|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: spageti zavjese
28.9.2008 7:58:16   
mamy Sabina
Sanda vidjela sam ih u Makau,Obi-u i
onoj radnji na Strelčevini,mislim da se zove sve za
dom ili tako nekako.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: spageti zavjese
28.9.2008 8:01:13   
mamyca
Vidila sam ih i ja u Makau,al su kratke bileuser posted image ,doduse nisam odavno tamo otisla,mozda su im dosle duze.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: spageti zavjese
28.9.2008 22:17:29   
Vana
IZVORNA PORUKA: mamyca

Mostarke znate li vi gdje ih ima kupiti u Mostaru,ne prestajem sad razmisljati o njimauser posted image .Cak mi je mama rekla da ce mi ona dati svojeuser posted image al necu ja.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  jesam te zarazila. Ajd nek neko ima isti kao ja.I ja ne prestajem razmisljati o njima.Malo malo pogledam prema prozorima i zamisljam ih.user posted image user posted image  Ali bice ubrzo...user posted image

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: spageti zavjese
29.9.2008 12:59:54   
Lulu_
nisu jeftinije nazalost ali su dosta gusce ovih dana ce se stavlkajti slike pa pogledaj kako to izgleda kod nas
CAMMa sta si ti to vidjela sto kod nas nece doci za 10g. user posted image
mislim da nisi u pravu.ja mislim da u bih imaju zavjese koje su super moderne po njemackoj ljudi to toliko i ne ganjaju janikad nisam usla negdje a da sam ostala baf kad sam ugledala zavjese
VANA hvala na komlpimentima i drago mi je sto to cujem.trudimo se koliko mozemo da su musterije zadovoljne.jeste imamo sad i na shopping centru filijalu a valjda ce uskoro jedna biti i u sarajevu a i u ekonomicu u vitezu.Pohvale cu prenjeti glavnoj snajderici

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Vana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: spageti zavjese
29.9.2008 14:55:56   
Vana
Pa pozurite s tim slikama, jer jedva cekam da ih vidim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: spageti zavjese
29.9.2008 14:58:01   
Vana
IZVORNA PORUKA: ja

samo mogu reci rijeci hvale za zavjese...prije 2 dana smo postavili u radnji bas i ova boja crne sa srebrnim nitima i odlicne su..sto se tice pranja ta teta kod koje smo kupili dala nam je jednu vrecicu u koju se stave i samo se operu u masini cak i na centrifugi...ma odlicne su


A gdje si ti svoje kupila???? user posted image

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: spageti zavjese
8.10.2008 20:30:19   
suncan_dan
mislim da je kod zavjesa vazno da pasu uz ostali namjestaj etc.

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Vana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: spageti zavjese
9.10.2008 9:48:22   
Lulu_
user posted image


user posted image

eh vana izvoli jedne spagete user posted image
i moj jedan od najdrazih modela.
nove slike su stigle ali uskoro ce ih biti jos

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: spageti zavjese
10.10.2008 17:40:42   
Vana
preeeeeeelijepe user posted image user posted image user posted image user posted image
extra
svidjaju mi se u ovoj kombinaciji

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: spageti zavjese
4.2.2009 23:07:49   
camm
sta bi sa ovim zavjesama jel neko vidio kakvo snizenje
sada i mene zanimaju.user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Vana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: spageti zavjese
4.2.2009 23:42:09   
dina_89
ove spagete zavjee imam u svojoj spavacoj sobi, roze sa zlatnim detaljima, meni su prelijepe i htijela sam ih kupiti po cijeloj kuci samo u drugoj nijansi sto se tice odrzavanja ja sam dobila posebnu vrecicu za njih i potrebno ih je uviti vezati nekom krpicom da se ne odviju pa staviti u tu vrecicu pa onda u masinu za ves veoma jednostavno

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: spageti zavjese
8.3.2009 21:35:39   
žana o8
Ja ću se malo ovdje ubaciti jer imam jedno pitanje, pa ako neko zna nek mi odgovori. Namjeravam kupiti trakaste zavjese, pa zna li neko kako se one održavaju, kako se peru?

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: spageti zavjese
1.6.2009 9:58:03   
mirha2009
Zdravo svima, nova sam na ovom forumu, pa me ova tema zainteresovala.
Samo bi vas zamolila da mi kažete što se tiče špageta zavjesa da li one treba da se nabedu - namrskaju kao na traku ili treba da stoje ravno kao panel? To mi malo zadaje problem. Inače mi se ova ideja i kombinacija jako dopada.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: spageti zavjese
11.6.2009 10:47:36   
meme27
IZVORNA PORUKA: Vana

Drage moje,
Da li imate iskustva sa spageti zavjesama, mislim na pranje i odrzavanje? Pojasnjenje za one koje ne znaju.To su koncaste zavjese.Izgledaju niti kao spagete.
Vec neko vrijeme zelim da ih kupim, ali prije toga voljela bih vase savjete.
Danas sam ih gledala u jednoj radnji u Hisetovoj ulici.Mislim da se radnja zove Exkluziv.Jedan komad zavjese kosta 35 km.(1,50 sa 2,40 cm).
Jeste li ih jos negdje vidjele i ima li gdje god jeftinije? (mislim na Sarajevo)
Pozz


ja stvarno nisam ljubitelj ti zavjesa imala sam ji jedno krtako vrijeme na prozorima ali mala mi je uvijek dirala
pa su se zapetljale kao kosa Ja sam uvijek imala obaveza da ji ispravim


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Vana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: spageti zavjese
24.6.2009 19:46:09   
travnik
meni su u dnevnom boravku i super sam zadovoljna.kombinacija crno,sivo,bijelo(uz namjestaj)lahko se i odrzavaju i peru.zavezes im krajeve na cvor i u masinu.(vana)

_____________________________

farah ceza moja 09.06.98
arman mali princ 01.05.09

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: spageti zavjese
24.6.2009 21:45:05   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: travnik

meni su u dnevnom boravku i super sam zadovoljna.kombinacija crno,sivo,bijelo(uz namjestaj)lahko se i odrzavaju i peru.zavezes im krajeve na cvor i u masinu.(vana)


gdje si uzela?
zadovoljna?

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu travnik)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: spageti zavjese
25.6.2009 0:59:39   
milenium
Špageta imaš i OBIJU u Mostaru.Teta berta jel macao preselio tamo prema oom putu kad se ide na sajam u travnju?

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: spageti zavjese
12.8.2009 13:37:27   
lejlaze
I mi smo narucili i stigle su, sada mi treba dekor traka uz njih, pa cemo da postavimo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: spageti zavjese
24.11.2009 9:02:54   
delfin
zna li neko gdje "sad" ima kupiti ovih špageti zavjesa i kako ste zadovoljni snjima (ko je kupio) U exluziv- u nema više, imaju samo crne, u Robotu na socijalnom su mi nekako tanke, znam da imaju i kvalitetnije, na pijaci nema boja koja meni treba.....
Eto ako neko ima savjet gdje da potražim, javite čim prije

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: spageti zavjese
27.2.2010 16:05:34   
Medić*
drage mojje veliki pozdrav, zna li neka gdje se imaju kupiti one kvacice za zavjese, za vesanje, osim na pijaci, treba mi hitno pa ako neka zna da mi javi.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: spageti zavjese
27.2.2010 17:49:12   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: medic slatki

drage mojje veliki pozdrav, zna li neka gdje se imaju kupiti one kvacice za zavjese, za vesanje, osim na pijaci, treba mi hitno pa ako neka zna da mi javi.

to imas u Robotu,Marsu uvjek...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: spageti zavjese
27.2.2010 23:25:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: žana o8

Ja ću se malo ovdje ubaciti jer imam jedno pitanje, pa ako neko zna nek mi odgovori. Namjeravam kupiti trakaste zavjese, pa zna li neko kako se one održavaju, kako se peru?


nikako i ne isplati se, platiš oko 100-150 KM za pranje kod onih što si kupila, oni ih održavaju, a ja sam skontala da ih peru u kadi user posted image
To je totalno bezveze

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: spageti zavjese
27.2.2010 23:31:31   
Mirkica
user posted image

jel mislis na ovakve zavjese ili nesto u ovom fazonu  ???


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: spageti zavjese
27.2.2010 23:33:21   
Ilhana RR
Sta su vam spageti zavjeseuser posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: spageti zavjese
28.2.2010 0:00:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

user posted image

jel mislis na ovakve zavjese ili nesto u ovom fazonu  ???



ne nego na ove

user posted image

ovo su trakaste zavjese a špageta zavjese nikad čula, mislim da se mislilo na trakaste zavjese

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *