|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Implantacijsko krvarenje
15.6.2013 23:28:17   
minchis
ja evo samo da napisem kakvo je stanje kod mene sad...pa ako se pokaze user posted image (aBd), nadam se da ce nekom pomoci moje iskustvo....
za dva dana treba, tj ne treba stici user posted image , medjutim juce sam primjetila neki iscjedak, tj stavila sam ulozak, smedjkaste kapi , po 3-4 kapi samo...i tako evo vec drugi dan..prvo sam mislila da sam dobila, ali posto nikako da krene kako treba, ja se sve vise nadam da je implatacijsko krvarenje...
malo sam se informisala na netu, ono moze biti svjetlo crvene boje, a moze biti i smedje kao sto je kod mene, sto znaci da je u pitanju starija krv iz maternice.... uglavnom javim vam sta ce biti za dva-tri dana, dali ce vjestica procuriti stvarno ili ce izostati narednih 9 mjeseci user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Implantacijsko krvarenje
16.6.2013 9:52:28   
grozđe
minchis abd da ne dodje menzes i bude debeli plus...

Evo da dam doprinos ovoj temi... ja sam imala implantacijsko krvarenje i ovako mi je to sve nekako islo...

dva dana pred ocekivanu menstruaciju pojavilo mi se samo smedjkasto i to vrlo malo...imala sam bolove jace i to mi je bilo malo cudno jer inace nemam problema sa menstruacijom..na dan ocekivane pozitivan test i to onaj najjeftiniji..plus ko' kuca...
eto drage moje nadam se da ce vam ovo moje iskustvo biti od pomoci...

(odgovor članu minchis)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Implantacijsko krvarenje
16.6.2013 14:50:37   
minchis
grozdje, molim te reci mi koliko je trajalo tvoje krvarenje, da li samo taj jedan dan pred menstruaciju? meni treci dan evo smedjkasto-zuti iscjedak,jako slab,al ipak je tu....strah me jer sam sad negdje na netu procitala ako je duze od dva dana, obavezno ginekologu...a ja htjela da mi prodje pa da se narucim.... ima li jos neko ovakvo iskustvo da je bilo vise od 2 dana? tako zelim da je sve u redu jer i jutros sam radila dva testa i oba pozitivna user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Implantacijsko krvarenje
16.6.2013 17:08:32   
grozđe

IZVORNA PORUKA: minchis

grozdje, molim te reci mi koliko je trajalo tvoje krvarenje, da li samo taj jedan dan pred menstruaciju? meni treci dan evo smedjkasto-zuti iscjedak,jako slab,al ipak je tu....strah me jer sam sad negdje na netu procitala ako je duze od dva dana, obavezno ginekologu...a ja htjela da mi prodje pa da se narucim.... ima li jos neko ovakvo iskustvo da je bilo vise od 2 dana? tako zelim da je sve u redu jer i jutros sam radila dva testa i oba pozitivna user posted image


minchis trajalo je jedno 4 dana, ali skroz malo smedje... ti si trudna, dva testa i pozitivna....
Cestitam i zdravu trudnocu ti zelim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minchis)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Implantacijsko krvarenje
16.6.2013 17:48:29   
minchis
Hvala jos jednom na lijepim i smirujucim rijecima Grozdje user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Implantacijsko krvarenje
18.6.2013 9:30:26   
vrteška života
grožđe kada govoris o smedjkastom iscjetku meni je uvijek dva do tri dana pred M prvo izlazi smedje pa tek onda prava user posted image ..Pitala sam svog gin. je li to ok ona kaze da jeste ako mi je uvijek tako...E sad pitanje, obzirom da sam citala da taj smedjkasti iscj. koji je uvijek tu pred M moze biti prepreka trudnoci , da li je to opravdana tvrdnja i da li je neko imao iskustva sa tim?


(odgovor članu minchis)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Implantacijsko krvarenje
18.6.2013 11:49:22   
marinčii
vrteska zivota meni se jedanput desilo to lagano krvarenje prije menstruacije i pitala sam ginekologa i rekao je da nije zabrinjavajuce ako se bas ne ponavlja svaki mjesec,inace moze biti znak naglog pada progesterona tako da mozda ne bi bilo lose da provjeris hormone

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vrteška života)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Implantacijsko krvarenje
18.6.2013 12:07:04   
vrteška života
marinčii upravo sam i ja o tim stvarima citala ali me zbunilo sto mi je gin. rekla da je to ok user posted image ...ko ce ga znati...A bi li smjela na svoju ruku privatno provjeriti hormone i koji su ti sto se najcesce provjeravaju ?

Inace mi je M uredna i tacna, stim sto imam malu cistu koja stoji na D jajniku skoro 3 godine i drzim je pod kontrolom i nema potrebe za zabarinjavanjem i problema oko user posted image (tako moja gin. kaze)...e sad......

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Implantacijsko krvarenje
26.6.2013 10:37:55   
9months
Vrteska zivota, meni se u zadnjih par godina pocelo desavati da prije mjesecnice imam smedji iscjedak. Pitala sam svoju doktoricu sta misli o tome i rekla je da sam malo premlada ali da se ne moram brinuti (ne znam sta joj je to znacilo).
Narucila sam se sljedeci tjedan kod druge doktorice jer bih voljela cuti drugo misljenje...i ja sam kao i ti nacitala se svega na internetu. MM i ja pokusavamo treci ciklus...nije dugo ali voljela bih sto prije otkriti ukoliko nesto nije u redu.
Ima li netko jos iskustava s ponavljajucim predmenstrualnim krvarenjima.

(odgovor članu vrteška života)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Implantacijsko krvarenje
26.6.2013 11:44:47   
mykica
Meni se to počelo dešavat nakon sto sam počela koristiti tableta klomifen za ovulaciju. Prije toga nikad nisam imala problema sa predmestrualnim iscjedkom. Doktorica mi je isto rekla da nije ništa zabrinjavajuće. Nakon par mjeseci je samo prestalo, nije se više pojavilo sve do prošlog mjeseca kada je bio i dobitni mjesec. Kad sam ustala primjetila sam smeđi iscjedak na vešu, već sam mislila da vještica dolazi, ali eto ona nije a ja sam ugledala svoje user posted image . Jedina razlika je bila što je ovaj put bilo "suho", inače je taj smeđi iscjedak pred menstruaciju bio vlažan ali smeđkast. U svakom slučaju želim da što prije i vi ugledate svoje user posted image .

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Implantacijsko krvarenje
26.6.2013 12:48:07   
vrteška života
9months hvala na odg. Molim te javi sta ti je druga dokt. rekla, ako bude razlicito od prve da i ja svoju odmah mijenjam ..user posted image
Ma i ja vise na ovom netu nadjem budalastina koje sama sebi pripisujem, a na user posted image radim vec pola godine i uvijek i iznova se razocaram , a nadam se da ce i MM uraditi spermogram pa da i tu mogucnost otklonimouser posted image .....

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Implantacijsko krvarenje
27.6.2013 17:13:06   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: vrteška života

9months hvala na odg. Molim te javi sta ti je druga dokt. rekla, ako bude razlicito od prve da i ja svoju odmah mijenjam ..user posted image
Ma i ja vise na ovom netu nadjem budalastina koje sama sebi pripisujem, a na user posted image radim vec pola godine i uvijek i iznova se razocaram , a nadam se da ce i MM uraditi spermogram pa da i tu mogucnost otklonimouser posted image .....



Draga to smedje krvarenje pred menstruaciju moze da znaci nizak Progesteron a on je veoma vazan u trudnoci . Zar ti to tvoja ginekologinja nije rekla? Naravno moze i da znaci trudnocu (implatacijsko). user posted image

Od srca ti zelim da ugledas sto prije user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vrteška života)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Implantacijsko krvarenje
27.6.2013 20:51:06   
vrteška života
O Andy Bec da je ogdo implantacijsko ali nije, skoro mi je zavrsilauser posted image , pri kraju je....A taj progesteron moze biti smetnja da user posted image ? Sta da radim? Koji mi je sljedeci korak?

(odgovor članu minchis)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Implantacijsko krvarenje
28.6.2013 8:25:24   
9months
Ja bas zato sto mi moja ginekologinja nije rekla da je to moguc nedostatak progesterona zelim otići po drugo misljenje.

(odgovor članu vrteška života)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Implantacijsko krvarenje
28.6.2013 11:09:49   
Andy_Bec23
Nizak progesteron znaci da se trudnoca nemoze odrzati , znaci ako je i nizak mozete dazatrudnite bez problema, ali u trudnoci je vazno da vam vas ginekolog prepise dabroston za ocuvanje trudnoce, on sadrzi u sebi progesteron, a ako se nevaram ima i inekcije za progesteron koje neke trudnice i dobivaju u prvih 12 nedelja ili do kraja trudnoce. Moj savjet kod ginekologa i neka vam da uputnicu za provjeru svih zenskih hormona, mislim da se rade na 2 puta. 3 DC i 20 DC ili 21 DC

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Implantacijsko krvarenje
3.7.2013 8:53:35   
9months
Eh zene moje da vam i ja podnesem izvjesce. Bila sam jucer kod jedne doktorice koja me je naprosto odusevila. Tako je lijepo sa mnom razgovarala i nekako me je umirila.
Uglavnom kaze ona da ponavljajuce predmenstrualno krvarenje moze a i ne mora znaciti nizak nivo progesterona. Neke zene jednostavno imaju takve cikluse a također može a i ne mora utjecati na začeće. Rekla mi je da lijepo pokusavam jos par mjeseci i ako se mrvica ne zakaci da joj dođem pa cemo se dogovoriti oko terapije i pretraga....kaze da je tri ciklusa pokusavanja malo da bi posumnjala da nesto nije uredu.
Također mi je rekla da bi mi propisala kontracepcijske pilule da ne radimo na bebici jer bi to uravnotezilo hormone.

Tako da cu ja pokusavati jos par mjeseci a onda ako nista ne bude...na kontracepcijske pilule i napraviti malu pauzu (mislim da je tri mjeseca dovoljno da se stanje malo normalizira).

Svasta je jos ona meni pricala i uglavnom ja sam jako zadovoljna razgovorom i pregledom i bit ce kako bude. Rekla mi je da sam ovaj mjesec pogodila ovulaciju tako da mozda vec ovaj mjesec budu user posted image
Ova doktorica se inace bavi lijecenjem steriliteta tako da je njen pristup imam osjecaj drugaciji nego kod ostalih ginekologa - tako da vise vjerujem njoj nego prijasnjim doktorima.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Implantacijsko krvarenje
6.7.2013 20:41:29   
vrteška života
9months mozes li napisati koja doktorica je u pitanju? Je li u Sa?

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Implantacijsko krvarenje
24.7.2013 1:33:30   
Badema
Pozdrav svima,
Ja sam nova na forumu, ali i nova u pokusajima da zatrudnim. Citam vasa iskustva sa krvarenjem... Imala sam i ja slicno i bas sam se bila zabrinula. Desilo se 12. dan ciklusa i bilo ga je poprilicno. Poslije sam uradila test i bio je negativan :(. Spremam se ginekologu. Preporucujete li nekoga?
Pozzz

(odgovor članu vrteška života)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Implantacijsko krvarenje
24.7.2013 15:15:03   
mykica
Kad si radila test? I da li ti je bila menstruacija poslije toga uobičajna? Gdje stanuješ u kojem gradu i da li bi kod privatnika išla ili državnom? Hiljadu ja pitanja postavih user posted image

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Badema)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Implantacijsko krvarenje
24.7.2013 15:43:03   
Badema
Hvala mykice,
nisam cula lijepa iskustva kod drzavnih ljekara, pa mozda da prvo idem kod privatnika. Na rutinski, obicni pregled sam isla kod Mehmedbasica ranije. A test sam radila odmah sutradan nakon krvarenja, (to je bilo prije 3 dana), a menstruacija jos nije stigla, upravo je ne/cekam. Pogrijesila sam dan, krvarenje je bilo 20. dan ciklusa.

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Implantacijsko krvarenje
24.7.2013 15:59:29   
9months

IZVORNA PORUKA: Badema

Hvala mykice,
nisam cula lijepa iskustva kod drzavnih ljekara, pa mozda da prvo idem kod privatnika. Na rutinski, obicni pregled sam isla kod Mehmedbasica ranije. A test sam radila odmah sutradan nakon krvarenja, (to je bilo prije 3 dana), a menstruacija jos nije stigla, upravo je ne/cekam. Pogrijesila sam dan, krvarenje je bilo 20. dan ciklusa.



Uhh onda je mozda bilo impantacijsko...navijam da je user posted image
Ja inace imam predmenstrualna krvarenja i isla sam vaditi hormone pa sad cekam.
Predmenstrualna krvarenja imaju vise uzroka....kod nekoga je to jednostavno tako, kod nekoga su poremeceni hormoni a kod nekoga je to implatacijsko krvarenje.

Neka bude kako ti zelis user posted image

(odgovor članu Badema)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Implantacijsko krvarenje
25.7.2013 18:17:29   
mykica
To ti je rano da bi test pokazao user posted image . U svakom slučaju želim da ih ugledaš što prije. Test je najbolje raditi nakon 1 dana kašnjenja menstruacije. A što se tiče ginekologa. Ja sam u svojoj borbi za bebačom bila kod raznih i kod privatnika i kod državnih i mogu ti reći da sam se u privatnike razočarala potpuno. A po najviše u Mehmedbašića. Kod njega sam se vukla mjesecima, filovao me tabletama a da nije bio uradio nalaze da vidi uzrok zašto ne dolazi do trudnoće. Najviše mi je pomogao dr. Godinjak. A sada trudnoću vodim kod doktorice Čehajić u domu zdravlja Otoka i prezadovoljna sam ženom. Divna je i posveti se maksimalno. Opet to su moja iskustva, nadam se da nećeš morati lutati mnogo po doktorima i da ćeš odmah ugledati svoje user posted image . Veliki pozdrav

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Implantacijsko krvarenje
30.7.2013 11:17:19   
Badema
user posted image je stigla, tako da nije implantacijsko :(. Nisam jos otisla na pregled, cekam da prodje Bajram. Nadam se sljedeci mjesec, ako Bog da!

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Implantacijsko krvarenje
23.9.2013 9:47:53   
bebac bucko
Dobro jutro drage moje,

imam jednu nedoumicu, pa vas molim za vase misljenje.
Imam redovne menstruacije 28-29 dana, zadnji put sam imala user posted image 06.09.2013. Sto znaci da se ovul trebala desiti oko 20.09., kupila sam test za pracenje ovulacije Maybe baby (koji bih svima preporucila) i on je pokazao ovul 19-og i 20-og. danas mi se na gacicama pojavio malo tamniji iscjedak kao umrljan s malo ciste krvi. ja od jucer osjecam nke tupe bolove u dnu stomaka, sto mi se inace ne desava. mislim da je malo prerno za men. bolove. ali i za test, sta mislite sta bi mogla da znaci ta pojava na vesu.




_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Implantacijsko krvarenje
23.9.2013 9:53:29   
grozđe

IZVORNA PORUKA: bebac bucko

Dobro jutro drage moje,

imam jednu nedoumicu, pa vas molim za vase misljenje.
Imam redovne menstruacije 28-29 dana, zadnji put sam imala user posted image 06.09.2013. Sto znaci da se ovul trebala desiti oko 20.09., kupila sam test za pracenje ovulacije Maybe baby (koji bih svima preporucila) i on je pokazao ovul 19-og i 20-og. danas mi se na gacicama pojavio malo tamniji iscjedak kao umrljan s malo ciste krvi. ja od jucer osjecam nke tupe bolove u dnu stomaka, sto mi se inace ne desava. mislim da je malo prerno za men. bolove. ali i za test, sta mislite sta bi mogla da znaci ta pojava na vesu.



[/quote

bebac bucko pozdrav...

implantacijsko krvarenje postoji i dakle moguce je...ja sam imala u drugoj trudnoci...napravila sam test na trudnocu na dan ocekivane i pokazao mi je plus.... najbolje ti je da uradis test i znat ces na cemu si... Sretno...

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *