|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:02:41   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: Hanady

dobro ba acudesa...đesu te tvoje slike...slomih se čekajući...navukla nas pa stala user posted image user posted image user posted image


jest, jest....ja i zaboravila na pogacu u rerni user posted image gledam u ovo cudo ko ludauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:03:20   
teacher75

IZVORNA PORUKA: myb@by

[img]http://yfrog.com/cb26426129515983185816162j[img]
nadam se da sam uspjela jer sam po pitanju postavljanja slika pravi top :-)

preslatka si!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:03:32   
sarayka
Jeste to je ta radnja..mamina drugarica iz skole teta Tanauser posted image
Moja je identicna samo ima te spustene rukave...nisam ni ja uzimala krinolinu samo bolero jer je bilo hladno, i mali veo ...nazad vezanje...prekasna je,


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:07:44   
noaa
ma meni su sve zene divne na dan vjencanja,doduse neke se malo zanesu pa pokupe svu pratecu opremu iz salona vjencanica al ko voli nek izvoliuser posted image ja bi sebi samo malo frizuru promjenilauser posted image user posted image dobro puno bi je promjenila jer nije ni slicna onoj koju sam htjelauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:11:12   
teacher75
ovo mi je najsmjesnija slika sa vjencanjauser posted image :

user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:12:43   
myb@by

IZVORNA PORUKA: teacher75

ovo mi je najsmjesnija slika sa vjencanjauser posted image :

user posted image

.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Super slika

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:17:51   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: teacher75

ovo mi je najsmjesnija slika sa vjencanjauser posted image :

user posted image



super je slika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bas mi se svidja...ti i tm ste bas izgleda blesavi user posted image ono pozitivno onako, opusteni,,,ja volim takve ljude, bez nekih ustogljenih faca....tako smo ja i mm....svi se ukeketili tokom svadbe, ocekuje se ono standardno rezanje torte, pa darivanje....svi ocekuju da on nahrani kao mene tortom, ja njega...al onaj moj zgomba prvo sebi zalogaj, mene ko sisa user posted image user posted image user posted image vratila sam mu naravno komadom torte po licu.....ali da postavljam slike bice mi previse za veceras user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:18:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa

ma meni su sve zene divne na dan vjencanja,doduse neke se malo zanesu pa pokupe svu pratecu opremu iz salona vjencanica al ko voli nek izvoliuser posted image ja bi sebi samo malo frizuru promjenilauser posted image user posted image dobro puno bi je promjenila jer nije ni slicna onoj koju sam htjelauser posted image user posted image user posted image


sad ćeš nam još reći da bi bila i bolja od ovoga user posted image hajd dobra si i ovako ispala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:20:18   
acudesa


Evo i moje, ovdje je i bolero preko
user posted image


Evo bez bolera, ali sa poljupcem i ukrasom...user posted image (malo sam se igrala bojicama)

user posted image




_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:22:13   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady

dobro ba acudesa...đesu te tvoje slike...slomih se čekajući...navukla nas pa stala user posted image user posted image user posted image

evo ihhh...dok sam nešta vamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:23:22   
fatimica09
ehhhh docekah ja slicice ACUDESAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

super su! Bas si lijepa i haljina je lijepa naravno!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:25:28   
acudesa
IZVORNA PORUKA: teacher75

ovo mi je najsmjesnija slika sa vjencanjauser posted image :

user posted image

fantastična slika...
Eh, dok ja uploaduser posted image user posted image user posted image user posted image tam ga, vam ga....vas nigdje...
A, noa ti si mrak...ko pepeljugauser posted image ...
hajd priznaj ko te štelio da te naslikauser posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:27:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR



Evo i moje, ovdje je i bolero preko
user posted image


Evo bez bolera, ali sa poljupcem i ukrasom...user posted image (malo sam se igrala bojicama)

user posted image





slatko...joj ti si ženo zaljubljena još uvijek kao na početkuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


teacher  ova slika ti je mrak...mi imamo jednu na stolu u kafani raja nas stavila prije odlaska na bračno...al me sram da je pokazujem mislite će raja ja teška lujka ( mislim teža nego su skontali do sada)user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:31:11   
acudesa
Postavljaj, kad tičerke nije bilo stid što će tebe bitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:32:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Postavljaj, kad tičerke nije bilo stid što će tebe bitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


bježi bona da mi muža koja pozna pa da kad ga sretne kaže...jao kako ste slatki na stolu za vjenčanje...bilo bi mi bum bum tras user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:33:16   
acudesa
IZVORNA PORUKA: fatimica09

ehhhh docekah ja slicice ACUDESAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

super su! Bas si lijepa i haljina je lijepa naravno!

hvala mila moja....nego iskruživala komšije sa slikeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa se zadržalauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:33:52   
noaa
Acudesa mila imala sam odlicnog fotografa inace moj dobar prijatelj iz strankeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ti si ljepsa na ovoj slici gdje nesto ruzno radisuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:33:59   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Postavljaj, kad tičerke nije bilo stid što će tebe bitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


bježi bona da mi muža koja pozna pa da kad ga sretne kaže...jao kako ste slatki na stolu za vjenčanje...bilo bi mi bum bum tras user posted image user posted image user posted image user posted image


daj, hanady, pa ti si jača 2Xuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:35:36   
R&T@
Ena23 i noa, predivno izgledate!
Ja skontah da nemam nijednu sliku s vjenčanja u komp. pa "slikah"user posted image  sliku!
Nadam se da vidite kako izgleda. To je najjednostavnija koju sam pronašla
i kupljena je prije 6 godina na Baščaršiji, ali ne u salonu vjenčanica! Nema nikakvih žica i ukrasa(osim na prsima) i što je za mene vječitu mršavicu bilo važno, ima one trake na leđima da se može stegnutiuser posted image
user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:35:56   
acudesa
IZVORNA PORUKA: noaa

Acudesa mila imala sam odlicnog fotografa inace moj dobar prijatelj iz strankeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ti si ljepsa na ovoj slici gdje nesto ruzno radisuser posted image user posted image user posted image user posted image

e, to je stvar na koju treba misliti....ja ima par od profesionalnog ali su prekrupne....(ne bih hvala)..nego ja se moram mučiti kružeći tigrove i lavoveuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:36:15   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Postavljaj, kad tičerke nije bilo stid što će tebe bitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


bježi bona da mi muža koja pozna pa da kad ga sretne kaže...jao kako ste slatki na stolu za vjenčanje...bilo bi mi bum bum tras user posted image user posted image user posted image user posted image


daj, hanady, pa ti si jača 2Xuser posted image user posted image user posted image user posted image


gdje sam bona jača, on ćelav, sporski tip, ne pije ne puši u teškoj kondiciji ide u teretanu...joj kad ga opišem i sama se prepadenm...sad će sve mislit neki teški glavonja...a on malo mače ( od togra mače naravno)user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:37:33   
Hanady RR
tajra...super...e baš volim jednostavne a elegantne ženice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:38:17   
acudesa
Haloooo, kad kažem da smo jače-ima da smo jače, ok??user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:41:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Haloooo, kad kažem da smo jače-ima da smo jače, ok??user posted image user posted image user posted image user posted image


e sad si me ohrabrila...ide najuđa slika...tu sam ja već bez vjenčanice a ona jadan ostao bez odjela user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:53:02   
Dida79
Na sam spomen vjencanja ja odma pocnem plakatiuser posted image Nemam pojma zasto ali to mi se uvijek desava.
Cure sve ste mi prekrasne user posted image user posted image a kako i me bi bile kad je to nas dan -D
Sad gledam i vidim da ja ni jedne slike sa vjencanja nemam u racunaru tako da cu morati slikatiuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *