|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
15.5.2010 14:54:02   
fatimica09
eh pa i pametneuser posted image
ovdje se ko fol nesto satrase, pa onda kuku jao kad on odleprsa za nekom napirlitanom koja uziva u ,,pozitivnom neredu"user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
15.5.2010 14:54:02   
koka i po
Joj teme.Ja sam po pitanju urednosri manijak.Hvatam prašinu u zraku ,ne čekam da padne na stvariuser posted image .Kažu kad dobiješ djecu sve se promjeni...kao postane ti svejedno za kuću.Jes šipak.Stare navike se nemožeš lako osloboditi.Kod mene sve mora biti tip top.Zato sam ja user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
15.5.2010 15:04:01   
reallove
IZVORNA PORUKA: fatimica09

eh pa i pametneuser posted image
ovdje se ko fol nesto satrase, pa onda kuku jao kad on odleprsa za nekom napirlitanom koja uziva u ,,pozitivnom neredu"user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
15.5.2010 15:05:24   
reallove
IZVORNA PORUKA: koka i po

Joj teme.Ja sam po pitanju urednosri manijak.Hvatam prašinu u zraku ,ne čekam da padne na stvariuser posted image .Kažu kad dobiješ djecu sve se promjeni...kao postane ti svejedno za kuću.Jes šipak.Stare navike se nemožeš lako osloboditi.Kod mene sve mora biti tip top.Zato sam ja user posted image

ovo si dobro reklauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
4.10.2010 13:44:27   
ivanak
Ne volim vijdeti ni čuti prljavštinu u bilo kakvom obliku.
Nemam mira dok ne poseredim što naumim... svaki dan pometem i ofregam. Svako drugi dan čistim kupaonicu, a generalno čišćenje je petkom ili subotom. Čišćenje tamnih namještaja od prašine je svaki dan,  a ovih drugih je svako dva dana.
Netko će reći da sam luda... moj muž prvi kaže da ja to previše održavam... ali kad ne volim vidjeti prašinu, niti mrvice po podu, ni ti volim vidjeti one kapljice u banji na špinama... odmah mi se smrkne.
Netko će i reći da je to puno posla. Kad nešto održavaš, to traje svega 10 minuta posla kad npr. čistim banju svako dva dana...
Pa ja smatram da svatko može odvojiti bar pola sata sedmično za te stvari...
Mogu shvatiti kad je nešto staro pa nema taj sjaj kao i novo, ali ni to ne treba zapuštati.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
4.10.2010 13:47:43   
mamine oci
ja sam jako nervozna  kad mi je nered,ako se i desi da ima nered ne volim tu osobinu kod sebe jer desi se da nekad nemogu odmah sve sredit kao recimo danas bolovi u ledzima al uhvatime me panika da cu na kljena radit moram sta cu jace od mene

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
4.10.2010 14:04:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja sam jako nervozna  kad mi je nered,


Upravo se i sama tako osjecam...Ako je nered po stolu, u kuhinji meni hoce nesta da bude...Svaki dan usisavam i brisem parkete....Seka me stalno zaza i govori jos malo cemo po betonu hodati, jer izlizat cu parket koliko ga glancam....Kuhinja i Wc kod mene mora cisto biti, u kuhinji bijeli elementi pa sve se vidi...Stalno mi je krpa u rukama...Malo sam takodje udarena i na posteljine, 2 puta sedmicno JE mjenjam , Ves bi mogla prati svaki dan......Jedino sto ne volim je slagati vec  u ormare ....Za rodjendan su mi rekli kupiti karticu za godisnju potrosnju ajaxa, ne ispustam ga iz ruke....Takodje i usisivac, alergicna sam na dlake a kosa mi opada nenormalno....
Ja kad cistim generalno svi iz kuce bjeze...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
4.10.2010 14:15:27   
M kao Mama
Hahaha, moja Marina, znami ja takve, moja nani bi rekla evo još jedne vesvese, hahaha.

Veseva to im je neka starinska riječi, za osobu koja tako sve gladi,

ja sam bila ista ovakva, ludača, a onda sam jednog dana , tačnije vikenda presjekla, i odlučila sam da više vremena posvetim svom djetetu, krpa, usisivač,a ni prašina neće nigdje pobjeći.

< Poruku je uredio mama alma RR -- 4.10.2010 14:28:27 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
9.10.2010 18:33:00   
Lalana
Sta je ovo sve zene vrijedne pravo user posted image

Sto se mene tice, u zadnje vrijeme sam se dosta promijenila po pitanju kuce i poslova u njoj...

Dakle volim i uzivam u savrseno cistoj kuci, ali cesto mi nije takva, dakle meni je najbitnije da nema suđa, i prljavog vesa, a ostai haos, koji ne spada u prljavstinu, u zadnje vrijeme pravo dobro podnosim.
Dakle ako npr. imam malo vremena i biram izmedju raspremanja po kuci i npr. citanja, ili obaveza oko djece, ili izlaska vani, ja izabiram ovo drugo, dakle taj haos ce me sacekati, ili ce ponesto i MM poraditiuser posted image

Bolesno ciste osobe me nerviraju, jer u blizini imam takve osobe i pouzdano znam da se ne obraduju gostima jer ce im prevrnuti kucu naopako user posted image a u to "naopako" spada da ce gosti popiti sok i udubiti prekrivac na seciji, eh pa ja ne volim takve osobe.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 184
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *