.. a novac ga neka u ovom slucaju neka stoji... user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 13:20:58   
bananica
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nemam rijeci user posted image

Drage cure, mi smo novac sve i jedna davale uvijek sa halalom, sve mi zelimo da pde onima kome je najpotrebniji, zato ne sumnjam uopste gdje ce otici samo treba dobro razmisljati i ne brzati ni u cemu. U to ne ulazim, jer znam da taj novac sa humanitarnog fonda ce otici u rave ruke aBg.. e sada ja sam vec spakovala neku higijenu i namirnice, nesto od odjece i slatkisa, ja sam za to da im to podarim jer je njima nanijeceno, neka ide djeci.. a novac ga neka u ovom slucaju neka stoji... user posted image



slazem se u potpunosti

a sto se tice tih stvarcica koje si ti namjenila za ovu porodicu, mozes sacekati, sigurno ima ljudi kojima je to potrebnije

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 13:30:02   
hatepsut
Pomogla sam kako i koliko sam mogla svakom kome je pomoc bila zasita potrebna ! Amini mislim najmanje 3x,ne prigovaram nego kad je vidim slatku na onom apelu ,stavim sebe u polozaj njenih roditelja! Istina ne potezem za novcanikom kad je svako u pitanju,pa dnevno mi dodje vise prosijaka na vrata!Jedna mlada romkinja mi je dosla,kazem joj ja "hajde pomozi mi da uradim dvoriste,platit cu ti" kaze ona meni "nisam ja dosla radit" user posted image kad je nogom nisam naisam napucala!
A nikad necu zaboraviti zenicu koja je samnom unosila drva,snijeg sipa,a ja pripremala sebi kod vrata da mi je blize za unijet,ona prileti "kaze hajd da ti pomognem,a ti ako imas nesto od hrane".


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 13:37:08   
koka i po
meni nikako nisu jasni ovakvi ljudi.
spustaju se na takav nivo bez bojazni da ce neko provaliti njihovo stvarno stanje.
a da obraz moze postati džon radi par stotina marakauser posted image nevjerovatno.razumijem i da u odredjenom periodu zivota covjeku moze biti tesko ali sta se podrazumjeva pod pojmom tesko to je vec individualno.a da su obraz i ponos toliko jeftini ...zalosno.neka mi Bog oprosti ako grijesim.
postoji toliko ljudi kojima je pomoc zaista potrebna a sute i snalaze se kako znaju.


< Poruku je uredio koka i po -- 25.1.2012 13:41:09 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 14:00:55   
taurus
user posted image kakvih ljudi ima user posted image

slažem se sa hanady...trebamo imati neki "kriterij" za pomoć i akcije

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 14:04:44   
emi7908
ne mogu dugo kom. mi se gasi fujjjj ...

Malena draga pa što se ti sekiraš? Stvarno nema potrebe da sebi sad razbijaš glavu sa tim niti da se dovodiš u takvo stanje, imala si dobru namjeru i sve mi koje smo htjele da učestvujemo a sad što je neko bezobrazan kad moram ovako reći njemu će na dušu....
Treba pmoći uvijek sam za to, ali boga mi sam se i uvjerila da sirotinja zna biti itekako bezobrazna.... helem da sad ne ulazim u raspravu ... i ja sam stvarno razočarana ali uvijek ima onih kojim je stvarno pomoć potrebna i kome to uvijek možemo prosljediti...
ukinuće me javim se večeras, a vi drage moje ako ćete nositi to što smo skupili ja sam za ali novac ne dam dobiće ga samo dijete kojemu je potrebno da se liječi a ovi što se user posted image pa se onda čiste moj vidjeti sigurno neće uhhhhhhh user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 14:13:45   
mamine oci
nisam stigla izcitati sve postove vidim radi se o prevari ne znam koliko je to 100% tacno u to ne ulazim svakom svoj obraz,mi ono sto smo nanjetile dacemo pa koliko god u ime Allaha njima na cast ako je prevara ,mada mi je sve cudno,ono sto mi je privuklo paznju kad je tema postavljena jedva da se par njih javilo da pripomogne, a sad kad je navodno laz svi imaju komentar ;)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 14:29:45   
mamine oci
mozda grijesim ali sto bi neko se slikao i trazio pomoc petoro djeca neka djeca idu u skolu ne bih ih valajda obrukali, neznam ima i broj telefona, mozda da nije toliko teska situacije ne znma ne bih da se ogrijesim ,ali imaju petoro djece trebalo bi se pomoci pa eto ne mora finansijski ali ono sto smo nanjetili osnovne stvarcice neznam  stvarno ne umijem biti pametna :(

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 14:34:55   
veeseelaa
ma ko bi znao
namirnice i ostalo se može odnijeti bez para
ipak je petero djece u pitanju


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 14:35:06   
mama75
Po mom misljenju treba pomoci, ali ne davati novac nego namirnice i to za djecu. Jer koliko god neko kaze da roditelji mogu raditi i zaraditi, oni ipak ne rade sto znaci da toj djeci treba pomoci. Lako je nama sada pricati: eto mogu zaraditi, bla bla Niko od nas ne zna kakva je tu situacija. Ako se skupilo treba dati onome kome je namjenjeno, a za ubuduce pamet u glavu i sve dobro provjeriti. 

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 14:37:30   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mama75

Po mom misljenju treba pomoci, ali ne davati novac nego namirnice i to za djecu. Jer koliko god neko kaze da roditelji mogu raditi i zaraditi, oni ipak ne rade sto znaci da toj djeci treba pomoci. Lako je nama sada pricati: eto mogu zaraditi, bla bla Niko od nas ne zna kakva je tu situacija. Ako se skupilo treba dati onome kome je namjenjeno, a za ubuduce pamet u glavu i sve dobro provjeriti. 

user posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 14:39:22   
Medić*
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: mama75

Po mom misljenju treba pomoci, ali ne davati novac nego namirnice i to za djecu. Jer koliko god neko kaze da roditelji mogu raditi i zaraditi, oni ipak ne rade sto znaci da toj djeci treba pomoci. Lako je nama sada pricati: eto mogu zaraditi, bla bla Niko od nas ne zna kakva je tu situacija. Ako se skupilo treba dati onome kome je namjenjeno, a za ubuduce pamet u glavu i sve dobro provjeriti. 

user posted image



Ovako i ja rekoh, ja sam njima nanijetila kucne potrepstine a novac neka stoji.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 14:54:46   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama75

Po mom misljenju treba pomoci, ali ne davati novac nego namirnice i to za djecu. Jer koliko god neko kaze da roditelji mogu raditi i zaraditi, oni ipak ne rade sto znaci da toj djeci treba pomoci. Lako je nama sada pricati: eto mogu zaraditi, bla bla Niko od nas ne zna kakva je tu situacija. Ako se skupilo treba dati onome kome je namjenjeno, a za ubuduce pamet u glavu i sve dobro provjeriti. 


user posted image user posted image

ima li kafe sutra?

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 15:10:17   
mamine oci
i ja pitah za ovu kafu na obe teme al ne dobih odgovor?

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 15:16:52   
mama75
Ja na zalost sutra necu moci doci jer mi je mm na putu, a ja sam bez auta, tako da mi je to neizvodivo. Ali eto, podrzavam vas rijecima, ako vam to ista znaci.
OT bananice trebala si me neki dan, pa nestade. Hajde sada na chat temu

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 15:18:03   
chuci
a svakakva naroda, gdje je nestala Bogobojaznost
svašta


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 15:20:03   
Medić*
IZVORNA PORUKA: mamine oci

i ja pitah za ovu kafu na obe teme al ne dobih odgovor?


Malena na drugoj temi napisa da je ona za kafu i da vidimo ko ce jos da ide da se zna otprilike, da ne budu samo dvije zene.

Evo spiska da vidimo ko ce doci user posted image , pa dopunjujte.

1. Ja




_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 15:25:20   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: mamine oci

i ja pitah za ovu kafu na obe teme al ne dobih odgovor?


Malena na drugoj temi napisa da je ona za kafu i da vidimo ko ce jos da ide da se zna otprilike, da ne budu samo dvije zene.

Evo spiska da vidimo ko ce doci user posted image , pa dopunjujte.

1. Ja




i ja cu naravno:)


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 16:11:00   
mamine oci
Ne znam kavi su roditelji ove djece  niti zelim kometarisati i osudjivati, ono sto znam oosba koja je radila ovu reportazu za Avaz se je uvjerila da je pomoc zaista potrebana da su djeca zeljna svega, i da je bas ona ko kao je i prica napisana, e sad sto ljudi sto cudi, imala sam potrebu ovo reci, pa jos jednom kazem ko je voljan nek dodje sutra na kafu, ko nije necemo ga tuci, da to uradi svako radi onako kako misli da treba, a cije je ispravno ja nisam ta koja bi da sudi bilo kome:)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 19:40:18   
malenaa
draga moja... nije se problem odazvati i pomoci, ali je problem veliki sto su lagali, nek meni dodje televizija puci cu socijalu, a ovako kad nam je sve ovo rekla zena iz njihove mjesne zajednice, kojoj je sigurno u interesu da pomognemo nekome iz te mjsene zajednice jer time njima smanjujemo posao... zato ne opravdavam ovo njihovo nikako .
ja sam za da se sutra skupi to ako je vec pripremljeno ali isto tako ne bih kesu da im nosimo bit cemo smijesni... tj ne bih to radila ispred RR. zato ako nas ima vise ok... ako ne nema potrebe ima vjerujte mnogo djece kojima je topotrebno.
i javite za tu kafu da ne ostavljam dzaba dijete ako niko doci nece.


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 19:45:40   
mamine oci
ja dolazim sigurno,i sama si rekla kad si pricala sa ocem djece da ti se ucinio fin covjek ne kuka nego je zadovoljan i cokoladm za djete,znaci da je neki bezobraznik kukao bi da sto vise izvuce iz naroda ti iz mesnih zajednica samo vade sebe kako su oni fini,ja oet kazem zena koja je radila reportazu kaze da je sve onako kako je napisala licno pricala sa porodicom i uvidela tesku situaciju ...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 19:50:11   
malenaa
e sad me vec ta prica nervira... ja sam kao prvo pricala sa majkom... druga stvar jel hoces da kazem il napisem temu ZAJEBALA SAM SE U RACUNICIIIII VJEROVALA LJUDIMAAA¨¨¨ili sta????? ne ne vjerujem im, i imam oko sebe i na tv da vidim isto tako ljude kojima bi vise znacilo ovo nego njima...
jel mislis da sam luda pa da ne dozvolim pomoc onome kome treba???? pa zeno ljudi su sposobni za rad, da obezbjede svojoj djeci hljeb ... i da ga vade na vrijeme>!!!!! toliko od mene!


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 19:50:28   
new mama
Boze sacuvaj kakvih ljudi imauser posted image ,zao mi je sto je nekome potrebna pomoc,a ne dobije je,a prevaranata ima,skontali da i na ove nacine mogu uzimati od ljudi pa da iskoriste situaciju.Ovo ubuduce treba pomagati samo provjerene situacije,znaci prvo sve ispitati pa tek onda reagovati,prvo sumnjiva situacija iz Tuzle pa sad ovo..meni je iskreno samo zao djece u ovim situacijama,definitivno ni kriva ni duzna ispastajuuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *