|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zavjese
15.1.2011 10:59:32   
muby
Hvala vam zene

ma sinoc sam se bila malo oneraspolozila
ali jutros kad sam vidjela kako izgledaju na dnevnom svjetlu rekla sam briga me sta on kaze

a izgleda da bas muski ne vole zavjese
ranije smo imali klasicne zavjese i dok ih nismo skinuli nije se smirio :)


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Zavjese
15.1.2011 11:50:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: muby

konacno sam postavila zavjese
al coek mi nije plaho odusevljen :(

user posted image


Super. Dobro si ih sasila, a i super ti se uklapaju sa svim u dn. boravku. user posted image

(odgovor članu muby)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Zavjese
15.1.2011 12:36:04   
Anoniman
muby predobre su ti zavjese user posted image user posted image user posted image ..pusti čoeka neka priča u prazno user posted image user posted image user posted image , najsmješnije mi ko fol njima je svejedno što se tiče uređenja a kad nešto promjenimo ko kakve tetke odmah komentarišu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Zavjese
15.1.2011 12:38:45   
Anoniman
Breskva i tvoje mi se svidjaju, bas basuser posted image Kako ti to uklopis...Ne zna se koja je veca picajzla ili ti ili Mubyuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Zavjese
15.1.2011 12:48:32   
Anoniman
joj dobro si rekla picajzlauser posted image baš sam takvauser posted image user posted image user posted image , samo šššš ako te moj muž čuje ostade mi nadimak takavuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Zavjese
17.1.2011 13:31:18   
muby
hvala vam puno

ma meni se svidjaju sve vise i vise tako da definitvno ostaju
samo cu morati prisarafiti garnislu jer sad sam je stavilja ljepljivom trakom dok vidim kako to sve izgleda

Breskva nisam ti rekla i tvoje su predivne
super izbor boja (tj boje i odsustva boje hihihi)
big like

a nisam vam ja bas picajzla ali volim da je uskladjeno :)
pa vidjeli ste ostatak stana i sarenilo boja
tako da nisam jos dosla na svoje :)

< Poruku je uredio muby -- 17.1.2011 13:32:40 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Zavjese
25.1.2011 10:27:54   
DM
Neko mi reče da ima u Rajlovcu prodavnica gdje se mogu kupiti gotove zavjese(dakle već sašivene)! Zna li iko kako se zove, gdje se nalazi  i imaju li internet stranicu?

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Zavjese
25.1.2011 10:32:11   
R&T@
Nikako da se sjetim kako se radnja zove, a znam na koju mislis...

Kad ides prema vogoscanskoj petlji s desne je strane, iza Malagica, na autobuskoj stanici...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Zavjese
25.1.2011 12:02:08   
mamana
Zove se Pikaso.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: zavjese
14.2.2011 23:23:54   
Dina_1405

IZVORNA PORUKA: Galicia

Nadjoh konacno zavjese koje mi se svidjaju. Evo slike, ali zanemarite sto nisu ispeglane. :) Nema se cejfa.

U dnevnoj. SLika je dosta svjetlija nego sto su u stvarnosti. Ne sljaste bas toliko. user posted image


user posted image


A ovo je u trpezariji.

user posted image




Galicija molim te mozes li mi reci gdje si uzimala ove sto su ti u trpezatiji i koliko kostaju? Bas trazim ovako nestooo...
Unaprijed HVALA.

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: zavjese
15.2.2011 0:02:46   
Galicia
Ove su kupljene u Target-u, u USA.
Ako ti treba pomoc, javi mi na PP pa cemo nesto skontati.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: zavjese
15.2.2011 6:53:51   
leli§
zene Boga vam koliko su vama "duge" (visoke) zavjese? koji je standard visine zida kod nas u BiH...ja sve zavjese sto kupim majka mu stara 240cm visoke a do poda mi fali haman pola metrauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: zavjese
15.2.2011 9:01:18   
muby
IZVORNA PORUKA: leli§

zene Boga vam koliko su vama "duge" (visoke) zavjese? koji je standard visine zida kod nas u BiH...ja sve zavjese sto kupim majka mu stara 240cm visoke a do poda mi fali haman pola metrauser posted image user posted image user posted image


Kao prvo kaod nas ti ni visina plafona nije standardna tj. nije uvjek ista.
Trebalo bi da je oko 2.5m.
Kada se kupuju nesasivene zavjese one su duzine 3m.
A kada se kupuju gotove zavjese mislim da duzina zavisi od nacina vjesanja, tj vrste koristene garnisle.
Imas one koje idu na plafon pa one moraju biti max duzine, a imas ove kao kod Galicije i one ne idu skroz do plafona nego malo iznad prozora, tako da i zavjese mogu biti krace od 2.5m.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: zavjese
15.2.2011 9:41:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: leli§

zene Boga vam koliko su vama "duge" (visoke) zavjese? koji je standard visine zida kod nas u BiH...ja sve zavjese sto kupim majka mu stara 240cm visoke a do poda mi fali haman pola metrauser posted image user posted image user posted image


Kao prvo kaod nas ti ni visina plafona nije standardna tj. nije uvjek ista.
Trebalo bi da je oko 2.5m.
Kada se kupuju nesasivene zavjese one su duzine 3m.
A kada se kupuju gotove zavjese mislim da duzina zavisi od nacina vjesanja, tj vrste koristene garnisle.
Imas one koje idu na plafon pa one moraju biti max duzine, a imas ove kao kod Galicije i one ne idu skroz do plafona nego malo iznad prozora, tako da i zavjese mogu biti krace od 2.5m.
Evo Mubi ti je dobro odgovorila.
Kod mene, zbog nekog fola s rasvjetom, zavjesa ne ide od plafona vec tik iznad prozora. Zavjesa je s tregerima i duga je 2.25m

(odgovor članu muby)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: zavjese
15.2.2011 10:06:53   
leli§
muby & pahuljice hvala velika ...sve to stoji ali kod mene je isto ovako kao kod pahuljice znaci garnisa malo iznad prozora zavjesa 240cm i opet mi hvali 40 cm do podauser posted image majke mi cu izmjeriti opet kuci kad dodjem da se nisu skupile u pranjuuser posted image  vala i da su nisu se mogle skupiti pola metrauser posted image user posted image user posted image  svasta, ovo je nigdje veze ni jedna nije ostala u prodavnici a da je bila duza od 240cm hajde hvala odoh da placem i kontam kako cu "produziti" zavjeseuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: zavjese
8.3.2011 13:05:16   
dubravka01
Ćao ženice,

Da vas pitam, jel bitnije/pametnije/logičnije da zavjese izgledaju ljepše unutra ili izvana?

Ja nešto šmeknula u vožnji user posted image na prozorima jedne kuće i sviđa mi se plaho kako to izgleda s vana, ali ne znam, zamisljam kako je to u sobi, pa mi i ne djeluje ono baš...
a dalo bi se napraviti uz malo truda i ne trebaju one karniše user posted image

Pa eto ako neko ima savjet...bujrum..


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: zavjese
8.3.2011 13:10:24   
palachinken
To ide s karakterom - ako ti je bitnije šta okolina misli, a ti uzmi lijepe za vani.
Ako te boli dupe za mahalu i gledaš svoj ćejf, onda uzmi one koje odgovaraju tebi i tvojoj kuci. Na kraju krajeva, vi ćete ih najviše gledati, iznutra,  i vama će utjecati na raspoloženje.
Ja sam ovaj drugi tip :)



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: zavjese
16.3.2011 22:08:39   
manuela RR
Meni ovo super izgleda

user posted image

user posted image

Na prvoj slici ovo na linije mi izgleda baš kao i zavjesa kod Muby+paravan sa strane,a na drugoj je baš super kombinacija preko klasične bijele zavjese staviti zanimljive panel zavjese u skladu sa namještajem.

< Poruku je uredio manuela -- 16.3.2011 22:10:07 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: zavjese
9.6.2011 19:32:48   
merima_s
Znate li nekog u Sarajevu da šije panele? Ja ima materijal, treba mi samo sašiti.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: zavjese
10.6.2011 11:06:57   
salmy
IZVORNA PORUKA: merima_s

Znate li nekog u Sarajevu da šije panele? Ja ima materijal, treba mi samo sašiti.
Ja mislim da to moze svaki dobar snajder,al trebaju ti vodilice.Ja sam skoro vidjela u Obiju gotove zavjese(iste kao panel) kupis vodilice,lajsne i sama postavis.Skroz jeftino i dezene boli glava
ps.znam pouzdano da Muminovic pravi super panelke,pa sad razmisli ili sama da sasijes ili kupis gotove pa samo montiras 

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: zavjese
10.6.2011 12:17:19   
merima_s
Hvala, pogledat cu u OBI-ju vodilice i ostalo. Samo meni trebaju roze i zeleni paneli, a takve nisam vidjela nigdje pa sam kupila materijal, samo mi treba sivanje.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: zavjese
18.8.2011 15:55:57   
esma*
kako sam vidjela do sada svi ganjaju novu modu, a kod mene su velanine zavjese "rebra" + paravani, za održavanje sve skupauser posted image

user posted image

a imam i ja malo modernije, ali ću to drugi put postavitiuser posted image

< Poruku je uredio esma* -- 18.8.2011 15:57:06 >


_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: zavjese
18.8.2011 15:58:34   
salmy
IZVORNA PORUKA: esma*

kako sam vidjela do sada svi ganjaju novu modu, a kod mene su velanine zavjese "rebra" + paravani, za održavanje sve skupauser posted image

user posted image

a imam i ja malo modernije, ali ću to drugi put postavitiuser posted image
Odlicno je,cista 10user posted image user posted image  
samo uz ove zavjese/paravane moras imati odgovarajuci namjestaj

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: zavjese
18.8.2011 16:00:47   
esma*
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: esma*

kako sam vidjela do sada svi ganjaju novu modu, a kod mene su velanine zavjese "rebra" + paravani, za održavanje sve skupauser posted image

user posted image

a imam i ja malo modernije, ali ću to drugi put postavitiuser posted image
Odlicno je,cista 10user posted image user posted image  
samo uz ove zavjese/paravane moras imati odgovarajuci namjestaj


ne znam koliko se na slici vidi, ali rezbareni namještaj je u dnevnom boravkuuser posted image


_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: zavjese
25.8.2011 10:45:22   
nutellica
Ja sam upravo u potrazi za novim paravanima, esma ovaj tvoj mi je super, tako nesto sam bas gledala juce u pikasu siju, ali je problem sto nikako nemogu da nadjem boju!
Treba mi ona blaga nesto poput boje bresve ali malkice baca na roskasto, ma ja sve obisla, nigdje nista!

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *