|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjenčanice
22.2.2011 23:46:25   
myb@by
malena super su ti slike, i ba ssi lijepa mlada user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Vjenčanice
14.3.2011 14:15:21   
jekun
Ćaos!

Ja sam novi član, ;)!

Da li bi mi neko mogao pomoći po pitanju salona vjenčanica u Sarajevu? Gdje imaju dobri saloni, mislim sa vjenčanicama San Patrick, La Sposa, a da su pri tome i povoljni, ;)?

I, a li ste upućeni koliko se kreću cijene?

Pozdrav svima!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Vjenčanice
15.3.2011 22:52:49   
scarlett
Hej draga, meni se čini da te vjenčanice La Sposa imaju u salonu vjenčanica u zgradi Nahle na Otoci (ako je i to Otoka) tamo iza starog Dallas salona namještaja, gdje je sada Konzum kod pijace user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu jekun)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Vjenčanice
15.3.2011 22:55:27   
scarlett
evo adresa Džemala Bijedića 122, salon je u prizemlju ove zgrade, ne znam kako se zove, ali vidi se s ulice, sretno

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Vjenčanice
22.3.2011 22:50:39   
Tani
Imas La Sposa vjencanice na Palama, ja se isto udajem u junu i u potrazi sam. Nasla sam tamo divnu vjencanicu ali je nazalost 800 KM iznajmljivanje, nova je kolekcija i prvo nosenje tako da sam odustala. Vjerovatno cu siti pa ako ima neko da zna dobru snajdericu (a ne preskupu) da preporuci. Evo ti link na njihovu fb stranicu http://www.facebook.com/profile.php?id=100000931201789 i web http://www.vjencanicesposa.com.
Ja sam sve istrazila i uglavnom sam sad u procesu rezervisanja. Da li neko zna dobrog fotografa, inovativnog? Ja sam nasla njih par na netu a cijene su od 500 i 1800 KM, ali ako neko zna nekog jeftinijeg a dobrog nek javi! Hvala zene :)! BTW nova sam na chetu, ali sam sve iscitala o ovoj temi pa se osjecam domace :)!

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Vjenčanice
25.3.2011 12:43:59   
frajlica
A što mislite o vjenčanim odijelima?
Meni je to totalno seksi i baš zato što su danas nekako svi ufurani u bogate vjenčanice:
http://www.wedding.hr/Naslovnica/Pregledclanka/tabid/63/ArticleId/167/Elegancija-bijelog-odijela-Kakva-klasika.aspx

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Vjenčanice
25.3.2011 13:09:55   
Anoniman
ima lijepih odijela al kad pomislim na taj poseban dan vjencanja prvo sto me asocira je raskosna bijela vjencanica.. tako sam ja razmisljala a ti odaberi ono u cemu ces se najbolje i najljepse osjecati,sretnouser posted image

< Poruku je uredio marijanna -- 25.3.2011 13:10:17 >

(odgovor članu frajlica)
  Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Vjenčanice
31.3.2011 9:57:50   
zjakaaa
Gdje naci vjencanice za malo krupnije, il malo vise :P... Odnosno gdje imaju vjencanice sa vecim brojevima ?? Znam da je to bas malo nako teze naci, neko je spominjao na forumu da ima u Vitezu veliki izbor vjencanica, pa me samo zanima da li zna ima li tamo vjencanica sa vecim brojevim ?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Vjenčanice
18.1.2012 13:51:24   
Mimozica
Pozdrav svima!
Zanimaju me saloni vjencanica u Zenici, kako im se krecu cijene, nazivi i adrese ako neko zna. Inace nisam iz Zenice ali cula sam da se tamo mogu naci super haljine po pristupacnim cijenama. Pa sad ako ima neka zeničanka to bi bilo super. Ja cu imati malo, intimno vjencanje pa samim tim trazim i jednostavnu haljinu : dugu koja lijepo pada bez ikakvih tilova i sl. ili kratku širu, jer kratko usko mi ne stoji  user posted image

Eto bila bih vam jako zahvalna ako mi možete pomoći  user posted image

(odgovor članu zjakaaa)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Vjenčanice
20.1.2012 15:51:35   
Mimozica
Anyone????  user posted image

(odgovor članu Mimozica)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Vjenčanice
20.1.2012 16:36:56   
SdZ
Evo ja se javljam samo da podignem temu jer ima ovdje Zenicanki koje ce ti sigurno pomoci.
Henna, Nedi, Palachinken.....


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Mimozica)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Vjenčanice
20.1.2012 21:53:24   
marsupilami
jao nema ništa ljepše i uzbzdljivije na svijetu nego tražiti vjenčanicu, ja sam toliko bila uzbuđena na probama da sam znala i mantati, evo moje vjenčanice, ja bila zagovorila jednu, pa promijenila mišljenje, pa opet promjenila mišljenje, ali nisam se pokajala nimalo

1.vjenčanica

user posted image


2. vjenčanica

user posted image

3. vjenčanica koja je bila moj zadnji i najslađi izbor user posted image

user posted image


_____________________________

Božja volja nikada nas neće odvesti negdje gdje nas Božja milost neće zaštititi.
beba je stav Boga da svijet treba i dalje postojati......

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Vjenčanice
23.1.2012 11:45:10   
Mimozica
Hvala, Selmy.

Marsulipani, sve tri haljine su prekrasne, posebno ova druga user posted image

Može mi neko pojasniti kako se slike postavljaju da  vidite kakvu trazim, mozda je neko vidio negdje takvu?

(odgovor članu marsupilami)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Vjenčanice
17.10.2012 21:18:12   
Krissy33
Ako želite znati o uspjehu brakova učiniti ovaj tečaj:
http://www.scientology.org/courses/marriage/overview.html

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Vjenčanice
18.10.2012 12:44:56   
shpagica
IZVORNA PORUKA: marsupilami

jao nema ništa ljepše i uzbzdljivije na svijetu nego tražiti vjenčanicu, ja sam toliko bila uzbuđena na probama da sam znala i mantati, evo moje vjenčanice, ja bila zagovorila jednu, pa promijenila mišljenje, pa opet promjenila mišljenje, ali nisam se pokajala nimalo

1.vjenčanica

user posted image


2. vjenčanica

user posted image

3. vjenčanica koja je bila moj zadnji i najslađi izbor user posted image

user posted image




WOW! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marsupilami)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Vjenčanice
10.3.2013 23:42:08   
zadd1
lma li jos aktivnih na ovu temu user posted image
ehh ovako,doslo vrijeme da i ja trazim vjencanicu a ne znam odakle da pocnem user posted image
Prvo sto me zanima sta odgovara nama,koje smo visoke 168cm user posted image
i da li se nesto ovako moze naci kod nas a da je cijena iznajmljivanja do 300km


http://www.google.co.in/imgres?q=vjencanice&start=241&um=1&hl=bs&sa=N&tbm=isch&tbnid=Xdl56BMxtpeAlM:&imgrefurl=http://www.vjencanice-ljubav.hr/vjencanice.asp%3FkatID%3D1%26subKatID%3D8%26vID%3D70&docid=t2wUS45j_-_TqM&imgurl=http://www.vjencanice-ljubav.hr/upload/tbl_katalog/133739-Royale.jpg&w=430&h=600&ei=RAw9UZ2QGsvMPaSggbAM&zoom=1&ved=1t:3588,r:58,s:200,i:178&iact=rc&dur=746&page=11&tbnh=196&tbnw=154&ndsp=24&tx=55&ty=71&biw=1024&bih=665 user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 366
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *