|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nasa kreativnost
10.11.2013 10:58:26   
R&T@

IZVORNA PORUKA: canim

jesam nekoliko radionica u Hobby art centru, nalaze se jako blizu Interex-a na Socijalnom.


Pratim ih na fb, zahvaljujuci tvojoj preporuci...user posted image

Cekam novu radionicu za djecu, i neku za sebe u prihvatljivom terminu, ali "najpocetniji" stepen...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Nasa kreativnost
10.11.2013 11:07:09   
canim

IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: canim

jesam nekoliko radionica u Hobby art centru, nalaze se jako blizu Interex-a na Socijalnom.


Pratim ih na fb, zahvaljujuci tvojoj preporuci...user posted image

Cekam novu radionicu za djecu, i neku za sebe u prihvatljivom terminu, ali "najpocetniji" stepen...user posted image

Super su, ja sam prezadovoljna, bas s uzivanjem odem kad god mogu user posted image a koliko znam radionice za djecu su svake subote.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Nasa kreativnost
10.11.2013 12:03:52   
D_K

IZVORNA PORUKA: canim

D_K nisam prisustvovala ni jednoj radionici koju je organizovala Tugra ali jesam nekoliko radionica u Hobby art centru, nalaze se jako blizu Interex-a na Socijalnom.


rece mi teta iz Tugre da ovo organizuje njen sin:
https://www.facebook.com/hobbyartschool

kad sam vidjela da je 'frisak' rad pomislila sam na ovo
a kad budu te radionice? blizu mi je posla pa bih bas mogla odletiti.. linkuj mi ako imaju fejs da kuznem..



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Nasa kreativnost
10.11.2013 12:12:59   
canim

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: canim

D_K nisam prisustvovala ni jednoj radionici koju je organizovala Tugra ali jesam nekoliko radionica u Hobby art centru, nalaze se jako blizu Interex-a na Socijalnom.


rece mi teta iz Tugre da ovo organizuje njen sin:
https://www.facebook.com/hobbyartschool

kad sam vidjela da je 'frisak' rad pomislila sam na ovo
a kad budu te radionice? blizu mi je posla pa bih bas mogla odletiti.. linkuj mi ako imaju fejs da kuznem..



Jeste to Tugra organizuje, neidem ja kod njih, idem u Hobby art centar i casove drzi zaista strucna osoba sa fakultetskom diplomom i iskustvom kao predavac tako da svakome toplo preporucujem a moze se i kod njih kupiti repromaterijal.

https://www.facebook.com/HobbyArtCentarSarajevo?fref=ts
https://www.facebook.com/groups/hobbyartcentarsarajevo/?fref=ts


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Nasa kreativnost
10.11.2013 12:17:02   
canim
Imas na njihovoj stranici najavu svih radionica, uglavnom svaki dan imaju ponudu radionica, odrzavaju se od 9 ujutro pa sve do 8 navece...jedva cekam OSP radionicu user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Nasa kreativnost
10.11.2013 16:29:49   
D_K

IZVORNA PORUKA: canim

Imas na njihovoj stranici najavu svih radionica, uglavnom svaki dan imaju ponudu radionica, odrzavaju se od 9 ujutro pa sve do 8 navece...jedva cekam OSP radionicu user posted image


pogledala sam..
nisam odavno bila na Pofalicima u Interexu ali se ne sjecam da je bila neka ovakva radnja.. ovo je nesto novo..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Nasa kreativnost
10.11.2013 17:45:11   
canim

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: canim

Imas na njihovoj stranici najavu svih radionica, uglavnom svaki dan imaju ponudu radionica, odrzavaju se od 9 ujutro pa sve do 8 navece...jedva cekam OSP radionicu user posted image


pogledala sam..
nisam odavno bila na Pofalicima u Interexu ali se ne sjecam da je bila neka ovakva radnja.. ovo je nesto novo..


Novo jeste, mozda nekih mjesec dana da rade a nakon njih je otvorena i ta skola od Tugre (sto si link stavljala) s tim da ja ne znam ko su predavaci tamo, iz tog razloga i preporucujem ovaj centar jer sam isla tamo i imam iskustva s njima user posted image

Oni su nekako odmah prije ulaza u onaj prolaz prema interexu, ides ulicom kao da ces prema hitnoj i za interex skreces desno a u hobby art centar lijevo.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Nasa kreativnost
11.11.2013 23:22:55   
scarlett
Drage ženice, ako vas ima zainteresiranih, evo prilike da se malo družimo user posted image

Neophodno je popuniti prijavni formular!

http://npz.ba/dogadjaji/kreaktiva-3-pricam-ti-pricu

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Nasa kreativnost
14.11.2013 15:16:08   
canim
scarlett zanimljivo druzenje user posted image

Evo jedne preslatke papucice user posted image

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1463921_626254554080669_1426056834_n.jpg

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Nasa kreativnost
21.11.2013 13:22:38   
scarlett
Drage ženice, evo jedno podsjećanje za subotu, ukoliko ima zainteresovanih da nauče osnove pravljenja nakita user posted image

http://npz.ba/dogadjaji/kreaktiva-3-pricam-ti-pricu

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Nasa kreativnost
25.11.2013 15:43:47   
canim
Za hladne zime ideja.

http://www.goodshomedesign.com/diy-insulated-socks-sweater/

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Nasa kreativnost
28.11.2013 7:55:19   
vila_7
Pitanje za one koje se bave FIMO masom- Kako znati da je dovoljno pecena masa? Mislim tvrdo je , ali moze li biti pretvrdo ili tako nesto - jer imam osjecaj da ako potegnem npr.cvjetic da ce se rasuti? I da li lak ista ucvrscuje, zasticuje ili je samo radi estetike?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Nasa kreativnost
28.11.2013 9:32:30   
canim
Pa nebi trebalo da ti se raspe, jesi ga dobro izradila rukama prije pecenja ? Meni se najbolje pokazao fimo soft za rad.
Lak se ne mora stavljati ako ne zelis ali dobije se onaj finalni sjaj pa je preporucljivo. Koliko si ga pekla i na kojoj temperaturi?

Ako imas i smigrl papir, nakon pecenja ismirglaj malo, da bude glatka masa i premazi lakom a nemoj nam zaboraviti slike postaviti user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Nasa kreativnost
28.11.2013 10:08:42   
vila_7
ma slikala sam s mobitelom al nemam kabla....
Ne rasipa se , nego ja imam osjecaj da hoce - smirgl papir ne mogu jer je na rucki od kasike i onda preko su detalji - snjesko bijelic, cvjetic,....
Pekla sam na 100-110 , prvo nekih 10 minuta lai kad sam izvadila jos je bila mekana,pa sam ostavila jos 10-tak. I ja sam koristila soft.
Uslikat cu aparatom pa stavim slike

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Nasa kreativnost
28.11.2013 10:14:58   
canim
Ma dobro je to, nema sanse da je zagoreno, jedino da nije dovoljno peceno, ja pecem 110 stepeni, 30 min a kad smo kod fimo, pogledaj ove radove, djevojka fenomenalno radi user posted image https://www.facebook.com/pages/Mmm-by-Selma-Mahmutovic/233401440085631?fref=ts mozda ti nesto posluzi i kao inspiracija user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Nasa kreativnost
29.11.2013 9:27:41   
vila_7

IZVORNA PORUKA: canim

Ma dobro je to, nema sanse da je zagoreno, jedino da nije dovoljno peceno, ja pecem 110 stepeni, 30 min a kad smo kod fimo, pogledaj ove radove, djevojka fenomenalno radi user posted image https://www.facebook.com/pages/Mmm-by-Selma-Mahmutovic/233401440085631?fref=ts mozda ti nesto posluzi i kao inspiracija user posted image


hvala canim user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Nasa kreativnost
29.11.2013 12:44:16   
almondray

IZVORNA PORUKA: vila_7

ma slikala sam s mobitelom al nemam kabla....
Ne rasipa se , nego ja imam osjecaj da hoce - smirgl papir ne mogu jer je na rucki od kasike i onda preko su detalji - snjesko bijelic, cvjetic,....
Pekla sam na 100-110 , prvo nekih 10 minuta lai kad sam izvadila jos je bila mekana,pa sam ostavila jos 10-tak. I ja sam koristila soft.
Uslikat cu aparatom pa stavim slike

Jel' to curama praviš pribor za jelo?To mi je tako simpatično a boga mi i pipljiv posao.Sretno ti bilo.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Nasa kreativnost
29.11.2013 13:30:25   
almondray
Znate li gdje bi mogla pronaći ovako nesto :http://www.ebay.com/itm/20pcs-DIY-accessories-bags-shoes-blue-hoard-of-rivet-rivet-garment-accessories-/121202834960?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c38407e10
ili još bolje ove:http://www.ebay.com/itm/Lot-10mm-3-8-Black-Spots-Cone-Screw-Metal-Studs-Leathercraft-Rivet-Bullet-Spikes-/290835295087?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item43b7226b6f
Preuređujem torbu iz skaja u kožnu kroj i ručke bi iskoristila ali ove elemente ne mogu .Znači ako neko zna nek se javi.Hvala!

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Nasa kreativnost
29.11.2013 14:24:27   
almondray

IZVORNA PORUKA: almondray

Znate li gdje bi mogla pronaći ovako nesto :
http://www.ebay.com/itm/20pcs-DIY-accessories-bags-shoes-blue-hoard-of-rivet-rivet-garment-accessories-/121202834960?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c38407e10
ili još bolje ove:
http://www.ebay.com/itm/Lot-10mm-3-8-Black-Spots-Cone-Screw-Metal-Studs-Leathercraft-Rivet-Bullet-Spikes-/290835295087?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item43b7226b6f
Preuređujem torbu iz skaja u kožnu kroj i ručke bi iskoristila ali ove elemente ne mogu .Znači ako neko zna nek se javi.Hvala!



_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Nasa kreativnost
29.11.2013 14:30:16   
canim
Imas u Fediju ili tamo gdje prodaju repromaterijale za nakit.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Nasa kreativnost
29.11.2013 14:33:46   
vila_7
almondray pocela sam pribor za jelo za djecicu koja slave sv.Nikolu sad 06.12. , a i case, a za kasnije cemo vidjeti, jer mi se pravo svidja. Nisam bas za nakit , vise mi se sitnice svidjaju.

Zna li neko koja je knjizara ona u trgovackom centru Dzananovic lijevo odmah na ulazu?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Nasa kreativnost
29.11.2013 14:49:11   
dandi84
Vila to je Svijetlost knjižara user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Nasa kreativnost
29.11.2013 21:25:17   
dafri
i ja volim fimo pravo,upravo nešto pečemuser posted image
vilo stavi slike da vidimo

_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Nasa kreativnost
29.11.2013 21:26:46   
canim

IZVORNA PORUKA: dafri

i ja volim fimo pravo,upravo nešto pečemuser posted image
vilo stavi slike da vidimo

A i mi hocemo da vidimo sta to ti lijepo peces user posted image

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Nasa kreativnost
29.11.2013 21:30:23   
dafri

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: dafri

i ja volim fimo pravo,upravo nešto pečemuser posted image
vilo stavi slike da vidimo

A i mi hocemo da vidimo sta to ti lijepo peces user posted image

moda i stavim,ali fakat mene to tako odmarauser posted image

< Poruku je uredio dafri -- 29.11.2013 21:31:58 >


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *