|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 20:00:04   
mamine oci
malena ne vidim razlog za dizanje tenzija ja sam ta koja je postavila temu niko nikog ne tera da pomogne svako ima pravo izbora mnogo je lekse kad covjek uzivo prica sa nekim nego ovako dolazi do nesporazuma ,ja tebe nisam prozvala i ne znam sto bi te nervirala svako kazem opet ima pravo izbora ti mislis da ne treba da se pomogne da je prica izmisljena i tu je kraj price ,ja mislim drugacije mozda obije grijesimo ,a mozda smo obije u pravu i ovo ne shvataj licno jer nema veze sa tobom, ti si se ponudila vozit ispalo je kako je ispalo, zivot ide dalje meni je zao sto pogresno tumacis moje postove, kazem opet covjek lakse kaze uzivo sta je htio reci nego ovakouser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 20:06:02   
malenaa
ali gledaj jednu stvar.... zasto ne vjerovati nadleznim ljudima kad od njih treba da imamo sve info, ja sam bila za da se pocne,,,da se vozi, da krenemo... ali sta raditi kad ljudi govore koji o njima znaju sve, to ne prica mahala niti neko od nas nagadja nego ljudi koje inace pitamo i koje bi trebali prvo pitati kad zelimo nekome pomoci.
nije problem odnijeti za djecu ,daleko bilo... ali moras shvatiti da i to sto nosimo mozda neko ne zeli da posalje jer zna i puno gore slucajeve. o tome ti govorim. nema ni ovo moje veze s tobom... ali ima sa cinjenicom da su ljudi napuhali citavu stvar a nisu sve karte na stolu.
navela sam gore na pocetku sta imaju i nemaju... i sta rade i kaqko zive... to je i vise nego dovoljno.
dijeci cemo pomoci. ko hoce nije frka...ali ne ispred BB nego samostalno ispred nasih imena.
ko dolazi na kafu sutra nek se upise... da se ne dolazi dzaba.


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 20:08:40   
mamine oci
1.medic slatki
2.malenaa
3.mamine oci
4.


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 20:30:18   
bananica
IZVORNA PORUKA: mamine oci

1.medic slatki
2.malenaa
3.mamine oci
4.bananica


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 12:50:57   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: mamine oci

1.medic slatki
2.malenaa
3.mamine oci
4.bananica



samo da pitam vezano za veceras jeli definitivno kafa veceras, donosimo li stvarcice koje smo prikupili, dajznam jer danas nemogu ulaziti na rr imam nekih obaveza pa da znam da ne dodjem dole a nigdje nikog ,znaci za sam za da se dodje nije bitno sto nas je cetiri i naravno da dodnesemo to sto smo nanjetile?


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:12:51   
malenaa
ne znam mila majke mi, nece doci nas tri samo il cetiri<???? a da radi toga idem po ovom vremenu gore vala... ne znam. ali eto kako hocete...
i meni treba odg radi djeteta...jer ne ide u vrtic pa da se organizujem


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:21:02   
veeseelaa
a baš je čudno da se niko nije odazvao, tužno baaaš
čuj samo vas četiri
u čemu je kvaka?
pa toliko je ženica s apodručja n.grada i Iliže koje su se mogle odazvati
ako hoćete da odgodimo za sutra kaficu i samu akciju, ja bi se sutra pridružila, danas sam obećama malenoj voditi je da vidi dinosauruse i ako je ne odvedem hajra mi od života nema


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:23:09   
veeseelaa
a i naziv vam je teme ubio se za user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:23:35   
Rabi
citav komsiluk se digao na noge da vraca ljude koji su dosli pomoci i zale se jer ova porodica jeste loseg finansijskog stanja ali nisu na rubu i imaju sredstava i mogucnosti da rade i zarade.


Cuj citav komsilik se digaouser posted image

napisali su da nemaju vodu...imaju je dva koraka ispred kuce,

Ovo mi je stvarno zalosnouser posted image Evo zasto im ne pomoci, pa im uvesti vodu u kucu?  I meni ovo nije nimalo zavidno, samo se stavim u ovakvu situaciju da sam sama....a ne sa malom djecom!

invalidnina za djecaka jeste 100km ali je dobio prosli mjesec 4000hiljade km  za sto imaju dokumenti , a roditelji kazu da su potrosili pare. imaju kravu... sto znacu imaju i mlijeko i mogu zaraditi. ova zena je od mjesne zajednice vec dosta puta uzimala pare i da se cisti od nezeljene trudnoce ...

100Km mjesesnouser posted image Mislim da im je i previse!!! a ove 4000 ne zelim da komentarisem, svi imamo rupa koje treba zakrpiti! Sigurno su ih potrosili tamo gdje ne trebauser posted image A imaju kravu.....pitam se koliko mogu sebe prehraniti, a jos plus i zaraditiuser posted image
I na kraju, da li imaju para za kondome da se cuvaju nezeljene trudnoce!?

njen suprug sasvim sposoban covjek je keramicar koji moze u svakom trenutku dinar zaraditi i zaradjivao je po sto km po danu, ali kazu spiska preko noci .... dobivali su sakom i kapom od svih ljudi

I mm je jako sposoban, ali se znalo desiti da po dva mjeseca ne dobije platu!!! U svakom trenu covjek moze da zaradi  u nekoj normalnoj drzavi i zemlji, ali posto je ovo nenormalna drzava puna lopovluka.....cisto sumnjam da se ovako lahko zaradjuju stojeuser posted image Da li spiska preko noci, ja ne znam niti zelim da ulazim u to...ali i ako spiska, jadna ta zenauser posted image

Ne opravdavam, nikakav vid prevare! Ali ne volim da donosim zakljucke po osnovu ''rekla- kazala'' Svi mi smo danas  u ne zavidnim situacijama, i ako imamo poslove...ali oni koji ih tek nemaju...o tome ne treba ni raspravljati!!!
Ako zelim da pomognem pomocicu! To radim od srca i za dobrobit svoje djece i porodice!  ne da me neko vidi i da kaze da sam pomogla...Jer nika covjek ne zna na cemu ce ''zaraditi'' a na cemu ''izgubiti''!


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:28:27   
Medić*
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a baš je čudno da se niko nije odazvao, tužno baaaš
čuj samo vas četiri
u čemu je kvaka?
pa toliko je ženica s apodručja n.grada i Iliže koje su se mogle odazvati
ako hoćete da odgodimo za sutra kaficu i samu akciju, ja bi se sutra pridružila, danas sam obećama malenoj voditi je da vidi dinosauruse i ako je ne odvedem hajra mi od života nema



Ja mogu i danas i sutra, samo sam cekala da se cure izjasne, bilo laz ili istina svakako sam htjela izaci u susret, halalolsum. U kontaktu sam sa mamine oci tako da ne znamo sta i kako u vezi akcije koja je pokrenuta i stopirana. Kada god da odlucite ja zelim, ali konkretniji, precizniji i jasan dog.

Rabi slazem se sa tobom. Ja stvarno ne mogu voziti, BMW, nizak, nisu mi dobre gume, klizavo, muz bolestan, pa sam sa mamine oci dogovarala ako ne bude nista ponjet cemo im nanijeceno cim otopli malo.

< Poruku je uredio medic slatki -- 26.1.2012 13:30:32 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:30:58   
malenaa
rabi-ocigledno si pogresno protumacila ovaj moj post, tj moj prenos rijeci nadleznih ljudi. molim te procitaj jos jednom. ovo ne govorim ja niti bilo ko od nas niti osporavamo pomoc, ali su ovo rijeci nadleznih ljudi koji znaju bolje situaciju nego mi i koji su mnogo puta vec bili kod njih, pomagali i sl.
to ne znacci da ne mozes pomoci, ti  ili bilo ko od nas...ali privatno ne preko RR jer nam pravila ne dozvoljavaju. kao sto vidis ili ne, mi se dogovaramo za kafu veceras, tako da ako si voljna pomoci bujrum...

< Poruku je uredio malenaa -- 26.1.2012 13:34:09 >


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:31:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: malenaa

ne znam mila majke mi, nece doci nas tri samo il cetiri<???? a da radi toga idem po ovom vremenu gore vala... ne znam. ali eto kako hocete...
i meni treba odg radi djeteta...jer ne ide u vrtic pa da se organizujem



nemojte d avam bude kočnica mali broj odazvanih za ovu akciju...
naime i u startu nije ih se mnogo javilo i niko nikag niti može siliti niti zna njegove mogućnosti...
ja se sjećam akcije u kojoj smo učestvovale nas 4 sa RR-a...sve pokupili u jedan veliki paket i poslali autobusom...ne bih sad navodila ni ko ej sve ičestvovao ni za koju akciju...ali smo je doardili i ta je porodica dobila mnogo toga od malo nas koji smo učestvovali...
Znači ako njima pomoć treba, ako ste nijetili da je date ...dajte ...šta god vi njima poslali pa i 5 kg brašna smao njima je golemo ako nemju.user posted image

Znači nemojte da vas mali doziv dmeorališe...sve ostalo...to je već nešto drugo...
Lični stav o istom niko nikome mjenjati ne možeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:32:20   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: malenaa

ne znam mila majke mi, nece doci nas tri samo il cetiri<???? a da radi toga idem po ovom vremenu gore vala... ne znam. ali eto kako hocete...
i meni treba odg radi djeteta...jer ne ide u vrtic pa da se organizujem



nemojte d avam bude kočnica mali broj odazvanih za ovu akciju...
naime i u startu nije ih se mnogo javilo i niko nikag niti može siliti niti zna njegove mogućnosti...
ja se sjećam akcije u kojoj smo učestvovale nas 4 sa RR-a...sve pokupili u jedan veliki paket i poslali autobusom...ne bih sad navodila ni ko ej sve ičestvovao ni za koju akciju...ali smo je doardili i ta je porodica dobila mnogo toga od malo nas koji smo učestvovali...
Znači ako njima pomoć treba, ako ste nijetili da je date ...dajte ...šta god vi njima poslali pa i 5 kg brašna smao njima je golemo ako nemju.user posted image

Znači nemojte da vas mali doziv dmeorališe...sve ostalo...to je već nešto drugo...
Lični stav o istom niko nikome mjenjati ne možeuser posted image


Upravo tako.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:37:12   
malenaa
ma naravno da je i kila brasna dovoljna, ali vidite li vi vrijeme...valja do gore doci, samo se odlucite i dogovorite. ja licno po ovonm vremenu ne bih isla. ali kako odlucite slazem se

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:39:40   
Medić*

IZVORNA PORUKA: malenaa

rabi-ocigledno si pogresno protumacila ovaj moj post, tj moj prenos rijeci nadleznih ljudi. molim te procitaj jos jednom. ovo ne govorim ja niti bilo ko od nas niti osporavamo pomoc, ali su ovo rijeci nadleznih ljudi koji znaju bolje situaciju nego mi i koji su mnogo puta vec bili kod njih, pomagali i sl.
to ne znacci da ne mozes pomoci, ti  ili bilo ko od nas...ali privatno ne preko RR jer nam pravila ne dozvoljavaju. kao sto vidis ili ne, mi se dogovaramo za kafu veceras, tako da ako si voljna pomoci bujrum...



Draga mi se dog za kafu, ali pitanje je hocemo li nositi kese, hoces li ti to nositi, jer si ranije govorila da mi mogla, nemamo jos konkretan odg... svakako idemo mimo RR

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:40:24   
Medić*

IZVORNA PORUKA: malenaa

ma naravno da je i kila brasna dovoljna, ali vidite li vi vrijeme...valja do gore doci, samo se odlucite i dogovorite. ja licno po ovonm vremenu ne bih isla. ali kako odlucite slazem se


Istovremeno smo pisale user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:42:17   
Hanady RR
istina da vam je put za Mrkoviće i doći tamo vrlo dikutabilan večeras ...ali sutra da odnesete do tete u mjesnu zajednicu pa da ona njima porslijedi neće vam biti porblem...ili čak da se g-đa jasna nazove d austra javi godpodinu avdibegoviću da u toliko i toliko bude u mjesnoj zajednici i lično mu se preda isto.
Bitno je smao da ona koja je motorizovana sve to kod sebe uzme...

Mislim ja ne učestvujem u akciji...samo vam dajem sugestije...
nemojte da sada neka obećanja svoja pogazite zarad drugih žena koje su htjele i još uvijek žele donijeti svoj pirlog...

neka se ovo završi...pa da se briše ovaj totalno tužni i dmeotivirajući naziv teme...
a ubuduće http://www.ringeraja.ba/forum/Humanitarne_akcije_RR_-_obavještenje!/m_1194578/tm.htm
vidit će se računa da naše srce niko ne nosa po ustima i da naš nijet ode uvijek u prave i ruke i za prave potrebe...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:47:23   
malenaa
ok vidimo se na kafi, ja moram d povesti nema ga ko cuvat :( a ponesite stvari pa cu sutra ja to odnijeti gore ili mm... vidjet cemo.
u 6 se vidimo kisss


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:48:26   
Medić*

IZVORNA PORUKA: malenaa

ok vidimo se na kafi, ja moram d povesti nema ga ko cuvat :( a ponesite stvari pa cu sutra ja to odnijeti gore ili mm... vidjet cemo.
u 6 se vidimo kisss




Ok.

Rabi, hoces li i ti dolaziti ?

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:54:42   
bananica
vesela, hajd i ti dodji user posted image

ja dolazim, al mi jos uvijek nije jasno nosimo li robu sa sobom ili da to ostavimo za neki drugi danuser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:58:18   
Medić*



Objave: 933
Član od: 11.3.2008
Mjesto: sarajevo
Status: prisutan ok vidimo se na kafi, ja moram d povesti nema ga ko cuvat :( a ponesite stvari pa cu sutra ja to odnijeti gore ili mm... vidjet cemo.
u 6 se vidimo kisss

IZVORNA PORUKA: bananica

vesela, hajd i ti dodji user posted image

ja dolazim, al mi jos uvijek nije jasno nosimo li robu sa sobom ili da to ostavimo za neki drugi danuser posted image



Nosimo.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 13:58:33   
veeseelaa
vesela, hajd i ti dodji user posted image
IZVORNA PORUKA: bananica

vesela, hajd i ti dodji user posted image

ja dolazim, al mi jos uvijek nije jasno nosimo li robu sa sobom ili da to ostavimo za neki drugi danuser posted image



draga obećah onom mom vragolanu da ću je voditi u pionirsku, ev sad pošla po nju ... a kako to obično bila poslije je moram odvesti na ručak i zaista ne stižem
mogle smo i sutra kaficu popit, neovisno o ovoj


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 14:08:24   
Rabi
malenaa nisam ni mislila da je ovo sve iz tvoje glave izaslouser posted image
Razumijem ja tebe i tvoju namjeru u potpunosti, ali me ove neke stvari pogodeuser posted image
Mislim, da im ne treba ne bi ni trazili! Jel tako? Valja pruziti ruku i traziti! Nedaj mi Boze...Nikad!
Roditelji ove djece, bi sigurno vise voljeli da imaju poslove, struju, vodu....nego ovo sto oni traze i mole! A ta gospoja sto ti je ovo ovako reklauser posted image Mislim da se ni u tome nesto ne uklapa, prvo su ljudi iz mjesne zajednice bili odusevljeni kad si nazvala... i izrazili zelju da idu! A sad se ko zna za njih, da zloupotrebljavajuuser posted image da imajuuser posted image da su vaki, da su naki----

I ne znam kako ces ti to vecers nositi, vidis kakve su ceste! Mozda da odgodimo ovaj sastanak....milim kako ces sve ti sad nosati, cuvati a ne odnijeti veceras? a kako ces ici kad je ovakvo vrijeme/nevrijeme.. Mislim, kakve su ulice....vjerovatno nisu ciste i prohodne, a jos posebno brdo!
Moj prijedlog samo, a i ja bih voljela pomoci koliko sam u mogucnostiuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 14:15:05   
malenaa
zenice ako ste za hajmo veceras popiti kaficu ako  imate vremena , dogovoriti se... vozit nema sanse veceras... mrak led i sve ostalo a jasa maksumom, sutra vec i nekako... ali da li da veceras mi to donosite? mene vjerujte strah drzati to u autu, jer nemam ja garazu svaki dan obiju neko auto. mozda i nije??? ne znam.... 

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 14:15:26   
Rabi
dogovaramo za kafu veceras


sta se god dogovorite, ja cu aBd dociuser posted image Samo ne znam kako ces to sve prtljati, kako ces to sve odnijeti?
Jos kako skontah, ne moze se autom prici?!
Hoce li iko ici s tobom, osim muza?

< Poruku je uredio Rabi -- 26.1.2012 14:16:29 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *