|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:36:27   
ivana st
Teacher je imala odličnu vjenčanicu, postavi i ovdje slije!

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:37:08   
Hanady RR
Hvala cure...

e sad ova moja vjenčanica nema niti jedne žice u sebi, nema steznika nema ama baš ništa što plaho nervira....ja sam u njoj trčala krugove po sali jer sam se igrala sa svom djecom koja su bila na svadbi...samo je prebacim preko ruke da nezapne i trčim...a na nekim vjenčanjima mlade jadnice nisu smjele ustat sa stolica dok torrta ne prođe i one se ne presvuku da ima nebi šta otpalo, puklo itd...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:38:26   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ivana st

Teacher je imala odličnu vjenčanicu, postavi i ovdje slije!

evo postavila sam linkove. meni se posebno svidio gornji dio na grudima i asimetrija (imala je samo jednu naramenicu) a crvena boja je doprinijela orginalnosti. drago mi je da ti se svidjauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:39:14   
ivana st
Moja je bila preteška iako je iz dva dijela, ali zato sam se presvukla čim smo ušli u salu user posted image .Ma kakvo bi to vjenčanje bilo da nisam plesala i bila stalno u điru user posted image user posted image

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:40:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

evo tih slika:
evo jedna slicica ispred opcine:
http://img20.imageshack.us/img20/4518/vjencanje.jpg
i jos jedna:
http://img97.imageshack.us/img97/7756/vjencanje2.jpg


supper...već sam vidjela ove sličice...zaista super je...

i moja zaova je visoka pa je uzela kratku haljinicu vjenčanicu i zamislite ravne cipelice...al je bila ko med medeni...saću ja na jednoj slici glavu da joj otkinem da vidite vjenčanicu...sjedina u gradu kratka bila tada...vjerujte tri smo puta grad uzduž i poprijeko prošle.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:40:49   
teacher75
nazalost, nisam bila zadovoljna sminkom (bila je prejaka) ni frizurom (lokne su se ubrzo ispravile, buduci da mi je takva kosa pa ne podnosi uvijanje ) al bilo je kasno da se bilo sta mijenja nazalost user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:41:22   
fatimica09
http://img46.imageshack.us/img46/88/67684074.png

objesicu se kao siroce ako nisam uspjela user posted image

a to vam se desi kad maneken ode u drotove user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:42:14   
teacher75
zaboravila sam reci da sam imala crvene lakovane cipele-polusandale-ono sa otvorenim prstima i malom peticom i crvenu lakovanu pismo tasnicu- sve se bilo super uklopilouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:43:12   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: noaa

fatimice samo ti sliku nekako dobaci do na RR Hanady ce je postaviti ko i meni svaki put user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:43:13   
noaa
http://yfrog.com/1qimg0140exj

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:44:58   
ivana st
IZVORNA PORUKA: teacher75

nazalost, nisam bila zadovoljna sminkom (bila je prejaka) ni frizurom (lokne su se ubrzo ispravile, buduci da mi je takva kosa pa ne podnosi uvijanje ) al bilo je kasno da se bilo sta mijenja nazalost user posted image

Ma ženo izgledala si  ko milijun dolara user posted image


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:45:19   
Hanady RR
evo moje zaovice...slatkica
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:47:11   
acudesa
Fatimice i noa-fantastično izgledateuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:47:19   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa

http://yfrog.com/1qimg0140exj

user posted image

draga noaa jes ovo ti
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:48:39   
SdZ
Noaa,prekrasna slika i vjencanica i tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:49:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: fatimica09

user posted image

objesicu se kao siroce ako nisam uspjela user posted image

a to vam se desi kad maneken ode u drotove user posted image user posted image


mašallah user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:50:56   
noaa

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Fatimice i noa-fantastično izgledateuser posted image

a i slike smo dobacileuser posted image user posted image user posted image meni je vjencanicu sila sestrina kuma a seka je ukrasavala po mojim naputcima...draga seka je to odlicno uradila al ja sam ludila jer meni nisu dale da radim nista jer kao nevalja da sama sebi sijes vjencanicu jer ces rano ostati udovicauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:52:59   
noaa
drugarice Hanady ma to je jedna poznata manekenkauser posted image user posted image user posted image user posted image dasta nego ja..thanx Selmi

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:53:11   
Hanady RR
dobro ba acudesa...đesu te tvoje slike...slomih se čekajući...navukla nas pa stala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:54:07   
ena23
sve vjencanice koje vidjoh su mi prelijepe, a mlade jos ljepse... ne urekle se. ljubim ja vas sve 

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:56:39   
noaa

IZVORNA PORUKA: ena23

sve vjencanice koje vidjoh su mi prelijepe, a mlade jos ljepse... ne urekle se. ljubim ja vas sve 

a da smo pored stavile sliku kako sad trenutno izgledamo e to bi bio showuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:57:01   
sarayka
Moja Hanady user posted image user posted image
Jesi li ovu vjenčanicu iznajmila na čaršiji kod one tete sa T se zove ???
Moja ista cini mi se samo ima kao rukaviće spuštene na ramena kao čamac vrat i bolerić preko..cini mi se da je i ova bila sam ber rukava...ja sam izabrala moju jer me strah bilo da ne teglim gore stalnouser posted image
Slike moram skenirati user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:57:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: ena23

sve vjencanice koje vidjoh su mi prelijepe, a mlade jos ljepse... ne urekle se. ljubim ja vas sve 

a da smo pored stavile sliku kako sad trenutno izgledamo e to bi bio showuser posted image user posted image user posted image


e jest vala a posebno ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:59:12   
teacher75
noaa, predivna slika a i ti si prelijepa. ivana st, hvala na komplimentu, i tvoja je vjencanca bila divna a svidja mi se i hanadyna zaova

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 22:00:23   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sarayka

Moja Hanady user posted image user posted image
Jesi li ovu vjenčanicu iznajmila na čaršiji kod one tete sa T se zove ???
Moja ista cini mi se samo ima kao rukaviće spuštene na ramena kao čamac vrat i bolerić preko..cini mi se da je i ova bila sam ber rukava...ja sam izabrala moju jer me strah bilo da ne teglim gore stalnouser posted image
Slike moram skenirati user posted image



da tu moja sarayka...a šta ćeš stara škola pa na baščaršiju po vjenčanicu otišla...a Tana mi je inače i kolegica jako jako fina ženica...ona je mene u ovoj mojoj zamislila i nije fulila.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *