|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Implantacijsko krvarenje
24.9.2013 8:51:41   
bebac bucko
hvala na odgovoru, svakako cu sacekati ocekivanu vjesticu pa ako ne dode idem po testic. :*

_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Implantacijsko krvarenje
4.10.2013 1:02:49   
pinky_cujica
POzdrav drage moje!!
Javljam se u nadi da cu ovdje naci odgovor na svoja pitanja, te ublaziti ovu neizvjesnost u sebi.. naime.. 6 dan poslije ovulacije sam imala krvarenje smedjkasno crvnekasto- neke mijesane boje, pa sam pomislila da je user posted image stigla prije vremena, medjutim, kako se krvarenje poslije tog vise nikako nije pojavilo, ja evo drugi dan od ocekivane user posted image u VELIKOJ NEIZVJESNOSTI!!! Jutros sam radila test, i pokazao je negativno, a ja se i dalje tako cudno osjecam.. imam grozan metalni ukus u ustima, grudi su vece, ali ne i bolne.. imala sam blage grceve u donjem dijelu i ponekad bockanje jajnika,a sada je to samo treperenje ali ne tako cesto.. stolica mi se isto poremetila, nisam dva dana isla na wc, a inace poslije svakog obroka -pravac do wc.. glavobolja me prati evo par dana, a ponekad osjetim kao da me hvata gripa - sva budem vrela, nisam mjerila temperaturu, ali mislim da je povecana-tokom cijelog dana osjetim kao neku laganiju ,,muku,, nista strasno, ali ne i uobicajeno..
E sad.. ja sam se pravo napisala, a glavno pitanje izostavila.. DA LI JE MOGUCE DA SAM IPAK TRUDNA? CURE POMOZITEEEEE !!!

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Implantacijsko krvarenje
4.10.2013 8:01:19   
Pingvina
Pinky, naravno da je moguce da si user posted image ...Rano si uradila test, pricekaj dok user posted image okasni dan pa ponovo uradi. U prvoj trudnoci je meni test bio negativan cak i dan nakon ocekivane M. Dr mi je rekao da je O vjerovatno kasnila, pa se sve pomjerilo za koji dan.
Od srca ti zelim debeli plus za koji dan!!! Sretno!!!user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Implantacijsko krvarenje
4.10.2013 8:45:19   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: pinky_cujica

POzdrav drage moje!!
Javljam se u nadi da cu ovdje naci odgovor na svoja pitanja, te ublaziti ovu neizvjesnost u sebi.. naime.. 6 dan poslije ovulacije sam imala krvarenje smedjkasno crvnekasto- neke mijesane boje, pa sam pomislila da je user posted image stigla prije vremena, medjutim, kako se krvarenje poslije tog vise nikako nije pojavilo, ja evo drugi dan od ocekivane user posted image u VELIKOJ NEIZVJESNOSTI!!! Jutros sam radila test, i pokazao je negativno, a ja se i dalje tako cudno osjecam.. imam grozan metalni ukus u ustima, grudi su vece, ali ne i bolne.. imala sam blage grceve u donjem dijelu i ponekad bockanje jajnika,a sada je to samo treperenje ali ne tako cesto.. stolica mi se isto poremetila, nisam dva dana isla na wc, a inace poslije svakog obroka -pravac do wc.. glavobolja me prati evo par dana, a ponekad osjetim kao da me hvata gripa - sva budem vrela, nisam mjerila temperaturu, ali mislim da je povecana-tokom cijelog dana osjetim kao neku laganiju ,,muku,, nista strasno, ali ne i uobicajeno..
E sad.. ja sam se pravo napisala, a glavno pitanje izostavila.. DA LI JE MOGUCE DA SAM IPAK TRUDNA? CURE POMOZITEEEEE !!!


koliko ti kasni, kod mene je bila ovakva situacija, nisam mogla zatrudniti i više sam haman bila digla ruke, i tako kao kasni meni dva tri dana, a stomak boli, i leđa, i to baš bolivi, kontam ja opet moji bubrezi, odem dr. sreća pa mi rođak bio u msjeni, veli da ti nisi trduna, ma jok rekoh, veli on, ma da nisi bona zbog rentgena, kad si imala i ja tako kažem, pa kao kansi ti, pa kasni dva dana, helem, urade oni meni brzi nalaz pokaže da jesam, ja nađem svog dr. dinekologa trudnoća 4/5 nedjelja,a ja imam kontrakcije, tako da moj ti je savjet pravac neki dobar i pouzdan giniekolog

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Implantacijsko krvarenje
4.10.2013 23:41:02   
pinky_cujica
Hvala vam na odgovorima drage moje!! Kasni mi tek dan, dva, uvijek mi taj dan jedan varira,pa eto.. kad bi mi preporucile da ponovo radim test, za sedmicu, kako pise na uputi za test, ili...??? Ne znam sama kako cu iscekati.. jos uvijek nema user posted image , a ja od simptoma danas imam metalni okus u ustima koji me cini mi se ne nepusta, osim kad jedem i maluu, ali malu bol i grcenje stomaka.. ostalo nista.. da li ste i vi imale krvarenje prije ocekivane mjesecnice ili..??? Mogu samo zamisliti kako ti je bilo mama_alma, i sama vise od godinu dana radim na user posted image i nemam pojma kako bi se ponasala kada bi saznala da sam stvarno trudna.. mojoj sreci ne bi bilo kraja!!!! Pingvina, nakon kolko dana si ti saznala da si trudna, tacnije, na koji nacin poslije negativnog testa???

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Implantacijsko krvarenje
1.1.2014 22:10:47   
Maja1309
Drage, može pomoć.
naime 3 ili 4dpo imala sam svjetlo rozi iscjedak na papiru pri obrisu, i kao niti krvi jako male?
Može li implementacijsko krvarenje biti tako rano?

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Implantacijsko krvarenje
2.1.2014 0:35:17   
Isha

IZVORNA PORUKA: Maja1309

Drage, može pomoć.
naime 3 ili 4dpo imala sam svjetlo rozi iscjedak na papiru pri obrisu, i kao niti krvi jako male?
Može li implementacijsko krvarenje biti tako rano?


Nisam citala da moza tako rano, ali mozda ti je O bila prije nego sto mislis, pa je implantacija recimo 6dpo.

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Implantacijsko krvarenje
2.1.2014 11:09:45   
Maja1309
Isha, O sam odredila po bazalnoj temp, mogle je biti 19 ili 20dc, a taj roza iscjedak je bio 23dc.
e sad po grafu ovulacija nije bila ranije, jedino da mi tem nisu točne jer nisam baš redovno išla spavati kao inače jer sam na GO.

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Implantacijsko krvarenje
6.6.2014 14:11:18   
Kikitown
eh sad mi treba neko pametan jer ja to nisam :) 22.05 sam imala punkciju, 25.5 ET jednog lijepog osmostanicnog embrioncica. Jucer mi se 11 DNT pojavilo roze na papiru pomijesano sa utricima, a danas smedje isto pomalo zuckasto ( utrici). Znam da je pokasno za implantaciju, al srce se nada... uglavnom nisam prekinula terapiju, lezim, prosli su grcevi u stomaku koje sam imala jucer a sinoc malo križa boljela pred spavanje, danas nista narocito. Jutros radila test, negativan. Ima li ikakve sanse za mene?
Ja se nadam jer sam nasla jedan post kod jedne zenice na Rodi identicna situacija, a cula sam da organizam moze lazirati mecu u vrijeme ocekivane, tako da se nadam iako je kod 90% zena ovo bio pocetak mece...al et...

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Implantacijsko krvarenje
20.6.2014 12:58:37   
Hiddy
Pozdrav, cesto citam vase komentare imam jedno pitanje ako mozete mi pomoci, danas mi je oko 21 dc, inace imam cikluse 28/29 dana, i ovualcije mi bude od 11-13 dc, vec dva dana imam u tragovima (al samo u tragovima na tolaetnom papiru) rozkast trag, blag trag krvi, i danas mi se malo javljaju grcenja janika i to je to. Za neke simptome menstruacije rano je. Zanima me da li je moguce da bude implantacijsko krvarenje?
( Inace sve nalaze MM i ja smo povadili i uredu su, al sad ce skoro dvije godine kako radimo na user posted image i jos nista) Nadam se da ste jos uvijek aktivne, kao majke sa iskustvom..

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Implantacijsko krvarenje
20.6.2014 17:23:50   
AAvalon
Hiddy, svakako je moguce da je implantacijsko, i nadam se da je zaista to u pitanju. Ako nije, posto pokusavate vec dvije godine, trebali biste se javiti nekom ljekaru koji nije obicni ginekolog vec neki strucnjak koji se specijalizirao za humanu reprodukciju. U svakom slucaju sretno, javi nam se user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu Hiddy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Implantacijsko krvarenje
23.6.2014 12:06:56   
Hiddy
Nadam/o se i mi da jeste, jer nikad nisam imala u to vrijeme nikakvih krvarenja, mada i sada je bilo jako slabo i trajalo je dva-tri dana al u vidu tackica, sve moguce uzorke sam eleminisala jer sam bila prije manje od mjesec kod dr, sa hrpom nalaza koji su uredni(moji i MM) zato me je to iznenadilo. sada se sve normalizovala osim velike kolicine iscjedka cistog bez mirisa nema vise nikakvih promjena. Hvala na odgovoru, i savjetu za specijalistu, jer i to planiramo uskoro jos neke nalaze mi je trenutna dr dala da izvadim, i vec 9 mjesec mi propisuje Dabrostan. ( Nakon 5 mj. ja sam ga prestala da pijem jer ni ona nije imala neko objasnjenje zasto ga koristim).

< Poruku je uredio Hiddy -- 23.6.2014 12:09:06 >

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Implantacijsko krvarenje
1.7.2014 12:33:36   
Monika Mona
Devojke pomoooc user posted image Plodni dani su mi poceli 14.06 trajali do 20.06, ovulacija 19.06... 20.06 grudi su mi natekle,bolele imale temperaturu, i to traje do dan danas.. 26.06 kad sam ustala i otisla da piskim kada sam se obrisala na papiru je bila jako svetla krv velicini nokta, i to je to od krvarenja, 28.06 sam radila test bio je negativan.. Tek kad sam ga uradila shvatila sam da je rano za njega :D Treba da dobijem za 2 dana, ali ja nemam simptome za menstraciju.. Obicno kad user posted image stize mene ubijaju bubrezi i ne mogu da se pomerim od bolova u predelu jajnika i materice... Sad trenutno me malo boli glava, usta su mi suva, a juce sam imala neku sukrvicu u nosu.. Sto se tice stomaka imama neka blaga propadanja koja traju minut i to je too.. Cini mi se da sam sve napisala, sad je jedino na vama da mi kazete dal je neka trudnica imala ovako nesto? Verenik i ja jako zelimo user posted image pa se nadamo da sad user posted image nece doci i da sam user posted image .. Sta vi mislite?

(odgovor članu Hiddy)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Implantacijsko krvarenje
25.8.2014 10:44:23   
La_Vie
Pozdrav djevojke i zene :) Nova sam na forumu, pa sam ipak slobodna odmah iznijeti svoje pitanje user posted image
Kako ja i moj muz radimo na bebici, sad osluskujem svoje tijelo kao nikad user posted image Ovulaacija mi je bila 12.8., menstr. mi je trebala doci prije 3-4 dana. Radila sam 2 testa, oba su negativna. Medjutim prije 2 dana imala sam blage bolove u stomaku kao prije menstr. i malkice smedjkaste sluzi. Juce nije bilo ama bas nista.Danas providna sluz sa scijetlo crvenom krvlju. Sta bi to moglo biti?? user posted image Iskreno se nadam da je to implantacijsko krvarenje
Inace mi menstruacija odmah krene sa svjezom krvi, a ne kao sada ovo, i hoce i nece user posted image

(odgovor članu Monika Mona)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Implantacijsko krvarenje
3.12.2016 23:11:10   
Vanne
Ne znam sa kim da podijelim...juče mi je bio 20 dan ciklusa i imala sam smedji isjedak ujutro...ostao je trag na gesu i poslije je bilo na papiru kad sam se brisala...danas nema nista...ima li vas kojima je impantacijsko krvarenje bilo oko dvadesetog dc? I znam da je rano ali osjećam neobjasnjivu glad,ne mogu da se najedem...a apetit imam samo u trudnocama...inače mi ciklusi traju 27 dana...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 115
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *