|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Recepti,recepti
13.10.2011 20:24:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: megi

Lejla
ne znam koliko ce biti osoba
ali meni ovo izgleda dovoljno

a sad podijeli sa nama recept ove pastete od dimljenog lososa


poDapisujem komlet postuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 951
   RE: Recepti,recepti
14.10.2011 0:58:36   
Lejla Ka
Ja nado pozvala user posted image još raje, bit će nas osmoro odraslih, ali mislim da će biti dosta.

Ma Vjeko na OBN-u pravio tu paštetu, ali ja nisam mogla da nađem egzaktan recept (i ako na njihovoj stranici imaju recepti po emisijama) već ću raditi po sjećanju. Znam da je stavio ABC sir i komade dimljenog lososa u blender, to je zblendo, pa u to dodao malo kopra i dozačinio. E sad mi je tu upitnik zaboravila sam koji su začini išli osim kopra, ali ću isprobati.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 952
   RE: Recepti,recepti
15.10.2011 19:37:53   
umahmed
MAKARONI SA BESAMELOM I POVRCEM

na jako vrelo ulje stavite trakice pilecek fila,kada porumene doda se nasjeckano povrce(b.luka 2 cehneta obavezno,crveni luk,sampinjoni,brokula,karfiol,paradajz,paprika,tikvica) povrce pusti svoj saft zato se ne dodaje nimalo vode. Kada se povce skuha dodati origano,biber i nesto da zaljutite u koliko volite ljuto.
U drugoj posudi skuhate makarone(ja napravim mix pa stavim svih pomalo,skoljkica,masnica,...) obicno oko dvije sake za nas 3dosta.
Kada se dodaju makaroni dodajte jedan besamela razblazen sa obicnim mlijekom ili vrhnje u koliko nemate beshamel. Sve se izmjesa dorbo,kada se malo iskrcka seravirati i naribati sira ja obino stavljam tvrdi livanjski sir ili livadu.

Dobar tekuser posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 953
   RE: Recepti,recepti
15.10.2011 19:38:47   
umahmed
Pileci file kada pohujem obavezno ga pokiselim u mlijeko,vegetu i malo cevap zacina. Bude jako socno i ukusno.Probajte

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 954
   RE: Recepti,recepti
16.10.2011 12:35:29   
Hanady RR
samo da javim da sam napravila turske pogačiceuser posted image

Mi smo ih napunili sirom trapistom, gljivama i maslinamauser posted image

Uglavnom užina za 10user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 955
   RE: Recepti,recepti
16.10.2011 18:05:29   
Lejla Ka
Samo da prijavim da mi je sve super ispalo osim ove paštete od lososa. Ona je ispala preslana (dimljeni losos + ABC), a nekako mi je aroma bila blijeda jer nisam imala kopra. 

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 956
   RE: Recapti,recepti
16.10.2011 22:38:30   
elkina_mala
Ja moram samod a pitam da li neka zna recept i naziv jednog kolacica,izgleda kao vanila kolutici,samo sto je kao mjesec,okus kao lokum a moze se unutra puniti???
To sam jela jednom davno kod komsinice bivse i bilo je extraaaaaaa ukusno,pa mi sad ko trudnici na um palo a ne znam naziv,ako neka zna molim vas napisite! hvala

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 957
   RE: Recepti,recepti
16.10.2011 22:52:57   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

samo da javim da sam napravila turske pogačiceuser posted image

Mi smo ih napunili sirom trapistom, gljivama i maslinamauser posted image

Uglavnom užina za 10user posted image



kad vec nisi zvala na uzinu, napisi nam recept da i mi probamouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 958
   RE: Recepti,recepti
16.10.2011 22:58:16   
Hanady RR
Imaš recept unazad ovdje do naše ne....
a imaš na foto kuhanju lijepo uslikano i recept u fazama...sekund posla...a zaista superuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 959
   RE: Recepti,recepti
16.10.2011 22:59:58   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Imaš recept unazad ovdje do naše ne....
a imaš na foto kuhanju lijepo uslikano i recept u fazama...sekund posla...a zaista superuser posted image



idem traziti, hvala

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 960
   RE: Recepti,recepti
17.10.2011 0:21:49   
ena23
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

samo da javim da sam napravila turske pogačiceuser posted image

Mi smo ih napunili sirom trapistom, gljivama i maslinamauser posted image

Uglavnom užina za 10user posted image


e nek sam vala i ja jednom tebi sta sapnula   sto valja    user posted image user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 961
   RE: Recepti,recepti
17.10.2011 18:19:26   
umahmed
KINESKA RIZA

pileci file se isjece na kockice i pospe soja sosom,pospe sa malo brasna i doda jedan struk mladog luka ili mlada prasa. To se baci na vrelo ulje i kada se proprzi doda se povrce(mrkvica,paprika crvena i zelena,grasak,kukuruz) sve se prodinsta uz malo vrlo malo dodavanje vode. Povegetiti i sluziti uz dugu rizu.


user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 17.10.2011 18:42:54 >

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 962
   RE: Recepti,recepti
17.10.2011 18:29:50   
umahmed
       SALATA

nasjeckam radica,z.salate svih koje su mi dostupne,paradajz najvise volim mali,jedno do dva tvrdo kuhana jajeta,crveni luk na kolutici,masline,mozarele sira,sireve koje jos imam u frizideru. Napravim dresing od majoneze,malo sirceta i kopra. Prelijem,kriska crnog hljeba i odlicna vecera.

user posted image

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 963
   RE: Recepti,recepti
17.10.2011 18:34:24   
umahmed
      USTIPCI

0,5kg brasna,jedno jaje,jedan p.p, malo sode bikarbone,so. Zakuha se sa smjesom od pola jogurt pola voda da bude mlako. Najbolje je ostaviti preko noce,a i ne mora. Razvalja se debljine oko 0.5cm,isjece i przi u vrelom ulju sa obje strane. Moze se dodati malo heljde ili crnog brasna. Odlicana kombinacija za dorucak uz mazalice i sireve

user posted image

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 964
   RE: Recepti,recepti
17.10.2011 18:41:54   
Visnja RR
sad sam gladna... a salata je po mom ukusu... a i kineska riza user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 965
   RE: Recepti,recepti
17.10.2011 20:01:57   
umahmed
turske pogacice su mi pravo zasmagaleuser posted image kako ih pecete,u rerni ili tavi? Nesto nemogu da skontamuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 966
   RE: Recepti,recepti
18.10.2011 10:32:34   
gvendolina
evo i mojih pogacica juce sam ih pravila za uzinu,ena hvala na receptu super suuser posted image

user posted image


umamhmed peku se u tepsiji


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 967
   RE: Recepti,recepti
18.10.2011 10:39:39   
megi
evo jos jednom da se zahvalim eni na receptu pogacice su super
ja ih opet pravila za vikend
punila ih ajvarom (domacim)user posted image  i sirom
bile su odlicne


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 968
   RE: Recepti,recepti
18.10.2011 11:59:08   
ena23
a meni srce ko vikendica  user posted image s tvarno mi je jako drago da vam se svidjaju, tako lagano a      tako  ukusno, jel da

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 969
   RE: Recepti,recepti
18.10.2011 16:57:00   
umahmed
joj sutra ih pravim,nisam nestruca u kuhinji ali me interesuje je li tjesto nadolazi,maze te li ih prije pecenja zumancetom,...........user posted image
hvala,znaci u tepsiju i u vrelu rernu,javim sutra kakve su ali sudeci po izglem\du mmmmmm

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 970
   RE: Recepti,recepti
18.10.2011 17:36:19   
klemzi
Umahmed kako bih ja sad ovu tvoju salatu i Enine pogačice user posted image Divno izgeda user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 971
   RE: Recepti,recepti
18.10.2011 17:52:59   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: umahmed

joj sutra ih pravim,nisam nestruca u kuhinji ali me interesuje je li tjesto nadolazi,maze te li ih prije pecenja zumancetom,...........user posted image
hvala,znaci u tepsiju i u vrelu rernu,javim sutra kakve su ali sudeci po izglem\du mmmmmm


Ja odmah pekla,s obzirom da ne ide kvasac mislim da nema potrebe da tjesto nadolazi?!Kad sam ih slozila u tepsiju ja sam premazala zumacetom i posula susamom i bile su "Pogacice za 10" inace sam punula trapistom i salamom.

Mene zanima dali neko zna kako se pravi slatka vrilica,danas sam dobila pekmez od jabuka onaj rijetki slatki pa bi da napravim. znam da se peceno tjesto polije pekmezom user posted image moja nana r. je to pravila a mama se ne sjecamuser posted image


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 972
   RE: Recepti,recepti
19.10.2011 12:01:50   
mersiha 77
Hanady mozeli recept za pituljice,al prave pituljice starinske?user posted image
i jos jedan pituljice sa visnjama to prvi put cujem,pa bih voljela da probam
plizzzz!user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 973
   RE: Recepti,recepti
19.10.2011 12:34:24   
Hanady RR
Eh draga...
ja jufku za pituljice razvijam kao za jabukovaču...potkuhaš sa pitu al dodaš malu kašiku prašla za pecivo.
Pa kad razvijem jufku sušim na stolu. Ti možeš i kupiti jufku...

Uglavnom, u jednu šerpicu staviš Šolju mlijeka, 2 šolje griza i to ukuhaš...
u to doadš 3-4 kašike šećera i 3 jajeta i izmješaš....

Jufku režeš u trake ako si je razvila...treka široke 5 cm a duge komlet dužinom stola ( ili tri gotove jufke dužine posložiš jednu uza druge) istopiš na kašiki ulja jedno 100 gr putera, kad to istopiš pokupi onu pjenicu odzgo i baci...i onda pomastiš sa kačike traku pa staviš dvije kašike smjese od griza i na to 2-3 višnje ili iz kompota ili svježe ili zaleđene, motaš tu traku u oblik hamaljlije ( znači sapočenš trokutasto motati...
Kad smotaš slažeš u namašćen pleh...ja to slažem u okrugli da mi ono budu sve jedna uz drugu.

Skuhaš agdu...
ja kuham agdu 1;1 ...litar vode i 1 kg šećera...kad se šećer istpopi i agda prokuha stavi limun narezan u kriške u to ...

vrućom agdom zaliješ vruće pituljice...najprije malo jače od pola agde stavim...
onda sačekam jedno sat vremena pa dodam ostatak agde.

Etouser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 974
   RE: Recepti,recepti
19.10.2011 12:49:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: umahmed

       SALATA

nasjeckam radica,z.salate svih koje su mi dostupne,paradajz najvise volim mali,jedno do dva tvrdo kuhana jajeta,crveni luk na kolutici,masline,mozarele sira,sireve koje jos imam u frizideru. Napravim dresing od majoneze,malo sirceta i kopra. Prelijem,kriska crnog hljeba i odlicna vecera.

user posted image


eh ovo ću danas kad dođem sa biznisa da sastavim user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *