|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
9.9.2009 22:17:54   
Rina26
Uh ja nevolim neurednost ja obavezno svaki dan sve usisam i oribam a tek sudi non stop sam za sudoperom ili trpam u mašinu za pranje suđa meni moj MM kaže koliko trljam da je se sve izlizalo

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
9.9.2009 22:19:52   
lely
IZVORNA PORUKA: Breskva


Uredna jesam al da nemam internta bila bi još urednijauser posted image , ovako uradim samo kad mi treba ko doćiuser posted image user posted image user posted image a nenajavljene ne primam.

¸

Isto user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
9.9.2009 22:37:19   
almai
Meni internet nije radio dva dana(nedavo) i kuca je blistalaaauser posted image user posted image user posted image .Evo sve kontam neceli se opet pokvariti vrijeme je opet pred Bajram uradit ali sta cu kad mi je RR preca nego lickati neke stvarciceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
9.9.2009 23:29:17   
Saraya
Cistim i raskljanjam po potrebi; nekad usisam po dva puta dnevno, nekada 2x u hefti... Ima dana kad je sve tip-top, a ima i onih kad nista nije na svom mjestu; zavisi od raspolozenja - kad sam raspolozena za ciscenje-cistim, za raspremanje-raspremam, za kuhanje-kuham, kad mi sve dosadi-dodjem na RR i pustim mozak "na pasu"... user posted image user posted image user posted image

Uglavnom, kad hoce neko doci- raspremim sve i pocistim(nekad i generalno kad dolaze ozbiljniji gosti kao na pr. sveki user posted image user posted image user posted image )

Volim sto sam ovakva, bez imalo opterecenja docekam svaki novi dan... Radim sve po prioritetima(kuca definitivno nije jedan od njih)... user posted image

P.s. nadam se da iz mog posta necete zakljuciti da sam neuredna i da mi se ne moze proci kroz kucu... user posted image Naprotiv...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
9.9.2009 23:39:02   
Mirkica
ja oabvezno dva puta sedmicno cistim generalno i ako smo ja i muz sami opet se ima sta,  kuhinju cistim svaki dan  jer mi je to bitno , ostalo je sve na svom mjestu jedino  ima papira svugdje  i knjiga to mogu non stop da kupim.
Nisam pretjerano cista ali volim da mi je uredno  i kada poradim stan nisam od onih koji paze kako ce ko sjesti nisam mucna stvarno ,  znam sve gdje mi sta stoji , sve mi je cisto uvijek,  uredno nije uvjek :)


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
13.9.2009 23:56:36   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: Amira_EB

Nisam pretjerano cista ali volim da mi je uredno  i kada poradim stan nisam od onih koji paze kako ce ko sjesti nisam mucna stvarno ,  znam sve gdje mi sta stoji , sve mi je cisto uvijek,  uredno nije uvjek :)


user posted image
user posted image
pa sta sad jesi li cisuser posted image ta i neuredna ili si uredna a manje cista

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
14.9.2009 0:00:56   
MELLI
user posted image user posted image user posted image
i mene si zbunilauser posted image
ajd ti nama,to fino pojasniuser posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
14.9.2009 0:17:58   
Hanady RR
ja sam vala po ovom pitanju poteška i pretjerujem.
i čista i uredna.

Toliko čistim po kući da me seka nedavno ismijala pred familijom.
Uzela hanadi jabuku sa stola da jede a ja kažem čekaj da mama opere ko to je nekad jutro davno oprano. A moja seka kaže, e uzmi domestos pa dobro izribaj.

Vala WC svako jutro domestosom osvježim oko 6-6,30 čim mm iz hale izađe. Svaki dan usisavma, pogotovo sada kada mi mala puže po podu...uh nebi mogla zamislit da mi kakvu dlaku poejde sa ćilima. Prašinu svaki dan brišem. veša pereme kod asam nacionalnu gardu odgojila-katastrofa, a sve peglam, čak i čarape-užaš.

E urednost-to već vidim da mi je ukućanima počelo smetati. Moja djeca se igraju igračkama al ja čim ugledam da joj neka igračka nije zanimljiva ja je na mjesto vraćam. Ne volim nered i gotovo. MM je od naših trpezariskih stolica kobile napravio al ja sam to po kratkom postupku sve na balkon izbacila jer mi dosadilo vraćat njegovu gardarobu, jakne, košulj, pidžamu na mjesto i sad on to u spavaćoj odlaže a ja i dalje slaže li slažem.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
14.9.2009 0:45:22   
Mirkica
hhahah ma i samu sam sebe zbunila citajuci pojasnjene od Lule cisto / uredno pa sve pobrkala .



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
14.9.2009 0:48:43   
Mirkica
sve u svemu cisto mi je  znaci oprano izbrisano  ali desi se da neka stavr niej na svom mijeestu knjige jakna, cipele , ali tome svemu netreba  puno da opet bude sve na svom mijestu , et valjda sam sada jasnija :) 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
14.9.2009 1:04:41   
teta berta
ja sam te odmah skontalauser posted image recimo prasina na oramaru ti je obrisana ali recimo cd-ovi nisu na svom mjestuuser posted image user posted image user posted image user posted image Ovo je primjer heheh

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.4.2010 22:59:51   
aidicaa
Volim da je sve cakum-pakum kod mene kuci....ponedeljak i cetvrtak sam odredila za usisavanje i potiranje celog stana, prebrisem bas sve...jednom nedeljno peglanje...
Najvise vodim racuna o kuhinji....
Kad sam trebala da se udam molila sam Boga da mi svekrva bude cista zena i domacica i hvala Bogu da sam je nasla...
Jos uvek nemam bebicu pa da za njom cistim i kupim igracice ali jedva cekam da to akb docekam user posted image


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
28.4.2010 9:16:20   
emma.L
user posted image  poslije Hanady, ja se ne smijem javljati, poslat će mi socijalnu službu user posted image .

Ja održavam kuhinju i WC, ostalo najčešće na konju proći ne možeš. Ema ujutro uzme igračke i one su posvuda, mi ih preskačemo i zaobilazimo i skupimo uvečer kad ona legne. Nemam vremena ni snage za uzaludan posao, naučila sam poravniti i sjesti usred gomile i popiti kavu i uživati dok se ona pretura s igračkama oko mene.
To jeste neurednost, i prašina. Ja ne podnosim prljavštinu, a nered se za 3 minute pospremi ako treba.
Ali ako se Ema pokapa dok jede, to ne čeka spavanje iako je recimo do tuširanja 20 min. Isto je sa mnom.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
28.4.2010 10:02:37   
salmy
Ma neznam zene drage ja sam ludjakinja Po ovom pitanju!
uzsno sebe mrzim sto sam tolika bolesnicauser posted image user posted image user posted image dodje mi da idem psihologuuser posted image
evo za ovih puno godina vodjena mog domacinstva necete vjerovati kod mene sve mora biti cakum-pakumuser posted image Kod mene ne postoji nisam stigla! ne cak i sad kad je bebi tu ja se slomih.Kad god sam kuci ja samo radim perem brisem,kad i to ispucam otvorim ormare i slazem gardarobu po bojama velicinama,prodavnica je mala maca za mene.Ozbiljno se brinem za sebe jer nisam sekunde popustila od kako je bebi tu!
Svi se dive mojom cistocom i urednoscu a ja se pojedoh jer sve mora biti perfektno.
Za razliku od moje seke koje mozes komotno na konju proci kroz citav stan!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
28.4.2010 10:14:59   
fatimica09
Mislim da sam normalna ili mozda pomalo ters user posted image ali najvise licim na HANADY user posted image
Kad sam se udala, moja sestra jedan dan preuzela dotadasnju moju obavezu i kaze mama, ona generalno spremila stan.....sve gospodjica zavrsila i kaze: E sad kuca opet mirise na I...u user posted image user posted image user posted image (valjda mislila na zeleni Ajaksuser posted image )
Mene izludjuje to nonsalantno bacanje stvari gdje im nije mjesto, uopste ne shvatam ono ,,pozitivni nered"user posted image
Sta je pozitivno u tome da recimo ormaric u kupatilu stoji prazan dok se na ves masini nalaze mokri peskiri, sve moguce kremice, cetkice, odvrnuti kaladon, pjena za brijanje, otvoreni samponi u tus kabini user posted image ma ja bih to sve lijepo pokupila i u kantu za smece!user posted image
MM je tako imao obicaj da komacka pred parenje, kad dodje kuci s posla, ostavlja za sobom trag kroz cijeli stan od 140m2....u hodniku izvrnute cipele, pa u trpezariji jakna, na trosjedu majica, carape u hodniku ispred spavace, pa u kupatiluuser posted image user posted image user posted image ali sam mu dohakala....sve sto nije na svom mjestu, pravac kanta za smece, a ja smece odmah bacam u kontejner user posted image pa izvoli!
Plakari su mi slozeni pod konacuser posted image , peskiri i posteljine cak i po bojamauser posted image , tako isto majice, dzemperi i sl.
U kuhinji imam neki ,,samo moj red" i kad mi recimo sveki dodje i opere sudje, ja ,,osjetim" da nesto ne stima u onoj plastici za susenje sudja (nije poslagala kao ja user posted image )
Generalno spremam svakih 15 dana (izmicanje kauca, komoda, sporeta, frizidera,lezaja, plocice kupatilo i kuhinja i sl.), skule kojekakve ne dozvoljavam da se skupljaju po ostavi i sl.
Svaki dan brisem prasinu, perem kupatilo, kuhinjske plohe, sporet nakon svake upotrebe prebrisem i nikad nema ribanjauser posted image ....mrzim neuredne spavace sobe, ustajali zrak, i komode koje vise lice na police u ostaviuser posted image nema sta nema na njima....
I da, najgore su mi one okolo gladac, unutra jadac.....user posted image

Eto, ja napisah esej....a nisam ,,bolesna" majke mi user posted image samo sam malo ters....

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
28.4.2010 10:17:14   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Ma neznam zene drage ja sam ludjakinja Po ovom pitanju!
uzsno sebe mrzim sto sam tolika bolesnicauser posted image user posted image user posted image dodje mi da idem psihologuuser posted image
evo za ovih puno godina vodjena mog domacinstva necete vjerovati kod mene sve mora biti cakum-pakumuser posted image Kod mene ne postoji nisam stigla! ne cak i sad kad je bebi tu ja se slomih.Kad god sam kuci ja samo radim perem brisem,kad i to ispucam otvorim ormare i slazem gardarobu po bojama velicinama,prodavnica je mala maca za mene.Ozbiljno se brinem za sebe jer nisam sekunde popustila od kako je bebi tu!
Svi se dive mojom cistocom i urednoscu a ja se pojedoh jer sve mora biti perfektno.
Za razliku od moje seke koje mozes komotno na konju proci kroz citav stan!


ja imam jedan prijedlog za izlijecenje tebe
dodji kod mene i spremi mi ormar i vise ti nikad naumpast nece user posted image


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
28.4.2010 10:18:50   
snijeg
Dolaskom pahuljice uveliko se promjenio moj odnos po ovom pitanju, sad sam zlatna sredina, ima dana kad kad pomislim da ću infarkt doživjeti ako nije sve "pod konac", a onda bude dana kad dignem ruke od svega i uživam u neredu i tako se vrtim u krug...jednostavno imam druge prioritete. Važno mi je da bebica i mi svaki dan jedemo svježe pripremljen obrok, da smo čisti, uredni i ispeglani, da uživamo u lijepom vremenu napolju minimalno sat vremena dnevno, da rahat popijem kaficu s mužem bez da razmišljam koliko još posla imam....eh kad ovo sve ispoštujem, ako ostane vremena čistim. Ne mogu reći da mi je stan u neredu, ali da može bolje, može a to će biti kad beba poraste ili kad dan bude trajao 30 sati user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
28.4.2010 10:18:52   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: emma.L

user posted image  poslije Hanady, ja se ne smijem javljati, poslat će mi socijalnu službu user posted image .

Ja održavam kuhinju i WC, ostalo najčešće na konju proći ne možeš. Ema ujutro uzme igračke i one su posvuda, mi ih preskačemo i zaobilazimo i skupimo uvečer kad ona legne. Nemam vremena ni snage za uzaludan posao, naučila sam poravniti i sjesti usred gomile i popiti kavu i uživati dok se ona pretura s igračkama oko mene.
To jeste neurednost, i prašina. Ja ne podnosim prljavštinu, a nered se za 3 minute pospremi ako treba.
Ali ako se Ema pokapa dok jede, to ne čeka spavanje iako je recimo do tuširanja 20 min. Isto je sa mnom.


e ovako je nekako i kod mene, znaci nema prljavstine, ali se desi nered od igracaka ili poneka stvar preko stolice i sve se rijesi za tri minute

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
28.4.2010 10:24:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: emma.L

user posted image  poslije Hanady, ja se ne smijem javljati, poslat će mi socijalnu službu user posted image .

Ja održavam kuhinju i WC, ostalo najčešće na konju proći ne možeš. Ema ujutro uzme igračke i one su posvuda, mi ih preskačemo i zaobilazimo i skupimo uvečer kad ona legne. Nemam vremena ni snage za uzaludan posao, naučila sam poravniti i sjesti usred gomile i popiti kavu i uživati dok se ona pretura s igračkama oko mene.
To jeste neurednost, i prašina. Ja ne podnosim prljavštinu, a nered se za 3 minute pospremi ako treba.
Ali ako se Ema pokapa dok jede, to ne čeka spavanje iako je recimo do tuširanja 20 min. Isto je sa mnom.


e ovako je nekako i kod mene, znaci nema prljavstine, ali se desi nered od igracaka ili poneka stvar preko stolice i sve se rijesi za tri minute
takodje i kod mene user posted image nekupim svako malo igracke razbacane
Bitno da nije prljavo,i nema prasine a sto je odjeca ili igracke razbacane nehajemuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
28.4.2010 10:59:15   
salmy

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Ma neznam zene drage ja sam ludjakinja Po ovom pitanju!
uzsno sebe mrzim sto sam tolika bolesnicauser posted image user posted image user posted image dodje mi da idem psihologuuser posted image
evo za ovih puno godina vodjena mog domacinstva necete vjerovati kod mene sve mora biti cakum-pakumuser posted image Kod mene ne postoji nisam stigla! ne cak i sad kad je bebi tu ja se slomih.Kad god sam kuci ja samo radim perem brisem,kad i to ispucam otvorim ormare i slazem gardarobu po bojama velicinama,prodavnica je mala maca za mene.Ozbiljno se brinem za sebe jer nisam sekunde popustila od kako je bebi tu!
Svi se dive mojom cistocom i urednoscu a ja se pojedoh jer sve mora biti perfektno.
Za razliku od moje seke koje mozes komotno na konju proci kroz citav stan!


ja imam jedan prijedlog za izlijecenje tebe
dodji kod mene i spremi mi ormar i vise ti nikad naumpast nece user posted image


redovno kad odem kod seke sredim joj ,ali me zena uvijek napadne da se nemoze snaci u mom reduuser posted image user posted image user posted image
ako i ti spadas u tu kategoriju nista od slaganjauser posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
28.4.2010 11:08:34   
DM

IZVORNA PORUKA: salmy

Ma neznam zene drage ja sam ludjakinja Po ovom pitanju!
uzsno sebe mrzim sto sam tolika bolesnicauser posted image user posted image user posted image dodje mi da idem psihologuuser posted image
evo za ovih puno godina vodjena mog domacinstva necete vjerovati kod mene sve mora biti cakum-pakumuser posted image Kod mene ne postoji nisam stigla! ne cak i sad kad je bebi tu ja se slomih.Kad god sam kuci ja samo radim perem brisem,kad i to ispucam otvorim ormare i slazem gardarobu po bojama velicinama,prodavnica je mala maca za mene.Ozbiljno se brinem za sebe jer nisam sekunde popustila od kako je bebi tu!
Svi se dive mojom cistocom i urednoscu a ja se pojedoh jer sve mora biti perfektno.
Za razliku od moje seke koje mozes komotno na konju proci kroz citav stan!

Salmy jesi li ti prvo dijete?


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
28.4.2010 11:09:54   
Anoniman
Eh...kod mene je situacija bila slična kao kod fatimice,ali dok nisam rodila prvu user posted image .Nakon druge da i ne govorim.I dalje se trudim održavati stan urednim,ali malo sam ohladila!Smatram da svak ko ima djece zna da je nemoguće da sve bude cakum-pakum,a ako to nekom ipak uspijeva,svaka mu čast!Ja sam navikla da su balkonska vrata stalno umazana njihovim rukama,i to mi više i ne smeta,a ne kamoli razbacane igračke,doduše samo u dječijoj,pa se ta vrata obavezno zatvaraju kada neko pozvoni user posted image
Preko dana radim ono osnovno,ručak,sudje,usisavanje,prašina,veš,pa i spavaća ako stignem i i to mi je sasvim dovoljno,djeca se uznervoze,pa onda sve ostavim i vodim njih van da se igraju ili u šetnju,nažalost i moji i mm roditelji su u dr. gradu,tako da se na njih ne mogu osloniti ni malo.Na veče kada djeca zaspu uradim sve ostalo što preko dana ne stignem,i sasvim sam zadovoljna.

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
28.4.2010 11:15:19   
salmy

IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: salmy

Ma neznam zene drage ja sam ludjakinja Po ovom pitanju!
uzsno sebe mrzim sto sam tolika bolesnicauser posted image user posted image user posted image dodje mi da idem psihologuuser posted image
evo za ovih puno godina vodjena mog domacinstva necete vjerovati kod mene sve mora biti cakum-pakumuser posted image Kod mene ne postoji nisam stigla! ne cak i sad kad je bebi tu ja se slomih.Kad god sam kuci ja samo radim perem brisem,kad i to ispucam otvorim ormare i slazem gardarobu po bojama velicinama,prodavnica je mala maca za mene.Ozbiljno se brinem za sebe jer nisam sekunde popustila od kako je bebi tu!
Svi se dive mojom cistocom i urednoscu a ja se pojedoh jer sve mora biti perfektno.
Za razliku od moje seke koje mozes komotno na konju proci kroz citav stan!

Salmy jesi li ti prvo dijete?


hahahahha neces vjerovati zadnje!user posted image user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
28.4.2010 11:19:30   
teacher75
nisam previse uredna, volim da mi je sve na svom mjestu, al nekad jednostavno vise volim da provedem dan u setnji sa user posted image nego pospremajuci stan, tako da nije uvijek sve cakum-pakum. ne opterecujem se previse, nisam rob kuce, vise sam neka opustena osoba user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
28.4.2010 11:21:27   
DM
Ma i ja se nalazim u gotovo svim vašim postovima! Uvijek sam volila i čistoću i urednost(dok se nisam udala, kada mama negdje ode-ja generalno, pa malo u vrt-dijete sa sela, pa malo u cvijećnjak...kad se ona vrati znala me i naružiti što sam se toliko "polomila")! Onda udajom sve fino tako i nastavim, a kuća sa 3 sprata, ljetna kuhinja, vani česma i korito(nismo u gradu-naselje)...i ja sam to nekako stizala do perfekcije(zato mi stoji jedan ispit na faxu od kako sam se udala...) E onda stiže prvo dijete-jka po starom-nemoj da izađem iz kuće a da nije sve na svom mjestu! a kad je stigla i druga beba, sve se izokrenulo! Hem ne spava po noći, a i stariji je tu, pa da ih nahraniš(a mama voli kuhati) pa nešto pročitaš, pa izvedeš vani, pa imaju utricu,...ništa više nije k'o što je bilouser posted image user posted image user posted image Ali opet je čisto(asamo ne onako kako bih ja volila), veš peglam(zato idem u krevet u 2 h) usisavam , glancam, ali i poravnim-ne smetaju mi više igračke u dnevnoj, flašica na stolu u dnevnoj sobi,i ostala sića koju niko normalan ne svrstava u neurednostuser posted image user posted image user posted image Pa nisu djeca biljke da ih u ćošak i povremeno zaliješ...imaju i oni svoje potrebe i pravauser posted image user posted image user posted image E jesam zakomplikovala! Ugalavnom-wc je uvijek čist,nema mrva po podu, nema prljavog suđa na nemjestu...a igračke kada dođu i gosti- neka se malo poigraju sa djecom, šta ću jauser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *